Opinie o Libet w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Libet, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Libet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet w Warszawa

Gruby Nowy wpis
Kandydat

Byłem na rozmowie o pracę przez telefon obiecują złote góry. Jak pojechałem na rozmowę całkiem inna rozmowa jakby porównał dzień do nocy.szkoda tylko straconego czasu.pozdrawiam

kruk Nowy wpis

Najlepszy to jest kierownik na żeraniu typ anty pracowniczy nie pomocny kawał gbura latem pensje bierze za współprace z klimatyzatorem a zimą z kaloryferem bezczelny wiesza grafik na sobote i to pracownik ma isc do niego i sie okreslic czy przyjdzie jak by to pracownikowi zalezalo na produkcji praktycznie sie nie pokazuje bo albo za goraco albo za zimno ludzie pracuja na jego pensje i tak naprawde nie wiadomo za co mu placa.Nie polecam duzo ludzi sie zwolnilo ostatnio omijac szerokim lukiem

Karol Nowy wpis

A co powiecie o bonach/nagrodach w firmie?

Nowy
Kandydat

Witam, aktualnie szukają pracownika prosukcji (na 3 zmiany) do Żor, czy ktoś z was może mi powiedzieć ile mniej więcej można zarobić, mogę robić nadgodziny i soboty jeśli to możliwe. Fajnie jakby ktoś też dodał dwa zdania jak praca na owym stanowisku wygląda.

Antoni
@Nowy

Planujesz aplikować na stanowisko pracownika produkcyjnego w firmie Libet? Możesz napisać, czy masz ogólnie jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku? Może to być kluczowe przy ewentualnej rozmowie o zarobkach.

Nowy
@Antoni

Pracowałem krótki okres czasu przy produkcji pustaków.

Byly Nowy wpis
@Nowy

Pracowałeś w H+H?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

@Pytanie

Premie 15/20% za nocki bonusy, soboty 100%

Antoni
@Pracownik

To całkiem nieźle. Są nocki, tzn. w jakim dokładnie systemie pracujecie, ile zmian i jakie godziny?

Sezon 2019, udany firma się odbiła od dna za 12h zarobki na poziomie 6000 do ręki na start

Iwo

Niepokojące informacje znalazłem w internecie. Podpowiedzcie czy warto szukać pracę w firmie?

Janek

Czy są jakieś szanse na podwyżki? Może warto rozmawiać o tym?

Co sądzicie o zarobkach w Libet? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Swój
@Administrator

Zarobki marne brak nadgodzin i premii bo nie produkują porażka

Swój
@Administrator

Wypłaty są ale brak premii i nadgodzin ludzie uciekają mi polecam

Tonik

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

anonymous

Libet to porażka robiłem tam w tym roku się zwolnilem

Iwona

@był, rozwinąłbyś swoją opinię? Co zadecydowało o tym, że przedstawia się ona właśnie w taki sposób? Merytoryczna wypowiedź w zasygnalizowanej przez Ciebie kwestii, będzie z pewnością zauważona przez innych użytkowników, którzy szukają informacji o Libet.

Bolek

Omijajcie Żeran z daleka. Ta firma to pomyłka.

był
@Bolek

omijajcie wszystkie zakłady i centrale - ta firma to dno kolego

Iwona

@Krzysiek, jak często Twoim zdaniem występują zatrudnienia w Libet? Napisałeś, że firma ta nie oferuje premii. Czy można mimo wszystko liczyć na jakiegoś rodzaju gratyfikacje za zaangażowanie w wykonywane obowiązki? Może pracownicy mają możliwość korzystania z pakietu socjalnego? Jeżeli tak, to co wchodzi w jego skład?

Zainteresowany

Słyszałem, że firm,a to świetny pracodawca. Czy aktualnie potrzebuje pracowników?

Krzysiek
@Zainteresowany

Firma szuka przeważnie na najgorsze stanowiska.Ogólnie papiery można zostawić u kierownika i jest szansa na zatrudnienie.Wypłaty są terminowe ale bez nadgodzin i premii szału nie robią.Jak na sektor budowlany wypłaty słabe ale praca lżejsza.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Libet? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Aldons
@Administrator

Zadzwoń na infolinie to się dowiesz

drugi Bolek

Gościcino, kalisz, toruń, huta szklana, mietków, gajków, łódz i ogólnie wszystkie zakłady w sumie 15 i centrale we wrocławiu też omijajcie bo stracicie czas i zarobicie bardzo mało

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Kierownik ds. Jakości. Co możecie powiedzieć osobom, które myślą o aplikacji do firmy? Jak wygląda praca w Libet w tym charakterze?

wsiowy robol

Przykład firmy która okrada swoich pracowników , nadgodziny na umowy śmieciowe , premie powoli zanikają , oszczędzanie na robolach ile się da . Zwiększanie norm do wyrobienia i dokładanie obowiązków . Kierownik który za nic nie odpowiada i ma wszystko w d.... dba tylko o swojego ,,misiewicza" a pracowników z kilkunastoletnim stażem traktuje jak swoich niewolników .W tym zakładzie nie liczy się doświadczenie i umiejętności tylko układ z szefem.Masz wykonywać polecenia i nie dyskutować , nie krytykować i (usunięte przez administratora) najlepiej po 12 godzin przerzucając po kilkanaście ton kostki dziennie za 2000 + nadgodziny na umowę śmieciową .

Jan

Teraz 3 mies. bez nadgodzin i premii to wypłaty śmieszne

Zostaw merytoryczną opinię o Libet - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.