Opinie o Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. w Lublin

Noone

Od czego by tu zacząć? Firma powstała w Ostrowie by zatrudnić osoby nie mające zbyt wysokich wymagań co do zarobków. Płacą więc najmniej jak się da. Dotyczy to też tzw. Aglomeratu gdzie zarobisz może 300 zł powyżej minimalnej pracując w systemie 4 brygadowym w święta, weekendy i w nocy. (usunięte przez administratora) Przenoszą z miejsca na miejsce bez pytania o zdanie. (usunięte przez administratora) MAKSIMUM wymagań - MINIMUM płacy.

@Leszek

Nie, w definicji zakładu bardziej wydajni pracownicy to tacy co umieją obsługiwać kilka maszyn, nie śpią po nocach a ponadto zadowala ich pensja minimalna. Stać ich jedynie na kilkuprocentowe, jednorazową uznaniówkę. Zwiększają produkcję a nie pensje pracowników.

Zakład przyjmuje do siebie jeszcze laborantów może? aktualnie nie widzę żadnego ogłoszenia ani na stronie ani w internecie, lecz na jednym portalu kiedyś było udostępniane, stąd pytanie. wtedy potrzebowano wielu osób a miał oto miejsce ze dwa lata temu. nie ma do dziś żadnej rotacji? nie będziecie planować przyjęć od kolejnego roku?

@PP

Laborant nie biega z worami. Są pracownicy fizyczni którzy to robią

Na tych wspomnianych teraz niedawno pracowników fizycznych to nie znajdują się jakieś oferty i co może jeszcze wchodzić w zakres obowiązków prócz noszenia wspomnianych worków? Zastanawiam się czy to nie po prostu jakiś magazynier ale taka oferta po nazwie mi nie wyszła

Paulinqa

Nie pchaj się w to. Nalatasz się z worami proszku z góry na dół i nabawisz problemów zdrowotnych. Tam się nie szanuje pracowników.

@Paulinqa

Cześć, co to za worki? Jak są duże / ciężkie? Nie ma tu pracowników fizycznych od tego tak w ogóle? magazyniera może?

@PP Nowy wpis
@Paulinqa

Od kiedy to laborant biega z worami proszku z góry na dół?

@PP Nowy wpis

Laborant nie biega z worami. Są pracownicy fizyczni którzy to robią

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o.? 20 lipca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Referent. Ktoś z Was aplikował?

Leszek
@Noone

Czy system czterobrygadowy, o którym piszesz pozwala też na pracę na akord i dzięki temu bardziej wydajni pracownicy mogą więcej zarobić? Napisz więcej o możliwości podwyższenia pensji i dodatkowych benefitach. Czekam na Twój komentarz.

@Leszek

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. na stanowisko Referent ds. rozliczeń bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zaklad jak zaklad 4 brygadówka i ogólny chaos. Najgorzej jest na nocnych zmianach gdzie panuje wszechobecny gagging bez skrupułów prowadzony w miejscach gdzie niesiegaja kamery. Do tego jest problem z higiena osobista kilku pracownikow ludzie mamy 21 wiek. Szefostwo to ateisci i o kazde swieta trzeba sie dogadywac przez facesitting ktory jest przeprowadzany po cichu i dyskretnie. Sa rowni i rowniejsi stanowiska sa przydzielane w zaleznosci od znajomosci cuckoldu. Polecam.

Eustachy

Szczerze nie polecam, ludzie odchodzą szybciej niż przychodzą, na rozmowach nie mówi się prawdy odnośnie prawdziwych reali panujących w zakładzie, pracownicy zmienili się pod wpływem stanowisk a najgorszy jest mistrz Wojciech który pcha paluchy i nos tak gdzie nie trzeba. Najgorszy zakład w jakim przyszlo mi pracować.

Paulina
@Eustachy

A jakie są te prawdziwe realia? Masz jakieś informacje? Z jakich powodów najczęściej ludzie odchodzą?

Stefan

Z początków kariery Pana Prezesa (prowadzenie klubów nocnych): Wyszukajcie w Google: "Lubelski klub 68 nie uszanował żałoby narodowej" "Klub 68 zagrał w dniu śmierci prezydenta" "Nie wszyscy uszanowali żałobę"

Czy Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

kolowporzo

Tak, zapewnia ale kartę zapitalania z workami do pożygu.

