Symbio Polska S.A.

Lublin

Opinie o Symbio Polska S.A.

Niki

Witam. Czy ktoś może udzielić info na pytania: Dlaczego w firmie tak często zmieniają się prezesi? Jak wygląda kondycja firmy? Jak wygląda praca specjalistów w firmie?

Andy
@Niki 27.10.2017 20:19

Moja teoria o prezesach jest taka że nie realizują obietnic złożonych właścicielowi (odnośnie zysków). Obiecują coś czego nie mogą później zrealizować. Jak chcesz sprawdzić kondycję finansową to nic trudnego bo ich sprawozdania finansowe są ogólnodostępne, publikowane na Newconnecie.

Zuzanna

@Niki dlaczego nie polecasz? Powiesz coś o tym więcej? @Bum na jakich stanowiskach jest zazwyczaj rotacja? Wszystkie opinie będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Symbio Polska S.A.

Niki

Nie polecam firmę Symbio Polska s.a.

Bum

NIE POLECAM. CYRK NA KÓŁKACH. Każdy z branży Eko wie dobrze żeby omijać Symbio jak najdalej bo obecnych rotacjach na wysokich szczeblach. Potwierdzam opisy powyżej.

Vixa

Odradzam prace w firmie Symbio. Duża rotacja ludzi. Co chwilę wybierają Nowego prezesa. Dzięki Bogu już nie muszę pracować w tej firmie. Plany wygórowane. Wypłata ponad dwójkę zarobisz. Plan jest nie do wykonania. Nowy kierownik bez doświadczenia w pracy z klientem bio. Nie radzi sobie. Dadzą Ci dobra furę i myślą że będziesz na nich tyral za śmieszne pieniądze gdzie PH z firm konkurencyjnych zarabiają ponad 4tys. Mała gama produktów i ciężko sprzedać klientom. Wybrali Nowego prezesa co rok pracuje w firmie kompletnie nie ma pojęcia o zdrowej żywności. Celebryta i złoto usta co mu testosteronu brakuje w jadrach. Nie polecam.

Zuzanna

Obecnie firma Symbio Polska poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikacje? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

@Zuzanna 24.04.2017 15:00

Nie polecam !!!

ata

to naprawdę dobre warunki, widać, że firma specjalizuje się w dobrym traktowaniu swoich pracowników, a teraz też szukają export managera w lublinie :) doświadczenie min. 2 lata

bioEdyta

super, ogólnie to warzywach i owocach robię tak już od kilku ładnych lat ale cenią sobie ekologiczność i promuję ją. w takiej pracy połączyłabym pracę z misją, wchodzę w to. jakie spełnić trzeba wymagania i jakie mieć kwalifikacje żeby zdobyć u nich w Symbio Polska S.A. jakieś atrakcyjne zatrudnienie?

Anakonda

Do Miśka. Co do pracy na magazynie, to nie jest wymagająca, jak zwykła robota na magazyniera. Niestety jest jedno małe ale... Musisz być bardzo odporny na głupotę, która panuje wśród osób odpowiedzialnych za magazyn, a chodzi o dwóch Panów(usunięte przez administratora)

misiek

Witam czy ktoś pracował w Symbio na magazynie ja jestem zainteresowany proszę o opinnie

czacza

czytając raport z lipca dzięki założeniu konta na facebooku firma zaczęła przynosić zyski:) parodia:)

ziomek

To ktoś nabździał czy gorąco? Jak gorąco to PIP dla przykładu;)

półmartwy/a

czy ktoś wie jaką inspekcję trzeba powiadomić że nie mam czym oddychać w pracy?

Krystian

wywiązali się z umowy. Jakbyście chcieli sprzedać za cenę jaką podałem to dajcie znać na email. Pozdro.

ZGRYWUS

Krystian a moze wezmiesz w rozliczeniu nasze IVECO?????

Krystian Ziółkowski

Dziś do wieczora mają czas. Ciekawe czy się wywiążą z umowy...

bbbbb

aaa, to zalatw mi robote w Caca Coli, bo tu nikt nie wie co i jak robic a chetnie bym sie czegos nauczyl.

aaa

Nie wiem jak jest Symbio ale jak czytam to chyba w Caca Coli poznaliścieby na czym polega robota...

pffff

ciekawe czy super pracuje się Wam w nowych firmach. chyba nie dostaliście w dupę w pracy, to Wy wszyscy po kolei rozpieprzyliście to, co było zbudowane. gratuluję.

ciekawy

Droga -hmm, zabrakło rzeczowych kontrargumentów?

