Stock Polska Sp. z o.o.
2 395 1086 5 1
Bartosz Nowy wpis

Witam.Dostałem zaproszenie na rozmowę do Stocka. Możecie napisać jak tam jest na stanowisku operatora wózka widłowego ? Jaka kasa itp

TakNie2
ŻW Nowy wpis
Nazwa działu: Logistyka
@Bartosz

2500 brutto + 10% premii, plus nadgodziny było w 2017r to koło 3k się kręciłem na wypłate, i deputat 3 flaszeczki zazwyczaj było. ;D

h Nowy wpis

Kolejny miesiąc i jak zwykle cześć zadan aby kase zgarnąć nie do zrobienia i plany na nie założone nie wiadomo skąd

Żandarm Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Kto odszedł z magazynu, czy kogoś zwolnili ze szukają kierownika zmiany na LCL? :o

Tak1Nie
Kujawy

Kujawy z nowym Kos?

TakNie8
Hmm
@Kujawy

Szkoda. Miły chłopak był i wyniki też robił. No ale tajemnicą nie było że Pan A go nie trwał.

Hmm

3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stock Polska Sp. z o.o.?

Tak1Nie11
To nie Stock, to SZOK
@Pytanie

W Stocku tak nie jest. Co do atmosfery pracy to trzeba stwierdzic że w berlińskim bunkrze Hitlera była lepsza pod koniec kwietnia 1945 roku niż tutaj w Stocku obecnie.

Nazwa działu: Handlowy

Cisza, spokój. Plany się robią. Zadania się robią. Pięknie.

Tak8Nie
@Cisza

Cisza bo ludzie mają dość tego (usunięte przez administratora) a pisanie tutaj nic nie zmienia. Związki nic nie robią... HR jak zwykle kombinuje jak tu nie zaplacić premii... Trade Marketing myśli jak tu skutecznie utrudnić sprzedaż albo jakie kolejne bezsensowne POS-y stworzyć... HORECA zapewne tworzy kolejną prezentację ukazującą ich nieustanne pasmo sukcesów w sprzedaży Sody Zwykli PH już tu praktycznie nie zaglądają. Przeglądają "Pracuj" i inne strony z ogłoszeniami w poszukiwaniu pracy. Żeby się jak najszybciej ewakuować z tej firmy i poszukać choć odrobiny normalności w innej firmie która potrafi wynagrodzić pracownika za dobrą robotę i nie karze obcięciem premii za wypracowany urlop.

Tak17Nie
@Zdemotywowany

Wiem, wiem. Czekam na wyniki najlepszego regionu jedynego słusznego. Pan Andrzej chyba nie ma świadomości że wszyscy na pracuj.pl Hihi.

@Cisza

Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w firmie branży chemicznej. Pierwsze pytanie rekrutanta dotyczyło tego co się dzieje w Stocku. Facet był zaskoczony tym że dostali kilkanaście aplikacji z naszej wspaniałej firmy. Nawet kierownicy aplikowali na to stanowisko. jednym słowem trwa Akcja Ewakuacja

@Miszcz

Dokładnie tak jest. Jedna z firm we wakacje robiła rekrutację na stanowisko PH. Szukali we wszystkich regionach. Z Stock dostali około 100 cv. Więc każdy tylko czeka na ofertę. Zresztą Kos tak samo.

@Cisza

"we wakacje" hahahha no powodzenia w szukaniu odpowiedniej pracy xd Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Tak6Nie3
@Olo

Żebyś wiedział "wszędzie dobrze gdzie WAS nie ma" ... Herbapol po was dopiero się podnosi po prawie 3 latach

