Opinie o Look Food S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Look Food S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Look Food S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Look Food S.A. w Warszawa

Czyli bankowo nie ma już ich przy Energetyków? Szkoda bo bym blisko miała, po prostu znalazłam ofertę dla specjalisty ds. zakupów na takim portalu tylko faktycznie ma już parę lat. a tutaj co się dalej działo, co z pracownikami przede wszystkim?

Czy w Look Food S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Karma Nowy wpis

to już, ta firma znikła z Energetyków?

Jakie wartości są cenione w Look Food S.A.?

Pracowitość, za którą nikt nie jest w odpowiedni sposób nagrodzony.

Szymon

Chodzi o bardzo słabe wynagrodzenie czy brak jakichkolwiek premii za pracę?

Janusz
@Szymon

Jeżeli wynagrodzenie nie odpowiada to dlaczego pracujecie i wylewacie żale? Skoro gdzie indziej jest lepiej to zawsze można zmienić pracę.

Tomasz
@Janusz

To jakie jest to wynagrodzenie tu? Jakieś kwoty podasz?

CWL Nowy wpis
@Janusz

Bo nie płacą.

Look Smród

najbardziej wieśniacka firma w jakiej pracowałem odradzam każdemu

Olga
@Look Smród

Ale może podasz na to jakiś argument? Co się działo? Była jakas niefajna atmosfera? Czy chodzi o zarobki?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Look Food S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Look Food S.A.?

Hanna

Poważnie? A wgl co ci kontrahenci na to, bo w sumie to jak to tłumaczycie tak właściwie jak już?

Co wchodzi w socjal Look Food?

Na święta pracownicy otrzymują dodatki świąteczne

RS

Wspomniane paczki składają się z przeterminowanych produktów, ot paczka na Święta..

@RS

W zeszłym roku nic nie było.

Edyta

Dlaczego tak myślisz? Nie idzie im za dobrze? Czy to pracownicy odchodzą

Fan

Rewelacyjne podejście do pracowników i kontrahentów. Firma cud. Lepszej nie znajdziecie.

Patrycja

Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie, wypłaty zawsze były na czas, atmosfera w pracy pozytywna.

RUBEN

JAK bym sie caly czas i tylko koncentrowal na opiniach o firmach to doszedlem by do wniosku ze cos w tym kraju nie jest w porzadku.Tak jeden z komentatorow napisal prawde jestesmy podlym NARODZIKIEM pelnym nienawisci zemsty i hamstwa.Mieszkam od 50 lat na poza polska ale bacznie obserwuje co sie w mojej OJCZYZNIE DZIEJE na zywo mam to prawie na codzien bo mam staly kontakt z osobami polskiego pochodzenia mieszkajacymi w niemczech to samo PODLI ZAZDOSNI ZAROZUMIALI CHCIWI GLUPI to ci co nic nie umia nic im sie nie udalo uciekli z polski bo narobili dlugow ale wiedza wszystko.KRZYWDE KOMUS ZROBIC JEST BARDZO LATWO ja NAPRAWIC JEST CZASAMI NIEMOZLIWE!!! Nie znam tej firmy sledze ale losy firmy SYMBIO od 20 lat i wiem ze sie diuzo zmienilo,patrzac ale na sytuacje w polsce MOZESZ BYC NAJLEPSZYM MANAGEREM.SZEFEM WLASCICIELEM zawsze znajda sie tacy ktorym sie to nie podoba.Nie wsyscy kontrachenci sa solidni,nie wszyscy dostarczaja zamowiony towar,mnostwo kombinuje by cos SKUBNAC URWAC itp i to nikogo nie interesuje a SZEF MANAGER WLASCICIEL MUSI ZA TO ODPOWIADAC!!! POLECAM!!! Pokaz co potrafisz a potem ZADAJ!! jak nie to sam otworz swoj BIZNES to sie sam przekonasz. Otworzylem niedawno w Berlinie wspolnie z znajomym firme swiadczaca uslugi budowlanne PRZEZ ROK PRZEROBILISMY PRZESZLO STO TAK STO OSOB ala fachowcow z polski i MADRALI co Panstwo na to?

JS

W tym roku ok. połowa pracowników biurowych odeszła lub została zwolniona, ciężko już nawet stwierdzić kto specjalnie nie odbiera telefonu a kto już nie pracuje...

JS

prezes oczywiście jest, ale co do osoby o której piszesz to nie pracuje już od kilku miesięcy w tej firmie, tak jak wielu innych pracowników..

kasia

zakupiłam zioła-kwiat nagietka do zaparzania- na dnie kubka pozostał piasek! i to całkiem sporo. Wyrzucam. I nie polecam.

Jankos

Zgadzam się z poprzednikiem i znam wielu byłych pracowników narzekających na tą firmę, którzy w praktyce zwyczajnie nie radzili sobie z obowiązkami. Znam też pracowników, u których działało to w odwrotną stronę i otrzymywali premie za dobrą pracę. Wydaje mi się jednak, że prędzej sfrustrowany pracownik napisze negatywną opinię, niż zadowolony pozytywną - stąd taki zasyp tutaj.

