Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

Opinie o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,

Sok z buraka

Jest tak dobrze ze jeden z regionalnych dyr. położył papiery nie mając innej pracy bo go wykończył

Barnaba
użytkownik zarejestrowany

Trudno jest wyrobić sobie opinię o firmie ponieważ po lekturze wpisów zupełnie nie wiem co mam myśleć. Tak skrajnie różne wpisy i dla osoby, która chciałaby podjąć pracę to wielki dylemat. Wcześniej słyszałem sporo dobrego!

Koralgol
użytkownik zarejestrowany

Sądzę, że jeśli ktoś pracuje w firmie i nie lubi tego co robi to nigdy nie będzie zadowolony. Zawsze znajdzie się jakiś powód żeby oskarżać firme. Tak już jest , że pracę trzeba lubić i wówczas będzie zadowolenie.

użytkownik zarejestrowany

Grupa Stock –Polmos Lublin Sp. z o.o. fajna firma!!

I tyle...
@Buldok 2 tygodnie temu
Grupa Stock –Polmos Lublin Sp. z o.o. fajna firma!!

Ty buldog jak dla mnie to coś jest z tobą nie kazali by ci stać pod siebie i byś to robił bo za grosz nie rozumiesz na czym polega praca pH skoro widzisz sens w tym co zleca góra

pracownica

czy moze ktos wie coś o pracy w stock, do której rekrutują studentów z agencji team work?

Daro
@pracownica 2 tygodnie temu

Pracuje i w sumie tez się zastanawiałem bo różne są opinie sporo niekorzystnych ale nie mailem wyboru i poszedłem. I jest spoko. Grafik mam elastyczny wybieram sobie dni. Kasa na czas. Wiadomo czasem jest ciężej czasem lżej ale to jak wszędzie. Jak dla studenta to spoko bo nie trzeba codzień. Przyjdź spróbuj sama zobaczysz

pracownica

użytkownik zarejestrowany

Narzekać to większość ludzi potrafi, gorzej jest jak trzeba się wykazać. Może firma nie jest ideałem ale bez przesady z tym biadoleniem. Niech każdy weźmie się za pracę!

A dajcie spokój z taka robota

Panie Dr Piotrze dał by już sobie Pan spokój od czasu od kiedy przyszedłem do firmy nic specjalnego się nie wydarzyło ciagle zamiatasz wszystko pod dywan nie masz szacunku do ludz imponują ci tylko ludzie którzy Panu przytakują. Jest Pan dobrym aktorem może by tak w serialach spróbować ;)

użytkownik zarejestrowany

@Buldok widzę, że Twoja opinia całkowicie różni się od tej zostawionej przez @ORZEŁ. Z czego wynikają te różnice? Czy może jesteś pracownikiem innego działu niż dział handlowy? Możesz powiedzieć co sprawia, że jest to, jak rozumiem według Ciebie, dobry pracodawca?

użytkownik zarejestrowany

Grupa Stock to normalna i spokojna firma dla pracowitych.

użytkownik zarejestrowany

@PHwidzę, że oferta pracy, o której mówisz aktywna jest tylko do końca dnia. Czy zdecydowałeś się na aplikację? Nikt do tej pory nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Miałeś okazję zadać je podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Bartek
użytkownik zarejestrowany

Słyszałem , że Grupa Stock to fajna firma i warto się załapać?

PH

Szukają na PH na Wielkopolske. Czy zna ktoś jakieś szczegóły np.wynagrodzenie,narzędzia,auto,plany realne? Jaki rejon?

użytkownik zarejestrowany

@Rekrutna jakie stanowisko próbowałeś się dostać? Czy właśnie na kierownika obszaru sprzedaży? Piszesz, że niektóre stanowiska są obsadzone nawet przed zamieszczeniem ogłoszenia. Skąd takie informacje? Czy ktoś jeszcze z Was może to potwierdzić? Czy może też chodzi tu o rekrutacje wewnętrzną? Jest taka możliwość w firmie?

Emilia
użytkownik zarejestrowany

Czy praca przy obsłudze klienta może dać dobrą kasę(mm doświadczenie)?