Tak5Nie1
@Miszcz

Chyba mnie z kimś pomyliłeś xd

Sobieski
Nazwa działu: HR

Ta firma szuka profesjonalistów a sama jest nieprofesjonalna ( byłem bardzo dobrze przygotowany o firmie i o produktach zajęło mi to trochę czasu i nie smak mam do dziś ). Ostatnio byłem na rozmowach było dwóch panów i to był I etap rozmowy o pracę. Naturalnie pytania z CV i trochę o sobie, po około 1h "maglowania" zostałem poinformowany o tym że będziemy dzwonić. Po upływie około tygodnia zadzwoniła pani z działu HR ( tel.795.XXX.010 ) z informacją że chce zemną porozmawiać i podała termin oraz godzinę rozmowy (nie zostałem poinformowany na jaki temat będziemy rozmawiać, pani powiedziała że ten termin jej pasuje) aby nie bić piany zgodziłem się na to. Przyszedł ten dzień i owa pani z działu HR zadzwoniła ze spóźnieniem około 10 min. Na początku rozmowy pani nie odniosła się do swojego spóźnienia tylko od razu przeszła do rozmowy z informacją że to następny proces rekrutacji, rozmowa trwała około 1h. Pytania były bardzo intymne oraz poniżające dążyła w trakcie rozmowy do kłótni miałem wrażenie że rozmawiam z kobietą całkowicie oderwaną od rzeczywistości. Podczas rozmowy bardzo często gryzłem się w język przed odpowiedzią ale ciągle zadawała coraz bardziej intymnie oraz ośmieszające mnie pytania co godzi w moją prywatną osobowość. Firma którą reprezentowała ta pani kompletnie nie przekonywała mnie aby w niej pracować bardziej obrzydzić pracę ( więc po co ta cała rozmowa ), na koniec rozmowy owa pani nawet nie podziękowała za poświęcony mój czas tylko powiedziała że na pewno poinformujemy Pana czy Tak lub Nie ( telefonu oraz e-mail nie ma do dziś ) po czym po prostu się rozłączyła. Cała ta sytuacja nadaje się na prywatną sprawę w sądzie z ową kobietą ponieważ zostałem poniżony ośmieszony oraz pozbawiony własnej godności. Tą firmę polecam tylko tzw masochistom lubisz być poniżony i mieć zepsuty humor na parę tygodni idź na rozmowę do tej firmy.

Tak20Nie1
murphy
@Sobieski

ogólnie HR i kadra zarządzająca wyższego szczebla to pięta achillesowa tej firmy. przykładem maile z przeprosinami od dyr hr ze źle naliczonymi premiami. ów pani dowiedziała się o swoim błędzie o zgrozo z goworka, parodia stanowiska dyr hr w tak dużej firmie. nie polecam.

Tak22Nie1
Doora
@murphy

Dobrze, ze to przeczytałam. Byłam właśnie o krok od wysłania CV na stanowisko Kadrowe, właśnie do działu HR. Niekompetentna szefowa to nie jest dobra sprawa. I potem do mnie byłyby te oskarżenia o ucinanie premii XD. A generalnie można się coś więcej dowiedzieć o tym dziale? Widzę ofertę pracy co kilka miesięcy. Taka duża rotacja?

Ja
@Sobieski

Byłem na rozmowie +/- 2019.05 był dyrektor centralnej Polski (nie kierownik bo był wakat) i panna z HR. Rozmowę prowadził dyrektor a panna się nie odzywała - oj bardzo znudzona była. A Pan z rozmowy szukał sobie chłopaka do towarzystwa a nie osobę do działu handlowego, bo o handlu nie było czasu pogadać :) Też język sobie pogryzłem. Może s(z-t)ock wysyła kadrę zarządzającą na tego typu na szkolenia.. :)?

Marian
Nazwa działu: Marketing
@Sobieski

Napiszcie mi maila a ja go posaportuje -). Sławek już nie jednego prześwietlił.

Zaskoczony
@Ja

U mnie na rozmowach mowiono o bledach jakie popelnia firma i zarzad. Chwalono sprzet jaki daja pracownikom. Zapewniono, ze zawsze oddzwaniaja z informacja zwrotna. Do dzisiaj sie nie odezwali

Stock

Wszystko

Sodówa
Nazwa działu: Handlowy

Co niektórzy kierownicy zachowują się tak jakby mieli zespoły złożone tylko z jednej przedstawicielki. Potrafią przeciągnąć proces wdrażania nowego pracownika z planowanych dwóch tygodni nawet do 3 miesięcy. Może teraz tak powinna wyglądać struktura Stocka. Na jednego przedstawiciela powinien przypadać jeden kierownik. Wtedy przynajmniej reszta zespołu miałaby również pomoc

Tak9Nie2
@Sodówa

Buhahah jaki zazdrośnik z Ciebie , czyzby wół zapomniał jak cielęciem był ?

