counter
2 222 194 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Libris Polska?

Mr. Fresco Nowy wpis

Szanują swoich pracowników!

Jacek

Jak to teraz tam wszystko wygląda? Nadal jest taka tragedia czy coś się poprawiło?

Krystyna Nowy wpis
@Jacek

Niestety jaka osoba niezwiązana z firmą nie mogę dokładnie ustalić o jakiej 'tragedii' mówisz. Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś o pracy w Libris Polska. Czy możesz wyjaśnić co miałeś na myśli oceniając tak firmę? Zastanawiam się też czy wcześniej byłeś pracownikiem firmy skoro chcesz dowiedzieć się jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie.

* Nowy wpis
@Krystyna

Długo czeka się na pieniądze, umowa śmieciówka.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Co jaki okres czasu w Libris Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Monika

Nadal nie macie zaległych wypłat ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

hejenbdbwk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

gdzie pieniądze za wrzesień?! to jakiś zart

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Libris Polska?

eldok
@Pytanie

PO 2 LATACH NIE DOSTAŁEM WIEC SIE NIE SPODZIEWAJ NIGDY :)

Dżesika

A Daniel jeszcze pracuje?

Brajanek
@Dżesika

Jessica, baby please don't make me cry' :D oni juz chyba upadli całkowicie :D

P...

Pracowałam kiedyś rok czasu jak jeszcze było wszystko dobrze. Pieniądze zawsze były wypłacane wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca. Baa. Nawet premie były i to jakoś wcale nie malutkie. Atmosfera była na prawdę niezła, ale jak czytam co tam się teraz dzieje to cieszę się że ucieklam. Pod koniec mojej pracy jak Pan M.., powiedział nam że w połowie nowego miesiąca dostaniemy tylko połowę naszej pensji wszyscy wyszliśmy z pracy tak jak stalismy..i od tamtej pory zaczęły się mega problemy. Pensje wypłacane w 3 ratach.. Szkoda..

Sebastian

Masz negatywne wspomnienia związane z pracą w firmie Libris Polska. W Twojej wypowiedzi można odczytać to, że była ona ciężka fizycznie. Chciałbym zatem dowiedzieć się, jak była wynagradzana? W Twojej opinii pod tym kątem było uczciwie?

Czy pracownicy Libris Polska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Asdfg
@Pytanie

Nie ma integracji, od tego trzeba zacząć....

Smutna prawda

3 października! Wypłaty za lipiec BRAK pracowałem tam na wakacjach, ale pieniędzy jak widać otrzymać nie mogę

Długa

Jest 1 październik!!!!!!!!!! Pieniędzy nie ma za lipiec! Pismo wiadomo gdzie zostało wysłane. Ogarnijcie się!!!

Buty

Czekam na wynagrodzenie już 2 miesiące. Nie polecam tej firmy.

klapek1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 585 dni.

Nawet Arturka...?

klapek

Ostatnio słyszałem, ze w librisie jest ruch jak na Marszałkowskiej, ciagle przychodzi ktoś nowy, ze staaaaarych starych pracowników nie ma już nikogo:):):) nie pozdrawiam

Jolanta

Kto jeszcze tu pracuje? Proszę powiedzieć? Stali pracownicy? Sami nowi?

Halina
@Jolanta

To bardzo nietypowe pytanie - trzymam jednak kciuki, by ktoś dobrze zorientowany szybko Ci odpowiedział. Libris chce aktualnie zatrudnić Specjalistę ds. Sprzedaży oraz Specjalistę ds. Sprzedaży Rozwiązań Dla Sektora Publicznego: https://librispolska.pl/kariera.html Byłabyś zainteresowana którąś z tych ofert?

Johnny

Pieniędzy nie ma. Czego można było się spodziewać po takiej patologii. Na magazynie na Gierdziejewskiego pracują jedynie desperaci albo ludzie którzy zostali (usunięte przez administratora) Pismo do PIP juz napisane, teraz szykują sie kolejne pisma do ich kontrahentów dużych kontrahentów czyli BOS, Szpital Praski ale przede wszystkim kancelaria senatu. Poczytają sobie o warunkach w jakich ich dokumenty są przetrzymywane. Wstyd, że instytucje publiczne świadomie czy nieświadomie wspierają szara strefę i wykorzytywanie pracowniów. Jeżeli robili to świadomie, dowiedzą się o tym lokalne warszawskie media. Panowie się nauczą, że mamy 21 wiek i takie "firmy" nie mają już miejsca w tych czasach

Halina
@Johnny

Czy coś się zmieniło? Koniecznie daj znać, czy udało wam się odzyskać wypłaty. Przykro mi, że spotkały Was takie nieprzyjemności w pracy w Libris Polska.

Mothefucker

Gdzie jest wypłata? Nie ma wypłaty już od maja!!!

barakobama
@Mothefucker

to Ty jeszcze tam pracujesz? Ta firma jeszcze żyje?

?

Gdzie są pozostałe opinie? Czyżby Libris postarał się o usunięcie?

Dawidow

Jaki jest powód, że tak rzadko korzystacie z tego forum pracowniczego?

Mimi
@Dawidow

Może dlatego, że większość już tam nie pracuje.

Barak Obama

Co tam słychać w Lajbrys?

Zostaw merytoryczną opinię o Libris Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Libris Polska
2/5 Na podstawie 222 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powązkowska 44C