Fundacja Tvn Nie Jesteś Sam

Adres: Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa

NIP: 5213157461 KRS: 0000014124

Fundacja Tvn Nie Jesteś Sam

Opinie o Fundacja Tvn Nie Jesteś Sam

Jak oceniasz współpracę z firmą Fundacja TVN Nie jesteś sam? Czekamy na Twój komentarz.

anonymous
@admin 11.10.2015 09:16

Pragnę podziękować fundacji TVN nie jesteś sam za fatygie i stracony czas w odpisywaniu na mój apel niesienia pomocy dla syna.pragne też podziękować za pomoc na którą tak bardzo liczylam lecz po raz kolejny jej nie otrzymałam WIARA CZYNI CUDA ALE TEŻ GRANICZY Z CUDEM Z POWAZANIEM rozrzalona matka nieuleczalnego chłopca który terz chce żyć

Zostaw opinię o Fundacja Tvn Nie Jesteś Sam - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Tvn Nie Jesteś Sam