Opinie o Selgros w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Selgros. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selgros o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros w Warszawa

Ktoś

Selgros Piaseczno. Chciałam podziękować Panu Marcinowi za przemilą obsługę i poprawienie mi humoru. Trochę gaduła i się wymądrza ale jest bardzo pomocny. Mało kto wystawia pozytywne oceny co jest bardzo niesprawiedliwe. Panie Marcinie wielkie dzięki ????

@Ktoś

Prosze bardzo takie słowa to motywacjabdo pracy????

Ten
@Marcin

Gratuluję bo dobra opinia na tym forum to ewenement na skalę światową. Raczej nikt tego nie doceni z dyrekcji ale miło coś takiego przeczytać. Niech moc będzie z Tobą ;)

Xxx
@Ktoś

Pan Marcin jest spoko

Ktoś 2
@Xxx

Również uważam, że Pan Marcin jest ok.

Na jakie benefity można liczyć w Selgros?

Dupczak

Na wodę w kranie i dostęp do toalety.

andromeda

Jest multisport . bony i paczki na święta . Niewielka gotówka na Wielkanoc

żałosne
@andromeda

Czy to rekompensuje niską wypłatę, za miesiąc pracy 2500zł w Warszawie, na kasie? czyli dniówka 80 zł czyli dzień pracy za 6 butelek coca coli. , żałosne.

gogo
@żałosne

Masz spore problemy z liczeniem, kasjerką nie jesteś...

Xxx

Ższargane nerwy spadek samooceny depresja

Szara Eminencja

Selgris Połczyńska- praca, którą wybiera się tylko w akcie desperacji. Karda Zarządzająca, to święte krowy, nie obrażając krów. Można to łatwo zauważyć po paru chwilach, widząc to ci się dzieje z drugiej strony lustra.

Ii

Weź się lepiej za robotę!

Kasja

A jak tam w Siedlcach warto sie starac o co pytaja?na kasie czy na hali

wódz
@Kasja

Daj sobie spokój z tą nędzną firmą, To jest korporacja i zawsze Cię wykorzysta,za najniższą krajową, Stanowczo odradzam,

Ala
@wódz

Do korpo to jeszcze im daleko, nawet standardów nie trzymają.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Selgros? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT

Ile jest zmian w Selgros?

Wiślak

raczej są dwie chyba że robisz w Horeca to tam masz nocki też

andromeda

otwarcie 4.40 do 13.00 zamknięcie 14.20 do 22.40 ., ale są też środki np ; od 8 , 9 10 ,12 ...... itd To zależy od grafiku . Z tego co wiem to pracownicy działów mają też nocki ( kasjerzy Nie )

mixx

Pracował ktoś jako Kontroler Jakości w Żabiej Woli i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Barbara. K.

Selgros w Piasecznie był moim ulubionym sklepem. Ostatnio jednak mam pewne ale do Pana z działu tekstylnego. Rozumiem, że można mieć gorszy dzień ale ten Pan ma chyba je zawsze. Niemiły z pretensjami do całego świata, że sie nie wyspał. Pytałam o cenę a nie historię jego frustracji. Nie wiem jak ma na imię ale ma charakterystyczną zaniedbaną brodę. A tak na marginesie schludny sprzedawca to szacunek dla klienta. Warto o tym pamiętać. Dobrze, że na innych zmianach są sympatyczne Panie.

Janina
@Barbara. K.

Chyba myślimy o tym samym Panu. Również miałam styczność z nim. Bardzo nie miły,(usunięte przez administratora)

Magda
@Barbara. K.

A już myślałam, że to tylko mnie ten Pan drażni. Wcześniej obsługiwał kasę i tam było to samo. Pretensje o wszystko i do Wszystkich. Skoro jest tak źle to po co tu pracuje. Nie rozumiem. Pomijam jego niechlujny wygląd ale szacunek każdemu się należy, nawet klientowi ;) Pan Marcin powinien się ogarnąć.

Zawiedziony
@Magda

No co się dziwić! Jaki sklep tacy pracownicy?

Liliaaa

Dzień dobry, szukają pracownika do kontroli jakości końcowej, proszę powiedziec, jakie są zarobki i atmosfera w pracy? Warto?

@Liliaaa

Szukają do kontroli końcowej a nie kontroli jakości. Praca na linii kas.

Mariaaa
@Kasia

Tzn? To praca ala kasjerka? Czy mogłabyś podać więcej info? Zarobki, atmosfera? Da się średnia krajowa na rękę mieć? Czy to praca równiez na nocki?

Niedoszły kierowca

Zgłosiłem się na rozmowę do pracy jako kierowca. Zaproponowana kwota wynagrodzenia miesięcznego - jak na Warszawę, szału nie robiła. Kontaktu zwrotnego (z pytaniem o decyzję odnośnie podjęcia pracy) się nie doczekałem. Tak oto skończyła się przygoda z Selgrosem.