Przedstawiciel

Droga dyrekcjo Stock Polska. Mamy już serdecznie dość wyzysku jaki panuje w tej firmie. Mamy dość ciągłego dążenia PD do ruiny tej firmy . Mamy dość niechęci że strony samego Prezesa MS. Chcemy móc normalnie wstawać rano do pracy i nie zastanawiać się co znowu zostanie wymyślone aby Nam nie zapłacić. Jesteśmy tymi , którzy zarabiają na Wasze wypłaty. To dzięki nam i naszej pracy ta firma istnieje . Chcemy godnie zarabiać co miesiąc nie martwiąc się czy wystarczy nam od 10 do 10 . Dajcie nam narzędzia pracy . To my w pocie czoła staramy się wykonywać wasze dziwne zadania bo chcemy zarobić. Mamy dość Waszego zakłamania i fałszywych obietnic . Mamy dość takiej atmosfery . Ludzie Wam odchodzą A Wy nic sobie z Tego nie robicie . Nikt tego nie widzi ? Zastanówcie się co robicie z Tą firmą.

Tak33Nie
menażer menażerów
@Przedstawiciel

niestety nasz menadżer ma wyniki ale to tylko dzięki słabszej koniunkturze w cedec a u nich to przejściowe, jak tylko dostaną zastrzyk rubli to zostanie wylany tak jak i w np. w herbatkach, generalnie gdzie się nie pojawi tam po nim później trzeba sprzątać ot co taki już urok naszego szefa. spokojnie jego czas już mija, jeszcze dzień jeszcze tydzień i ludzie odetchną - no może poza miernotami co za nim tu przyszły ale to dobrze akurat :)

Tak23Nie
Dr. Witt

Amba fatima był Andrzej i nima, Sławek przejmuje pałeczkę Piotra.

Tak23Nie1
Tomi
@Dr. Witt

A co z Andrzejem?

Lol
@Dr. Witt

Co znaczy pałeczkę PiotraD - idzie w odstawke?Slawek tez tytanem pracy nie jest świadczy o tym przykład orbico

Nike
@Tomi

Ar wraca na stare śmieci Awansuje na dyr swojego „ukochanego” regionu

Nick
@Nike

Daj Boże nie na długo ...

Tak3Nie
Paulina
@Nike

Piszecie zagadkami, dla osoby spoza Stock niezrozumiałymi. Napiszcie jakie warunki proponuje firma dla pracowników? Jak się ma wynagrodzenie czy atmosfera pracy? Z pewnością takie informację będą bardziej przydatne.

Atmosfera
@Paulina

Atmosfera raczej grobowa. Zależy też od regionu. Jaka lokalizacja ciebie interesuje?

Mocny
@Atmosfera

Północny zachód

Atmosfera
@Mocny

Nie, no to najlepszy region. Zarządzany ponownie przez ( zdegradowanego ) Pana Dyrektora. Atmosfera pełnego zaangażowania. Oczekiwania na @ po 23 w pewniej gotowości. Poziom zarządzania i bogactwo słownika na poziomie dyrekcji w PGR. Szczerze polecam chodź by po to aby sprawdzić jak w międzynarodowej firmie można zarządzać zespołem sprzedaży. Ciekawe doświadczenie.

Pracodawca

Szanowni Państwo, z uwagi na często poruszane ostatnio przez Państwa kwestie dotyczące systemu premiowego w dziale sprzedaży, chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości i opisać jak wygląda stan faktyczny. Kryteria oraz mierniki premiowe są przekazywane kierownikom (bezpośrednim przełożonym przedstawicieli handlowych) przed rozpoczęciem miesiąca, którego dotyczą. Jest to informacja, do której każdy PH ma swobodny dostęp. W trakcie miesiąca cele volumenowe monitorowane są na bieżąco i ta informacja jest również w pełni dostępna dla PH. Aby premia wypłacana była za faktycznie wykonaną pracę obliczamy ją na podstawie danych od naszych dystrybutorów, płacimy zatem za towar faktycznie sprzedany, a nie za towar zaraportowany przez PH jako sprzedany. Z przykrością zaobserwowaliśmy, że nie zawsze te dwie cyfry są zgodne. Zdecydowana większość PH otrzymuje premie za cele volumenowe. Druga kategoria celów to cele dystrybucyjne czyli zadania, które dzięki pracy PH, pomagają nam zdobywać większą przestrzeń na półce w sposób zgodny z celami i strategią firmy. Całość systemu premiowego skonstruowana jest tak aby każdy PH miał możliwość zrealizowania swoich celów, a naszym sukcesem będzie jeśli dzięki temu firma zrealizuje cele ogólnofirmowe. Każdy jednostkowy cel PH składa się na cel całości regionu, kanału sprzedaży i ostatecznie firmy. Każdy PH może zapytać z czego wynikają jego zadania, a jego przełożeni udzielą mu odpowiedzi lub pokierują do osoby, która będzie w stanie to zrobić. Jesteśmy głęboko przekonani, że tylko wspólne realizowanie naszych celów pomoże nam osiągnąć wielki sukces do którego zmierzamy. Przypominamy jednocześnie, że w razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: opinie@stock-polska.pl

Tak6Nie64
Ph

Kłamcy.

Tak83Nie
Mam to nagrane
@Stock Polska Sp. z o.o.

To ja się pytam jak na dzisiejszej konferencji telefonicznej Dr Andrzej zastrasza ludzi ze jak nie wstawia sody to ich zwolni.Kwestja następna brak produktu u dystrybutorów a jeśli jest to po kilkanaście sztuk około 60 szt gdzie dystrybucja jest przewidziana 20szt ze smaku do sklepu smaków jest 2 to pytam jak skoro średnio jest 6 handlowców na regionie a dystrybutorów z produktem 3. Tojest podejscie menadżera ?

Tak74Nie
??
@Mam to nagrane

Czy Hr wyciągnął jakieś wnioski i przeprowadził rozmowę z AR??

Tak24Nie
Zaniepokojona
@??

Hr w tej firmie istnieją tak samo jak związki zawodowe i mogą tyle samo co i ar.

Tak24Nie
DD
@Stock Polska Sp. z o.o.

Co wy wypisujecie jakie zadania premiowe zadania są zmieniane po 14 danego miesiąca??????!!!!!! o co chodzi w kolejnym miesiącu typowane są sklepy sieciowe w których niema produktów z top32!!!!!!!!!!!!!! lub stacje benzynowe!!!!!!!!!!!!!

Tak13Nie
Ivan naiwny
@Stock Polska Sp. z o.o.

Wlasnie dostalem pierwsza wyplate i jestem w szoku . Moge powiedziec, ze cofnelem sie w czasie hehe. System premiowy jest dosc nie uczciwy czemu warunkem dostania premi za zadania jest zrobienie targetu sprzedazy ?? Juz na poczatku daje do myslenis czy cos tu robic ( targety sprzedzowe sa zawyzone dlaczego??). Andrzeju chcesz miec dalej wzrosty zadbaj o ph konkurecja wlasnie to zrobila powines wiedziec masz znajomych tam. Jesli myslicie ze bez ph produkty nowe i obecne beda na pólkach sklepowych to sie zastanowcie czy faktycznie. Nie dziwie sie ze tyle ogloszen na pracuj.pl jest

Rafał
@Ivan naiwny

Pracujesz dopiero od miesiąca jako przedstawiciel handlowy w firmie Stock Polska? Napisałeś o premiach, które są w Twoim odczuciu niesprawiedliwie przyznawane. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, czy przed podjęciem zatrudnienia zostałeś odpowiednio przeszkolony z produktu, który oferujesz potencjalnym klientom? Liczę na Twoją dalszą aktywność w wątku.

Tak3Nie1
MD
@Mam to nagrane

Najlepszym rozwiązaniem powyższego problemu, jest rozwiązanie umowy ze stock polska, gdzie zarobki na poziomie 2500 netto. Ja mam to za sobą i szczęście moje...w pierwszym mcu nowejpracy 3500 na rękę, w następnym 4500. Bez spiny, bez nerwów, bez pierd za uszami pt. musi się wydarzyć. I z pochwałą przełożonych. Nigdy więcej Stock polska. Trzeba się szanować. MD

Xxx
@MD

Potwierdzam. Też jakiś czas temu zmieniłem i nie żałuje.

