Opinie o Krajowa Rada Polski Związek Działkowców w Warszawa

Krajowa Rada Polski Związek Działkowców
1 7 20 5 1
Jonasz

Czy taka firma zatrudnia w ogóle pracowników? Podpowiecie coś więcej?

Tak4Nie
Marcela10
@Jonasz

Zatrudniają ciągle. Ale co z tego- nowi pracownicy rezygnują nawet po miesiącu pracy. To nie jest przyjazne miejsce. Terror psychiczny i poniżanie na porządku dziennym. Jedna wielka klika. Odradzam, szkoda zdrowia.

Tak9Nie
Lidia Nowy wpis
@Marcela10

Piszesz, że ciągle zatrudniają nowych pracowników. Jednak ostatnie ogłoszenie o pracę (konkretnie na stanowisko instruktora ds. ogrodniczych) na stronie Krajowej Rady Polskiego Związku działkowców jest z 19 kwietnia tego roku. Nie udało mi się znaleźć aktualnych ofert pracy. Czy ogłaszają się w innych miejscach? A może w jakiś inny sposób rekrutują ?

TakNie
Nocoz Nowy wpis
@Lidia

Pytasz bo jesteś faktycznie zainteresowana współpracą z tą firmą czy chcesz się przekonać na własnej skórze o realności zamieszczanych tu komentarzy?

Tak1Nie
Lidia Nowy wpis
@Nocoz

A poleciłbyś tę pracę w Krajowa Rada Polski Związek Działkowców? Napisz proszę, jakie są Twoim zdaniem jej wady i zalety. Byłoby to bardzo pomocne.

TakNie
nick Nowy wpis

Czytam wszystkie dodane opinie i przyznaję - to wszystko prawda. Wiem, jak to wygląda dla kogoś kto w tej organizacji pochodzącej z głębokiej komuny - nie był - trudno uwierzyć. Niestety to czysta prawda. Praca tam to największy koszmar , stracone miesiące, ból głowy, ścisk żołądka, ból brzucha, brak snu... PZD to zbiurokratyzowana, monopolistyczna struktura. Ludzie, którzy tam pracują - robią to tylko dla pieniędzy. Nie szanują prezesa, nie szanują siebie nawzajem. Prezes nie szanuje pracowników, poniża. Strach i panika kiedy jest w biurze. Chwila oddechu kiedy jest w delegacji. Koszmar. Trudno uwierzyć, że w XXI wieku istnieje taka organizacja rodem z lat 70-tych, 80-tych. Tam czas stanął w miejscu. Poza biurem XXI wiek, w biurze i mentalności ludzi tam pracujących głęboka komuna.

Tak4Nie
Aśka

Stanowczo odradzam szukania pracy w tej instytucji. Tam się nie pracuje, tam się pokornie wykonuje rozkazy wielkiego prezesa. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytania o rodzinę, przypuszczalne dzieci, przekonania polityczne, (usunięte przez administratora) to nie praca, (usunięte przez administratora)Jeszcze raz odradzam.

Tak18Nie

busy
@Aśka

potwierdzam

Tak12Nie

nocoz
@Aśka

Lata mijają a w mentalności prezesa i starej kliki jak widać nic się nie zmienia. Przykre sle prawdziwe... a najśmieszniejsze jest to, że nowo zatrudnieni pracownicy rezygnują po miesiącu i to większość (przecież w sktach wszystko jest to od razu widać jak długo kto pracował), to w przekonaniu prezesa i kadrowej każdy kto odchodzi jest głupi!!! I mówią to otwarcie!!! Że niby dają takie możliwości a pracownicy są durni i odchodzą. Ludzie - ta firma nie daje żadnych możliwości!! Jedynie cofnięcie w rozwoju..... i jedynie jeśli ktoś lubi to daje poniżenie, utratę we własne możliwości i wykończenie psychiczne. Jak się szuka info o tej firmie i widzi tutaj kilka negatywnych komentarzy to się nie wierzy i myśli ‚jak to w internecie na pewno przesadzone komentarze’. Nie żaden z zamieszczonych tu komentarzy nie jest przesadzony. Tam się dzieje tyle złego, że można by trylogie wydać. (usunięte przez administratora) na szeroką skalę.

Tak6Nie
serce-nie rozum

PZD to (usunięte przez administratora). Miejsce, gdzie można stracić wiarę w swoje umiejętności. O rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji można zapomnieć!!! Tam trzeba potulnie wykonywać rozkazy prezesa, który zawsze ma rację. Wyzysk, brak szacunku do drugiego człowieka, pogarda, donoszenie to cechy charakterystyczne tego miejsca. Pracownicy boją się prezesa. Prezes jest nieomylny, najważniejszy, najmądrzejszy. Trzeba się kłaniać, uśmiechać i z pokorą znosić wybuchy gniewu. Nie polecam. Odradzam z całego serca. Miejsce jak z horroru.

Tak9Nie
nocoz
@serce-nie rozum

Sama prawda!! I serio powinna się nimi zająć w końcu jakaś instytucja. To niewiarygodne, że w dzisiejszych czasach coś takiego jeszcze funkcjonuje. Państwo w Państwie!! A najgorsze to, że maltretowanie psychiczne pracowników jest tam normą!!! I jeszcze osoba, która najbardziej wyżywa się na swoim pracowniku (plus na innych osobach a nawet na osobach z innych oddziałów - przez telefon) jest chwalona przez głównego!! Istne piekło na ziemi!! Zachęcają niby dobrymi warunkami finansowymi, tylko że człowiek zdrowie marnuje będąc tam!! Uwierzcie ludzie, że da się znaleźć pracę w innych firmach na takich samych a nawet lepszych warunkach!! W tej firmie szkoda nawet zaczynać!! Tylko zamontować kamery i nagrać ich to dopiero wszyscy by uwierzyli co tam się dzieje!! Brak słów!!! Można by pisać i pisać i końca nie ma tych okropnych sytuacji!!!!!

Tak8Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
truestory

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Zatrudniają młode osoby, bo niby chcą unowocześnić swe działania, po czym każdy pomysł jest wyśmiewany a pracownicy wyzywani od idiotów i nie tylko - i to na forum publicznym. Nie ma kompletnie szacunku do drugiej osoby. Pracownicy są maltretowani psychicznie i co najgorsze jest to tolerowane i akceptowalne. Zero pespektyw na rozwój. Człowiek się wręcz cofa. PRL rządzi. Trzyma się tylko stara klika. Zgadzam się ze wszystkimi pozostałymi dodanymi tu opiniami. Nie ma sensu nawet próbować. Szkoda czasu i nerwów.

Tak11Nie
Doberman

Wszystko co napisane powyżej w zupełności się zgadza. Prezes to jedyna osoba w tamtym gronie, która ma prawo mieć własne zdanie i pracuje cięzko z typowym dla ludzi o takim profilu psychologicznym wysiłkiem nad stłamszeniem i totalnym podporządkowaniem sobie nowozatrudnianych ludzi. A kiedy mu nie wychodzi, staje się arogancki i obcesowy. Reszta pracowników, to zombie z dużą domieszką wampiryzmu energetycznego. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Tak14Nie
byłpracownik
@Doberman

z tym wampiryzmem zgadzam się. Kiedyś myślałem, że to takie gadanie. Odkąd zmieniłem ta pracę, odżyłem i mogę spokojnie spać. Zrezygnowałem z pracy i prezes się obraził i gdy wychodziłem się pożegnać, podziękować, sekretarka powiedział, że prezes sobie nie życzy...

Tak10Nie
Sunny30

Odradzam!! Czasy PRL-u witają, tam się czas zatrzymał. Zaznaczają, że chcą być otwarci na młodych, ale coś im to nie wychodzi. Tam rządzi Wielki Pan Prezes od dobrych lat 80-tych. Jedna wielka papierologia.Tam nie można mieć własnego zdania. I te podlizywanie się Prezesowi pracowników wieloletnich, gdzie odnosi się wrażenie, że oni go się boją,a nie szanują????nie wspomnę już o kadrowej, która chce mieć wszystko pod kontrolą, pilnuje każdego kąta w biurze. Można jeszcze pisać dużo negatywnych opini na temat tej instytucji...tam coś się zmieni jak będzie w końcu nowy Prezes.. Ludzki....

Tak16Nie

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Krajowa Rada Polski Związek Działkowców? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Tak3Nie

pracowniczka

Odradzam, powinna się nimi zająć jakaś instytucja. Jedna klika. Omijać szerokim łukiem. Stracony czas.

Tak23Nie

busy

odradzam pracę w tej instytucji porażka prezes dyrektor i cała reszta. jeden drugiemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże

Tak16Nie

winetuuuu
@busy

to prawda

Tak15Nie

lusy

prezes to idiota i komunista i tylko wydaje rozkazy

Tak15Nie

Zostaw opinię o Krajowa Rada Polski Związek Działkowców - Warszawa

Chcę opublikować:

Krajowa Rada Polski Związek Działkowców