CEWAR Więch Spółka Jawna

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o CEWAR Więch Spółka Jawna

Pracownik
Pracownik

Czytam te komentarze i również postanowiłem się odnieść. Pracuje w firmie kilka lat i jasne w komentarzach niżej jest jakieś ziarno prawdy, sporo do zmiany w zarządzaniu firmą i z tego co widzę coś juz się dzieje. Dla osób zainteresowanych pracą poniżej kilka faktów. - praca na produkcji 3 zmiany chyba że nie ma ekipy to dwie zmiany. - umowa od początku o pracę(1sza-3 mies, 2ga- rok 3cia - czas nieokreślony) - nadgodziny płatne 150% - robota jednostkowa/małoseryjna - nikt nie jest rozliczany z pracy, ze zniszczonych narzędzi i części ( pełne zaufanie do pracowników) - szef ani przełożeni nie stoją nad głową - praca na dwie maszyny - co do podwyzek to nie wiem jak reszta ale ostatnie podwyżki jakie dostałem to w 2019 roku i w tym 2021, ogólnie jestem zadowolony, ale jasne że mogłoby być więcej :) - jest szansa na awans z 3 osi na 5 osi, a z 5 osi do biura na programistę, właśnie przeprowadzają konkurs na programistę każdy się mógł zgłosić. - atmosfera bardzo spoko (niby trywialne ale dla mnie ważne) - na frezarkach robota w 70% napisana przez programistę , proste programy z palca - tokarze są sobie operatorem, ustawiaczem i programista - no i zwykle podwyżki przy przedłużaniu umowy ( więc w pierwszej półtorej roku 2 podwyżki ) Firma toczy, frezuje ,szlifuje ,tnie na drucie , drąży wgłębnie,hartuje można się wiele nauczyć. Rotacja ostatnio spora, ale takie prawa rynku. Jeśli się uczciwie pracuje i robi nadgodziny można zarobić powyżej średniej krajowej, dla jednych dużo dla innych jak widać za mało. Ja polecam.

Hmm
Pracownik
@Pracownik

Nadgodziny +50% i to wszystko na co można liczyć. A pracuje się również w soboty jak za zwykle nadgodziny ponad limit, ok nikt nie zmusza, ale każda praca nadwymiarowa powinna być uczciwie opłacana. Ludzie rezygnują z życia prywatnego a w nagrodę odbiera im się połowę tego na co zasługują i co im się właściwie należy. Ta kwestia oraz brak nie wymęczonych systematycznych podwyżek skreśla firme z tych naprawdę polecanych i przede wszystkim uczciwych. Ale taki nasz polski rynek, nie znam firmy która by czegoś komus nie kradła. Warto nad tym popracować bo jest szansa na naprawdę pozytywny wizerunek, wzbogacajmy się ale nie w ten sposób. Ave.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w CEWAR Więch Spółka Jawna?

Weronika Nowy wpis

Widniało kiedyś na forum zapytanie o to czy osoba z doświadczeniem na CNC znajdzie zatrudnienie w firmie a jak widać po ogłoszeniach znajduje się w zakładce opcja na CNC i to dla brygadzisty. W opisie miejsce pracy zostało podkreślone jako nowoczesne i na wysokim poziomie. Czy ktoś może je opisać szerzej? Czy do dziś zainwestowano w nowe maszyny i tym podobne?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Weronika

Nowoczesne.....to względne pojęcie. Jest współczesne jak na dzisiejsze standardy, maszyny maja maksymalnie 10lat. Niestety ich serwis trochę leży, nie wiem czy to normalne i tak jest wszędzie ale nie nadąża się za naprawianiem usterek ale ogólnie ciągle pracują. Jest całkiem czysto o schludnie jak na kołchozy które widziałem. Na wysokim poziomie...i tak i nie ale to kwestia punktu odniesienia. Maszyny co jakiś czas dochodzą nowe i jeśli wszystko będzie dobrze jest miejsce i potrzeba na więcej, ostatnia to tokarka z osią Y. Jak dla mnie jednym dużym minusem jest to że o podwyżki trzeba walczyć (prosić to mało) a za zaangażowanie, staż, inflacyjne itd, żadnej z własnej inicjatywy firma nie oferuje dopiero w podbramkowej sytuacji. Ale jeśli potrafisz walczyć o swoje to warto spróbować. Pracuje się tu nie najgorzej, wszystko zależy jakie kto ma wymagania i potrzeby. Pozdrawiam.