Tak11Nie
Jerzy
@MD

Rzeczywiście przedstawiony przez Ciebie poziom zarobków nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Skoro w Twoim przypadku zarobki tak wyglądały, to zastanawia mnie, czy wraz z upływem określonego czasu możliwe jest otrzymanie podwyżki w zamian za zaangażowanie i sumienną pracę? Chciałbym wiedzieć, jak firma Stock Polska podchodzi do tej kwestii.

TakNie3

PH
@Jerzy

Owszem . Możesz otrzymać podwyżkę na 3600 brutto. I nic więcej się nie zmienia. Zaangażowanie. No co z w tej firmie przedstawiciel cofa się w rozwoju . Jest tylko po to by robić ogrom ankiet i zdjęć....

@ugodowy
@MD

Mówisz o takich zarobkach w pierwszych miesiącach pracy ?Ja tez chciałbym zmienić prace powiedz gdzie tak dobrze płaca ?

Tak1Nie
MT
@Stock Polska Sp. z o.o.

Tenże system dotyczy również kanału nowoczesnego gdzie targety volumenowe ustalane są z góry i nie zależne od urlopu. Jeżeli premia jest pomniejszana o urlop to targety oraz zadania dodatkowe też powinny analogicznie być pomniejszone a niestety nie są. Jeżeli jestem w stanie zaplanować i zrealizować zadania pomiędzy urlopem to nie sprawiedliwe jest pomniejszanie premii o okres urlopowy co dodatkowe bardzo demotywuje.

Tak4Nie
Sieci
@MT

Po kilku latach pracy człowiek zarabia nagle mniej robiąc więcej. Brawo Stock. Motywacja na najwyższym poziomie.

Ciekawy
Nazwa działu: Handlowy

Niedługo wrzesniowa wypłata z premią za lipiec. Czyli za sezon urlopowy. Ciekawe ile mi ukradną z premi za 2 tyg. urlopu w lipcu

Tak11Nie3

Jarosław

To poważny zarzut, jeśli faktycznie do tego doszło to zgłaszałeś gdzieś tę sprawę? Napisz też na jakie zarobki można liczyć w Stocku, jestem ciekaw ile proponują na start.

Kasz
@Jarosław

Jarek dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, a w tej firmie tylko tacy pracują, i kropka.

Tak2Nie
Marian

U cienki bolek uuu. Plany naprawcze dla menagerów wyższego szczebla. MD nie ma szacunku dla władzy. kTO NIe jAK mY ? może oN albo tY. P.K.

Tak12Nie1
Dobra zmiana ????
@Marian

Zmiany ... zmiany .... zmiany ...

Jarosław
@Marian

Możesz mi powiedzieć coś więcej na temat pracy w Stock Polska? Z Twojej opinii niewiele wynika, a zastanawiam się czy to dobre miejsce do rozwoju kariery zawodowej. Jaka panuje tam atmosfera i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jeśli wiesz coś na ten temat, to bardzo proszę o odpowiedź.

Tak1Nie4

@Jarosław

Szanse na rozwój - BRAK Szanse na awans - BRAK Atmosfera - jak na Titanicu Wynagrodzenie - co miesiąc wiecej zadań a kasy coraz mniej

Tak12Nie2
Drop
@Miszcz

Szansa na plan naprawczy: WYSOKA!

Wolny
Nazwa działu: Handlowy

Odejście ze Stocka to była najlepsza zawodowa decyzja w życiu. Mam nową pracę jako Doradca Klienta-8h dziennie, zero ciśnienia, zero robienia z Ciebie debila, żadnego naciagania rzeczywistości i dopominania się miesiącami o swoje. Dodatkowo w porównaniu do firmy Stock zarobki prawie 2 razy większe. Życzę wszystkim wytrwałości i powodzenia.

Tak12Nie
Yhy
Nazwa działu: Produkcja

Ile mozna zarobić jako operator lini ? Praca ta dobra jest jak to wygląda ?

TakNie7
Brak słów

Jesteście żałośni. Zrobiliście konkurs w kwietniu, do dziś pieniądze nie przyszły a nagle się okazuje ze tym którzy go zrobili, ucinacie kwoty,ujmujecie procent wykonania. 1000zl... jasne. Techniki motywacji jak za komuny. Obiecamy a jak zrobią to i tak im nie damy. Wstyd mi ze pracuje dla takiej firmy. W kolejnym konkursie możecie obiecać nawet po sztabce złota i nikt palcem nie kiwnie bo po raz kolejny nas oszukujecie. Nic dobrego nie sPłodziliscie..