Klocu
@Niedoszły kierowca

Coś więcej możesz się podzielić o zarobkach? I jak z charakterem pracy? Pytam bo myślę o dołączeniu do pracy jako kierowca tam, ale z tego co piszesz to chyba nie warto?

Niedoszły kierowca
@Klocu

Z wiadomych przyczyn nie udzielę odpowiedzi na pytanie o konkretną kwotę - konkretną kwotę poznasz zapewne na rozmowie kwalifikacyjnej. Mogę natomiast stwierdzić, że jeżeli wziąć pod uwagę charakter pracy oraz lokalizację (w końcu mówimy o Warszawie - jednym z najdroższych miast w Polsce, jeśli nie najdroższym), proponowana wysokość wynagrodzenia nie robiła szału. Ponadto jeżeli wziąłbym do tego wszystkiego pod uwagę swoją sytuację życiową, nie mógłbym wykluczyć konieczności podjęcia się jakiejś pracy dorywczej. Tak jak pisałem na początku - najlepiej będzie, jeśli sam zgłosisz się na rozmowę kwalifikacyjną i jeżeli dostaniesz zaproszenie, zapoznasz się ze szczegółami zatrudnienia.

mixx

Pracował ktoś jako pracownik hali na dziale nabiał przy puławskiej i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

anna

koronowirus wsród kasjerek panuje

@anna

Haha chyba u Ciebie haha

polka

ok

Apsztyfikant

Hej dlaczego w Selgrosie na Marsa nie zatrudniają grubasek? Nie ma na kim oka zawiesić. Same niedożywione chudziny! Chciałoby się takiej chudzinie powiedzieć kup sobie udziec barani i raz w życiu porządnie najedz się do syta. Po sąsiedzku w leroyu pracuje fajna grubaska to zawsze jak jestem to jej komplementy prawię. Dałem jej nr tel i zaproponowałem małżeństwo. A w Selgrosie istna pustynia.(usunięte przez administratora)

Arek

No właśnie, jak się tu wam pracuje? Bo opinie klientów to bym mogła poczytać gdzie indziej niż tu..

BambalBee

Nie polecam selgros l, ceny nie są zgodnie z napisami na wystawach.. pierwszy i ostatni raz byłem u was, mam nadzieje się z bakratuje się selgros i zamkną na stałe. Daj Boże.

Wow
@BambalBee

Ceny mi się zawsze zgadzały. Po prostu trzeba patrzeć które netto które brutto. Proste.

Andrzej G

W dniu dzisiejszym 08/04/2020 odwiedziłem Selgros przy ul. Połczyńskiej przed Morami. Moje wielkie zaskoczenie nigdzie w żadnym punkcie tego nie widziałem.stoi się w kolejce w oczekiwaniu na wózek pracownik podaję wózek ale wcześniej odkaża jego rękojesc spryskiwaczem ezynfekującym. Drugi pracownik podaje rękawiczki ludziom w kolejce stojącym na zewnątrz.przy wyjściu ! z Selgrosa pracownik odkaża ręce w rękawiczkach jak również rączkę wózka. po odprowadzeniu wózka pracownik robi to ponownie odkaża podaje rękawiczki miła i rewelacyjna obsługa.takiej organizacji nie widziałem nigdzie następnie pojechałem do Biedronki katastrofa stare rękawiczki w koszykach nikt tego nie pilnuje bałagan wokół sklepu.serdecznie dziękuję dyrekcji Selgrosa za podejście do tej trudnej dla nas ciężkiej sprawy jakim jest koronawirus.warto by było aby większe sklepy naśladowały Selgrosa tak zorganizowanego nie widziałem nigdzie. Serdecznie pozdrawiam będę robił tam dalej zakupi jak to robię do tej pory.

Klaudia
@Andrzej G

Selgros faktycznie dba o bezpieczeństwo klientów (w kwestii płynu do dezynfekcji na wejściu i rękawiczek) o pracowników już nie bardzo. Płynu do dezynfekcji i rękawiczek wiecznie nie ma, przełożony zabiera pracownikom przyłbice mówiąc, że mają pracować w masce bo przyłbica im się nie należy. Na początku pandemii inne sieci dawno zamontowały pleksi przy kasach, Selgros to wprowadził prawie miesiąc później.

Jej
@Klaudia

@Klaudia totalna bzdura, pleksi na kasach były od razu, rękawiczki są nadal a maski i pleksi są również w użyciu. Chodzą w tym i w tym. Jak komu wygodniej.

