Opinie o B. i J. Bury sp.j. w Lublin Mełgiewska 38 C

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy B. i J. Bury sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w B. i J. Bury sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. i J. Bury sp.j. w Lublin Mełgiewska 38 C

Piszecie Państwo komentarze pod firmą B.iJ. Bury Spółka Jawna (która zatrudnia być może samych prezesów J i B), natomiast wszystkie Państwa komentarze dotyczą oczywiści Bury Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie- może dlatego komentarze znikają, ponieważ nie dotyczą tej firmy.

Oj
@.

Proszę się nie emocjonować .... wszystko zmierza w najlepszym kierunku

, Nowy wpis
@.

Na tamtym forum dział cenzury firmy Bury działa prężnie i wydajnie. Kto pracował u Braci B. W cyrku się nie śmieje.

Bgjbcccc Nowy wpis
@Oj

Idzie w najlepszym kierunku? Czyli w jakim? Brak szanowania kierowcy oraz brak podwyżki dla kierowców co należy się zwykłemu Kowalskiemu? Dlaczego tak (usunięte przez administratora)i zabieracie kierowcom pieniądze ? Pozwalniajcie ludzie z duru kadr rozliczeń i innych działów to będziecie mieli więcej kasy, a tym bardziej każdy z biura musi jeździć służbowym samochodem ? Nie posiadają swoich prywatnych aut? To jak już każdemu rozdajecie to może i kierowcom rozdajcie. Niech dojeżdżają do domów po co ma stać prywatna osobówka na placu jak może to być służbowe auto. Jak kierowca nie będzie jeździł to i wy nie będziecie mieć za co ją zatankować i przysługiwać sobie benefity.

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie B. i J. Bury sp.j. jako Magazynier. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Bit Nowy wpis

Dziwne ze pytasz Panie Administrator, a w temacie pracy na magazynie zmianowa - ogólnie dobra, ludzie z magazynu spoko, firma też, jest co robić.

żenada

Byłam jakiś czas temu na rozmowie o prace stanowisko Asystenka. Blondynka mnie rekrutowała. Żenada, mega nieprzyjemna osoba. Nawet jakby mnie zatrudnili to nie przyjęłabym tej pracy. Kierowniczka czy jak jej tam - powinna być zwolniona. Nie przejrzała nawet CV przed rozmową, straciła tylko mój czas. Omijajcie szerokim łukiem, jak to sie mowi - wyżej (usunięte przez administratora) niż du** ma.

Aneta
@żenada

ciekawa jestem dlaczego tak często ogłaszają zapotrzebowanie na st Asystentki. Jakie zaoferowali Ci pieniądze?

@ Pracownik
@żenada

Ta paniusia o której piszesz to dobra znajoma Szefa, więc nie musi się niczego obawiać i nie musi być miła. Ani dla przyszłych pracowników, ani dla obecnych. Słoma z butów wystaje. Jest nieuprzejma, grubiańska, mało inteligentna, niekompetentna, do tego ma długi język. Nic w firmie nie jest tajemnicą. Ani zarobki pracowników ani co jadła wczoraj na kolacje.

Slawek
@Aneta

Rotacje w tej firmie jest taka ze niedługo zamontują drzwi obrotowe :)

Julia
@żenada

A to zadała Ci chociaż jakieś konkretne pytania ? Czy słabo?

Oj Pani Dyrektor, coś tu chyba nie poszło w dobrym dla Pani kierunku. Firma Bury się rozpada. I już nie ma dobrej opinii w kuluarach. Nie będzie nagród dla prezesów…… cóż zrobić. Gratuluje krótkowzroczności w podjętych decyzjach.

@Racjonalista

Pani Dyrektor siedzi na stołku i popija sobie ciepłe napoje. Póki Bracia jej płacą - a on nawija im makaron na uszy. Jest nadal niekompetentna, ma dużo złości, złośliwości i złej woli. Poniża ludzi, nie szanuje pracowników. Traktuje ich jak idiotów, którzy się nie znają na niczym. Nie jest zdolna do merytorycznej wymiany zdań. jak masz inne zdanie niż ona - wylatujesz. Ale uważa się za bardzo mądrą. Spotkania z nią są długie i bezproduktywne. robi atmosferę tajemniczości i wielkiej wagi - a gada o niczym. żadnej merytoryki... biedni ci Bracia ... nie widzą co się dzieje. Czemu? Nie wiadomo. Widać transport bananów ważniejszy niż porządki w biurze.

Konstruktorow
@@Racjonalista

To prawda, pani H ma uczulenie na ludzi myślących i mających swoje zdanie. Zreszta widać to po rotacji już dwukrotnie wymieniła kadrę którą sama sobie dobierała. Działy w których nie próbowała robić swoich rewolucji jeszcze funkcjonują i rotacja jest niska. Ludzie uciekają i uciekać będą.

@ Pracownik
@Konstruktorow

Tak, masz rację. Pani H nie zna się na niczym. Ani na finansach ani na ludziach a na pewno nie na biznesie którym to podobno zarządza. Przyjmuje dwóch gamoni , nazywa ich dyrektorami a oni nic nie robią, ani roboty ani decyzji.... to serio żenujące...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B. i J. Bury sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Zatroskany

Chciałam zapytać czy pracownicy otrzymują dodatek za pracę w warunkach szkodliwych w zakładzie pracy gdyż podwojnie przekroczone zostaly parametry jakości powietrza w pomieszczeniach biurowych na konstruktorów .

Jacek
@Zatroskany

Takie teraz u nas standardy, kto się nie dostosuje ten musi zmienić pracę Polska 2050 auuuu!!!

Kiero

Firma bury pod wodzą tego pseudo aktorzyny to tonący statek

@Kiero

Chcieli dyrektora z wielkiego świata filmu i rozrywki to maja brud i robaki w ciągnikach :p

Ewelina

Jest tutaj już kilka opinii na temat tego miejsca. Najmniej pochlebne opinie przypisywane są do szefa.. Ciekawe, dlaczego? Czy kierownictwo nie reaguje na skargi i zażalenia? Jestem ciekawa, na czym dokładnie polega ten konflikt. Niestety w wielu firma takie rzeczy mają miejsce ;(

Wierny

Już dajcie spokój temu senatorowi. Biedny on jest .... kasa tu nic nie uleczy, dowiódł swoimi ostatnimi decyzjami ze do władzy tez się nie nadaje. Ot taki maluszek....trzeba go pogłaskać po główce i pocieszyć, jeszcze wszystko będzie dobrze, jeszcze się wszystko ułoży

AA

Firma w której zwalnia się ludzi po 20 latach pracy, dyscyplinarnie.... bo ktoś ma taki kaprys. Takie decyzje zarządu....brawo wy.... Siedzi tam taka jedna i knuje, knuje, knuje... jak by tu...A gdzie właściciele? Czyli rozumiem ze to są ich decyzje, a nie jej.

Krasnal
@AA

W firmie Bury ten pseudo zarząd zwalnia już ludzi których sam zatrudnił, a działa dopiero rok!!! Właściciele to chyba są odurzeni feromonami spod pachy :)))

Pracownik w dziale aktora
@Krasnal

w tym roku zatrudniony został wybitny aktor!! Managment myśli o niespodziance na święta i bynajmniej nie jest to premia!! Zagra nam jasełka i pięknie zaśpiewa kolędy kto wie może nawet w rytmie disco!! Gdyby nie COVID poprowadziłby sylwestra w rytmie disco :-)

@AA

(usunięte przez administratora) brzydzę się ta firma :/ tym senatorem zakompleksiony hipokryta

KKK
@Pracownik w dziale aktora

kulturalnie pod kamerka wódeczka z Wojtkiem i bajlando w rytmie disco!!! Tak teraz będziemy wigiliować

Pokemon

Co wolno wojewodzie to nie tobie..... Prezes uwielbia takich artystów, widzi potencjał. To taki nowy challenge, teraz czas na magazynierów, kierowców itp. Kto wypije więcej w pracy? Tylko nie transport.... wy mieliście już swoją wigilię!!!!

@KKK

Ale jak to alkohol w pracy? W dzisiejszych czasach? Inspekcja pracy powinna im się do tyłków dobrać!

Liliana

Ten właściciel co jest senatorem to jakiś dziwny gość. Zaistnieć próbuje. Ale bardzo słabo mu to wszystko wychodzi, nawet ten głos ma taki jak baba już nie wspomnę o tym jakie głupoty gada. Takie proste to jego gadanie, zero haryzmy w nim.

Darwin

Znalazłem to dodatkowe forum???? Bo na tamtym nie pojawia się nic co napisałem. To jakiś błąd? Czy to oni tak szachrają? Wyglada na (usunięte przez administratora) kompletne. Jak to możliwe ze ten senator coś takiego robi? Tak pieje jaki to z niego przedsiębiorca i uczciwy gość a tu proszę, takie sobie forum i cenzuruje wszystko. Beznadziejne to wszystko.

Babuszka

Dostaliśmy skarpetę i cuksy, najlepsze święta ever :) pracuje w tej firmie bardzo długo i nikt nigdy nie zrobił mi takiego super prezentu :)))

HubiRaf
@Babuszka

I to jest grant!! Zazdroszczę wam ze macie takiego aktora wcześniej była tylko kasa i kasa, zero kreatywności :). A tu taka niespodzianka :) wróciłbym jak bym mógł

Emilia
@Babuszka

Czy poleciłabyś aplikowanie o pracę w B. i J. Bury sp.j. innym osobom? Jeśli tak to jak zachęciłabyś ich do pracy w firmie? Chętnie poczytałabym o tym jak wygląda aktualnie praca u nich. Jakie są plusy i minusy? Na co się przygotować?

MichLech
@HubiRaf

Wojtas to jest gość, i zagra i zaśpiewa i transport poprowadzi

Michal
@HubiRaf

Będą wszyscy dudlać pepsi :) bo to pierońsko fajny dyrektor jest ;)

Dlaczego firma zmieniła nazwę ?

