PPH ELWIX Sp. z o.o

Lublin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o PPH ELWIX Sp. z o.o

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH ELWIX Sp. z o.o

anonymous

Uwaga ! Sprzedają wadliwy towar i nie chcą uwzględnić reklamacji Odradzam zakupy. Obsługa miła, ale co z tego

Andrzej

Witam. Mój syn kupił w Sklepie w Galerii Łódzkiej Vansy po 1 dniu podeszwa się rozkleiła , myślał że jest to normalny sklep i złożył reklamację w odpowiedzi otrzymał informacje iż wada jest niezauważalna i mało istotna. Jak to przeczytałem myślałem że to żart. Podeszwa w obuwiu się odkleiła - według producenta to mało istotna sprawa . Sami rozumiecie jaka jest moja opinia. Jak już syn zapłacił za buty to już stracił pieniądze.

tik

Ta firma to śmiech na sali. Gdybym tam nie pracowała w życiu bym o niej nie usłyszała. Praca tam to była przyjemność tylko i wyłącznie z powodu towarzystwa innych dziewczyn (Factory Ursus). Gdyby nie dobre stosunki z pracownikami nie zostalabym tam ani chwili dłużej przede wszystkim dlatego że ciężko dogadać się z właścicielami. Co prawda nie można zarzucić im tego że wypłata była nie na czas ponieważ zawsze była wcześniej niż trzeba. Kiedy były jakiekolwiek problemy w sklepie ciężko było się doprosic o szybkie zalatwienie sprawy. Do tego wśród pracowników nie ma żadnego mężczyzny który przydałby się między innymi podczas dostaw. Za to ich nieorientacja dotycząca pracowników jest trochę zabawna. Ważne żeby pracownik się uczył i był dostępny. Na początku mojej pracy elastyczność grafiku istniała,natomiast z czasem robiło się tylko gorzej. Podsumowując jedyne czego nie mogę zarzucić to właśnie czasu wypłaty,a reszta... Dużo można by było opowiadać.

Pati

Witam, chciałbym podjąć pracę w PPH ELWIX Sp. z o.o, mam zatem pytanie jakie są obecnie u nich stawki, bo trochę się orientowałem w temacie, ale nie znam nikogo kto by pracował akurat u nich.

Muru

To mało słyszałeś i widziałeś Tito. Kierowniczka w Factory Outlet na Ursusie jest niekompetentną ignorantką, która nie zna podstawowych zagadnień prawa pracy. Traktuje ludzi jak śmieci, zwłaszcza nowoprzyjętych stosując szantaż utraty pracy ograniczając prawo do wzięcia chociażby zwolnienia chorobowego nawet w przypadku antybiotykoterapii. Jedyne co interesuje ekspedientki to jak dorwać się do klienta, który "rokuje" na kupno dodatkowych rzeczy. Poziom obsługi poniżej jakiegokolwiek standardu. Reasumując... gratuluję Elwix zatrudniania tego typu Pai na stanowisku pseudokierowniczym, gratuluję atmosfery w pracy, oraz szczerze odradzam robienia tam zakupów. Cała marka Lee i marka Wrangler bardzo tracą przez takie podejście do pracownika i klienta. Piszę tą opinię jako klient i przyjaciel byłego pracownika firmy Elwix. P.S. nie jestem związany z konkurencją, a mój post jest subiektywny i w 100% zgodny z moimi( i nie tylko moimi) odczuciami po kontakcie z pracownikami firmy Elwix Sp. Z o.o.

Konsument

Takiego chamstwa, braku profesjonalizmu w obsłudze, to jak żyję nie widziałem już długo. Przypomniał się totalny komunizm i scenki jak z filmu Bareji. Panienki obsługujące za karę z odzywkami jak z ulicy. Gratuluję wyboru pracowników PORT ŁÓDŹ !!! NIE POLECAM NIKOMU !!!

Zostaw opinię o PPH ELWIX Sp. z o.o - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH ELWIX Sp. z o.o