Rafał Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam. Osoba nie mająca doświadczenia w obsłudze maszyn cnc znajdzie zatrudnienie w firmie Cewar?

Administrator

Czy zarobki oferowane przez CEWAR Więch Spółka Jawna są adekwatne do zakresu obowiązków?

Iwona

Ty się śmiejesz a ktoś całkiem poważnie pyta... ostateczne handlowiec na co może tu liczyć? pytam, bo widzę na stronie, że szukają obecnie. Ilu ich teraz pracuje pod firmą tak właściwie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CEWAR Więch Spółka Jawna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Pytanie
 Pytanie

Obecnie CEWAR Więch Spółka Jawna do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Frezer. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 21 lipca.

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

O czyms to swiadczy skoro ogłoszenie dalej wisi

Iwona
@Pracownik

Poważnie to dalej to samo czy po prostu odświeżyli? Ktoś się zgłosił czy do teraz cisza?

Pracodawca
Pracodawca
@Pracownik

Uprzejmie informujemy, że " dalej wiszące" ogłoszenie świadczy o tym, że poszukujemy kandydatów do pracy na dane stanowisko. Czasem jest to jedna osoba czasem więcej, dlatego ogłoszenie jest aktywne. Pracownicy korzystają z urlopów, zdarzają się też długotrwałe zwolnienia lekarskie, nie jest niczym nadzwyczajnym , że jest prowadzona rekrutacja na różne stanowiska.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Dzisiaj pojawiło się ogłoszenie, że szukają operatora CNC, czy człowiek z kilkuletnim doświadczeniem ma tam czego szukać ? Ile w tym momencie można zarobić na CNC, chodzi mi o podstawę + premia za normalną pracę na etacie bo wiadomo, żez sobotami i nadgodzinami coświęcej ?

Pracownik
Pracownik
@Zainteresowany

Kokosow nie ma, nastepna fala operatorow odchodzi. Z plusow kasa zawsze na czas. Co do stawki to nowi mają prawie tyle co doswiadczeni, takze firma nie zacheca do dluzszej wspolpracy. Nie ma czym rak wytrzec, dzisiaj rano przyszedlem myślałem że w koncu kupia te reczniki papierowe ale sie przeliczylem. Ogolnie nie jest najgorzej, ale jest gorzej niż było nawet rok temu. Dlugo tu nie zabawilem, ale dobrze ze już niedlugo odstapie miesjce dla nowych graczy :)

Pracodawca

@Pracownik

Bardzo dziękujemy za kolejną opinię. Cieszy nas fakt, że Pracownicy doceniają pracę działu finansowego, który każdego dnia prężnie działa aby wszystkie zobowiązania firmy realizowane były terminowo. Co prawda nie mamy owocowych czwartków ani warzywnych wtorków ale zapewniamy, że zagwarantowanie naszym Pracownikom odpowiedniej ilości papieru toaletowego i ręczników papierowych stanowi dla nas priorytet. Dlatego też specjalny zespół śledczy CSI CEWAR, podążając za dowodami, przeprowadził śledztwo, które wykazało, że ręczników nie brakuje.... W toku przeprowadzonego dochodzenia odkryto, że dostępne są również suszarki elektryczne, które umożliwiają wysuszenie rąk. Wiemy, technologia potrafi zaskoczyć :)

Mistrz Produkcji
Pracownik
@Pracownik

Kochany pracowniku domyślam się, że zakładu produkcyjnego jeżeli coś Cię boli to przyjdź do mnie i porozmawiaj. A nie wylewasz tu swoje żale. Mówisz o fali odchodzących osób, nic mi nie wiadomo a że jedna osoba złożyła wypowiedzenie przy załodze liczącej 60 osób to fala. To chyba przy 2 to już będzie tsunami. Szkoda, że nie napiszesz że są na zakładzie osoby które kiedyś związały się z Cewarem odeszły bo miały do tego prawo a teraz wrócili i mówią wprost że tak źle jednak w tym cewarze nie ma. Zapewniam Cię drogi pracowniku, że w tym roku jeszcze z osób które opuściły nasze szeregi będą powroty.

