Libris Polska

Opinie o Libris Polska

Gal Anonim

ODRADZAM!!! Praca sama w sobie łatwa, godziny elastyczne co pozwala jednocześnie studiować, ale co z tego, skoro "kierownictwo" lekceważy pracowników. Patrząc na ich zachowanie wydaje się jakby szukali do pracy ludzi, którym nie zależy na pieniądzach. A chyba nie o to chodzi idąc do pracy. Wypłaty nieterminowe nawet do tygodnia po czasie! Wysyłane w jakiś śmiesznych ratach - połówki i ćwiartki, bez wcześniejszego uprzedzenia! Zdarzało się, że firma zapominała o pracownikach i potrafili W OGÓLE nie wysłać pieniędzy!! Mimo licznych zapytań i interwencji o własne, zapracowane pieniądze, "kierownictwo" umywa ręce, zwalając winę na firmę zewnętrzną. Totalnie nieprofesjonalne podejście. Umowy podpisywane z miesiąca na miesiąc, bez ciągłości w datach, co uniemożliwia ubieganie się o umowę o pracę. Jedna wielka tragedia!!!

Ja

Odradzam prace w tej firmie, na umowe o prace nie ma co liczyć. Wypłata w kilku częściach, oczywiście spóźniona, na ten moment już tydzień. Jest bardzo dużo ludzi, czasami nie ma gdzie siedzieć. Firma nie przywiązuje wagi do jakości wykonywanych usług, najważniejsze jest zrobić jak najwiecej i jak najszybciej. Zwykli pracownicy maja się za Bóg wie kogo i rozkazują. Nie polecam !

Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie. JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) Nie poważna firma, wypłaty to jakiś koszmar, nie trzymają się terminów i wypłacają w jakiś smiesznych częściach

S.

Generalnie ta firma juz dawno powinna być zamknieta :D wiem,że w życiu w duzym stopniu liczą się pieniądze, ale przede wszystkim trzeba być człowiekiem - w tej firmie nikt nie traktuje nikogo jak człowieka, tylko jak robota od odwalania brudnej roboty. Pracowałam spory czas w tej firmie i z ręką na sercu nie było ani jednego dnia spokojnego ( dzień w dzień ktoś sie o cos czepiał, coś się nie zgadzało) ogolnie to masakra. 0 szacunku do kogokolwiek, jedne wielkie cwaniactwo i tyle. Moge jedynie zyczyć powodzenia bo z takim podejściem gwarantuje,że daleko nie zajadą. No ale jak to kiedys zostało powiedziane "NA TWOJE MIEJSCE JEST WIELU CHĘTNYCH, TO WASZA WINA,ŻE ZATRUDNILIŚCIE SIĘ W TEJ FIRMIE BEZ WYKSZTAŁCENIA ARCHIWISTYCZNEGO" Pozdrawiam :)

UWAGA! ICH OFERTA PRACY!

Szybko i sprawnie weryfikujesz i archiwizujesz dokumenty? Wykazujesz się dokładnością ? W przyszłości chcesz pracować w firmie z branży HR? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś pozytywnie zapraszamy Cię do naszego zespołu! Dołącz do nas na stanowisko Pracownika ds. archiwizacji dokumentów. Opis stanowiska: • przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji, • segregowanie, klasyfikowanie i ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z zasadami przyjętymi w organizacji, • porządkowanie zasobów archiwalnych, • weryfikowanie umów i dokumentów oraz wprowadzanie ich do systemu. Wymagania: • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (możliwość pracy na 1/2 etatu), • odpowiedzialność i systematyczność i chęci do pracy, • mile widziani studenci. Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło, • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy na innych stanowiskach w firmie, • stawkę godzinową, która wynosi 11zł/h netto, • pracę w miłej atmosferze, owocowe wtorki :) Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

