Opinie o SCR ENERGETYKA w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SCR ENERGETYKA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SCR ENERGETYKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCR ENERGETYKA w Lublin

Anatol Nowy wpis

Podpowiedzcie co aktualnie słychać w firmie? Ostatnio narzekaliście a mnie interesuje praca, czy warto?

Antybastek Nowy wpis
@Anatol

A ta firma w ogóle jeszcze funkcjonuje? Teoretycznie istnieje (nadal jest wpisana w KRS), ale de facto już chyba nie prowadzi działalności. Do tej pory kilkadziesiąt osób czeka na wypłatę zaległych pensji i ekwiwalentów za urlopy zasądzonych im przez Sąd Pracy. Wszyscy mają wyroki w tej sprawie ale co z tego, skoro spółki z grupy SCR Energetyka nie mają majątku i komornik nie może nic ściągnąć. Składki ZUS też są od kilku lat niepopłacone....

Januszek Duszek Nowy wpis

Proszę nie usuwać tego materiału (usunięte przez administratora) a tak na marginesie w nagłówku podany jest zły adres

Arek Nowy wpis

Niepokojące są te opinie o firmie. Miałem zamiar aplikować ale zastanawiam się.

Janush

Polecam materiał o firmie: (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SCR ENERGETYKA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Remiks

Czy możecie napisać jak przedstawia się aktualna sytuacja firmy? Szukam pracy dlatego dopytuję.

@Remiks

Odradzam. Oszuści,obiecują w ogłoszeniu umowę o pracę przychodzisz na rozmowę mówią że zlecenie ,że o pracę to za jakieś 2 miesiące.Okazuję się że nikt tam nie ma o pracę poza brygadzistkami,pracowałem tam kilka miesięcy na zlecenie i na tym zostało. To że kierowniczka nie radzi sobie nie jest tajemnicą,lubi szukać winnych wśród pracowników,to samo jedna z brygadzistek,to zresztą jest opinia nie tylko moja,ale wielu pracowników,poza pipulkami oczywiście.Zresztą już kiedyś i tu czytałem podobną opinię. Natomiast Pani Ewa jest w porządku.

taka prawda...
@Remiks

Dlaczego mój komentarz został usunięty ? Przecież nikogo nie uraziłam. Napisałam jedynie, że Prezes posiada ok 35 spółek i przelewa z jednego konta na drugie usilnie chcąc udowodnić tym sposobem, że dan spółka X (z 35) ma 0 na koncie.

wasz ulubieniec

scr energetyka to syf pracodawca, ale i pracownicy nygusy lesery i debile nie maja pojęcia o robocie jesteście zwykłymi robolami niewarci 2000 pln brutto ukraińcy są od was lepsi oby jak najszybciej was wykończyli nie dbacie o robotę a kierownictwo to burki ze wsi życzę wam jak najgorszego jeszcze mnie zapamiętacie frajerki

Maryśka
@wasz ulubieniec

Możesz pocałować nas co najwyżej w d**e, a i na to nie wiem czy zasłużyłeś..

Szanowna Mrs.

Szukasz pracy w której firmie ? Sprecyzuj ponieważ prezes posiada ponad 35 spółek - wystarczy wpisać w Google.

oszukany

Szanowny właściciel Scr Energetyki wozi sie limuzyną i smieje sie w twarz ludziom ktorych zatrudnia i W OGOLE nie wyplaca nam wynagrodzenia !!! Postanowil ze nas nie zwolni i uniknie wiekszej odpowiedzialnosci w ten sposob - sami odejdziemy bo nie mamy za co zyc !!!! skandal !!!

zawiedziony

no i po SCR... a ile zaleglych ma wyplat do wyplacenia ludziom... i panu Fr....... sie to upiecze

rybo-śledź

według mnie to prokurator powinien się zainteresować działalnością właściciela tej spółki, bo patrząc na historie tego interesu, wygląda to na świetnie zaplanowany przekręt. Albo na nieudolność zarządu, co jest mało prawdopodobne.

Kouchoźnik

Potwierdzam, pensje nie są płacone w terminie, są rozkładane na raty... Ogólnie kiepska atmosfera do pracy i brak perspektyw. A jak odejdziesz to pożegnaj się z ostatnimi pensjami, już ich nie zobaczysz.

kghvuyh

hej, czy poszukują aktualnie ludzi do pracy? bo jestem chętna

area51
@kghvuyh

teraz TO najwyżej mogą szukać kogoś do prowadzenia upadłośći, i do walki z ludźmi co chcą odsyskać zaległe pieniądze. CHOĆ z tym prezes sobiw świetnie radzi.

prosecuting attorney

Podobno RYBKA i jego giermek mstr S znowu przekręcili elpomiar V2 czyli scr i grzeją rowy w nowym miejscu.

Rav

Słyszałem, że Ryba ma już nową firmę i mają 6 mln długu. Ktoś, coś?

Rav

Osoby które przejęła Trakcja mają wypłatę.

k

Chyba bankrutują nie płacą nikomu już nawet strona www nie aktywna. Wypłaty może będą ale jak firmę zmienisz

"karol"
@k

hmmm nie płacą??? masz złe informacje z wypłatami są na bieżąco

h

bankrutują?

.xxxxxxx.

to fakt trzeba zapierdalac ale przzynajmniej wiesz za co pracujesz pieniadz jest konkret a nie nakurwianie za najnizsza krajowa....

były pracownik SCR ....
@.xxxxxxx.

Jeśli uważasz że 4.000 zł za 300 godzin przepracowanych w miesiącu to "..konkret.." które możesz mieć ewentualnie wypłacone po trzech miesiącach, w dodatku w ratach to chyba jesteś kierownikiem lub majstrem w tej firmie. Na pohybel prezesowi i jego pieskom

oszukany

NIE POLECAM nikomu pracy w tej firmie, nie płacą wynagrodzenia w terminie, nie wiesz kiedy i ile pieniędzy dostaniesz, pracownik to dla majstra robot, który ma robić najlepiej bez przerwy. tam liczy sie tylko robota.

SCR
@oszukany

A może Oszukany napisałbyś jaka jest wysokość tej pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o SCR ENERGETYKA - Lublin

SCR ENERGETYKA
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Solec 81B lok. A-51
    00-382 Lublin