TVN S.A

Opinie o TVN S.A

Martyna

Cześć, mam pytanie, czy TVN daje stażystom własne maile? Podobno niektóre redakcje nie chcą dawać maili ludziom, którzy są na śmieciówkach, a przecież to b. ułatwia pracę

agnieszka
@Martyna 13.07.2017 15:07

Masz umowe - masz maila :)

Lidia

Na stronie internetowej TVN S.A w zakładce aktualnie rekrutujemy znajdziecie kilka ofert pracy, m.in. na stanowisko specjalisty ds. Koordynacji Ramówek Reklamowych. To, co oferuje ten pracodawca potencjalnemu pracownikowi, to np. atrakcyjny pakiet benefitów. Co wchodzi w skład tego pakietu? Moglibyście napisać kilka słów o tym?

Były swiezak

Niestety tak się juz przyjeło ze świeżaka mozna zatrudnic na smieciowce, ale to kwestia tego jak sami siebie traktujemy i na ile pozwalamy...byłam na rozmowie rekrutacyjnej całkiem niedawno, taka sredniej wielkosci korporacja. Faktycznie, fajne i nowoczesne wnetrza. Mysle ze mnie nie zatrudnia, bo jest kilkadziesiat innych osób ktore zrobia to samo za mniejsze pieniadze.

N
@Były swiezak 21.09.2017 09:13

A jeśli można wiedzieć ile zazyczylas na rękę?

Hankiel

Ludzie, w TVN24 duża część pracowników jest zatrudniona na umowach śmieciowych. Przez lata nie mogą się doprosić o umowę o pracę a Państwowa Inspekcja Pracy nic nie robi aby to zmienić. Operatorzy, reserczerzy i inni pracują bez ZUS, bez urlopu, ubezpieczenia, bez emerytury czy renty w przyszłości. Dlaczego nikt się za to nie weżmie ?

tvn jest super

super telewizja, naprawde supcio i polecam i super som fakty i ich programy i wszystko co puszczajom jest super, oglondam cały czas po pracy i przed pracom, czasem w nocy puszczam powturke bo mi sie bardzo podobaja te programy co teca w tvn

G

Mam podobne doswiadczenia z rozmowy. Pani za wszelką cene probowala pokazać swoją wyższośc, a ja spokojnie bez nerwów, mam trochę doświadczenia i niestety nie jedno widziałam. Ale najbardziej mnie rozmieszyło kiedy Pani podczas rekrutacji mówiła o konieczności znajomosci prawa pracy itd a na koniec firma oferuje umowy cywilnoprawne - śmieszne.

nat

tragedia to mało powiedziane. Pani z działu HR nadąsana, niemiła i opryskilwa. Dyrektor niemy. Najgorsza rozmowa na jakiej byłam.

nat

Byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko handlowca, tragedia to mało powiedziane. Pani z działu HR chyba nie lubi swojej pracy, okropnie opryskliwa i nadąsana, dyrektor handlowy niemy. Za wszelką cene chcą pokazać swoją wyższość. To najgorsza rozmowa na jakiej byłam.

Jun

Z tego co widze konsultanci kampanii e-mail mają tutaj umowę o pracę?

Malojka

Witajcie Mam rozmowę za tydzień jako redaktor serwisów internetowych? Czy ktoś był i może się wypowiedzieć jak to wygląda? Rozmowa jest w siedzibie dzień dobry tvn.

Świadomy

Jeśli szukacie pracy w której chcecie sobie bezstresowo popracować w towarzystwie miłych i wyrozumiałych osób, następnie po ośmiu godzinach wyjść i nie myśleć o pracy to omijajcie TVN szerokim łukiem - nie jest to miejsce dla was. Chyba że macie tam znajomych, którzy wam to zapewnią. Zasady są proste, jakie warunki sobie wynegocjujesz na samym początku, takie będziesz mieć na następne długie lata, chyba że zdarzy się dziwny zbieg okoliczności zwany fartem. To dotyczy zarówno rodzaju umowy jak i wynagrodzenia. Nie ma znaczenia tutaj ani pracowitość, ani zaangażowanie, tylko twoje 'kontakty'. Jeśli nie posiadasz żadnych kontaktów będziesz na dzień dobry masakrowany różnego rodzaju procedurami, typowymi dla korpo-molochów, niczym petent w zusie. W końcu zamęczony tym wszystkim dasz sobie spokój bo po co ? Skoro na rynku w tej chwili jest dużo fajniejszych ofert za lepszą kasę i na lepszych warunkach. Zostają tam tylko Ci, którzy mają zapewnione komfortowe warunki i szkoda im z nich rezygnować.