ODRADZAM pracy w Libris Polska

Miała być praca biurowa, a nie w jakimś "barłogu", gdzie panuje ogromny bałagan - brak podstawowych urządzeń biurowych! Umowa TYLKO zlecenie (bardzo dziwne terminy wypłaty) i to na pierwszej rozmowie, gdzie Pan robi zdjęcie legitymacji i dowodu, pyta o wiek!!! Kontakt z Panem X (ze względu na ochronę danych osobowych nie ujawniam imienia i nazwiska) bardzo utrudniony. Ciągle gdzieś się spieszy! Ciężko dostać kopię umowy! Krótkie terminy zlecenia! Jedni starają się jak mogą, z kolei inni cały dzień siedzą przed telefonem! Ogłoszenie powinno brzmieć: "Zatrudnię naiwnych studentów do pracy w barłogu." ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!

Bbb

Ogólnie praca mało wymagająca i luzna atmosfera.. Natomiast kwestia wypłat to jakaś komedia Potrafią wypłacać pensje w 3czesciach i tygodniowym opóźnieniem Jeśli komuś to nie przeszkadza to proszę bardzo,kierownik jest w porządku to ludzki człowiek i być może kwestie finansowe nie zależą od niego tylko kogoś' z góry'

QWE

Praca nastawiona nie na jakość lecz na ilość. Nieważne ile pracownik by nie zrobił i tak będzie za mało i można zrobić więcej. Pensja nawet z dwumiesięcznym opóźnieniem i tłumaczeniem zleceniodawcy, że to nie od niego zależy i ,,proszę jeszcze o chwilę cierpliwości''. Niestety ta chwila przeciąga się nie raz do 2 tygodni. Najciekawszą osobą w tej firmie jest Pan J - gbur, o którym krążą już legendy. Pomimo fałszywego charakteru nie można odmówić mu kreatywności. Nikt inny nie ma tak absurdalnych pomysłów. Jeżeli nie masz nic przeciwko spóźnionej pensji, lubisz gdy wymaga się od Ciebie rzeczy niemożliwych i chcesz spotkać osobę, która codziennie będzie Cię zaskakiwać , praca w tej firmie będzie spełnieniem Twoich marzeń.

xyz

Pensja na czas jest tu niespotykanym zjawiskiem

YM

Mi wszystko podoba w tej firmie,pracuje 3 miesiąc i jestem zadowolona,kolektyw przyjemny i wszyscy pomagają jeżeli czegoś nie wiesz,wszyscy pracują na swòj czas,nikt ci nie mòwi,żeby pracowala szybciej.

Prosimy o więcej

Prosimy o więcej opinii. Jak widać tylko na ten stronie nie kasują opinii o tej pseudo firmie.

Obiektywna

Nie polecam pracy w tej firmie! Pracowałam tam równy rok czasu. Człowiek się stara, pracuje dużo, robi nadgodziny, a nic z tego nie ma. Tzn. Nie ma szans na umowę o pracę. Żerują na studentach, bez legitymacji nie przyjmują. Układy, kolesiostwo. Kierownik w porządku, natomiast jego "znajomości" nie sięgają chyba wysoko. Przez jedną dziewczynę, która w firmie nie robiła nic (moich 15 skatalogowanych pudeł na jej 1) w jednym dniu z pracy były zmuszone zrezygnować 3 osoby. A wszystko przez układy prawie rodzinne. Odradzam!

Tak to ja

Uwaga na tą firme.... nieprzyjemna atmosfera, pracownika traktuja jak śmiecia, pieniądze wypłacaja w ratach, przerwy liczą że stoperem w rękach... z resztą wystarczy to że usuwają opinie pracowników z różnych stron, co świadczy że mają coś do ukrycia i to duuuuuzo... nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Ps. Legenda głosi że ktoś dostał umowę o pracę w librisie

Były zaufany

Praca w tej firmie to czysty masochizm. Nie polecam. Opinie na google wystawia sam dyrektor.

Luczciwy

Firma wykorzystuje pracowników i bez uprzedzenia zwalnia ludzi z dnia na dzień. Na umowę o pracę mają szansę tylko koledzy kierownika

Zostaw opinię o Libris Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libris Polska