Operator
Były pracownik

W zakładzie produkcyjnym mają kilka frezarek CNC 3-osiowych ze sterowaniem fanuc, kilka hermli 5 osi na HH, tokarki CNC (fanuc), do tego elektrodrążarkę, konwencjonalne frezarki, tokarki, szlifierki. Stanowiska są nieźle wyposażone. Atmosfera moim zdaniem spoko, chłopaki nie mają problemów, by pomóc innym, zwłaszcza jeśli ktoś się wdraża i chce to robić. Inna sprawa, że nie każdy nowy chce się uczyć... Z mistrzem czy z kierownikiem da się pogadać nie tylko na tematy związane z pracą. Każdy operator może zgłosić swoje uwagi, powiedziałbym że panuje atmosfera współpracy, nikt nie udaje, że wie wszystko. Jak w zasadzie wszędzie, pracownicy trochę narzekają, zwłaszcza że przez ostatni rok koszty poszły mocno w górę, a pensje nie... Zapotrzebowanie na sprzęt czy narzędzia jest w miarę szybko spełniane. Na numerykach są 3 zmiany, co dla mnie jest dużym minusem. Nadgodziny zazwyczaj są mile widziane, choć nikt nikogo nie zmusza. Praca sama w sobie jest ciekawa, produkcja jednostkowa, małoseryjna, czasem trafi się jakaś większa seria. Na niektórych maszynach w zasadzie jest guzikowanie, a na innych codziennie coś się ustawia. W około 70% programy są pisane przez programistów, w pozostałych przypadkach trzeba samemu coś napisać z panelu, ale to też zależy od gniazda. Każdy na frezarkach CNC ma po 2 maszyny, na tokarkach 3. Tokarze sami sobie ogarniają programy.

Worker
Pracownik
@Operator

W miarę rzetelna opinia. Zgadzam się. O atmosferę staramy się dbać budowaliśmy ja od początku. Wymagań dużych nie ma wystarczą chęci i wszystkiego nauczymy, na wymagania przychodzi czas. Raczej nie potrzebujemy wyłącznie guzikowych, troszkę myślenia i własnej inicjatywy, naprawdę nie wygórowanej wystarczy chcieć zdobywać tę wiedzę. Oczywiście ludzie są różni i nie każdy jest taki empatyczny ale nikt nie odmawia pomocy. W sumie zgadzam się w w większości z opisem.

Ewa
@Operator

Piszesz, że są trzy zmiany i, że nie jest to dla Ciebie minusem. To w takim razie nie da się jakoś dogadać? Żeby na przykład pracować na jedną lub dwie zmiany?

Pracownik
Pracownik
@Operator

Rzetelna opinia.

Pracownik
Pracownik
@Ewa

Raczej nie. Wiesz każdy...albo prawie każdy chciałby zrezygnować z tych męczących trójek. Mocno to wpływa na samopoczucie i destrukcyjnie na zdrowie .

Ewa
@Pracownik

W jakich godzinach się te zmiany?

Abcd
Pracownik
@Ewa

6-14; 14-22 ;22-6

Krystyna
@Abcd

To jak są te zmiany ustalane że dla was takie męczące? Nie chodzicie jakiś określony czas na jedną zmianę po prostu?

