Libet

Opinie o Libet

drugi Bolek

Gościcino, kalisz, toruń, huta szklana, mietków, gajków, łódz i ogólnie wszystkie zakłady w sumie 15 i centrale we wrocławiu też omijajcie bo stracicie czas i zarobicie bardzo mało

Bolek

Omijajcie Żeran z daleka. Ta firma to pomyłka.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Kierownik ds. Jakości. Co możecie powiedzieć osobom, które myślą o aplikacji do firmy? Jak wygląda praca w Libet w tym charakterze?

wsiowy robol

Przykład firmy która okrada swoich pracowników , nadgodziny na umowy śmieciowe , premie powoli zanikają , oszczędzanie na robolach ile się da . Zwiększanie norm do wyrobienia i dokładanie obowiązków . Kierownik który za nic nie odpowiada i ma wszystko w d.... dba tylko o swojego ,,misiewicza" a pracowników z kilkunastoletnim stażem traktuje jak swoich niewolników .W tym zakładzie nie liczy się doświadczenie i umiejętności tylko układ z szefem.Masz wykonywać polecenia i nie dyskutować , nie krytykować i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najlepiej po 12 godzin przerzucając po kilkanaście ton kostki dziennie za 2000 + nadgodziny na umowę śmieciową .

Jan

Teraz 3 mies. bez nadgodzin i premii to wypłaty śmieszne

Stefan

Dla mnie praca w libecie jest spoko w tych czasach jak nie nalapoesz godzin to chu...... Zarobisz mogli by wiecej placic ale jak mowia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma co do kiero z zerania znam go i jest spoko nie wiem jak dla innych poprostu nie lubi placzkow a konfidentow jest na kz Kazdym zakladzie od cholery nikt z miasta nie przyjdzie robic do takiej pracy ale taka mentalnosc polaka nazekac i nic wiecej

ph z polnocy

Jest oferta pracy ph. Polecam bo kasa niezła, ale trzeba śpiąc pośladki i jeździć i rozmawiać i jeździć i sprzedawać.

timber
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie idealne jest to, że oprócz dobrych zarobków jest zapewniona odpowiednio umowa o pracę @toak, w końcu najwazniejsze jest to, ze oprócz stabilizacji dorzucają jeszcze odpowiednie benefity socjalne. Pewnie normalnie ubezpieczenie można u nich znaleźć.

Lidka

Ostatnio nikt nie odchodzi z pracy. Odkąd poprawili warunki nie ma rotacji. Chyba że tworzą nowe stanowiska. Pracy coraz więcej więc pewnie wkrótce pozatrudniają ludzi.

KK

Jak dla mnie to mogliby zwiększyć zatrudnienie na produkcji, bo jak tak dalej pójdzie z zamówieniami to nie będziemy się wyrabiać z produkcją...

Vibes

Z atmosferą jest różnie, ale kasa się zgadza i reszta jest ok. Ja polecam Libet

zmeczony

Wszystko ok, tylko ostatnio tyle zamówień mają na kostkę, że nie wyrabiam. Przydałby się wypoczynek bo padam. Ale tak to jest w porządku. Chociaż mogliby więcej płacić za tyle wymagań.

Nick
@zmeczony 01.09.2016, 16:11

Potwierdzam. Pracy jest od ch... Ale lepiej jak jest niż jak by jej nie było. Pamiętam czasy jak były zastoje...

Trek

Mnie się pracuje w Libecie bardzo dobrze. Płaca ok, liczne szkolenia. Szacunek do ludzi to dla mniej najważniejsza wartość przed kasą. W ciągu ostanich lat wiele się zmieniło. Jest coraz lepiej. Spółka idzie w dobrym kierunku. Mam tylko nadzieję że nic się nie zes....a, bo nie chciałbym zmnieniać pracy

Yolanda
@Trek 01.09.2016, 11:26

Potwierdzam, praca w Libku jest spoko

Misiek

Z tym kierownikiem to prawda. Ten zakład to nieporozumienie.

@rysiek

Pracowałem kiedyś w libecie i nwidzę ze nic się nie zmieniło , tak jak kiedyś kto dziobał grubemu ten miał dobrze a kto nie to niestety albo słabe premie i zero uznania albo dowidzenia . Złoty środek na zmianę atmosfery w firmie ? ZMIANA KIEROWNIKA !

Worker

Zgodze sie z postem ponizej. Bardzo slabo na tym zeraniu. I co boli najbardziej istnieje grupa uprzywilejowanych pracownikow tzw. klika. Reszta sie nie liczy.

Xxx

Jeżeli chodzi o Zeran to jest tragedia. Zero premi ,nadgodziny na umowe o dzieło. Pensje głodowe. Wymagania wobec pracownika ogromne. Ogolnie mizeria i głód.