tralala
@Świadomy 21.08.2016 19:11

potwierdzam- trzeba na początku wynegocjować dobre warunki, bo potem ciężko o awans dużo stołków objętych przez zasiedzenie, a nie kompetencje

Kryptonit
@Wojtek 04.12.2016 14:03
he eh też pracowałem w fakty TVN, i moje wrażenie było dokładnie takie same jak Twoje odnośnie redakcji i reporterek :)...

Uff, nie jestem sama. :)

Kryptonit

Byłam na rozmowie. o/Kraków - reporter/researcher "Superwizjer". Na zaproszenie p. Bednarczyk - osoba sprawiająca wrażenie (podczas rozmowy tel. i meilowej) że jest konkretna, rzeczowa, wymagająca - w dobrym tego słowa znaczeniu. Czyli tak właśnie wyobrażam sobie idealnego pracodawcę. Podczas spotkania była obecna także inna dziennikarka - nie wiem, nie przedstawiła się. "Słusznej budowy brunetka". Razem przyjęły strategię zabawy w "dobrego i złego policjanta". p. Bednarczyk podczas rozmowy jednak zaczęła bardzo niesympatycznie pogrywać. Stwierdziłam, już po 10 minutach że w takiej atmosferze i z tą panią z pewnością NIE CHCĘ pracować. Opryskliwa, z pretensjami, napastliwa. Ale kiedy pojawił się temat dyspozycyjności - a spełniam go w 100%, to nagle stało się zarzutem to - że ja dzieci JESZCZE nie mam! Pal licho, że tego typu pytania są ZABRONIONE, to w kontekście naszej rozmowy i stanowiska na które aplikowałam to było zwyczajnie ŻAŁOSNE! Ale hitem. który potem podchwycił mój partner to zdanie - klamra na samo zakończenie rozmowy. " My szukamy mistrzów!" - a moje nieme powtórzenie tego co chcą zaoferować pracownikowi. brzmiało -" ...NA UMOWĘ O DZIEŁO..."

Olena

Czy może ktoś się szerzej wypowiedzieć na temat pracy dokumentalisty w TVN?

karo 101

Czy ja dobrze w dniu 16.07.2016 r o godz 21:40 dobrze widziałem : czy pod kamuflażem z brodą kryje się dziewczynka Kraśkowa ?

karo 101

c@r0lin@

Cześć, Czy ktoś może wie coś na temat pracy w TVN, ale działach analitycznych? Jakie warunki zatrudnienia? Itd?

obserwator

Powiedzenie "Ręka rękę myje, noga nogę pogania" jak najbardziej ma duże znaczenie w procesie rekrutacji... w TVN. Moim zdaniem to nie powinno nikogo dziwić, w większości firm takie praktyki mają miejsce. W cv wiele rzeczy może dobrze wyglądać, ale jak to się ma do umiejętności? Jednym słowem "Nieważne co umiesz ważne kogo znasz".

miły zaciszny widz

Wyraże swoją opinię jako widz - ta stacja to beznadziejna komercha, nic w niej nie ma, nie ma ciekawych i dobrych filmów z puentą, nie ma nic i nie warto oglądać