Worker
Pracownik
@Krystyna

Tydzień 3, tydzień 2, tydzień 1,

Pracownik
Pracownik

Czytam te komentarze i również postanowiłem się odnieść. Pracuje w firmie kilka lat i jasne w komentarzach niżej jest jakieś ziarno prawdy, sporo do zmiany w zarządzaniu firmą i z tego co widzę coś juz się dzieje. Dla osób zainteresowanych pracą poniżej kilka faktów. - praca na produkcji 3 zmiany chyba że nie ma ekipy to dwie zmiany. - umowa od początku o pracę(1sza-3 mies, 2ga- rok 3cia - czas nieokreślony) - nadgodziny płatne 150% - robota jednostkowa/małoseryjna - nikt nie jest rozliczany z pracy, ze zniszczonych narzędzi i części ( pełne zaufanie do pracowników) - szef ani przełożeni nie stoją nad głową - praca na dwie maszyny - co do podwyzek to nie wiem jak reszta ale ostatnie podwyżki jakie dostałem to w 2019 roku i w tym 2021, ogólnie jestem zadowolony, ale jasne że mogłoby być więcej :) - jest szansa na awans z 3 osi na 5 osi, a z 5 osi do biura na programistę, właśnie przeprowadzają konkurs na programistę każdy się mógł zgłosić. - atmosfera bardzo spoko (niby trywialne ale dla mnie ważne) - na frezarkach robota w 70% napisana przez programistę , proste programy z palca - tokarze są sobie operatorem, ustawiaczem i programista - no i zwykle podwyżki przy przedłużaniu umowy ( więc w pierwszej półtorej roku 2 podwyżki ) Firma toczy, frezuje ,szlifuje ,tnie na drucie , drąży wgłębnie,hartuje można się wiele nauczyć. Rotacja ostatnio spora, ale takie prawa rynku. Jeśli się uczciwie pracuje i robi nadgodziny można zarobić powyżej średniej krajowej, dla jednych dużo dla innych jak widać za mało. Ja polecam.

Pracownik
Były pracownik
@Pracownik

Dodaj jeszcze że wypłata składa się z podstawy i 20% premii od której nie są odprowadzane składki. Myślę że to powinno być na początku wypowiedzi pogrubioną czcionką. No i podwyżki są przy przedłużaniu umowy a później musisz walczyć o parę groszy, trochę to słabe moim zdaniem. Aaa i podwyżki jak już są to od zawsze w drugim półroczu. Pracownicy jak najbardziej na plus zgrana ekipa która wie co robi. Także jeśli jakaś firma poszukuje dobrych operatorów to myślę że może bez problemu przejąć kilku naraz dorzucając coś do aktualnej stawki( która nie jest wcale duża)

Pracodawca

@Pracownik

Każda opinia jest dla nas ważna jednak nie możemy zgodzi się z opiniami, które zawierają błędne informacje. Jeśli chodzi o składniki wynagrodzenia to zapewniamy, że zarówno wynagrodzenie zasadnicze jak i premia podlegają oskładkowaniu. Jeśli jest Pan/Pani naszym Pracownikiem serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ( 81 748 37 82) , chętnie wyjaśnimy jakie składki i w jakich wysokościach przekazujemy do ZUS. Jeśli jest Pani/Pani naszym byłym Pracownikiem również zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub do skorzystania z kalkulatora wynagrodzeń dostępnego w google.

Pracodawca

@Pracownik

Dziękujemy za zamieszczoną opinię. Zdanie naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważne, staramy się ciągle poprawiać komfort i warunki pracy w firmie CEWAR. Wszystkie uwagi analizujemy i podejmujemy kroki aby wyeliminować ewentualne błędy. Zachęcamy również Pracowników do wyrażania swoich opinii oraz przedstawiania pomysłów i wprowadzania nowych rozwiązań na cotygodniowych spotkaniach z naszą kadrą.

Worker
Pracownik
@Pracownik

I tutaj się w większości zgodzę. Wszystko by było naprawdę dobrze gdyby nie trzeba było upominać się o podwyżkę a nawet walczyć o nią. Inflacja jest naturalną rzeczą a teraz znaczną, podwyżki zwykle za nią nie nadążają a jeszcze trzeba mocno się dopominać a powinno być to naturalne. Nawet ciężko to nazwać podwyżka a wyrównaniem płacy bo jednak za tą samą pensje można kupić coraz mniej. Ktoś powie że przecież to nie wina pracodawcy że wszystko drożeje, fakt nie jego wina ale jako zaradny i przedsiębiorczy człowiek powinien również lepiej cenić swoje produkty w końcu wszystko dookoła drożeje. Jak sam Prezes wypowiedział się kiedyś w wywiadzie że trzeba się zmieniać, nadążać za zmianami i właśnie takie zmiany są nieodzowne. Oczywiście nikt tu nikogo do niczego nie zmusza zwyczajnie jeśli ktoś nie daje rady nadążyć ze zmianami to ludzie będą szukać innych przywódców i tak robią. Taka coroczna podwyżka jest nie tylko dobrym zwyczajem ale stabilizuje morale pracowników co jest częścią podejścia psychologicznego tak często pomijana na szkoleniach kadr. Ale co ja tam wiem, jestem tylko szeregowym pracownikiem. ;-)