Wojtek
@Marek

Nie zmieniła, tu na tym forum nie ma cenzury za 600zl za miesiąc, a ja jestem zajebisty

Kierowca
@Wojtek

To prawda Wojtek to świetny aktor. Dyrektor z nogi marny ale aktor pierwsza klasa.

Spedytor
@Kierowca

Powstał nowy synonim w gwarze kierowców jest to opis łajzy i oszołoma, osoby bez pojęcia co robi i w jakim celu - „Transportowy Wojtek”

Anka
@Spedytor

Nie rozumiem o co wam chodzi ,prezes zadowolony ze wszystkich nowych pracowników dumny z wysokich kwalifikacji , popiera ludzi z pasją Szczęśliwy ratuje kraj ,firma hula na najwyższych obrotach .

Obecny
@Anka

Dokładnie Anka, kto ma dyrektora aktora??? Kto ma logistyka którego w skarpetach puścili z ostatniej firmy??? Kto ma dyrektora zarządzającego który ciężko pracuje, co czuć z pod jego pachy każdego dnia??? Nikt tylko najlepsza firma w regionie!!

Senator

Tak to ta sama firma.

Junior.
@Senator

Ja widzę podobna sytuację w firmie BURY. (usunięte przez administratora) Sami dyrektorzy bez pomysłu na rozwuj firmy. 6 handlowców w oddziale Kraków którzy tylko siedzą i oferty robią, na sklep oni nie pojadą bo w tym miejscu towar się nie sprzedaje, w okresie świątecznym podnoszą ceny i kierowcy z pustymi samochodami wyjeżdżają a konkurencja kwitnie. Szukają oszczędności wśród zwykłych pracowników w momencie gdzie firma utrzymuje 6 samochodów handlowców gdzie samochody służą im tylko do dojazdu do pracy. Porażka. W tym samym czasie dział zakupowy kręci lody i nikt nic im nie udowodni od la

@Senator

Panie Senatorze gdzie ludzie z którymi budował pan firmę? Skąd ci pseudo dyrektorzy? Dlaczego frak nadal jest w firmie?

@Senator

Dlaczego pan zatrudnił takiego cipeusza jak Wojtek????

Anka
@Zainteresowany

Nie ma , nie ma .......słabi byli ,mamy lepszych ,tańczą, śpiewają i bajki piszą

Pracownik bardzo dobry
@Senator

To jak firma wytłumaczy zatrudnienie Wojtka? Czym się kierowała? Jego umiejętnościami aktorskimi, gejowskim zachowaniem? Bo nie kompetencjami, człowieka który nic nie wie, nic nie potrafi oprócz: „cześć, jak się czujesz, co słychać, wiem ze mnie nie lubisz... ale musimy współpracować” wszyscy już maja tego dość tego Janusza transportu

Jak z wynagrodzeniem? Wysokie ?

@Marek

Takie wysokie jak sam senator :)

Obecny

Jest słabo, nie ma już tego wspólnego mianownika :( ale rozpędzona lokomotywa nie hamuje jak rower wiec za 2 lata będzie widać. Pozdrawiam wszyskich którzy tworzyli tą firmę.

Marmurkowy rak
@Obecny

Ja lubię prace w firmie Bury siedzenie w ciepłe dni w altanie... opowiadanie bajek braciom B, snucie planów na przyszłość. A jutro może pomalujemy krawężniki na biało a trawę na zielono, kto wie może to wpłynie znacząco na wynik finansowy.

Dawno
@Obecny

Słabo??? Jest tragicznie!!! Bury myśli ze tworzy imperium, a prawda jest taka ze grajdołek za marne pieniądze.

Były
@Marmurkowy rak

Jak Małgosia? Jak Paleciara? Daje z siebie ile może?

Sp

Kopa, kopa, kopa panowie Bury :(

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy B. i J. Bury sp.j. w mieście Lublin. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Zulus

Aktualnie ludziom już nie zależy, nikt się nie stara, robią absolutne minimum. Atmosfera jak na cmentarzu. Budynek 13 to nawet się wchodzić nie chce. Ale właściciel walczy z kaczyzmem o dobro kraju, tylko zapomniał o własnych pracownikach. I o tym co im obiecywał i na czym budował imperium Bury.

Robert

Czy wszech mądry krab już pozbierał hajs z podłóg, został szejkiem naftowym, segreguje mandarynki pod Katowicami?? A i jeszcze powalił na kolana Panattoni?? Hahaha

Momi
@Robert

Tak i zrobił przesympatyczna tabele przestawna w exelu bo był na kursie za 300 ziko, bury lub takich mistrzów hahaha

@irka możesz napisać co masz na myśli z tym aktorem?

@Marek

Teraz jest transport w rytmie disco!! Pajac gra dyrektora!!

Zostaw merytoryczną opinię o B. i J. Bury sp.j. - Lublin

• Jak się pracuje w B. i J. Bury sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy B. i J. Bury sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. i J. Bury sp.j.?

B. i J. Bury sp.j.
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.

B. i J. Bury sp.j.