Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych

Opinie o Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych

diego

Witam serdecznie. Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak nie można powiedzieć , że jakoś specjalnie ponad siły . We wcześniejszych firmach podobno trafiał dużo gorzej. Dla zainteresowanych pracą tutaj polecam stanowiska grafika DTP czy też webmastera, pozdro

Zostaw opinię o Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych