PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.

Lublin

PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.

Opinie o PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J., dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

POWER

Nie zgodzę się z tym , praca jak każda ciężko, szkolenia są inwestują w pracowników, jesli ktoś chce pracować to pracuje i za wyniki są bonusy. Co do kadry wprowadza zmiany ale jest to proces długofalowy, pracują osoby kompetentne. Jest umowa o prace i wszystkie bonusy jak i premie , nie słuchajcie głupot, najlepiej narzekać.

niekompetentna;-)
@POWER 16.05.2018 10:33

Hehehe - "Pleyer" to motto już gdzieś słyszałam ;) praca bardzo ciężka, co do kadry zarządzającej to niestety prawda

Player

CEWAR - ładny budynek, ładna otoczka i dużo obietnic. Brak kadry zarządzającej z pomysłem na rozwój firmy, pracownik pozostawiony sam sobie, ciągłe podnoszenie wymagań bez motywacji. Podwyżki są, ale planów sprzedażowych. Dobrze pracujesz, nic nie szkodzi obetną Ci z premii bo są duże koszty w firmie. W skrócie " nikt Ci tyle nie da co Ci CEWAR może obiecać..."

Urszula

@zzz, a może chociaż można się podszkolić w jakiś sferach? Teraz szukają doradców handlowych i zapewniają takie szkolenia za darmo, więc może chociaż to jest w Cewarze na plus? Daj znać czy myślę w dobrym kierunku?

Co powiecie na temat zarobków w PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

zzz

Jeżeli ktoś zapytałby się mnie czy warto podjąć pracę w tej firmie to powiem - nie warto!! Zarobki słabe i nie podwyzek nie bedzie. Wypłata sklada sie z umowy o prace i premii, byleby zaoszczedzic na pracowniku.

ja

Porażka, porażka i jeszcze raz porażka!!!

PanX
@ja 25.02.2017 14:45

zero podwyżek i premii - chyba, że się zwalniasz dopiero wtedy dostajesz mizerną propozycję podwyżki

XXX

Kto coś wie o zarobkach i pracy na doradce handlowego w terenie???

jan

Zarobić sporo? hehe

pomocy halo??

pomocy halo?? jakie opinie warto sobie zawracac glowe??

Jan

Witam czy ktoś może mi udzielić opinii o pracy na stanowisku przedstawiciela/doradcy handlowego? jaka atmosfera, auto , zarobki??

Zostaw opinię o PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.