Tęcza Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących

Opinie o Tęcza Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących

były pracownik

Zgadzam się z poprzednikiem. Nie szanują ludzi. Słowa dziękuję nigdy nie usłyszysz. Kierownictwo nie zna się na rzeczy i nawet nie wie podstawowych rzeczy często kierując się wiedzą mądrzejszych pracowników. Żenujące. Pracowałam tam krótko, ale mam nadzieję, że nigdy tam nie wrócę. Zapomniałam wspomnieć o równie żenującej pensji...............

Bezimienny

Niszczą ludzi. Trzeba mieć odporność psychofizyczną by wytrzymać nerwową atmosferę. Trzeba się tłumaczyć z każdej plotki, nawet absurdalnej. Przyjmują osoby bez doświadczenia a także rencistów. Potem jednak nie szanują ich. Można szybko usłyszeć "nie macie nic do powiedzenia". Praktycznie rządzi Rada Rodziców. Nikt nie dyskutuje z ich roszczeniach. Trzeba przyznać, że podopieczni mają dużo zajęć specjalistycznyc, dzięki którym robią postępy, np. zaczynają chodzić albo używać łyżek. Dla wielu pracowników jednak priorytetem jest poprawność dokumentacji a nie czas spędzony z uczniem. Nie mówię, że każdemu tam źle, ale trzeba mieć grubą skórę by przetrwać atmosferę linczu.

Zostaw opinię o Tęcza Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tęcza Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących