Opinie o Krajowa Rada Polski Związek Działkowców w Warszawa

Krajowa Rada Polski Związek Działkowców
counter
1 7 29 5 1
Jonasz

Czy taka firma zatrudnia w ogóle pracowników? Podpowiecie coś więcej?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Marcela10
@Jonasz

Zatrudniają ciągle. Ale co z tego- nowi pracownicy rezygnują nawet po miesiącu pracy. To nie jest przyjazne miejsce. Terror psychiczny i poniżanie na porządku dziennym. Jedna wielka klika. Odradzam, szkoda zdrowia.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Lidia
@Marcela10

Piszesz, że ciągle zatrudniają nowych pracowników. Jednak ostatnie ogłoszenie o pracę (konkretnie na stanowisko instruktora ds. ogrodniczych) na stronie Krajowej Rady Polskiego Związku działkowców jest z 19 kwietnia tego roku. Nie udało mi się znaleźć aktualnych ofert pracy. Czy ogłaszają się w innych miejscach? A może w jakiś inny sposób rekrutują ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nocoz
@Lidia

Pytasz bo jesteś faktycznie zainteresowana współpracą z tą firmą czy chcesz się przekonać na własnej skórze o realności zamieszczanych tu komentarzy?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Lidia
@Nocoz

A poleciłbyś tę pracę w Krajowa Rada Polski Związek Działkowców? Napisz proszę, jakie są Twoim zdaniem jej wady i zalety. Byłoby to bardzo pomocne.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nocoz
@Lidia

Jedyną zaletą jest to że dostajesz normalną umowę o pracę. Zachęcają tym bo Poza tym nie ma więcej żadnych zalet. Natomiast wad jest mnóstwo. Przede wszystkim to, że maltretowanie psychiczne pracowników jest na porządku dziennym. Jest wręcz chwalone. Pracownicy są gnębieni niezależnie od wieku. Jest to tolerowane. Przeczytaj proszę wszystkie komentarze jakie są tu zamieszczone. Podpisuję się pod nimi wszystkimi kończynami.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Lidia
@Nocoz

Co masz na myśli, pisząc o " terrorze psychicznym" - to dość poważny zarzut. Rozwiń proszę ten wątek. Dzięki.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nocoz
@Lidia

Użyłam innego sformułowania. Poza tym tak jak napisałam wcześniej, przeczytaj wszystkie znajdujące się tu komentarze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adrian
@nocoz

Wiecie może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego mile widziane są w tej firmie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nocoz Nowy wpis
@Adrian

Szczerze mówiąc trudno mi odpowiedzieć. Możesz próbować jeśli naprawdę chcesz przez to przejść.. jedyne co jest pewne to że pensje dostosowują każdemu indywidualnie. Więc jeśli nie masz doświadczenia możesz dostać najniższą krajową. O ile wgle zaproszą Cię na rozmowę.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marcela10 Nowy wpis
@Lidia

Lidia, na stronie Związku faktycznie jest ogłoszenie z 19 kwietnia 2019r, podejrzewam nadal aktualne bo albo potencjalni kandydaci sami rezygnują, albo prezesowi nikt nie odpowiada. Trzeba koniecznie założyć sukienkę i szpilki ( w przypadku kobiet) albo garnitur ( w przypadku mężczyzn- sweter odpada!!!). Poszukaj ogłoszeń na portalach z ofertami pracy. Ostatnio Związek szukał pracownika do recepcji... Tylko czy warto pchać się w (usunięte przez administratora) Pracownicy, którzy tam pracują zaczynali w latach 80-tych bądź 90-tych i nie wiedzą jak teraz się pracuje, jakie są realia. Ustrój polityczny się zmienił a tam dalej jajecznice smaży się dla Członków Związku bo nie ma cateringu/ bufetu/ kawiarni/ restauracji itd. Żenada. Życie jest piękne kiedy nie trzeba tam być!!! Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Wiktoria Nowy wpis
@Marcela10

