Opinie o Delta Technika w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Delta Technika. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delta Technika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Technika w Łódź

zakładowa Łódź :)

Andrzej Witczak ... ? Jeśli to ten Andrzej , którego znam to radzą się wystrzegać, gość jest nieobliczany, agresywny, nadpobudliwy i arogancki!!! Dziwię się ze takich ludzi zatrudnia delta technika - ale to świadczy o Firmie jakimi kategoriami ludzi sie obstawia. Dno...zenujace jest to ze tacy ludzie jak Witczak reprezentuja tę firme, wyrzucilbym typa na zbity pysk - za oszustwa i podrabianie świadectwa pracy (wyrok mu umozono bo wolał zapłacić by sprawa nie wyszła na światło dzienne). Z tego co wiem gość pobił i skopal swoją była partnerkę za to że nakryla go z inną! Gość jest zdolny do wszystkiego by osiągnąć swój zamierzony cel. Uważajcie na niego bo jest on nieobliczany. Nie życzę nikomu współpracy z tym typem ... przez jego podejście do handlu i traktowania ludzi przedmiotowo firma traci wiele na rynku ... sprzedawczyk i oszust !!!! Dzieki takim osobom jak Witczak nie polecam pracy w delta technika bo zniszczy Cię by ratować swoją du...ę. A sam uważa się za pupila prezesów i że nic mu nie grozi. Ale przyjdzie taki czas ze my wszyscy zaczniemy się śmiać i zacierac rekoma bo sprawiedliwość zwycięzcy. A on sam zobaczy jak to jest być na samym dnie !!! -czego mu osobiście życzę !!!!

Taki cichutko Nowy wpis
@zakładowa Łódź :)

Orzesz jakie zdziwienie po przeczytaniu tego forum i to przypadkiem! Nie wiem czy temat tego gościa nadal świeży ale śmiało można potwierdzić że w większości te posty to prawda! Z tego co zostało w głowie to kawał skurczybyka było - ale pobicie swojej narzeczonej to przerosło wszelką wyobraźnię.

DOROTA Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie przez rok. Zostałam świetnie wyszkolona (Magda wymiata). Relacje z szefostwem sa na wysokim poziomie - sa otwarci na zmiany . Obsluga handlowa (Asia - mega mozg ) jest w porzadku. Atmosfera również. Uważam, że 90% opini mija się z prawdą. Ludzie tam pracuja ze stażem kilka - kilkanaście lat. To dużo wnosi. Dziekuje Delta.

BYŁY PRACOWNIK DELTA Nowy wpis

PRACOWAŁEM FIEMA OK , GODNA POLECENIA DO DO P. WITCZAK POZNAŁEM W PORZADKU GOŚĆ KOMUS ZALEŻY NA DOKUCZENIU MU ........................ POECAM NA TO LEKARZA ALBO TABLETKI NA CZACHĘ

? Nowy wpis

Firma do bani, przedstawiciele dno a wszczególności Pan Witczak !!! Nie polecam z nimi współpracy - oszukują i kłamią. Nie dziwię się ze konkurencja zaczyna ich wygrywać z rynku. Tym bardziej że cała baza klientow z portfolio Pana Witczak krąży już w sieci wraz z jego zalosnymi raportami tygodniowymi. BRAWO ZA TAKICH PH !!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Delta Technika spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
michal

Znam jeszcze sporo innych przekrętów zawodowych tego Pana - dziwię się tylko ze delta technika trzyma jeszcze takich ludzi u siebie ... ale to świadczy tylko o Firmie jaki poziom reprezentuje !!!! Brawo dla tego Pana i Firmy żenua. Szczerze odradzam !!!

mariusz

Andrzej Witczak - to krętacz i oszust, wystrzegajcie sie go jeśli tylko możecie !!! Kłamie do tego stopnia że sam już nie rozróżnia rzeczywistosci. Podrobil swoje świadectwo pracy by mieć "rzekomo" większe doświadczenie w handlu jako PH. Skoro firma delta technika trzyma i toleruje takie zachowanie swoich pracowników to dobrze o niej nie świadczy, każdy głupi może tam pracować i robić w balona swoich szefów. Nie polecam firmy ani współpracy z tym człowiekiem ... każdy kto zada się z tym czlowiekiem prędzej czy później zrozumie o czym mówię. To tak jak ryba psują się od głowy tak ten człowiek powinien się leczyć bo z jego głową też jest coś nie tak !!!

gosc

Dobrze, ze sa takie portale, w ktorych mozna wyrazic opinie, bo wlasnie chcialem zlozyc CV do tej firmy, ale po tym co przeczytalem, to z przykroscia stwierdzam, ze tylko gnoje, chamy, wyzyskiwacze, cienkie bolki, ludzie bez honoru i zasad, zarzadzaja ta firma i trzymaja takiego gnoja jak piszecie o tym przedstawicielu z łodzi ... p.s. szkoda, ze nie ma legalizacji broni palnej, ale i tak sprawiedliwosc go dopadnie jak grom z jasnego nieba, zycie zweryfikuje kazdego frajera ...chociazby za to co zrobil tej lasce.

magda

Niestety wszyscy macie rację co do andrzejka, choć z jednym się nie mogę zgodzić : odlbdukcja nie zostala jeszcze zgloszona na policje. Ale wszystko inne co piszecie to prawda, jest nieobliczany i agresywny, po trupach do celu. Wiele bym mogła jeszcze ujawnić z jego życia zawodowego i metodach pracy jak i manipulacji ludźmi i falszowaniem dokumentów zawodowych.