opiniotwórczaopinia

Kariera w TVN? Czemu nie, ale nie w krakowskim oddziale,bo tam najczęściej jest jedno wejście...przez redakcję Rozmów w Toku.Pomijając już fakt, że praca przy tego rodzaju programie, to degradacja, przejdę do najistotniejszego. Praca w systemie 7/7, po kilkanaście godzin dziennie, presja, chamstwo, stawianie chorych wymagań. Pochorujesz się? To nic, masz zap***ć, nawet jeśli zagrażałoby to Twojemu zdrowiu i życiu. Podlegasz ludziom, których nie interesuje jak bardzo czujesz się zmęczony, czy ci słabo, czy masz gorączke, czy w ciągu ostatniego miesiąca mialeś chociaż godzinę na coś więcej niż sen, czy masz sprawe w sądzie albo pogrzeb w rodzinie. MASZ PRACOWAĆ! Tyle w temacie. Praca na umowie o dzieło, więc można cie wyciskać, gnieść, miażdżyć...innymi słowy -w prawie pracy, to co się czasami tam wyprawia, nazwane byłoby mobbingiem. Atmosfera jest ciężka. Wynagrodzenie? Czasami goła podstawa, mimo, że ciągnąłeś miesiąc po 11 godzin bez wolnego choćby dnia. Najczęstsza przyczyna braku rezultatu Twojej pracy to układziki wewnątrz redakcji i fatalna organizacja. Metodą pozyskiwania ludzi do tej ambitnej produkcji telewizyjnej, ma być m.in. dzwonienie po ludziach sprzedających coś na OLX i pytanie ich ni z gruchy, ni z pietruchy, czy chcą pogadać z Ewką o swoim życiu... Nowe osoby w redakcji traktowane są jak podludzie i nie przez przełożonych, lecz przez współpracowników, na nowe OSOBY padają określenia takie jak np "to" + wymyśla się różne metody poniżania ludzi, od niewybrednych komentarzy w ich obecności, po złośliwe uwagi, docinki, czy wciąganie w absurdalne rozmowy. Taka "fala" w wydaniu bandy sfrustrowanych ludzików. Zdarzają sie figury, które przychodzą tam i od razu mają spokój, najczęściej kobiety z charakterem wrednych s*k. Zwolnionym można zostać z dnia na dzień, bez sensownego wytłumaczenia. Jest to streszczenie przygód znjomej mojej kuzynki, nie mam podstaw by jei nie wierzyć, bo widuje podobne opisy w sieci. Moim zdaniem, to jest miejsce "pracy", które należy omijać szerokim łukiem i chyba już telemarketing jest lepszy, przynajmniej wciska się ludziom coś sensownego.

bioły

zgadzam się z Tobą @szarik co do pracy w TVN. Ciężko jest się bardzo przebić, a pracę tak naprawdę na lepszych i bardziej widocznych w samej telewizji stanowiskach dostają ludzie z polecenia czy też znajomi znajomych. Bez znajomości w tej branży osiągnąć można jeszcze mniej niż w innych , w których też przecież bardzo się one liczą...

handlowiec

A co może ktoś powiedzieć o stanowisku handlowym: "Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej" ??? Jaka podstawa, od czego wypłacana premia, jakie targety trzeba realizować, jaka flota (z gps?), czy praca dająca satysfakcję? Dziękują za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

SPOK

ZATRUDNIAJA ZAMAŁO LUDZI WIEC CI CO PRACUJA NA SMIECIU MAJA PRZEKOPANE.O NADGODZINACH ZAPOMNIJ.GENERALNIE KOMBINUJA JAK TU NIEPLACIC.SZKOLENIA Z DUPY.NIEPOLECAM.

Dokumentalista w tvn jest na prowizji ( przynajmniej tak bylo kilka lat temu) czyli jak wyemituja program z twoim materialem to dostajesz kase. po tym jak ta informacja wyszla zrezygnowalam.

uwolniony

To nie są pieniądze, to jałmużna. Siedząc z kubkiem na ulicy, dzień w dzień, przez miesiąc zarobisz znacznie więcej. Banda debili, która tam siedzi, musi mieć strasznie ograniczone umiejętności i kwalifikacje zawodowe, skoro na nic lepszego ich nie stać. Jeśli chcesz dymać po 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu dostać za to jakieś 1500 zł, to idź tam.