@Andrzej G

Wszystko ok to co napisałeś z tym odkażaniem tylko ceny powalające dlatego nikt mądry tam nie kupuje.

lisek

I kolejny przykład o pazernośći tej firmy, Artykuł z Onetu. Koronawirus. Pracownica marketu alarmuje: przychodzą tysiące osób, w godzinach szczytu do kasy trzeba czekać nawet dwie godziny

z boku
@lisek

... ale jednocześnie ma czas i możliwość obserwować pojedynczego klienta, który mimo 2h czekania przy kasie po godzinie pobytu wychodzi z hali z jednym chlebkiem? Sytuacja nie jest jednoznaczna, ale w tych okolicznościach jednak to niektórzy pracownicy zachowują się gorzej od kierownictwa firmy. Naprawdę dalej macie tam taki ruch, jaki był przez pierwsze kilka dni? Jeśli Selgros jest pazerny, to co powiesz o innych firmach z tej samej branży?

lisek

Ludzi da sie kupić za pieniądze,ale zdrowia już nie, Co sie musi dziać w tej Firmie skoro to już sami pracownicy wystosowują pisma do różnych redakcji. Pieniądze za cenę zdrowia,życia, I uj że teraz zarobisz jak za chwilę mogą być one Tobie niepotrzebne, To Chore

Żal
@lisek

Selgros dobrze dba i jeśli ktoś nie wie jak to wygląda to niech się nie wypowiada. Uważacie że to śmieszne pieniądze te 400 zł? To niech każdy z Was da mi je. Dostaję dodatkowe pieniądze za pracę. Ja wiem że najlepiej to nic nie robić ale forsę to chcę się mieć. Przynajmniej w Selgrosie robie swoje i wychodzę do domu a nie jak w innych stonkach zapieprzam na całym sklepie.

@lisek

Zamiast ich "Poradnika handlowca" powinien wychodzić tygodnik "Dzieje się" xD te nowiny mogłyby zszokować niejednego/niejedną xD

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Selgros? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Klaudia

Nie jest dniem wolnym od pracy, handel w Wigilię jest dopuszczony do 14:00, tak reguluje prawo.

Irek
@Klaudia

Jaka stawka przy kompletacji towaru jest?

Tak. W snach xD

Szato

Jak tak bardzo chce pani badać przeszłość to trzeba było zostać archeologiem lub detektywem a nie stalkowac własnych pracowników

Czy ktoś może napisać jak obecnie pracuje się w Selgrosie Przylesie? Jak zarobki, atmosfera pracy, przełożeni? Czy są dodatki do pensji, premie, grusza itp.?

wódz
@Ania

co można napisać jedna wielka porażka warto zadzwonić się dowiemy co i jak

@Ania

Zdecydowanie NIE polecam pracy w tym oddziale firmy Transgourmet! (Selgros ul. Przylesie 3) Nie wiem jak funkcjonują inne selgrosy jednak tutaj można się spotkać z bardzo przedmiotowym traktowaniem pracownika przez przełożonych zaczynając od samego dyrektora. Pracownik podczas rozmowy przedstawiane ma warunki na dział X z jakimi się zgadza oraz zarobkami, jednak można się spodziewać pracy na dziale Y/Z itd... pracownicy są rzucani po działach nie zmieniając wynagrodzenia wraz z rosnącymi obowiązkami oraz negatywnymi warunkami pracy (temperatura, dźwiganie cięższych towarów). Brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony kierownictwa, obsługa działu często spoczywa na barkach jednej osoby z racji braku pracowników którzy się z miesiąca na miesiąc zwalniają widząc warunki pracy. Można by pisać jeszcze długo i wymieniać wiele problemów z pracą tutaj, generalizując zdecydowanie NIE POLECAM! Omijać jak najdalej!!!

Potwierdzam to co jest napisane wyżej. Szukają pracownika na dany dział i dane stanowisko, rozmowa dotyczy tego co w ogłoszeniu, są omawiane warunki pracy na tym konkretnym dziale. Z dnia na dzień potrafią przerzucić na inny dział ponieważ w umowie pracownik nie jest przypisany do działu („pracownik hali, zastępca czy kierownik działu„). Są obiecywane szkolenia na kierownicze stanowiska (kończące się ponoć egzaminem) a w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca, masz się nauczyć systemu samemu a później pretensje jak czegoś nie potrafisz. Dyrektor nieprzyjemny, traktuje pracowników przedmiotowo, często bez szacunku i nie potrafi z nimi rozmawiać, ma na hali swoich pupili i (usunięte przez administratora)Dobry pracownik nie jest doceniany, są zwalniani lub sami się zwalniają, nikt nawet nie próbuje ich zatrzymać. Na działach jest wiecznie za mało osób do pracy, często jest jedna osoba na dział. Kierownicy niektórych działów sporo czasu spędzają przez komputerem (często jest to połowa czasu pracy, czyli 4h) ale nie jest to wpisane w czynniki szkodliwe. Podwyżki są nierealne, jak ktoś miał urlop w trakcie trwania rozmów o ewentualnej podwyżce (to nie znaczy, że ją dostaniesz) to jego strata, dyrektor twierdzi, że rozmowy były i temat zamknięty. Pracowało mi się super ale do czasu, teraz szukam innej pracy i będę składać wypowiedzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros - Warszawa

• Jak się pracuje w Selgros?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros