Krajowa Rada Polski Związek Działkowców

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Krajowa Rada Polski Związek Działkowców
1 3 6 1

Opinie o Krajowa Rada Polski Związek Działkowców

Administrator

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Krajowa Rada Polski Związek Działkowców? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

pracowniczka

Odradzam, powinna się nimi zająć jakaś instytucja. Jedna klika. Omijać szerokim łukiem. Stracony czas.

busy

odradzam pracę w tej instytucji porażka prezes dyrektor i cała reszta. jeden drugiemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże

winetuuuu
@busy 19.08.2016 00:37

to prawda

lusy

prezes to idiota i komunista i tylko wydaje rozkazy

Aśka

Stanowczo odradzam szukania pracy w tej instytucji. Tam się nie pracuje, tam się pokornie wykonuje rozkazy wielkiego prezesa. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytania o rodzinę, przypuszczalne dzieci, przekonania polityczne, (usunięte przez administratora) to nie praca, (usunięte przez administratora)Jeszcze raz odradzam.

busy
@Aśka 06.01.2014 23:06

potwierdzam

Zostaw opinię o Krajowa Rada Polski Związek Działkowców - Warszawa

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowa Rada Polski Związek Działkowców