Opinie o Libris Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Libris Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Libris Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libris Polska w Warszawa

Lilka Nowy wpis

Dzień dobry, na stronie jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. sprzedaży rozwiązań dla sektora publicznego. Mam już w tym zakresie roczne doświadczenie, nie jest jednak niestety konkretnie określone ile go w zasadzie potrzeba. Czy to byłoby wystarczające? Jakie pytania mogą się pojawić na rozmowie?

Noelo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jak wyglada praca kierowcy? Czy faktycznie jest problem z wyplatami? Czy kończy sie o 16 czy to tylko umowna godzina.

Marcela Nowy wpis

hejka, na stronie jak widać są obecnie dostępne dwie oferty, prosiłabym o jakiś opis z zatrudnienia jako specjalista ds. sprzedaży? po pierwsze czy pensje są teraz na czas? Chce rozwiać swoje wątpliwości... Jakoś z ponad rok temu pojawiały się komentarze do tego nawiązujące. W treści warunki pracy zostały opisane jako komfortowe, co na nie wpływa? I czy znacie zarobki?

Adam Nowy wpis

Pracowałem jako kierowca a bardziej można nazwać te stanowisko tragarz. Praca mało co ma wspólnego z byciem kierowcą, przeważnie samej jazdy jest bardzo mało a większość czasu dnia to przerzucanie ton papierów popakowanych w popękane pudełka o które firma kompletnie nie dba. Jeżeli chodzi o stan aut, są to już wysłużone wozy w których codziennie dowiadujesz się o nowej usterce ,auto możesz kręcić do 2300 obrotów bo jak nie to dostajesz reprymendę, auta codziennie jeżdżą przeładowane gdzie hamulce w nich w większości są na wykończeniu co jest niebezpieczne, w dodatku takim autem wysyłają w Polskę gdzie nie wiadomo czy w ogóle wrócisz. Pracowałem miesiąc poruszałem się 2 autami i obydwa na przemian chodziły co chwilę do mechanika, ponieważ wszystko jest robione jak najtańszym kosztem. Firma oszczędza dosłownie na wszystkim, dyrektor czasami nie miał pieniędzy na to żeby dać mi na paliwo i auto jeździło praktycznie cały dzień na rezerwie co jest dla mnie dosyć śmieszne. Samo biuro również pozostawiało wiele do życzenia, łazienka w której okropnie śmierdziało oraz brud był widoczny gołym okiem, ściany w głównym holu były dosłownie czarne w niektórych miejscach a same fotele biurowe czy biurka były popękane i całe się kołysały kiedy się przy nich siadało. Komputery i laptopy sprzed 15 lat w których połowa przycisków nie działa albo po prostu ich nie ma bo powypadały i nie zostały naprawione. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to jedyne co można dostać(usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, przepracowałem 1 pełny miesiąc i jak dla mnie jedyny + tej pracy to to że wypłata była na czas, ale widząc po poprzednich opiniach można stwierdzić, że była to jakaś wyjątkowa sytuacja.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Libris Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak teraz wygląda sytuacja z wypłacaniem pensji? Czy są opóźnienia?

Edyta
@Kandydat

Hej, powiesz mi na jakie stanowisko wtedy kandydowałeś i czy podjąłeś się ostatecznego ryzyka? Patrzyłam teraz z ciekawości i nie widzę ofert, praca dziś jest jakaś stabilna? Możliwe, że coś się zmieniło?

Edyta

kasa 45 dni po przepracowanym miesiącu? Czyli dla jasności na zleceniu nie ma szans, żeby zarobić więcej, tylko najniższa i lepiej szukać czegoś do dorobienia? A praca obecnie to jak tu wygląda?

no name

Dzień dobry. Czy sytuacja w tej firmie wciąż jest taka sama jak była 3,5 roku temu, że pieniądze były wypłacane w ratach i po terminie, umowy śmieciowe podpisywane co miesiąc, gdzie wypłata była wpłacana po 45 dniach od zakończenia miesięcznej umowy. Czy może szefostwo się zmieniło i wprowadzili jakieś zmiany?