Uciekinier

Skończyły się dobre czasy w tej firmie a wystarczyło by dać podwyżkę i by było dobrze, Uciekam stąd nie widzę perspektyw na przyszłość. Praca dobra ale dla singla, bo rodziny nie wyżywisz. :(

bruk

Zapomnij o 2 tysiacach !!! z 1,600 max na poczatku chyba ze nadgodziny dla Ciebie bedą. o premi nie ma mowy nawet gdy plan zrobiony, kiero mowi ze powinna byc a nic nie ma. kreci jak moze ujebac zwyklego uczciwego pracownika

Gnom

Witek sam sobie pracuj na umowe o dzieło. Wiecej takich baranow a napewno bedzie lepiej.

Robol

Kolego nie znasz chyba specyfiki tej pracy skoro tak mowisz. Druga sprawa to umowy o dzieło bo chyba od tego sie zaczela dyskusja. Jestes swiadomy jakie skladki pracodawca odprowadza a jakie nie od umów tego typu?

Robol

Dla pracownikow jest smieszna i to bardzo.

lolek

Robol....ta śmieszna firma nie jest wcale śmieszna......

Robol

A najlepsze jest to ze nadgodziny to oddzielna umowa o dzieło z jakas smieszna firmą. Mówie tu o pracownikach produkcji. To jakas kpina. Dobry przyklad jakie podejscie ma zarzad do pracownikow.

z branży

nie rezygnują tylko firma z nich rezygnuje, bo firma oczekuje cudownych wyników po 3 miesiącach pracy, a rynek jest teraz bardzo trudny, poza tym Libet samą rotacją ph zepsuł swój image na rynku i stracił masę klientów na rzecz konkurencji, która ma stabilną kadrę przedstawicieli

PH

Libet regularnie szuka PH ale nie wynika to z rozwoju firmy tylko z duzej rotacji na tym stanowisku. Czy tak trudno to zrozumiec?

Robol

Wszyscy pracownicy wiedza ze spolka jest notowana na gieldzie. Nic to nie zmienia, jest słabiutko zwlaszcza dla szeregowych pracownikow. Pozdrawiam obsade Źerań.

SnowMen

Kolego pozwole sobie zauwazyc ze umowa o prace nie jest kryterium w ocenie pracodawcy bo to jest jego obowiazek.

SnowMen

Zgodze sie z postem ponizej. Masakra.

kostka

Witam Żeran to tragedia. Nie polecam. Liczy sie tylko kierownik i najblizsza swita tzw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takich nie brakuje na zakladzie i dla nich jest premia swiateczna wszystko zwykly robol nawet zyczen nie otrzymal od pseudo kierownika.nie polecam

Bolek

Napewno firma na tym traci. Ciekawe ze wyzsze kierownictwo tego nie widzi. Wpływa to poniekad na wizerunek spółki.

Bolek

Libet Żerań to tragedia. Nie polecam. Liczy sie tylko kierownik i najblizsza swita. Zarobki mizerne. Atmosfera paskudna.

Lolek

Henio! Czytaj proszę ze zrozumieniem. Ziomek napisał o pracy w zakładzie na Żeraniu a nie o pracy w terenie jaką jest praca Koordynatora Rozwoju Sprzedaży.

Ziomek

Jezeli chodzi o zaklad na Żeraniu to takze nieciekawie to wyglada. Atmosfera paskudna. Zarobki mizerne. Nie polecam.

Oferty Pracy

Mechanik - Spawacz Libet S.A. 2015-10-18 Żródło: Gowork.pl Gajków (dolnośląskie) Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80.  Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 15 zakładów produkcyjny

Mały
@Oferty Pracy 20.10.2015, 21:53
Mechanik - Spawacz Libet S.A. 2015-10-18...

Konfidenctwo w tej firmie to norma.Ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sami siebie i są z tego zadowoleni.Tam pracują tacy ludzie którzy więcej czasu spędzają w biurze u kierownika niż na stanowisku pracy.

Tatra

Ps: Takie coś jak normy nie istenieja, dasz z siebie 50% czy 150% bez róznicy, bracowałem wczesniej na zakladach gdzie robiles norme i wystarczalo a tutaj jest na zasadzie ze jedziesz do dzwona.Co jest naprawde wykanczajace ze zeby ktos jeszcze to docenial..zrobisz 50 czy 150 palet na zmiane to bez różnicy, zjebke i tak dostaniesz ze zawsze jest malo. A praca na nadgodzinach to praca na umowe o dzielo tak by jak najlepiej na tym firma wyszla a nie pracownik..smiech na sali. Bycie wozkowym jest dobra fucha(ironia), jak lubisz miec mokre gacie to polecam, obsluga obu linii,rozladunki,zaladunki aut,w miedzyczasie wykonywanie polecen kierownictwa i zjebki jesli sie nie wyrabiasz a to wszystko za 2tys brutto. Libet-nie wiem jak inne oddzialy ale żorski to gniot na sali. Pozdro

były
@Tatra 24.09.2015, 21:26

Ludzie Libet Żory to porażka .... pracowałem tam chwilę i widziadłem co się dzieję w miarę docenieni są tylko ci którzy donoszą jeden na drugiego, kierownictwo porażka ... nie wchodźcie w to bagno!!!