Rekrut

Niestety zawiodłem się ☹ rekrutacja to fikcja. Lepsze stanowiska pracy są obsadzane jeszcze przed ogłoszeniem wiec po co dawać ludziom nadzieję.. Doskonały przykład to obecna rekrutacja na kierownika obszaru sprzedaży..

użytkownik zarejestrowany

@Gość a Ty w jakim dziale firmy pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można obecnie liczyć? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Bartek
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego firma często ma spore potrzeby kadrowe? Szukam dobrej pracy i rozglądam się. Ale myślę, że wakacje i wywiało ludzi.

użytkownik zarejestrowany

Najlepiej oskarżyć firmę o wszystko zło! Szkoda, że nie patrzymy na siebie bez różowych okularów, wyszłoby że sporo winy jest naszej. Udawanie, że się pracuje jak ktoś patrzy, i inne grzeszki. Efekty sprzedaży uzależniają nasze pensje, bez dobrych wyników będzie słabo.

Gość

Znowu pojawiły sie ogłoszenia pracy na stanowisko PH na całą Polskę, co sie w tej firmie dzieje ze tyle wakatów

użytkownik zarejestrowany

@Benek Co masz na myśli pisząc takie zdanie? Ludzie próbują wyrobić sobie opinie o firmie gdy chcą aplikować i czytają takie straszenie. Pracuję tu i nie mam pojęcia o czym człowieku piszesz? Firma jest dobra dla pracowitych.

Benek

Co tam się dzieje? Jakiś koszmar!

użytkownik zarejestrowany

@Normalny Myślę, że niesłusznie tak oceniasz firmę Stock!. Każda firma jest zależna od sprzedaży.

Normalny

Jeszcze tak zle nie było w tej firmie.Ciagle rankingi gonienie sprzedaży która robią pH hurtowni cele nie jasne i nie osiągalne.Presja i kontrola z każdej strony ciagle wszystko nie tak w placówkach zaległości nie wywiązują się z umów nie płaca udziały lecą na łeb na szyje. Generalnie zapytajcie ludzi w rynku to wam powiedzą jak wyglada sytyłacja.Dziwie się ze akcjonariusze jeszcze nie wpadli zobaczyć co dzieje się z firma która kiedyś uchodziła za bardzo dobra.Obecnym pH życzę wymarzonej pracy po za Stock

Pracus
@Normalny 24.04.2017, 18:13

Jak nie rozumiesz zadan to zglos sie do przelozonego, zadania czytelne i jasne.. wystarczy tylko chciec a max premii w,zasiegu reki. Byc moze Ty ich nie rozumiesz, ale wielu PH rozumie, stad prosba mow za siebie.

Ciekawski

Witam czy ktoś się orientuje czy na magazyn przy obwodnicy lublina przyjmują magazynierów lub wózkowych?? i gdzie można tam wysłać zgłoszenie żeby tam się dostać? i mógł by ktoś napisać jaka tam atmosfera i zarobki mniej więcej ? Był bym zainteresowany pracą tam jestem spoza lublina ale nie wiem czy warto sobie głowę zawracać??

@Ciekawski 23.04.2017, 08:55

Z tego co mi wiadomo, obecnie trwa rekrutacja na wózkarzy. Ogłoszenia zawsze pojawiają się na Pracuj.pl

Tonik
użytkownik zarejestrowany

Grupa Stock –„Polmos Lublin prowadzi jakiś nabór pracowników? Nigdzie nie można znaleźć ofert, a chciałbym dostać się do firmy. Słyszałem, że firma spoko. ludzie są zadowoleni z zarobków. Trochę mnie martwią wpisy ale myślę, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

PH

Firma nie płaci zobowiązań wobec klientów (placówek handlowych) Dr.regionalni nie maja nic do dyskusji przy obecnym głównym Dr na Polska panu Dziar.... koleś nie ma pomysłu na biznes i zarządzanie kategoria spirytusowa.Atmosfera fatalna nikt nie wie jak wykonać swoje cele które mu stawia firma wiec nie dostają premi pracownicy.Kiedys to był Stock teraz to jest Sroc ;p

użytkownik zarejestrowany

Czy firma poszukuje obecnie pracowników? Słyszałem dobre opinie o nich i pomyślałem o pracy, czy ktoś ma jakąś wiedzę ?