Hmm
Pracownik
@Pracownik

Nadgodziny +50% i to wszystko na co można liczyć. A pracuje się również w soboty jak za zwykle nadgodziny ponad limit, ok nikt nie zmusza, ale każda praca nadwymiarowa powinna być uczciwie opłacana. Ludzie rezygnują z życia prywatnego a w nagrodę odbiera im się połowę tego na co zasługują i co im się właściwie należy. Ta kwestia oraz brak nie wymęczonych systematycznych podwyżek skreśla firme z tych naprawdę polecanych i przede wszystkim uczciwych. Ale taki nasz polski rynek, nie znam firmy która by czegoś komus nie kradła. Warto nad tym popracować bo jest szansa na naprawdę pozytywny wizerunek, wzbogacajmy się ale nie w ten sposób. Ave.

Jaa
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jakie zarobki można liczyć jako kontroler jakości z kilkuletnim doświadczeniem ?

pracownik
Pracownik
 Pytanie

Cewar jak widać próbuje zalać negatywne komentarze jakimiś głupotami które nijak się maja do warunków pracy, nie maja się czym chwalić więc odwalaja tutaj drugiego facebooka. Komentarze, te najbardziej plusowane oddają niestety prawdę na temat tego jak wygląda tutaj praca. Czyli słabe zarządzanie, bałagan i niskie pensje. Jak mimo tego postanowiliście spróbować aplikować do cewaru, to cisnijcie o kasę mocno, bo sa zdesperowani niezle, ile osób juz odeszło z firmy w tym roku? Na pewno ponad 10.

Pracodawca

 Pytanie
@pracownik

Cieszymy się, że nasza aktywność na portalu nie umknęła Pańskiej uwadze. Prawdą jest, że staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne kanały do przedstawienia tego co dzieje się w firmie, nie uważamy tego za głupotę , wręcz przeciwnie, postrzegamy to jako możliwość dotarcia do szerszego grona potencjalnych współpracowników oraz kontrahentów. Czy zdarza nam się popełniać błędy ? Oczywiście, nie popełnia ich tylko ten kto nic nie robi. Najważniejsze jest dla nas wyciąganie wniosków i unikanie tych błędów w przyszłości. Trudno nam się odnieść to określenia "zdesperowani" , nie wiemy jakie konkretne działania kryją się pod tym określeniem. Na przyszłość prosimy o rzetelne weryfikowanie informacji publikowanych w komentarzu. Pragniemy poinformować, iż od początku roku 2021 z firmy odeszło 3 Pracowników, za których trzymamy kciuki w ich dalszym rozwoju zawodowym oraz życzymy wielu sukcesów na nowych stanowiskach.

pracownik
Pracownik
@CEWAR Więch Spółka Jawna

Nieco więcej tych pracowników sie zwolniło : 4,5 , saimon, R2D2 ,KęKę i lester składał wypowiedzenie jak dobrze pamiętam w 2021, i słyszałem że kilku innych rozważa zejście z pokładu .

Pracodawca

 Aktualność
Już niedługo pojawi się kolejny numer naszego Magazynu "INTEGRATOR" .
Poniżej jeden z artykułów, merytoryczny wywiad z naszymi pracownikami z Działu Produkcji na temat szczegółowego procesu produkcyjnego od zamówienia po gotowy detal. Zachęcamy do lektury .

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam było wziąć udział razem z Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w tym spotkaniu i nawiązać nowe kontakty na rynku portugalskim.