Gdzie szukać informacji o nowych ofertach pracy? Gdzieś na stronie znajdę taka zakładkę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stanisław Nowy wpis

Dla mnie PZD to zastój z PRL-u, a mamy XXI wiek. Inna mentalność, popierologia, wyśmiewanie, obrażanie, dręczenie psychiczne. Zero szacunku dla drugiego człowieka. A ten wystrój! jak się wchodzi - słoma.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Krajowa Rada Polski Związek Działkowców?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nick

Czytam wszystkie dodane opinie i przyznaję - to wszystko prawda. Wiem, jak to wygląda dla kogoś kto w tej organizacji pochodzącej z głębokiej komuny - nie był - trudno uwierzyć. Niestety to czysta prawda. Praca tam to największy koszmar , stracone miesiące, ból głowy, ścisk żołądka, ból brzucha, brak snu... PZD to zbiurokratyzowana, monopolistyczna struktura. Ludzie, którzy tam pracują - robią to tylko dla pieniędzy. Nie szanują prezesa, nie szanują siebie nawzajem. Prezes nie szanuje pracowników, poniża. Strach i panika kiedy jest w biurze. Chwila oddechu kiedy jest w delegacji. Koszmar. Trudno uwierzyć, że w XXI wieku istnieje taka organizacja rodem z lat 70-tych, 80-tych. Tam czas stanął w miejscu. Poza biurem XXI wiek, w biurze i mentalności ludzi tam pracujących głęboka komuna.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Aśka

Stanowczo odradzam szukania pracy w tej instytucji. Tam się nie pracuje, tam się pokornie wykonuje rozkazy wielkiego prezesa. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytania o rodzinę, przypuszczalne dzieci, przekonania polityczne, (usunięte przez administratora) to nie praca, (usunięte przez administratora)Jeszcze raz odradzam.

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
busy
@Aśka

potwierdzam

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nocoz
@Aśka

Lata mijają a w mentalności prezesa i starej kliki jak widać nic się nie zmienia. Przykre sle prawdziwe... a najśmieszniejsze jest to, że nowo zatrudnieni pracownicy rezygnują po miesiącu i to większość (przecież w sktach wszystko jest to od razu widać jak długo kto pracował), to w przekonaniu prezesa i kadrowej każdy kto odchodzi jest głupi!!! I mówią to otwarcie!!! Że niby dają takie możliwości a pracownicy są durni i odchodzą. Ludzie - ta firma nie daje żadnych możliwości!! Jedynie cofnięcie w rozwoju..... i jedynie jeśli ktoś lubi to daje poniżenie, utratę we własne możliwości i wykończenie psychiczne. Jak się szuka info o tej firmie i widzi tutaj kilka negatywnych komentarzy to się nie wierzy i myśli ‚jak to w internecie na pewno przesadzone komentarze’. Nie żaden z zamieszczonych tu komentarzy nie jest przesadzony. Tam się dzieje tyle złego, że można by trylogie wydać. (usunięte przez administratora) na szeroką skalę.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
serce-nie rozum

PZD to (usunięte przez administratora). Miejsce, gdzie można stracić wiarę w swoje umiejętności. O rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji można zapomnieć!!! Tam trzeba potulnie wykonywać rozkazy prezesa, który zawsze ma rację. Wyzysk, brak szacunku do drugiego człowieka, pogarda, donoszenie to cechy charakterystyczne tego miejsca. Pracownicy boją się prezesa. Prezes jest nieomylny, najważniejszy, najmądrzejszy. Trzeba się kłaniać, uśmiechać i z pokorą znosić wybuchy gniewu. Nie polecam. Odradzam z całego serca. Miejsce jak z horroru.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
nocoz
@serce-nie rozum