Jeśli należycie wykonujesz swoje obowiązki - nie ma żadnych problemów z wypłatami ani atmosferą pracy. Jestem przekonany, że negatywne komentarze to wyraz żalu byłych pracowników, którzy delikatnie mówiąc nie spisali się w swojej dziedzinie. Nie każdy nadaje się do pracy. Ale najprościej za swoje nieudacznictwo winą obarczać innych..

Rst

Wybieram się tam do pracy. Napiszcie szczerze czy polecacie?

Danuta

Witam Zakupiłam sól himalajska drobno zmielona i w okresie przeziębienia zrobilam inhalacje i na dnie miski został osąd z cegły i to wcale nie mało tak więc nie polecam

Wojtek

@pepe ale to nie ma okresu wypowiedzenia?

Pepe

Praca jak każda inna pracodawca oczekuję wykonania danej czynności a pracownik wypłaty proste... jestem tam pracownikiem już długo i mimo potknięć spowodowanych chociaż by trudnym i specyficznym rynkiem to jest spoko (każdy orze jak morze).... płacą wynagrodzenie na czas, 8h robisz swoje i tyle (można robić nadgodziny za które płacą), atmosferę tworzą ludzie więc tutaj zależy wszystko od podejścia i stosunku do tego co się robi i jak się robi... tak więc w moim zdaniem pod tym względem nie jest źle jak co niektórzy tutaj piszą... fakt że nie zapowiadają wcześniej że komuś umowy nie przedłużają i z dnia na dzień jesteś bez pracy. Zatrudniając się trzeba też mieć własną odzież robocza bo takowej nie dostaniesz... ale po za tym to nie jest źle

Paweł eM

Szanowni Państwo, Na początek chciałbym zacząć z zupełnie innej strony a dopiero później pozwolę sobie przejść do opinii na temat firmy LOOK-FOOD. Bardzo często szukając pracy posiłkujemy się internetem i celu prześwietlenia przyszłego pracodawcy. Niestety wszyscy z nas powinni zdawać sobie sprawę z tego że internet jest śmietnikiem i każdy tu może napisać co mu ślina na język przyniesie. Zdarza mi się czasami przeglądać opinie na temat różnych pracodawców, zupełnie z ciekawości i zauważam że niestety wszystkie komentarze są negatywne i nie zachęcają do rozpoczęcia współpracy z taką firmą. Z czego to wynika ? Zwróćcie uwagę że pozytywnych komentarzy nie ma, a z czego to wynika ? Otóż z tego że ludzie którzy poważnie traktują pracę nie mają czasu na to żeby siedzieć przy komputerze i pisać takie komentarze, po za tym co by miało to na celu w momencie kiedy już np. nie pracują w danej firmie ? Najczęściej wpisują tu komentarze ludzie którzy nie mają odwagi powiedzieć prawdę i ukrywają się pod jakimiś nicami których i tak nie weryfikujemy. Niestety jesteśmy podłym narodem i bardzo lubimy obrażać, oczerniać itp. Ludzi i Firmy tym bardziej że jesteśmy tu anonimowi. Osobiście wydaje mi się że najprawdziwszy komentarz uzyskalibyśmy od pracownika ale takiego prawdziwego i rzetelnego. Podsumowując moją pierwszą cześć, nie warto szukać rzetelnych i prawdziwych opinii tutaj w internecie. W drugiej części chciałbym przedstawić Wam moją opinie na temat firmy. Byłem pracownikiem działu handlowego i pracowałem równo rok – odszedłem sam z myślą że zmieniam pracę na lepszą… Pracowałem zarówno w Warszawie jak i w Lublinie a także z przedstawicielami w całej Polsce. Zacznę od warunków zatrudnienia, wynagrodzenie jak i inne bonusy, śledząc różne firmy uważam że wynagrodzenie jest naprawdę na poziomie. Co do samej pracy i atmosfery uważam że wszystko było w porządku, ludzie otwarci, pomocni i przede wszystkim pracowici. Naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć a czytając to co tu wszyscy piszecie to aż włos na głowie się jeży. Ważne jeśli jesteś sumienną osobą, pracowitą to jak najbardziej polecam a jeśli chcesz przyjść do firmy żeby się prześlizagać, żeby tylko brać a nic od siebie nie dać to nie polecam żadnej pracy.

Hanka

To jakie jeszcze spółki znajdują się pod szyldem Look Food?

Florqa
@Hanka

Źle zadane pytanie, ale każdy pracujący na produkcji pracuje w SCR Food. W Look food to tylko za biureczkiem.

Madi

Witam Ja pracuje już w tej firmie od Stycznia i nie zgadzam się z waszymi opiniami. P. Maciej jest bardzo wporzadku a prezesowanie do czegoś zobowiązuje, kierowniczka Kasia też jest ok. Atmosfera jest wporzadku nikt nie musi się lubić idę robię swoje i tyle. Jestem bardzo zadowolona, a jak ktoś przychodzi do pracy i myśli że jest na wakacjach to sorry.

emerytka
@Madi

Jakie zarobki najniższa krajowa czy więcej teraz płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Look Food S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Look Food S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Look Food S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Look Food S.A.?

Look Food S.A.