Tatra

Libet?Pracowałem tam jakis czas w Żorach w woj.slaskim i nigdy nie byłem zadowolony z pracy. Kierownictwo zawsze sie czepia bo ich sie czepiaja wiec trzeba podac paleczke dalej,Ty masz zapierdzielac jak kon nawet jak nie ma potrzebnych materialów chociaz by palet, nie ma?zrob tak zeby bylo i zeby zrobic norme bo bedziesz sie tlumaczyl. Praca na paletach?wbijasz gwozdzie w deski przez 8h na jedna(ranna zmiane) i nic wiecej Cie nie obchodzi, praca na lini pakujacej?stawka taka sama a czasem gorsza jak na paletach a praca na 3zmiany,dodatkowo ciezka bo przebieranie kostki brukowej do najprzyjemniejszych prac nie nalezy.Praca na maszynie wytwarzajacej kostke? stawki kosmos,fakt ze wzgledu na ilosc przepracowanych lat ale nie adekwatne do wykonywanej pracy,bo w praktyce to wyglada tak ze kiedys jeszcze ludzie tam pracujacy sie starali a teraz kazdy kladzie na to labe bo czy zrobisz dobrze czy zle to kasa sie nalezy a najwyzej ch** na pakowaniu przebiora za psie grosze..premie?kazdy obiecuje a sa w kwotach 50-100zl w najlepszym miesiacu sezonu. Z urlopem ciezko w sezonie czyli lato a jak ktos pojdzie to robisz 12h za brakujacego.Zarobki? smieszne..zero podwyzek a jak sa to rzedu 50gr, a w ogolnym rozrachunku za zapierdzielanie dostaniesz to co w markecie budowlanym a tam sie pewnie mniej nabiegasz i nadzwigasz. Wymagania?niby male ale podejscie jest takie ze najlepiej zebys umial obslugiwac 15 rzeczy za 9zl na reke-smiech na sali. Z mojej strony? nie polecam! Aa no i najciekawsza rzecz?! Chcesz dostac podwyzke? Badz konfidentem. Robiebie za uszami, kablowanie na kolege ktoremu podalo sie reke na przywitanie 5min wczesniej to standard w tej firmie...atmosfera fatalna,zero szacunku jeden do drugiego. ocena? 2/5 max..

Praca w Warszawie w Zeraniu tragedia. Smieszne zarobki,ciecie kosztow na kazdym kroku. Nie polecam.

zainteresowany

A jeszcze nie dawno panienka w czerwonych jeansach (taki szacunek okazywany kandydatom) prowadziła rekrutację na stanowiska kierownicze w hotelu Novotel w Gdańsku. Nie dość, że zwykły brak szacunku, to jeszcze c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo, bo zapomniała później poinformować kandydatów o wynikach rekrutacji!!! Dodam, że rekrutacja polegała na kilkugodzinnych śmiesznych ćwiczeniach w gronie 5-ciu kandydatów. Zwykłe c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo i kłam!!!!!!!!!!!!! szkoda, że nie poinformowali o swojej mega kondycji finansowej, bo o tym, że na Pomorzu praktycznie nie istnieją wie każdy związany z branżą.

ja

Jeżeli firma jest w tak bobrej kondycji finansowej ze kupuje dziesiątki nowych samochodów to dlaczego są zwolnienia !!! Redukują zalogi o połowe i myslą ze kto na nich będzie zarabiał, kierownicy regionalni czy zarząd?

bpl

Libet - OK ale nie Libet Wrocław!!!! Ale już nie ma biur w innych miastach - tylko Wrocław!!! Wrocław = zmiany, zmiany, zmiany, ZMIANY!!!!

Karola

Przychylam się do powyższego pytania? Jakich zarobków można oczekiwać we Wrocławiu jako pracownik obsługi klienta? Czy są szanse na jakieś dodatkowe profity (pakiet socjalny, opieka medyczna itp.)? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Ewelina

Przeciętne tzn? Ile zarabia się w centrali jako obdługa klienta?

kman

Dobry zespół i przełożony, niestety centrala w Wrocławiu wszystko psuła. Przeciętne zarobki.

Zostaw opinię o Libet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libet