Sama prawda!! I serio powinna się nimi zająć w końcu jakaś instytucja. To niewiarygodne, że w dzisiejszych czasach coś takiego jeszcze funkcjonuje. Państwo w Państwie!! A najgorsze to, że maltretowanie psychiczne pracowników jest tam normą!!! I jeszcze osoba, która najbardziej wyżywa się na swoim pracowniku (plus na innych osobach a nawet na osobach z innych oddziałów - przez telefon) jest chwalona przez głównego!! Istne piekło na ziemi!! Zachęcają niby dobrymi warunkami finansowymi, tylko że człowiek zdrowie marnuje będąc tam!! Uwierzcie ludzie, że da się znaleźć pracę w innych firmach na takich samych a nawet lepszych warunkach!! W tej firmie szkoda nawet zaczynać!! Tylko zamontować kamery i nagrać ich to dopiero wszyscy by uwierzyli co tam się dzieje!! Brak słów!!! Można by pisać i pisać i końca nie ma tych okropnych sytuacji!!!!!

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
truestory

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Zatrudniają młode osoby, bo niby chcą unowocześnić swe działania, po czym każdy pomysł jest wyśmiewany a pracownicy wyzywani od idiotów i nie tylko - i to na forum publicznym. Nie ma kompletnie szacunku do drugiej osoby. Pracownicy są maltretowani psychicznie i co najgorsze jest to tolerowane i akceptowalne. Zero pespektyw na rozwój. Człowiek się wręcz cofa. PRL rządzi. Trzyma się tylko stara klika. Zgadzam się ze wszystkimi pozostałymi dodanymi tu opiniami. Nie ma sensu nawet próbować. Szkoda czasu i nerwów.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Doberman

Wszystko co napisane powyżej w zupełności się zgadza. Prezes to jedyna osoba w tamtym gronie, która ma prawo mieć własne zdanie i pracuje cięzko z typowym dla ludzi o takim profilu psychologicznym wysiłkiem nad stłamszeniem i totalnym podporządkowaniem sobie nowozatrudnianych ludzi. A kiedy mu nie wychodzi, staje się arogancki i obcesowy. Reszta pracowników, to zombie z dużą domieszką wampiryzmu energetycznego. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
byłpracownik
@Doberman

z tym wampiryzmem zgadzam się. Kiedyś myślałem, że to takie gadanie. Odkąd zmieniłem ta pracę, odżyłem i mogę spokojnie spać. Zrezygnowałem z pracy i prezes się obraził i gdy wychodziłem się pożegnać, podziękować, sekretarka powiedział, że prezes sobie nie życzy...

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Sunny30

Odradzam!! Czasy PRL-u witają, tam się czas zatrzymał. Zaznaczają, że chcą być otwarci na młodych, ale coś im to nie wychodzi. Tam rządzi Wielki Pan Prezes od dobrych lat 80-tych. Jedna wielka papierologia.Tam nie można mieć własnego zdania. I te podlizywanie się Prezesowi pracowników wieloletnich, gdzie odnosi się wrażenie, że oni go się boją,a nie szanują????nie wspomnę już o kadrowej, która chce mieć wszystko pod kontrolą, pilnuje każdego kąta w biurze. Można jeszcze pisać dużo negatywnych opini na temat tej instytucji...tam coś się zmieni jak będzie w końcu nowy Prezes.. Ludzki....

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
Administrator

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Krajowa Rada Polski Związek Działkowców? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
pracowniczka

Odradzam, powinna się nimi zająć jakaś instytucja. Jedna klika. Omijać szerokim łukiem. Stracony czas.

Pomocna?
Tak28Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
busy

odradzam pracę w tej instytucji porażka prezes dyrektor i cała reszta. jeden drugiemu (usunięte przez administratora) liże

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
winetuuuu
@busy

to prawda

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lusy

prezes to idiota i komunista i tylko wydaje rozkazy

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowa Rada Polski Związek Działkowców - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Krajowa Rada Polski Związek Działkowców
1/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bobrowiecka 1
  00-728 Warszawa
 • NIP: 5260007711 KRS: 0000293886
Krajowa Rada Polski Związek Działkowców