sebastian

Ludzie nie ma co wiecej pisać na temat Witczaka, to że większość z nas już sie na nim poznała i odkryla jego prawdziwą twarz to jedno. Wszyscy wiemy że to kłamca i oszust, ale on sam nie zrezygnuje z delty. Szefowie są najwidoczniej głusi i ślepi na to co ten czlowiek wyprawia albo nie chcą tego widziec i slyszeć. Szkoda bo juz sporo z nas odeszlo nie chcac wspolpracowac z tym czlowiekiem !!! Ludzie jesli pojdziecie tam pracowac uwazajcie na niego bo niczego sie od gościa nie nauczycie a wręcz przeciwnie podłoży wam przysłowiową świnie by samemu się wybielic i być na piedestale

zenon

Był czas, że delta technika miał naprawdę świetny skład - aż się chciało rozmawiać z tymi ludźmi, to byli świetni doradcy techniczni z prawdziwego zdarzenia, potrafili wszystko załatwić i az chcialo sie z nimi handlowac. Teraz dzwoniac do doradcy z łodzi (A.Witczak) nawet nie potrafi odpowiednio wytlumaczyc (zero profesjonalnej wiedzy - wyuczyl sie jednego i powtarza to jak zdarta plyta) o innych rzeczach juz nie wspomnę że jest arogancki i nieprzyjemny. Jestem klientem tej firmy od wielu lat, ale zauważam zmiany tylko na gorsze. Obecnie z osób które tam pracuja i reprezentuja firme w centralnej polsce nie ma kogo polecic. Może ktoś w końcu z szefostwa przejrzy na oczy i zrobi z tym porządek.

Dominik

Współczuję wszystkim , którzy współpracują z Witczakiem z Delta Technika z centralnej Polski. Koleś jest ostatnio tak mega zafiksowany że nie pamięta komu co mowił. ostatnio wpadł do nas do swojej konkurencji i chciał wyciągnąć ceny jakie mamy na nasze produkty. Wszpółczuję szefostwu że tolerują taki styl pracy swoich PH. Mega nieprofesjonalne podejście i żenada że Firma to toleruje i trzyma takich pracowników jak On.

adam

Zero zasad zero szacunku do klienta ze strony PH z lodzi. Jesteś dla niego śmieciem i tak będziesz się czuł gdy nie zamowisz u niego towaru. To czlowiek który nie ma żadnych zasad i reguł w życiu. Dziwię się ze jeszcze go tam trzymają bo dobrego wizerunku firmie to on nie robi - a wizerunek to przede wszystkim ludzie którzy tam pracują i ja reprezentują.

waldi

Popieram w 100%, ryska- Andrzej W. - jest delikatnie mówiąc niezrównoważony, a do tego jeszcze choleryk. Traktuje ludzi i klientów jak "Psy"- tych ktorzy biorą od niego towar to jest ok ale jak już mu się sprzeciwiał i kupisz gdzieś indziej (bo coraz wiecej ludzi poznaje sie na nim) to lepiej nie wchodzić mu w drogę bo bywa delikatnie mowiac nieprzyjemny. Cóż za trywialne podejście do handlu ... Zmienność jego nastrojow jest tak duża jak kolory tęczy mniej więcej i nie ma co się dziwić ze nikt z nim nie wytrzymuje i szuka chlop pocieszenia w starszych kobietach bo nikt zdrowy na umysle z nim dłużej nie wytrzyma. Dziwię się tylko szefom ze trzymają takiego człowieka tak długo - który im robi już od jakiegoś czasu black image.

rysiek

Znam człowieka pracowałem z nim w jednej firmie w łodzi. Dobrze ktoś określił ze to cwaniak i kretacz. U nas długo nie popracować bo z tego co wiem to miał jakieś problemy z prawem bo coś namieszać w swoich papierach. Ale jeśli delta technika szczyci się takimi pracownikami to dobrze o firmie nie świadczy - a to ich pracownicy sa ich wizytówka na mieście. Jeszcze kilku takich jak on niech firma zatrudni a przekona się jak ja pociagna w dół a sami uciekną z tonącego okrętu by wyjść z tego w białych rękawiczkach. Dla mnie jeśli szefowie nie przejdą na oczy i w dalszym ciągu będą zatrudniać takich doradców techniczno handlowych jak on - to nie wróżę długiej kariery na rynku.

mar

Przedstawiciel z lodzi A.W - to niezly cwaniaczek mysli ze jak jest pupilkiem szefow to wszystko mu wolno i jest nie do ruszenia. Mam nadzieje ze niedlugo wszyscy sie przekonaja o jego metodach pracy i podejsciu do klientow. To czlowiek bez zadnych zasad, pieniadzrzadzi jego decyzjami, bezwzgledny wobec innych za nic ma honor i godnosc. Dziwie sie ze takich ludzi trzymaja jeszcze w Delcie. Odradzam wszystkim wspolprace z tym przedstawicielem i mysle ze niedlugo nie bedzie ludzi ktorzy beda chcieli z nim wspolpracowac a panowie szefowie przejza wkoncu na oczy.

RomaN

Pożal się Boże takiego przedstawiciela w łodzi. Jeśli centrala akceptuję wszystkie jego zachowania i podejście do klienta to brawo ( oszukuje, kłamie i ma lekceważyć stosunek do klienta). No ja bym takiego pracownika nie trzymał dłużej niż 5 minut. Niezła wizytówka dla firmy. z tego co słyszałem gosc potrafi byc nawet agresywny jesli cos nie idzie po jego mysli. Ludzie trzymajcie sie z dala od tej firmy bo od jakiegoś roku zaszła na psy !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Technika - Łódź

Delta Technika