Pracodawca

 Aktualność
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą nowego katalogu G2
G25 to Grupa polskich firm, które łączy:

- ponad 25-letnie doświadczenie w obsłudze przemysłu w Polsce
- ponad  25-letnie know-how w branży narzędziowej.
Link do katalogu: http://cewar.com.pl/dystrybucja/2021/nowy-katalog-g25/?fbclid=IwAR0yYExbej8aXGAF9WCCrIuA8-cEa47pezDsTTyBfdF-U6O8H3REAECx9Mc
Kandydat
Inne
 Pytanie

Cześć, Poszukuję pracy jestem operatorem od 3 lat i chciałbym się zapytać czy warto wysyłać CV do waszej firmy?? Ile można zarobić na start?? Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam wszystkich

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Na pewno znajdziesz jakiegoś maila na stronie

Maciek
Były pracownik
@Kandydat

2.5-2.7k

Ja
Pracownik
@Maciek

Ty, ale nie podawaj zarobków z nadgodzinami :>

Pracodawca

@Kandydat

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia jest ona uzależniona od doświadczenia, wiedzy oraz kompetencji danego Pracownika. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego (81 748 37 82 ) lub wysłania swojego CV na adres sekretariat@cewar.com.pl. Z chęcią porozmawiamy o możliwościach i warunkach współpracy.

Pracodawca

@Maciek

Warunki wynagrodzenia ustalane są indywidulanie z każdym Pracownikiem zależnie od jego wiedzy, doświadczenia i umiejętności.

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Cewar Sp. z o.o. sp.k.?

On
Pracownik
@Pytanie

W tym temacie akurat nie ma problemu. Umowa o pracę później na czas nieokreślony (dość szybko). Nie spotkałem się z umowami śmieciowymi.

Pracodawca

@Pytanie

Witam, w CEWAR Spółka Jawna preferujemy umowy o pracę najpierw na okres próbny, który zazwyczaj trwa 3 miesiące a następnie warunki umowy ustalane są indywidualnie dla Pracownika. Może być to umowa na czas określony lub na czas nieokreślony. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Pracownik
Pracownik

W ciągu ostatnich miesięcy sytuacja i atmosfera na produkcji bardzo się poprawiła. Na scenę wszedł Król i pozamiatał. Co do roboty, to tak jak w komentarzu poniżej, umowa o pracę, cała stawka na umowie, bez kombinowania i płacenia pod stołem, 3 zmiany, możliwość nadgodzin (płatne 150%), atmosfera dobra. Ostatnio były podwyżki.

Damjan
Kandydat
@Pracownik

xD słyszałem inne opowieści z frontu. plus dalej wypłata składa się z podstawy+ 20% nieoskładkowanej premii.

Mrjn
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Ja wiem ze macie problem z pracownikami ze nie chca do was przychodzic do roboty za te stawki co proponujecie ale żeby pisac takie bzdury jak ta?. Nie bylo podwyzek. Dalej jest podstawa i premia. Jak szukacie spokojnej roboty zeby nikt nie stal nad glowa i nie poganial, z fajnymi ludźmi to wysyłajcie cv. Jak macie ambicje i chcecie zarabiać dobre pieniądze to nie warto.

Pracodawca

@Damjan

Niestety nie jesteśmy w stanie rzetelnie zweryfikować wszystkich "opowieści z frontu". Natomiast zapewniamy, że kładziemy duży nacisk na przestrzeganie Prawa Pracy oraz zobowiązań wynikających z umów zawartych z Pracownikami. Zarówno od wynagrodzenia zasadniczego jak i od wszystkich premii i dodatków odprowadzane są składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W razie dodatkowych pytań w kwestii elementów wynagrodzenia , składek ZUS czy też zaliczki na podatek dochodowy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

W
Pracownik

Firma słaba we wszystkich aspektach - od zarządzania po wynagrodzenia. Nie polecam.

Oni
Pracownik
@W

Ma swoje słabe strony ale bądźmy uczciwi i ta wypowiedź jest przesadzona. Może tak mówić tylko osoba w czepku urodzona która zawsze miała z górki. Znam wiele gorszych firm a tych lepszych stosunkowo znacznie mniej, więc nie jest to najniższa półka.

