Opinie o Symbio Polska S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Symbio Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Symbio Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symbio Polska S.A. w Lublin

Niki

Nie polecam firmę Symbio Polska s.a.

Vixa

Odradzam prace w firmie Symbio. Duża rotacja ludzi. Co chwilę wybierają Nowego prezesa. Dzięki Bogu już nie muszę pracować w tej firmie. Plany wygórowane. Wypłata ponad dwójkę zarobisz. Plan jest nie do wykonania. Nowy kierownik bez doświadczenia w pracy z klientem bio. Nie radzi sobie. Dadzą Ci dobra furę i myślą że będziesz na nich tyral za śmieszne pieniądze gdzie PH z firm konkurencyjnych zarabiają ponad 4tys. Mała gama produktów i ciężko sprzedać klientom. Wybrali Nowego prezesa co rok pracuje w firmie kompletnie nie ma pojęcia o zdrowej żywności. Celebryta i złoto usta co mu testosteronu brakuje w jadrach. Nie polecam.

Zuzanna

Obecnie firma Symbio Polska poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikacje? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

Niki
@Zuzanna

Nie polecam !!!

ata

to naprawdę dobre warunki, widać, że firma specjalizuje się w dobrym traktowaniu swoich pracowników, a teraz też szukają export managera w lublinie :) doświadczenie min. 2 lata

bioEdyta

super, ogólnie to warzywach i owocach robię tak już od kilku ładnych lat ale cenią sobie ekologiczność i promuję ją. w takiej pracy połączyłabym pracę z misją, wchodzę w to. jakie spełnić trzeba wymagania i jakie mieć kwalifikacje żeby zdobyć u nich w Symbio Polska S.A. jakieś atrakcyjne zatrudnienie?

Anakonda

Do Miśka. Co do pracy na magazynie, to nie jest wymagająca, jak zwykła robota na magazyniera. Niestety jest jedno małe ale... Musisz być bardzo odporny na głupotę, która panuje wśród osób odpowiedzialnych za magazyn, a chodzi o dwóch Panów(usunięte przez administratora)

misiek

Witam czy ktoś pracował w Symbio na magazynie ja jestem zainteresowany proszę o opinnie

czacza

czytając raport z lipca dzięki założeniu konta na facebooku firma zaczęła przynosić zyski:) parodia:)

ziomek

To ktoś nabździał czy gorąco? Jak gorąco to PIP dla przykładu;)

półmartwy/a

czy ktoś wie jaką inspekcję trzeba powiadomić że nie mam czym oddychać w pracy?

Krystian

wywiązali się z umowy. Jakbyście chcieli sprzedać za cenę jaką podałem to dajcie znać na email. Pozdro.

ZGRYWUS

Krystian a moze wezmiesz w rozliczeniu nasze IVECO?????

Krystian Ziółkowski

Dziś do wieczora mają czas. Ciekawe czy się wywiążą z umowy...

bbbbb

aaa, to zalatw mi robote w Caca Coli, bo tu nikt nie wie co i jak robic a chetnie bym sie czegos nauczyl.

aaa

Nie wiem jak jest Symbio ale jak czytam to chyba w Caca Coli poznaliścieby na czym polega robota...

pffff

ciekawe czy super pracuje się Wam w nowych firmach. chyba nie dostaliście w dupę w pracy, to Wy wszyscy po kolei rozpieprzyliście to, co było zbudowane. gratuluję.

ciekawy

Droga -hmm, zabrakło rzeczowych kontrargumentów?

PE_HA_POZYTYW

W SUMIE TY TEŻ MIAŁEŚ/AŚ FARTA BO JA NP.KOMPUTERA NIE DOSTAŁEM. ALE MOŻE DOSTANE W PRZYSZŁOŚCI, NIE JEST TO ZŁY POMYSŁ BO PRZYDAŁBY MI SIĘ DO PRACY W TERENIE. TAK WIĘC DZIĘKI ZA WSKAZÓWKĘ :)

ja pod głupim

to miales farta PE_HA_POZYTYW bo ja dostalem tylko komputer :)

tyfus

"hejterom" mówimy stanowcze i zdecydowane: raczej nie

Zostaw merytoryczną opinię o Symbio Polska S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Symbio Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Symbio Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symbio Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Symbio Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Symbio Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Symbio Polska S.A.