Tak39Nie1
SodaMan
@Brak słów

MD, premia należy się przedstawicielowi na zasadzie loterii. Ktoś dostał 1000 zł, ktoś 750 a ktoś zero. Z umowami chyba przegięli bo nagle nie rozliczamy klientów. Nie było żadnej komunikacji mailowej, ze klient dostanie pieniądze spełniając 32/32. Ja już mam to gdzieś, nic nie będę wyjaśniał, nic nie będę reklamował. Wywala nas ze sklepów- i dobrze. Po mnie przyjdzie następny i pomyśli tak jak Ja: „kto tu do cholery jeździł- czemu tyle nieporozliczanych rzeczy??!!”; minie pół roku i sam załamie ręce. Uciekajcie na l4 moi drodzy, czympredzej.

Tak28Nie
Volt
@Brak słów

ja był z tej firmy uciekał jeśli by mnie tak kroili jak Was kroją, otwórzcie oczy..... pracuje w banku i jestem zadowolony

Tak13Nie
Awans

Ciężko pracuje, staram się i robię targety(usunięte przez administratora)awansu chyba nie doczekam w tej firmie.

Tak20Nie3
AdamR

Cześć, potrzebuję informacji o pracy w dziale utrzymania ruchu, jaki system zmianowy obowiązuje, jakie podjeście ma kierownictwo jakiej wysokości wynagrodzenia mógłbym się spodziewać? No i jaka panuje atmosfera w dziale. Pozdrawiam, Adam

Tak1Nie3
My tu jeszcze wrócimy
Nazwa działu: Handlowy

Żenujące, pracodawca dyskutuje z pracownikami na gowork-u, Stock sięga dna.

To nie Stock, to SZOK
@My tu jeszcze wrócimy

Jest to całkiem zasłużony efekt braku zaufania pracowników do pracodawcy a w szczególności dzialu HR. Dział ten przy każdej okazji udowadnia swój brak kompetencji. Kwestie rozliczeń zostały przekazane firmie zewnetrznej która jest jedną wielką pomyłką. Od czasu kiedy zaczeła rozliczać pensje pracowników nie nie ma miesiąca bez spektakularnej wpadki i błędów. No ale cóż dział HR udaje że tego nie widzi i na wszelkie maile odpowiada mailami nie na temat, na zasadzie kopiuj-wklej, zmieniając tylko imiona na poczatku. Może to taka metoda jak ktoś nie ma nic konkretnego do powiedzenia...

Tak21Nie
Nie, bo nie ma dla Was miejsca
@To nie Stock, to SZOK

Jak tak sobie czytam te komentarze to się zastanawiam, co Wy byście chcieli w tej firmie robić? Jak nie PD, to AR. Jak nie TM to HR. Jak nie RDS to KOS itd. itp, a słabe te argumenty. Wszyscy są bleee, tylko "ja" ok! Pomijając brak podstawowej wiedzy a w zasadzie umiejętności logicznego myślenia na temat tego skąd biorą się w firmie pieniądze na Wasze wynagrodzenia, to Wy tak na poważnie?

Tak8Nie32
zadowolony ph
@Nie, bo nie ma dla Was miejsca

Jak się nie pracuje jako PH to można pisać takie pierdoły, prawda Błażejek ?

Tak27Nie14
Gorol
@Nie, bo nie ma dla Was miejsca

Miałem kiedyś kolegę o imieniu na literę "b"(Chłopcy z Placu Broni). Było fajnie i miło dopuki kolega nie awansował. I wtedy pokazał prawdziwe konfidenckie oblicze. Wypiął sie na dotychczasowych kolegów bo tak mu zaimponowało nowe stanowisko (nikomu z resztą niepotrzebne). Ale spokojnie koledzy o nim nie zapomną i na pewno "skutecznie mu pomogą" w dalszej karierze

Tak27Nie20
Kandydat
Nazwa działu: Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę na przedstawiciela ds detalu. Nie wiem czy warto po przeczytaniu tych opinii. Jaka jest podstawa na tym stanowisku? Czy premia do wyrobienia? Jeśli tak to jak średnio wygląda? Jakie są auta i czy do dyspozycji prywatnej

Tak1Nie19
Zzz
@Kandydat

Absolutnie nie idz!