zainteresowany

Witam Wszystkich Mam pytanie odnośnie stanowiska PH Mazowieckie: -jaka jest podstawa netto -jaka jest premia netto -pod jakich dystrybutorów pisany jest towar -czy plany są realne -ile wizyt dziennie -czy jest jakiś deputat -jakie auto gps/można korzystać prywatnie -jak kierownik w tym regionie -opłata za półkę FV czy butelki? Z góry dziękuję i proszę tylko o info osoby które pracują lub pracowały i mogą udzielić kompetentnych odpowiedzi Warto zawracać sobie głowę?

zainteresowany

Witam Wszystkich Mam pytanie odnośnie stanowiska PH Mazowieckie: -jaka jest podstawa netto -jaka jest premia netto -pod jakich dystrybutorów pisany jest towar -czy plany są realne -ile wizyt dziennie -czy jest jakiś deputat -jakie auto brandowane/gps/można korzystać prywatnie -jak kierownik w tym regionie -opłata za półkę FV czy butelki? Z góry dziękuję i proszę tylko o info osoby które pracują lub pracowały i mogą udzielić kompetentnych odpowiedzi Warto zawracać sobie głowę?

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Specjalista ds. Analiz Rynkowych na takie stanowisko złożyłam soje CV. Zależy mi na pracy w Stock –„Polmos Lublin, ponieważ to dobra firma. Liczę na kilka słów od pracownikó.

Patryk
@Gość 19.03.2017, 17:44
Jest ktoś kto pracował w tej firmie na kierowniczym stanowisku. Czy możesz powiedzieć jaka jest podstawa ?...

Zależy na którym. Jeśli chodzi o pracę w terenie to ogólnie 4 z przodu na rękę. Z premia bardzo ciężko. Jednak atmosfera bardzo gęsta przez mega duże ciśnienie. Spora rotacja w ostatnim czasie. Sam sobie musisz odpowiedzieć czy warto.

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Gość Mysle, że najlepiej zrobisz pisząc e-mail do firmy na adres firmy: llot.info@gmail.com a wówczas otrzymasz informacje sprawdzone. Jedno jest pewne , warto tu pracować a jeszcze tym bardziej na kierowniczym stanowisku.

Gość

Pojawiło się ogłoszenie na Kierownika Sprzedaży. Wie ktoś jakie wrunki oferują podstawa + premia

użytkownik zarejestrowany

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,? Podziel się z nami swoimi wrażeniami :)

Gość

Hej pojawiło się ogłoszenie na KOSa na Świętokrzyskie. Skąd ta zmiana? Jakie warunki, zakres zadań, narzędzia?

użytkownik zarejestrowany

W aktualnych ofertach pracy Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego, oferuje narzędzia służbowe. Jakie to są narzędzia?

chetny

powiedzcie prosze jakie zarboki w biurze w Wwie?

użytkownik zarejestrowany

Dla leni każda firma jest okropna. Taka firma jak Stock ma przed sobą perspektywy funkcjonowania a ludzie stabilności pracy. Kto pracuje dobrze nie narzeka!!!

O.o

A ja dalej czekam na odpowiedź. Pewnie się nie doczekam, tak samo jak dzwoniąc do firmy. Tyle narzekań tyle pochwał, ale konkretnych informacji ZERO! Spadam stąd!

Budek
użytkownik zarejestrowany

Maruderzy dajcie sobie spokój i tak nikt was nie traktuje poważnie.

o

Powiem tak - super firma wpisów nie ma... Na każde inne dziadostwo będą skargi.

o.O

To jak tu pracujecie to nie wiecie jak sytuacja wyglada w dziale kontroli jakosci? W Stocku jakos trudno o poprawny numer kadr???Wykonalam 5 telefonow i ta sama informacja: "to nie tutaj,nie umiemy pomoc..." :/ przeprowadzilam sie do Lbl i jestem zalamana...Praca jest jedynie dla handlowcow.Wiedzialam,ze jest zle,ale az tak.Sluchaj sie chlopa,a wyjdziesz jak Zabłocki na mydle.

Zniesmaczony

A ja tu pracuje i mam zamiar się zwijać.Firma nie stawia jawnych celów zadać premiowanych mało tego zasady się zmieniają co tydzień presja brak szacunku do ludzi i nie szanowanie czasu po 10 godzinach pracy.Mało tego firma nie rozlicza klientów twierdząc ze nie ma umów albo twierdz ze poprzednicy zrobili

Mamka
użytkownik zarejestrowany

Super firma, mnie się tu pracuje bardzo dobrze i polecam.