NajszczerszaPrawda
@anonim 07.05.2014 11:16

Dostajesz kasę za gości, więc co ty pieprzysz? Owszem, za oglądalność też jest kasa, kolejna. To co piszesz wskazywało by, że dokumentalista tyra kilka miesięcy za free, myślisz że w tym kraju są ludzie, którzy by sie na to zgodzili??? Pogięło Cię?

mati90

witam ja również mam za kilka dni rozmowę na stanowisko dokumentalisty trochę się obawiam gdyż jest to umowa o dzieło może ktoś wie jak wahają się zarobki dokumentalisty w tvn?

aleksy

No to raczej zalezy tez od stanowiska w TVN, wiadomo, że raczej nikomu od razu własnego programu nie dadzą, ale tak to chyba nie ma przeszkód.

stojan

tam nikt z ulicy bez kontaktów się raczej do pracy nie dostanie. Chyba, że będzie się wspinał szczebelek po szczebelku...

dusza

ja słyszałem, że trzeba mieć dużo znajomości jak to w telewizji. A wszyscy wiedzą przecież jak tym bardziej wygląda to w TVN

kamila

co wy opowiadacie normalnie mozna tam pracowac bez problemu, trzeba tylko mocno chciec i sie starac, super dobry pracodawca, ale na maksa duzo pracy... nie trzeba miec zadnych wielkich znajomosci glupota

****

Opinia o firmie może jest świetna, ale zdecyowanie znajomości podczas procesu rekrutacyjnego są wymagane. Nawet jeżeli masz swietne CV to niestety marne szansę na otrzymanie propozycji. Firma preferuje osoby z polecenia, które nawet pomimo braku jakiegokowiek doświdczenia i pozycji w CV, o których nie mają pojęcia i są wyssaane z palca są zatrudniane, wielu moich znajomych w ten sposob dostalo tam pracę. Także praca z takimi specjalistami jest na pewno pasjonujaca.

OMENA

Jaką karę stacja TVN przewiduje dla pani (usunięte przez administratora) za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych bez uprawnień?! Po raz kolejny państwa gwiazdy parkuja w takich miejscach! Kilka dni temu pani (usunięte przez administratora) wybrała się na zakupy do centrum handlowego na Sadybie. Ponieważ dobre miejsca na parkingu były zajęte, zaparkowała samochód na miejscu dla inwalidów. Bomiejsca dla inwalidów służą w Warszawie, jak wiadomo, inwalidom i celebrytom. Poszła do sklepu, gdzie robiła zakupy przeszło godzinę po czym wróciła i odjechała ( zdjecia w mediach ).

witam co do ocen pracowników to niemam zdania ale co do i nformacji (tvn 24 ) no to lipa po: 1) fakty wyrywane z kątekstu 2)stronniczość parti rządzącej 3)kłamliwość co do faktów a jeżeli jest strona PIS lub inna z prawicy ,przy rozmowie kiedy posuwają się za daleko prowadzący zmieniają temat .i niszczyć POLSKĘ Ciekawe ile tvn 24 dostaje od POpapranców za mówienie nieprawdy i mydlenia oczu ludzią i kiedy przestaną im wchodzić w zadek bez mydła

misiek

potwierdzam pracowalem jako pomoc przy dzien dobry tvn supcio, fajnie szybko, konkretnie chcialbym tam pracowac... ale jeszcze sie nie udalo :///

Atmosfera najlepsza jaka do tej pory była!! Polecam

Słowa kojarzące się z TVN S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako duża Atmosfera i ludzie tam pracujący są nieciekawi Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3000 netto Najbardziej podobało mi się w TVN S.A: nic Najbardziej nie podobało mi się w TVN S.A:dużo

Słowa kojarzące się z TVN S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca,): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są wporządku.

ernest

kontakty znajomosci kolega kolezanka jak cie nie poinformuja o tym to zapomnij o nich, ja mialem podobna sytuacje i udalo mi sie dzieki fartowi poniewaz poznalem kilka osob, zupelny przydek ale mozna.

Ktosc sie moze orirntuje z jakich etapow sklada sie rekrutacja do TVN na staz?

Słowa kojarzące się z tą firmą to stresujaca, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zadawlajaca... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... fajni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .znajomosc z ciekawymi i sympatycznymi ludzmi.. .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .

Ola

bylam na stazu super rewelacja, fantastycznie, pracowalam przy programach staram sie wkrecic ale ciezzzzzko jak wiecie o jakims zapotrzebowaniu dajcie znac koniecznie... za kazda pomoc dziekuje Ola

maciek

Pracowałem/łam w TVN S.A 2005 do teraz Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesionalna, rozwojowa, pozytywne odczucia Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wprzadku jak ktos chce to moze Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo wporzadku

Zostaw opinię o TVN S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVN S.A