Xxx

Pracowałam tam ok. 2 lat temu, wytrzymałam jedynie kilka dni. Atmosfera średnia, prawie nikt ze sobą nie rozmawiał. Pensja wypłacana ponad miesiąc po zakończeniu przepracowanego miesiąca, dodatkowo wypłacana z opóźnieniem i w kilku ratach. Kiedy wprowadzano mnie w sprawy techniczne to usłyszałam że trzeba chodzić na przerwę w wyznaczonych godzinach „żeby nie było tak że jemy razem z jakimś dyrektorem”, strasznie to żenujące, jakbyśmy byli trędowaci i nie mogli zjeść w jednym pokoju z kimś wyżej niż szare żuczki ???? dodatkowo jedna karta do drzwi dla wszystkich pracowników, więc żeby wyjść do toalety trzeba było robić jakieś dzikie kombinacje. Jedyny plus to możliwość ustawienia sobie w miarę dowolnych godzin pracy.

@Xxx

Hej Olegu. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. W temacie posiłków dla pracowników to zwracam uwagę na firmę Geberit z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Życzę szczęścia w nowej robocie. Ewa.

Oleg

Dzień dobry wszystkim. Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Przypuszczam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Libris Polska? Czy dobrze płacą? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Oleg

***
@Oleg

Nie ma darmowych obiadów, masz przerwy 2 przez 8 godzin pracy, umowa zlecenie co miesiąc, pieniądze to najniższa krajowa, płacą za godziny, kasa 45 dni po przepracowanym miesiącu i tyle.

Jak jest z pakietem medycznym w Libris Polska? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma pakietu medycznego, pracujesz tam na umowe zlecenie i podpisujesz, że rezygnujesz z ubezpieczenia, żeby firma mogła oszczędzić

@*

Tylko umowa zlecenie? Przy dłuższej współpracy można negocjować zmianę kontraktu i przejść na bardziej stabilną umowę? Bo nie uśmiecha mi się cały czas robić na śmieciówce.

@Marcin

Jak przepracujesz 3 lata to możesz ubiegać się o umowę o pracę, ale po tym czasie raczej skończysz studia i znajdziesz inną pracę

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Libris Polska?

Mr. Fresco

Szanują swoich pracowników!

Jacek

Jak to teraz tam wszystko wygląda? Nadal jest taka tragedia czy coś się poprawiło?

Krystyna
@Jacek

Niestety jaka osoba niezwiązana z firmą nie mogę dokładnie ustalić o jakiej 'tragedii' mówisz. Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś o pracy w Libris Polska. Czy możesz wyjaśnić co miałeś na myśli oceniając tak firmę? Zastanawiam się też czy wcześniej byłeś pracownikiem firmy skoro chcesz dowiedzieć się jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie.

@Krystyna

Długo czeka się na pieniądze, umowa śmieciówka.

Nadal nie macie zaległych wypłat ?

hejenbdbwk

gdzie pieniądze za wrzesień?! to jakiś zart

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Libris Polska?

eldok

PO 2 LATACH NIE DOSTAŁEM WIEC SIE NIE SPODZIEWAJ NIGDY :)

Dżesika

A Daniel jeszcze pracuje?

Brajanek
@Dżesika

Jessica, baby please don't make me cry' :D oni juz chyba upadli całkowicie :D

P...

Pracowałam kiedyś rok czasu jak jeszcze było wszystko dobrze. Pieniądze zawsze były wypłacane wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca. Baa. Nawet premie były i to jakoś wcale nie malutkie. Atmosfera była na prawdę niezła, ale jak czytam co tam się teraz dzieje to cieszę się że ucieklam. Pod koniec mojej pracy jak Pan M.., powiedział nam że w połowie nowego miesiąca dostaniemy tylko połowę naszej pensji wszyscy wyszliśmy z pracy tak jak stalismy..i od tamtej pory zaczęły się mega problemy. Pensje wypłacane w 3 ratach.. Szkoda..

Sebastian

Masz negatywne wspomnienia związane z pracą w firmie Libris Polska. W Twojej wypowiedzi można odczytać to, że była ona ciężka fizycznie. Chciałbym zatem dowiedzieć się, jak była wynagradzana? W Twojej opinii pod tym kątem było uczciwie?

Czy pracownicy Libris Polska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Asdfg

Nie ma integracji, od tego trzeba zacząć....

Smutna prawda

3 października! Wypłaty za lipiec BRAK pracowałem tam na wakacjach, ale pieniędzy jak widać otrzymać nie mogę

Długa

Jest 1 październik!!!!!!!!!! Pieniędzy nie ma za lipiec! Pismo wiadomo gdzie zostało wysłane. Ogarnijcie się!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Libris Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Libris Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Libris Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Libris Polska