Ja
@Mamka 28.01.2017, 16:24
Super firma, mnie się tu pracuje bardzo dobrze i polecam.

Witam, ja tez pracuje od niedawna i uwazam ze jest tutaj mozliwosc rozwoju. Pracowalem w fimie gdzie wixyt wymaganych bylo.ponad 20 teraz wyrabiam.sie w 8 godzinach i popoludnia dla rodziny, nie rozumiem tych, ktorzy wciaz narzekaja, a takich nadal.jest spora grupa....

Sztokuś
@Ja 29.01.2017, 15:50

Widać masz slabą wiedzę jak wykonywać efektywnie swoje obowiązki, pochwal się wynikami,bo podejrzewam że jak bym pracowł tak jak ty to zajęło by mi to ze cztery godziny.

Gienia

Witajcie, Nue wuecie czasem czy nie szukaja kogoś do laloratorium - kontrolera jakości? Pzdr

użytkownik zarejestrowany

Super firma zawsze ma najwięcej takich wpisów od nieszczęśliwych, poturbowanych pracowników.Praca jest za ciężka ale narzekać mogą cały czas, lepiej niech idą do Lidla

XxXxXxXx!!!!!!!!!!!!!????????

Oferty się pojawiają bo koledzy z herbatek pościągali "swoich kumpli" którzy nie dają rady i pewnie już chcą uciekać z tego okrętu... a Ci starzy Merche byli, są i będą!!

Qwerty
@XxXxXxXx!!!!!!!!!!!!!???????? 23.01.2017, 17:48

Popatrzcie skąd przyszli prezes i dyrektor sprzedaży. Pogadajcie z ludźmi z Agros i Herbapolu - jak tam była zorganizowana robota PH. Mysle ze oni wiedza że wiele ludzi odejdzie jeszcze. Ilość rekrutacji nie musi być równa wakatom w tej chwili. Zbierają bazę na przyszłość żeby szybko zapełniac dziury w etatach.

Zdziwony

Powiedzcie mi,co się dzieje,że Stock szuka PH na całą Polskę??

Sztokuś
@Dżem z masłem 21.01.2017, 06:48
Ok.Tylko czemu tyle wakatów??Ludzie się pozwalniali??

To nie Stock szuka tylko Herbapol i Agros Nowa

ORZEŁ
@Dżem z masłem 21.01.2017, 06:48
Ok.Tylko czemu tyle wakatów??Ludzie się pozwalniali??

PH CIAGLE SIE ZWALNIAJA- NIE POLECAM NIKOMU BRAK PODWYZEK, BRAK JAKICHKOLWIEK SZKOLEN- NAWET DLA NOWO PRZYJETYCH PH. ROZBEZNE INFORMACJE NT TEGO JAK MASZ PRACOWAC. GPSY W AUTACH I W PDA. CIAGL E ONTROLA I ANALIZA RAPORTÓW. PO SPOTKANIU REGIONU WRACASZ DO DOMU O 20. UMOWY SIECIOWE PODPISYWANE ZZA BIURKA BEZ ZNAJOMOSCI SKLEPOW LUB MATERIAŁOW POS. BRAK MERCHOW. I 30 MIN WPISUJESZ NA AZDEJ WIZYCIE CENY DO PDA PLUS SWOJA PRACA NA SKLEPIE. I 15 WIZYT W TYM 6 GODZIN PRACY, NIE LICZA DOJAZDU DO KLIENTA I POWROTU CO JEST SPZRECZNE Z PRAWEM. JAK DOSTANIESZ 3 TYS BRUTTO PODSTAWY TO SUPER, PREMIE NIEOSIAGALNE. OGOLNIE PORAZKA . NIE POLECAM NAWET KOMUS JAKO PIERWSZA PRACE.BO NIC SIE NIE NAUCZY....

AMIGO

O co chodzi z BW?

AMIGO

No właśnie nie, pracuje dość długo ale nic o niej nie słyszałem ;)

Zostaw opinię o Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego, - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Stock –„Polmos Lublin Sp. z o.o.” – Zakłady Przemysłu Spirytusowego,