Katarzyna

Czyli nerwówka?

Lidia
@kolowporzo

A co to znaczy? Mam nadzieję że nie stroisz sobie żartów, ludzie poważnie pytają oczekując poważnej odpowiedzi

@Lidia

To znaczy ze sie narobisz a nie zarobisz. Policz sobie ile jest pozytywnych opinii.

Maria
@kolowporzo

Serio? :( No ale jednak chyba musi być jakiś plus roboty tutaj, bo tak to nikt by tu nie pracował, a to ludzie robią?

@Maria

Serio. Ludzie nie mają wyboru a cena benzyny idzie w górę. Prezes o tym wie i płaci minimalna za pracę w systemie zmianowym w niedzielę i święta co jest skandalem. No ale kto bogatemu zabroni nękać biednych...

Niektórzy potrafią jedynie narzekać na wszystkich i na wszystko. Dla mnie firma jest dobrym miejscem do pracy ale ja staram się dobrze pracować co zalecam innym!!

Lukas
@Michał

No tak, tylko panie Michale napisz jak zostać tym kierownikiem by nie trzeba było narzekać na wszystkich i wszystko. Jakoś trzeba było jakoś specjalnie się zasłużyć? Grota Nestle?

@Lukas

Oj daj mu spokój. Co masz pretensje ze umial sie zakrecic? I tak pzreciez nie podnióslby nawet jednego worka. I tak sobie jeździ i rządzi z wózka.

Stacho
@kolowporzo

Praca jak każda inna , ludzie nie narzekajcie ! Na tutejszą okolice wynagrodzenia i zakres obowiązków dla tego który chce pracować- tragedii nie ma . Przecież lepiej jest dojeżdżać po 30 km z myślą ze 3/4 pensji odleci śmiało za dojazd zarabiać najniższą krajową , alternatywa znajdzie się zawsze, : jeżeli nie podoba Ci się to co robisz zawsze możesz się zwolnić i przejść do konkurencji .Taki jest dzisiejszy rynek ,nie ta praca to następna -każdy jest kowalem swojego losu , pracowałem poza okolicznymi zakładami pracy i wychodziła z tego ....jnia , proponowałbym złożyć CV do świeżo otwartych zakładów pracy w okolicy . Portal nie służy do obrabiania komuś (usunięte przez administratora) tylko do opini zakładu pracy . Ogarnijcie się ludzie bo mylicie pojęcia . Pozdro

@Stacho

Witamy pana prezesa! Nikt z pracowników ani tym bardziej jeden czy drugi "Stachu" nie napisałby takiej laurki. Od biedy możesz być tym pracownikiem biurowym. Tym niemniej już za późno!! Opinie o zakładzie tyłu osób świadczą tylko o jednym - tu nie warto pracować bo nikt tu cię nie doceni. "Stachu" w tym masz jednak rację, że można zmienić zakład pracy. Wręcz TRZEBA byś prezesku przejrzał na oczy.

Helena
@kolowporzo

Dlaczego sądzisz, że pracownicy nie są doceniani? Nie istnieje żadna wewnętrzna ścieżka kariery? A może chodzi Ci raczej o system przyznawania premii? Będę wdzięczna, jeśli podasz więcej szczegółów. Rzetelne komentarze pomogą osobom, które rozważają aplikację do Bempresa Sp. z o.o.

@Helena

Dziękuję za pytanie. Otóż sytuacja jest następująca. Nie ma czegoś takiego jak premia. Pracownik z zasady ma wyrabiać normę, która jest systematycznie podnoszona. Były chyba dwie takie zwykłe premie, w których dawano od 50 do 500 zł oczywiście od uznania kierownika. Więc jeśli mu podpadłeś... no cóż... Żeby pracownik więcej zarobił musi wedle prezesa pracować jednocześnie (!!!) na trzech maszynach. Jak na razie pracują na dwóch i zarabiają jedynie 200 zł więcej!!! Idealny układ dla prezesa. Nie trzeba płacić trzem osobom trzech pensji tylko jednej ciut więcej by ta ogarniała trzy stanowiska. Genialne nie? Pod warunkiem że jesteś prezesuniem oczywiście.

ostrower
@Stacho

Czytając ten wpis uśmiałem się niemożebnie. Zgadzam się, że portal nie służy do obrabiania komuś tyłka, ale to co się wyrabia w tej firmie to głowa mała. Wystarczy poczytać te wszystkie komentarze. Tam nie ma docenienia pracownika a tylko jego wykorzystanie. Przecież po to także powstają te komentarze by ludzie nie szli tam "na ślepo". Obecnie pracuję w Lublinie i dojeżdżanie nie jest wcale kosztowne a wymarzona praca daje ogromną ilość satysfakcji. Czas spędzony na dojazdach mija błyskawicznie w przeciwieństwie do tych ośmiu godzin harówy w Bempresie. Zawsze lepiej dojeżdżać i być zadowolonym z roboty niż mordować się "u siebie". Szczerze doradzam "podziękować" temu pracodawcy aż nie pójdzie po rozum do głowy i zacznie ludziom płacić godne pieniądze. Ja "podziękowałem" i jestem szczęśliwy.

Ciekawy
@ostrower

To gdzie teraz pracujesz? Opowiedz proszę, a może możesz kogoś polecić i za to w lublinie ponoć tez płacą, no i ile zarabiasz w tej wymarzonej pracy?????

Kasza gryczana

Nie polecam. Płacą najniższą krajową lub niewiele więcej. Do przyszłych pracowników, uważajcie na dupolizów prezesa i pani dyrektor takich jak: Damian, Gośka.

Edyta
@Kasza gryczana

A od czego zależy, czy masz najniższą czy "niewiele więcej". I o ile więcej? To są ważne rzeczy, w czasie inflacji każdy grosz się liczy.

Pędzący z workami

Zaklad ogólnie rokuje dobrze ale potrzebuję wielu zmian. Największym minusem jest niekompetencja kierownictwa. BHP istnieje tylko na papierze, maszyny ktore nie powinny pracować pracują, warunki szkodliwe badane są tak aby nie były wykryte i wiele wiele innych. Pensie nie adekwatne do wykonywanej pracy a stanowisko w dużej mierze zależy od znajomości. Ogólnie jako były pracownik nie polecam. Atmosfera nie jest jeszcze najgorsza nie licząc kilku osób, które donoszą na kolegów.

porcelanowy ząbek

(usunięte przez administratora) kasa najnizsza krajowa chyba,ze donosisz szantażujesz odejsciem lub jesteś w tzw elicie. narobili.w biurze stanowisk jakis kierownikow zastępców brygadzistek itd. praktycznie tyle sano ludzi w biurze co na produkcji. wszystko w tym.zakladzie to improwizacja od maszyn ktore bie maja przeglądow po organizacje pracy. (usunięte przez administratora)

kolowporzo

Widać, że (usunięte przez administratora) zwany Bempresą przeżywa kryzys. Pracownicy uciekają a oni zaczynają drukować ulotki reklamowe! Co w nich jest? Zachęcają do pracy zmianowej bo maszyny na okrągło pracują (bo przecież człowiek się nie liczy). Całkiem uczciwie nic nie napisali o warunkach pracy i o zarobkach bo rzeczywiście nie mają się czym chwalić. WSTYD prezesie!! Sama zarabiasz kokosy a wykorzystujesz szarego człowieka. WSTYD!!!

kazik zrazik

firma jak kazda inna wykorzystuje pracownikow jak moze oraz usytuowanie w regionie pan prezes jest facetem rozgarnietym idoskonale wie ze ludzie z okoliczych wsi nie pojada powiecmy do Lublina ,Luubartowa do pracy za 3000 zl bo na dojazdy trzeba na samo paliwo ok 500 zl i placi minimum; odchodza mysliacy a pracuja wazeliniaze i ''bardzo zaangarzwani w dobro zakladu"

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o.?

Lukas

Awans może być choć za chwilę jeśli chcesz robić na kilku maszynach na raz. Pytanie tylko czy pójdzie za tym konkretny i godna płaca?

Czy pracodawca Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kolowporzo

Nie, dla firmy to jak dotąd strata czasu a czas to piniondz.

Naprawde odradzam. Płacą grosze, totalny (usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek bhp, prawo pracy nie istnieje, nie płaca na czas, wykorzystuja pracownikow. Do tego jest paru konfidentów i dupowlazow. Kierownictwo totalnie niekompetentne.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o.?

Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o.
  • Lucyny Herc 58
    20-328 Lublin

Zakład Produkcyjny Bempresa Sp. z o.o.