Tak18Nie
@Kandydat

Uciekaj chłopie jak najdalej !!! Większą kasę i większe szanse na awans bedziesz miał malując pasy w drogówce

Tak18Nie
@Były ph

Nie chce się juz tego czytać. Większość ph chcialaby otrzymywać ddobra pensje + pełną premię za to ze po prostu są. Zastanówmy sie wszyscy nad sobą

Tak2Nie21
Wielbiciel słoików
@anonim

(usunięte przez administratora)jeszcze mniej należy sie kasa Wam we Warszawie. Czego się tam na Nullo nie dotkniecie to spieprzycie koncertowo. Kiedy w biurze pracowało 20-30 sprawy byly zalatwiane od reki. A teraz jedyne osoby którym chce się tylko pracować to stażystki, tylko od nich można jakomkolwiek pomoc uzyskać. A gdzie reszta??? Chyba wszyscy siedzicie w kuchni przy wegańskim żarciu. Może ciąży wam to sąsiedztwo sejmu i to na nich wzorujecie sie w swej bezproduktywności. Jakieś promieniowanie czy coś. Braki kompetencyjne zastepujecie tym że Wy tam w tej zapadłej wiosce zwanej Warszawą wiecie wszystko lepiej. Ano jak to mówią" żeby zostać Krakusem to trzeba mieszkać w Krakowie 300 lat, żeby zostać warszawiakiem wystarczy tylko na Dworcu Centralnym zdrowo drzwiami do pociągu pizgnąć..." (usunięte przez administratora)

Tak30Nie4
Zdemotywowany

(usunięte przez administratora)! Nasze premie to premie zadaniowe a nie uznaniowe !!!! Więc nie podlegają redukcji za urlop !!!

Tak30Nie

Pracodawca

@Zdemotywowany

Drogi Pracowniku, bardzo zależy nam na otwartej i szczerej komunikacji. W dniu 3 lub 5 czerwca otrzymałeś maila ze szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich zmian w zasadach naliczania premii miesięcznej. Jeśli będziesz miał problemy z jego odnalezieniem lub treść będzie wymagała dodatkowego wyjaśnienia bardzo proszę o kontakt z nadawcą maila lub ze swoim bezpośrednim przełożonym. Nasze decyzje są zgodne z przepisami i dokładnie przeanalizowane. Wierzę, że wspólnie uda nam się sytuację wyjaśnić. Życzymy miłego dnia.

Tak1Nie17
@Stock Polska Sp. z o.o.

Zgodnie z artykułem 172 Kodeksu Pracy w przypadku wynagrodzenia zasadniczego sytuacja jest prosta. Pracownik przebywający na urlopie dostaje takie wynagrodzenie, jakie otrzymałby gdyby był w pracy. Wiadomo jednak, że wynagrodzenie pracownicze to także zmienne składniki wynagrodzenia takie jak premie czy nagrody. Należy pamiętać, że za czas przebywania na urlopie pracownik ma prawo otrzymać także te zmienne składniki swojego wynagrodzenia. Ustawodawca przewidział taką sytuację i ustalił zasadę, że w przypadku zmiennych składników wynagrodzenia, dla pracownika przebywającego na urlopie oblicza się średnią z trzech ostatnich miesięcy pracy poprzedzających pójście na urlop, i taką właśnie średnią się wypłaca. Jeżeli zmienne składniki wynagrodzenia znacznie się różnią od siebie na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy, okres obliczania średniej może zostać wydłużony do 12 miesięcy. Tak więc za okres urlopu powinno zostać wypłacone wynagrodzenie urlopowe naliczane od średniej minimum z trzech ostatnich miesięcy od płacy zasadniczej wraz z premią a nie tak jak zrobiliście to teraz od gołej pomniejszonej o dni urlopu podstawy. Jest to kolejny przykład łamania kodeksu pracy bądź też nieznajomości prawa pracy. Aczkolwiek nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności w przypadku złamania prawa.

Tak21Nie1
Coca Cola

Co się nie chwalicie, że przyszedł do Was mistrz nad mistrze PR u i nic nie robienia z MBWS ? Uważajcie bo AS nie jest za nic odpowiedzialny. Za klientów są odpowiedzialni KOS i PH a on, no cóż. Życzę powodzenia wszystkim blisko pracującym Płocka :).

