Opinie o Libet w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Libet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet w Warszawa

Ziomek

Jezeli chodzi o zaklad na Żeraniu to takze nieciekawie to wyglada. Atmosfera paskudna. Zarobki mizerne. Nie polecam.

Oferty Pracy

Mechanik - Spawacz Libet S.A. 2015-10-18 Żródło: Gowork.pl Gajków (dolnośląskie) Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80.  Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 15 zakładów produkcyjny

Mały
@Oferty Pracy

Konfidenctwo w tej firmie to norma.Ludzie (usunięte przez administratora) sami siebie i są z tego zadowoleni.Tam pracują tacy ludzie którzy więcej czasu spędzają w biurze u kierownika niż na stanowisku pracy.

Tatra

Ps: Takie coś jak normy nie istenieja, dasz z siebie 50% czy 150% bez róznicy, bracowałem wczesniej na zakladach gdzie robiles norme i wystarczalo a tutaj jest na zasadzie ze jedziesz do dzwona.Co jest naprawde wykanczajace ze zeby ktos jeszcze to docenial..zrobisz 50 czy 150 palet na zmiane to bez różnicy, zjebke i tak dostaniesz ze zawsze jest malo. A praca na nadgodzinach to praca na umowe o dzielo tak by jak najlepiej na tym firma wyszla a nie pracownik..smiech na sali. Bycie wozkowym jest dobra fucha(ironia), jak lubisz miec mokre gacie to polecam, obsluga obu linii,rozladunki,zaladunki aut,w miedzyczasie wykonywanie polecen kierownictwa i zjebki jesli sie nie wyrabiasz a to wszystko za 2tys brutto. Libet-nie wiem jak inne oddzialy ale żorski to gniot na sali. Pozdro

były
@Tatra

Ludzie Libet Żory to porażka .... pracowałem tam chwilę i widziadłem co się dzieję w miarę docenieni są tylko ci którzy donoszą jeden na drugiego, kierownictwo porażka ... nie wchodźcie w to bagno!!!

Tatra

Libet?Pracowałem tam jakis czas w Żorach w woj.slaskim i nigdy nie byłem zadowolony z pracy. Kierownictwo zawsze sie czepia bo ich sie czepiaja wiec trzeba podac paleczke dalej,Ty masz zapierdzielac jak kon nawet jak nie ma potrzebnych materialów chociaz by palet, nie ma?zrob tak zeby bylo i zeby zrobic norme bo bedziesz sie tlumaczyl. Praca na paletach?wbijasz gwozdzie w deski przez 8h na jedna(ranna zmiane) i nic wiecej Cie nie obchodzi, praca na lini pakujacej?stawka taka sama a czasem gorsza jak na paletach a praca na 3zmiany,dodatkowo ciezka bo przebieranie kostki brukowej do najprzyjemniejszych prac nie nalezy.Praca na maszynie wytwarzajacej kostke? stawki kosmos,fakt ze wzgledu na ilosc przepracowanych lat ale nie adekwatne do wykonywanej pracy,bo w praktyce to wyglada tak ze kiedys jeszcze ludzie tam pracujacy sie starali a teraz kazdy kladzie na to labe bo czy zrobisz dobrze czy zle to kasa sie nalezy a najwyzej ch** na pakowaniu przebiora za psie grosze..premie?kazdy obiecuje a sa w kwotach 50-100zl w najlepszym miesiacu sezonu. Z urlopem ciezko w sezonie czyli lato a jak ktos pojdzie to robisz 12h za brakujacego.Zarobki? smieszne..zero podwyzek a jak sa to rzedu 50gr, a w ogolnym rozrachunku za zapierdzielanie dostaniesz to co w markecie budowlanym a tam sie pewnie mniej nabiegasz i nadzwigasz. Wymagania?niby male ale podejscie jest takie ze najlepiej zebys umial obslugiwac 15 rzeczy za 9zl na reke-smiech na sali. Z mojej strony? nie polecam! Aa no i najciekawsza rzecz?! Chcesz dostac podwyzke? Badz konfidentem. Robiebie za uszami, kablowanie na kolege ktoremu podalo sie reke na przywitanie 5min wczesniej to standard w tej firmie...atmosfera fatalna,zero szacunku jeden do drugiego. ocena? 2/5 max..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Libet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Praca w Warszawie w Zeraniu tragedia. Smieszne zarobki,ciecie kosztow na kazdym kroku. Nie polecam.

zainteresowany

A jeszcze nie dawno panienka w czerwonych jeansach (taki szacunek okazywany kandydatom) prowadziła rekrutację na stanowiska kierownicze w hotelu Novotel w Gdańsku. Nie dość, że zwykły brak szacunku, to jeszcze c (usunięte przez administratora) stwo, bo zapomniała później poinformować kandydatów o wynikach rekrutacji!!! Dodam, że rekrutacja polegała na kilkugodzinnych śmiesznych ćwiczeniach w gronie 5-ciu kandydatów. Zwykłe c (usunięte przez administratora) stwo i kłam!!!!!!!!!!!!! szkoda, że nie poinformowali o swojej mega kondycji finansowej, bo o tym, że na Pomorzu praktycznie nie istnieją wie każdy związany z branżą.

Jeżeli firma jest w tak bobrej kondycji finansowej ze kupuje dziesiątki nowych samochodów to dlaczego są zwolnienia !!! Redukują zalogi o połowe i myslą ze kto na nich będzie zarabiał, kierownicy regionalni czy zarząd?

bpl

Libet - OK ale nie Libet Wrocław!!!! Ale już nie ma biur w innych miastach - tylko Wrocław!!! Wrocław = zmiany, zmiany, zmiany, ZMIANY!!!!

Karola

Przychylam się do powyższego pytania? Jakich zarobków można oczekiwać we Wrocławiu jako pracownik obsługi klienta? Czy są szanse na jakieś dodatkowe profity (pakiet socjalny, opieka medyczna itp.)? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Ewelina

Przeciętne tzn? Ile zarabia się w centrali jako obdługa klienta?

kman

Dobry zespół i przełożony, niestety centrala w Wrocławiu wszystko psuła. Przeciętne zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Libet - Warszawa

• Jak się pracuje w Libet?

Zobacz opinie na temat firmy Libet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libet?

Libet