PE_HA_POZYTYW

W SUMIE TY TEŻ MIAŁEŚ/AŚ FARTA BO JA NP.KOMPUTERA NIE DOSTAŁEM. ALE MOŻE DOSTANE W PRZYSZŁOŚCI, NIE JEST TO ZŁY POMYSŁ BO PRZYDAŁBY MI SIĘ DO PRACY W TERENIE. TAK WIĘC DZIĘKI ZA WSKAZÓWKĘ :)

ja pod głupim

to miales farta PE_HA_POZYTYW bo ja dostalem tylko komputer :)

tyfus

"hejterom" mówimy stanowcze i zdecydowane: raczej nie

ciekawy

buuu, PE_HA_ POZYTYW, coś słabo z Twoim optymizmem, kilka złośliwych wpisów na mało znaczącym portalu nie osłabi nawet polówki z warzywami na targu. :) Szanowny -ja tu pracuje, o większej wiedzy i doświadczeniu porozmawiamy po sezonie. Pozdrawiam

PE_HA_POZYTYW

Ja też tu pracuje i nie zgadzam się z opiniami poprzedników. Symbio daje wolną rękę w działaniu i dużą swobodę ,co jest naprawdę rzadko spotykane w dzisiejszych czasach gdzie królują korporacyjne zwyczaje. Jeżeli ktoś jest choć trochę samodzielny i kreatywny to potrafi to wykorzystać i docenić zamiast narzekać. Nie jest to urząd gdzie pracuje się 8 godzin , idzie do domu i zapomina o pracy. Czasami trzeba popracować dłużej a czasami można sobie ten czas skrócić. Oczywiście że muszą być efekty ale chyba każdy handlowiec zdaje sobie z tego sprawę. A przecież zajmujemy się produkcją i sprzedażą. Uwierzcie mi że jeżeli ktoś tylko chce pracować firma naprawdę idzie na rękę , daje wsparcie marketingowe i wszystkie inne potrzebne narzędzia do pracy. Wbrew opiniom poprzedników nie mam problemów z przełożonymi , premiami i innymi rzeczami związanymi z pracą. Może dlatego że skupiam się na sobie i pracy a nie obrabianiu tyłków kolegom z którymi następnego ranka spotykam się w pracy lub rozmawiam przez telefon. Osobom z które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Symbio polecam aby nie sugerowali się opiniami byłych pracowników ani tych ani maruderów którzy wyżywają się na klawiaturze . Poza tym ewidentnie widać że komuś zależy na tym żeby namieszać w firmie i osłabić jej pozycję na rynku…

hmm

to, że są rekrutacje raczej świadczy o tym ,że firma się rozwija ..wystarczy spojrzeć na publikowane wyniki , wzrost sprzedaży detalicznej w kwietniu 36 %.....cyfry bronią się same.

ja tu pracuje

sorry..... ale czytając te opinie to jakbym czytał o innej firmie. Mi osobiście pracuje się tu dobrze , atmosfera ok. Zarobki ok , czasem zostaje dłużej ale nikt mnie do tego nie zmusza czy nie zastrasza. Nie muszę lizać niczyjej (usunięte przez administratora) aby dostać premie, jest tylko jeden warunek ...dobrze pracować cały miesiąc.Zawsze chciałoby się więcej zarabiać ale tez zdaje sobie sprawę że stawka za która pracuje to wynik moich negocjacji , popartych moimi kompetencjami, tak samo ze stanowiskiem na którym pracuje . Dostaje urlop (wolne )kiedy mi potrzeba , nie mam głupich telefonów od szefa po godzinach, czy zastraszania ze jak coś źle zrobię to mnie zwolni. Wkurza mnie to , że ktoś tak źle o nas pisze bo to całkowita nieprawda!!! I naprawdę trudno mi uwierzyć ze to jakiś mój obecny czy przeszły kolega czy koleżanka z pracy. Skąd w ludziach tyle nienawiści?....to że ktoś się nie sprawdził , że przyszła na jego miejsce osoba które ma większą wiedzę i doświadczenie? Tak ciężko się z tym czasem pogodzić i najlepiej oczernić kogoś kryjąc się na forum za anonimowym nickiem.

ziomek

no tak nawet znaki informacyjne zostały zamontowane gdzie się kierować na rozmowę kwalifikacyjną:) cóż za rotacja:)

boromir

wiecie, że MPK uruchamia nową linię? "Rekrutacje w Symbio" :)

ziomek

KNF zapewne nawet nie wie że tak jest. Sam jestem ciekaw jaka by była reakcja:)

boromir

to zostalibyście we dwoje :)

EKO

Jeśli ktoś próbował i próbuje rozwalić te firmę, to raczej wy „fachowcy“ z lepszą alternatywą. Po tych wpisach widać jaki poziom reprezetujecie. Pozostałym „hejterom“ polecam terapię a przede wszystkim zmianę pracy. Na szczęście w przeciwieństwie do Was są w firmie ludzie, którym zależy.

JA

Gdyby nie PANI PREZES nie mieli byście pracy

obserwator

miała być "drużyna pierścienia", będzie "POWRÓT KRÓLA"

mistrz

aj miała miała... niedługo będzie zielona trawka...

W końcu doszło do spotkania w starym i zgranym gronie. Jak za dawnych czasów.

lopek

Gal przepros wszystkie skunksy i bezkregowce!

Gall Anonim

z pewnościa! :)

pracuję-tu-niestety

Gall - znamy się?

pracuję-tu-niestety

Bareja? To komplement! Orwell do spółki z Kafką nie wymyslili by tego, co wyrabiają z ludźmi.

Zostaw opinię o Symbio Polska S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Symbio Polska S.A.