PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.

Lublin

Opinie o PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.

zzz

Jeżeli ktoś zapytałby się mnie czy warto podjąć pracę w tej firmie to powiem - nie warto!! Zarobki słabe i nie podwyzek nie bedzie. Wypłata sklada sie z umowy o prace i premii, byleby zaoszczedzic na pracowniku.

ja

Porażka, porażka i jeszcze raz porażka!!!

PanX
@ja 25.02.2017 14:45

zero podwyżek i premii - chyba, że się zwalniasz dopiero wtedy dostajesz mizerną propozycję podwyżki

XXX

Kto coś wie o zarobkach i pracy na doradce handlowego w terenie???

jan

Zarobić sporo? hehe

pomocy halo??

pomocy halo?? jakie opinie warto sobie zawracac glowe??

Jan

Witam czy ktoś może mi udzielić opinii o pracy na stanowisku przedstawiciela/doradcy handlowego? jaka atmosfera, auto , zarobki??

Zostaw opinię o PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH "CEWAR" Więch & Więch Sp.J.