Opinie o Look Food S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Look Food S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Look Food S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Look Food S.A. w Warszawa

Heniek

Zawsze można zmienić pracę jesli komuś nie odpowiada. Dobra firma jest dla dobrych pracowników!

Adi

Witam, Jakie są warunki pracy przedstawiciela handlowego?

SF

Witam Pani Katarzyno Zaczynając od końca, czyli opisu Pani przypadku, należałoby wyjaśnić uczestnikom niniejszego forum, jak wprowadziła Pani w błąd pracodawcę. Trudno bowiem być rzetelnym komentatorem, jeżeli jest się nierzetelnym, mówiąc delikatnie, pracownikiem. Poinformujmy zatem forumowiczów, że pracownik potrafi kłamać i wprowadzać pracodawcę w błąd wyzyskując korzystne dla siebie położenie - vide Pani przypadek. Odnośnie stabilności zatrudnienia. Każdy podmiot, który che utrzymać się na rynku musi prowadzić określoną politykę dotyczącą obszarów działalności. W jednostkowym przypadku w bieżącym roku nastąpiła zmiana na odcinku działalności skutkująca rozwiązaniem za porozumiem stron umowy o pracę (jednej) z wypłaconą odprawą (rozwiązanie z przyczyn dotyczących pracodawcy). W pozostałym zakresie zatrudnienie jest stabilne, z wyłączeniem sytuacji oczywistych w każdej działalności (pracownik niewykonujący należycie swoich obowiązków) lub też tych wynikających z rozwiązania umowy na prośbę pracownika. Co do płatności ZUS; są one realizowane i każdemu pracownikowi służę pełnym wyjaśnieniem w tym zakresie. Rozumiem, że próbując zakamuflować własne nierzetelne zachowanie szkaluje Pani pracodawcę. Proszę jednak pamiętać, że na zwolnieniu także zachowuje Pani status pracownika i ma określone obowiązki wobec pracodawcy. Cierpliwie na ten moment znosimy Pani cykliczne skargi do PiP i wypisywanie nieprawdziwych informacji. Zapewne do czasu. I proszę pamiętać z racji "oszustwa" jakiego dopuściła się Pani wobec pracodawcy, że tenże pracodawca nadal płaci Pani pensję (wynagrodzenie chorobowe).

Aleksander

Wiecie czy firma prowadzi rekrutację? Napiszcie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą i z ilu etapów składa się proces rekrutacji do Look Food.

M

Firma ok. Ludzie nie szanują pracy.

co tam jest ok podaj 1 przykład

Romek

M jak Maciej Prezes?

@Romek

Nie. Jestem kobietą. Nie przedstawiam się aby mnie nikt nie atakował. zawsze uważam że trzeba zacząć od siebie a jeśli dzieją się złe rzeczy należy po prostu o tym głośno uczciwie mówić a nie ukrywać się pod publicznie szkalującymi złymi opiniami. Jeśli ktokolwiek źle jest traktowany powinien to zgłosić, walczyć o swoje. Być może jeśli ktoś tego nie robi to dlatego że sam czuje, że nie jest w porządku.

Romek
@M

Być może daj sobie spokój z oszustwami i szkodzeniem ludziom.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Look Food S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Fredi

Każdy ma możliwość wyboru pracy. Sądzę, że źle wybrana praca jest powodem takiego niezadowolenia bo firma jest dobra

Tik
@Fredi

W tej wypowiedzi brakuje tylko tiku nerwowego parskanie nosem a może to za mało magnezu A nie tik nerwowy który się ujawnia przy klamaniu No sama nie wiem

olka
@Fredi

Wgląda na to ze nie do końca ,w ofercie jest napisane umowa o pracę,w komentarzech czytam ze zatrudniają na umowę -zlecenie Różnica kolosalna radzę pracodawcom pisać stan jaki jest stan faktyczny firmy ,bo szkoda czasu

A taki tam

Pożal się Boże ekipa w której nikt się nic nie odzywa i "Pan Piotruś" który wywyższa się za każdym razem i denerwuje swoim zachowaniem. Nie polecam

Łukasz Beskid

Nie wierzę że jest tak jak opisujesz bo znam Łukasza W. Na coś takiego by nie pozwolił jeśli Twoja praca była w porządku to pieniądze powinieneś dostać w terminie. Spróbuj uderzyć do niego bezpośrednio bo może o tym nie wiedzieć że ma miejsce taka sytuacja. Pozdrawiam Łukasz

Findal

Coś zmieniło się na lepsze w tej firmie?

Janusz

Jeśli rzeczywiście spotkała Cię taka sytuacja, to faktycznie może ona wywołać negatywną ocenę. Rozmowa kwalifikacyjna oraz kontakt z rekruterem to często najważniejsza wizytówka firmy wobec kandydatów. Czy w późniejszym czasie ta osoba próbowała się jeszcze z Tobą kontaktować?

PP
@Janusz

Tak, kontaktował się. Prosił, żebym przyszedł jeszcze raz na rozmowę. Przyszedłem i od razu zostałem dyrektorem finansowym. Umiejo sie zreflektować. Szacun.

BINA

Daliśmy pierwszy raz termin płatności na 3 czy 4 dostawę butelek i już chyba nie zobaczymy pieniędzy. Jak robić biznes z nimi, to tylko na przedpłatę. Zakupowiec (usunięte przez administratora)nie odbiera,(usunięte przez administratora) obiecał pisemnie, że najpóźniej do 10.10.2018 zapłaci (termin faktury na początek sierpnia). Od połowy września brak jakiegokolwiek kontaktu. Moje sugestie dla Look Food: Brać odpowiedzialność i dotrzymywać słowa. Płacić w terminie. Szanować dostawców.

Nie polecam Moje sugestie dla Look Food: Zmiana podejcia do człowieka

Kto

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić Piotrusia Pana

MonteChristo

Sama praca w porządku-duże tempo ale można ogarnąć temat.Na głowę się nie leje.Tylko coraz chłodniej.A zima tuż tuż.A Panu Prezesowi szkoda kasy na ogrzewanie.Śmieszne.Co do produkcji:99,9% ludzi to fajne i miłe osoby.Chętne do pomocy.Największy problem:Pani Katarzyna i Pani Agata...Drogie Panie.Psujecie wizerunek firmy.Przez was ludzie się zwalniają...Swoje frustracje;kompleksy i życiowe niepowodzenia wyładowujecie w pracy na ludziach...Wy nie macie kompetencji by zarządzać ludźmi! Pani Agato:ostatnio przy wszystkich publicznie zrugała Pani kobietę starszą od siebie-za źle umytą miskę po czymś tam...Czy Pani faceta brakuje czy czego innego?! Tak się nie robi.Potraktowała Pani tę kobietę jak ostatnią sz...tę!!! To chamstwo.Wszystko w 4 oczy można powiedzieć.Pozatym we dwie z panią kierowniczką chodzicie kiedy chcecie na papierosa...Papierosy ludzka rzecz.Ale róbcie to wtedy kiedy wszyscy.Jest i druga Pani Katarzyna na produkcji:uważa się Pani za najmądrzejszą...Ostatnio z politowaniem i zażenowaniem słuchałem Pani wywodu na temat filmu "KLER...Jest Pani ateistką czy może wierzącą lecz nie praktykującą? Żenujący jest Pani poziom.Pozatym ma Pani przerośnięte ambicje...Do wszystkich ma Pani "coś..."-tylko nie do siebie...Pewnie kiedyś to Pani zostanie kierowniczką...Nawet na przerwie chce być Pani zarozumiała. Tak więc dwie Panie Kasie i Pani Agato:więcej pokory,więcej szacunku do drugiego człowieka i więcej luzu.Miło wspominam dziewczyny z którymi pracowałem 1 dzień w "akwarium..." Pozdrawiam i was i Maćka i parę innych miłych osób z którymi pracowałem. :-) Ludzie,więcej szacunku i dystansu.Pozdrawiam.

