„PIG – PIB” Oddział w Warszawie

Opinie o „PIG – PIB” Oddział w Warszawie

kori

@anonim studenci podobno nieźle tu zarobią. Co do mnie to nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia?

gandalf

Przyjmują głównie ludzi po studiach bez doświadczenia (niewielu tam pracowało w firmach geologicznych), a nie muszę pisać że w pigu raczej doświadczenia z prawdziwego zdarzenia w zawodzie się nie nabędzie - z wiadomych względów. Kto tam pracował na np. wiertniach? 1? 2? Ale oczywiście wymądrzają się nieźle. o jacy mądrzy.. No cóż tak to jest tu i gdzie indziej też...

endrju

Dobra dla emerytów...

Zostaw opinię o „PIG – PIB” Oddział w Warszawie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „PIG – PIB” Oddział w Warszawie