Ja
Pracownik
 Pytanie
@Oni

To w czym oni sa niby tacy dobrzy? Az jestem ciekawy, bo jeśli chodzi o sytuację to bardzo dużo ludzi składa tam wypowiedzenia i zastępstwa nie widać. Finansowo jest bardzo słabo, a to jest jedna z podstaw oceniania firmy. Tylko nie mów ze wyplata na czas i atmosfera jest na plus bo wybuchnę śmiechem :D

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Jak tam sytuacja w firmie ? Warto aplikować na frezera lub tokarza cnc ? Można więcej szczegółów nt warunków pracy ? Pozdrawiam serdecznie

1
bimbo
Kandydat
@Ciekawy

Czyli chyba nie warto xD

My
Pracownik
@Ciekawy

Pracuje się dobrze, jest całkiem czysto a czy warto zależy od doświadczenia. Jeśli jesteś doświadczonym pracownikiem i szukasz adekwatnych zarobków to trzeba szukać dalej..... Ale jeśli pieniążek do drugorzędna sprawa a wystarczy Ci stabilna posada, wypłata zawsze na czas i w miarę możliwości spokój to spoko jest to odpowiednie miejsce.

Magdzik

Bardzo dobra firma. Nie ma co narzekać. Trzeba pracować ale bonusy są o pracodawca dba . Są parownicy którzy pracują od 5 do 25 lat to chyba o czym świadczy

Marianek
Były pracownik
 Pytanie
@Magdzik

Takich pracowników jest garstka, większość tych z dużym stażem chce dobić do emerytury, młodzi przychodzą, popracują maksymalnie rok i odchodzą. Jakie bonusy i dbanie o pracownika? Takie „bonusy” jakie są to jest podstawa w każdej innej firmie. Zabranie socjalu i brak podwyżek, przepis na sukces. Wypadałoby zapytać ile osób się zwolniło w przeciągu dwóch lat, najlepszy wyznacznik dbałości pracodawcy o pracowników.

Ukraincami was zastąpię
Pracownik
 Pytanie
@Marianek

Podwyżek nie ma i ucina sie socjal, ale za to jak sie bryluje na fb, #cewarsponsoruje, #cewarpomaga :) szkoda ze sie nie chwala jak traktują pracowników, pamietacie jak prezes raz zwolnił pracownika po zabiegu na kolano, i wyskoczył do z ryjem "ile mozna byc na chorobowym?", albo jak powiedzial tekst z mojego nicku? Do tego dodajmy groźby zabrania części pensji narzędziowni mimo ciągłej, normalnej pracy i widać jak sie traktuje pracownika. Ale w internecie pozuje sie na dobrych wujków i filantropów. Koronawirus uratował trochę Cewar, bo odeszłoby nie 10 osób w tym roku, ale o połowę więcej. A w przyszłym kolejne, bo juz nawet firma ze Świdnika która tak wyszydzają na zakładzie proponuje teraz lepsze warunki niz "najlepsza firma w regionie" :)

1
Ja
Pracownik
 Pytanie
@Magdzik

Jakie bonusy? W życiu żadnego nie widziałem a pracuje tu "kilka" lat. Jest jak jest przynajmniej stabilnie. Bonusów nie ma i nie wymagam, ale uczciwe podwyżki co roczne wraz ze wzrostem inflacji byłyby bardzo wskazane. Wtedy bym złego słowa nie powiedział. Minimalna krajowa rośnie a nasze pensje stoją. Już nie wspominając o średniej bo przecież minimalnej nie zarabiamy.

Ja
Pracownik

Tutaj trzeba by oddzielic gruba kreska dział produkcji i handlowy. Niby jedna firma a jednak to dwa różne światy. Jeśli chodzi o produkcję to bym tak podsumował...mają dobrych pracowników i są możliwości, niestety nie docenia się ich a brak kasy na podwyżki nie jest ich wina tylko zbyt nisko wycenionym produktem. Żeby nie wiem ile zasuwać to gdy będziemy się tak nisko cenić nikt nie zarobi na chlebek z masłem i mielonką, tylko na suchy chleb dla konia. Pieniądze są rozpuszczane a nikt nie słucha próśb i rad szeregowych pracowników, ktoś wyżej sterują tą łajbą trochę na oślep i nie wiadomo czy w ogóle ma wyznaczony jakiś cel. Byle utrzymać się na powierzchni.

Ja
Pracownik
@Ja

A najlepsze że sam "król" nie ma pojęcia co tu się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o CEWAR Więch Spółka Jawna - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w CEWAR Więch Spółka Jawna?

    Zobacz opinie na temat firmy CEWAR Więch Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w CEWAR Więch Spółka Jawna?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEWAR Więch Spółka Jawna
Przejdź do nowych opinii