Klon

Jeśli nie chcesz by dopadła cię nerwica lub coś gorszego nie zgłaszaj się do tej pracy, szczególnie unikaj starej panny biurowy, która popada w narcystyczny nastrój codziennie.

Bubek Piotrek
@Klon

Klon edytowales/aś swój wpis A gdzie stara Panna

@Bubek Piotrek

Stara panna się już zaobrączkowała i sieje ferment w duecie.

Kwadrat
@:)

Chyba jednak nie :)

gość
@:)

Pewnie chodzi ci o kaśkei i agate. Ja sie dziwię że jeszcze się nie liżą w szatni xD tak się kochają

Andi

Czy polecacie wyroby firmy Look Food ? Chodzi mi głównie o soki te 100% bez cukru, dla diety, zdrowia i urody. Ceny są bardzo atrakcyjne, aż czasem śmiesznie niskie. Obawiam się, że idzie to w parze z jakością!?! Czy ktoś zarekomenduje czy wręcz odradzi?

Jolanta

@odp., proszę Cię o nie prowokowanie innych użytkowników forum tylko skupienie się na głównym temacie wątku. Czy długo już pracujesz w firmie look food? Jak oceniasz panującą atmosferę? Ta informacja może mieć istotne znacznie dla innych. Czy w firmie istnieją premie motywacyjne? Czy nowy pracownik otrzymuje od razu umowę o pracę?

nie frajer

praca wyglada z poczatku ok a potem brygadzistka ciagle sprute ma do ciebie ze sie czlowiek nie wyrabia bo jak ma sie wyrabiac jak wykonuje 5 czynnosci jednoczesnie a ona siedzi i gada z babami kij wie oczym rotacja jest ciagle praca dla frajerów tylko... he juz znalazlem inna prace za takie same pieniadze i mam czas by sie po tylku podrapac a nie jak w tym look fudzie zapitalac i zapitalac i zapitalac

JJ
@nie frajer

Kolego jak jesteś trochę bardziej rozgarnięty i potrafisz wyjrzeć poza woje stanowisko pracy które Ci przydzieliła brygadzistka to nikt nie będzie się na ciebie darł (choć trzeba być naprawę opornym intelektualnie żeby to nastąpiło). Tak to już w tej pracy jest, że trzeba mieć oczy dookoła głowy i jak widzisz, że komuś trzeba pomóc to się idzie i pomaga a nie stoi i czeka na boskie zmiłowanie oparty o blat w akwarium :) Jak dla mnie praca ok, czasem lżej czasem ciężej. Zawszę można siedzieć w domu i narzekać.

odp
@JJ

a kolega bedzie miał płacone za pomoc innym, czy ma to robic w ramach wolontariatu, gdy w tym czasie grażyny zajmuja sie plotkami????

Łukasz

Osobiście firmę Look Food polecam Jedyny minus to człowiek o imieniu Piotr który zarządza siłami sprzedaży Można to określić(usunięte przez administratora)

Jolanta

@anonymous Każdy pracownik ma inny priorytety. Dla jednego ważne będzie wynagrodzenie dla innego atmosfera. Czy Tobie też udało się znaleźć jakieś pozytywne strony w pracy dla firmy look food? Może jesteś kandydatem do tej firmy i chciałbyś aplikować? @Patryk Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika. Jeżeli masz dowody na takie zdarzenia, powinieneś to zgłosić do odpowiednich organów.

Granat

Na produkcji ciągła rekrutacja pracowników, wymagania są, ale nie wiele dają w zamian. Na początku umowa zlecenia, potem może przedłuża (zadko się zdarza). Pracownika z produkcji "góra "traktuje" bez szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Look Food S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Look Food S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Look Food S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Look Food S.A.?

Look Food S.A.