Europiek Sp. z o.o.

Krępiec

Opinie o Europiek Sp. z o.o.

adan

właśnie dodali oferte pracy jednak dzieki za opinie szkoda czasu tam składac cv.

lubelak

Zaczynając pracę jako kierowca w piekarni liczyłem się z tym, że ciężko będzie z wstawaniem, ale to bym przeżył gdyby nie totalny brak organizacji pracy. Kierowcy połowę pieczywa sami składają do koszy, praca 6 dni w tygodniu plus co druga niedziela za śmieszne 70 zł. Fakt auta w miarę świeże, ale co z tego jak płaca miesięczna dla kierowcy to 1500 netto. Kasa nie warta wyrzeczeń. Odradzam !!!

Zostaw opinię o Europiek Sp. z o.o. - Krępiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europiek Sp. z o.o.