Ciekawy

Czy mi sie zdaje czy goworkowy radca prawny może wiecej niż tak zwane "związki zawodowe" w Stocku. Tak własciwie ciekawe czym się zajmują

Tak14Nie
Radca Prawny
@Ciekawy

Witam. Nie wiem czy mogę więcej niż państwa związki zawodowe aczkolwiek pierwsze słyszę aby w Stock Polska funkcjonowało coś takiego jak związki zawodowe. Jeśli faktycznie są to nasuwa się pytanie kto zasiada w tych związkach. Problemy o który Państwo tu piszą powinny być załatwiane właśnie przez związki zawodowe . To należy również do ich obowiązków. Proszę się zainteresować czy osoby należące do nich należycie wykonują powierzone im funkcje .

Biedronka
@Radca Prawny

Mam pytanie. Firma dojrzała do tego ze jednak zle naliczała wynagrodzenie za urlop. Od teraz będzie liczyła już średnia. Mam pytanie co zatem z tymi latami wstecz? Czy firma powinna na nowo przeliczyć nam wynagrodzenie za urlopy już wykorzystane?? Bo stwierdzenie ze zostalo to sprawdzone i nie wiele to zmienia jest mało wiarygodne...

@Biedronka

Biorąc pod uwagę że premia jest premią zadaniową, należną za wykonacje określonego zadania a nie za przepracowany czas to pomniejszanie tej premii o okres urlopu jest zwykłym oszustwem. Jeśli praciwnik eykonal zadania mimo urlopu to należy mu się pełna premia

xxx
@Były ph

Co na to Radca Prawny? czy mogą mi zabrać połowę premii jeżeli np jestem 2 tyg na urlopie a wykonałem 100% targetu?

Tak2Nie1
Sławomir
@Były ph

Może Ty będziesz mógł odpowiedzieć na pytanie, które pojawiło się w wątku? Widzę, że zajmowałeś stanowisko przedstawiciela handlowego, dlatego pozwolę sobie ponowić moje pytanie. Czy pracownik jest odpowiednio przeszkolony przez pracodawcę z wiedzy o produkcie, który ma oferować klientom? Proszę, abyś przedstawił, jak to wygląda, ponieważ mnie również interesuje ta kwestia.

@Sławomir

Szkolenie w tej firmie polega na mieleniu teorii sprzedaży np kroki wizyty ph. A kiedy zaczynasz pytać o konkrety słyszysz znamienne zdanie" koledzy w terenie ci wszystko powiedzą". Tak więc mie istnieje coś takiego jak szkolenie asortymentowe

Sławomir
@Były ph

I rzeczywiście jest tak, że koledzy pomagają nowo zatrudnionym pracownikom handlowym, czy może nic takiego nie ma miejsca i trzeba być zdanym tylko na siebie? Jest to ważna kwestia, ponieważ nowo zatrudnione osoby na pewno wolałyby otrzymać wsparcie w pierwszych dniach pracy.

Sodziarz

Robota dramat, 2500 netto. Kierownik pozorujący prace. Soda to będzie gwóźdź do trumny. Pozdrawiam Andrzejka.

Tak20Nie1
Bartosz

Mógłby się ktoś wypowiedzieć jak jest na stanowisku operatora produkcji? Wszystko niby ładnie i pięknie, ale jak jest na prawdę, jak warunki, klimatyzacja jest, działa?

Małgorzata

Stock Polska ogłosiła własnie rekrutację na stanowisko Magazyniera. Oferowana jest umowa o pracę, pakiet świadczeń socjalnych, możliwość rozwoju i proces adaptacyjny dla nowych pracowników. Czy ktoś z Was pracuje na tym stanowisku i mógłby wypowiedzieć się, jak powyższe kwestie prezentują się w praktyce?

TakNie5

Tak1Nie4
:))

InterKadra czyli grupa audytowa CEDC???? hahhaa

Tak1Nie2
Bolek
Nazwa działu: Produkcja

Witam, czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak wygląda praca operatora produkcji, czy warto aplikowac, jak wyglądają zarobki i system pracy, z góry dzięki za odpowiedz

TakNie11

Zostaw opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie