Opinie o Libet w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Libet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet w Warszawa

Kostek

Firma (usunięte przez administratora)i metr mułu, pany dyrektory są takie aplikację jak teams gdzie można sobie pogadać i obraz też jest ewentualnie przez telefon a nie człowiek jedzie ponad 350 km bo chcą na niego popatrzyć i brak jakiegokolwiek odzewu jednak słoma to nazwisko zobowiązuje

Olek Nowy wpis

Szukam pracy na stanowisku magazyniera lub brygadzisty. Czy Libet ma takie oferty? Jakie stawki ? nie ma nic na (usunięte przez administratora)

Kostek Nowy wpis

Czy w Libet zatrudniani są obcokrajowcy?

xx Nowy wpis

praca na żeraniu to dno morale pracowników poraża zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie a właściwie w warszawie ze względu na zarządzanie tymi obiektami porażka !!!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Libet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Libet?

Gruby

Byłem na rozmowie o pracę przez telefon obiecują złote góry. Jak pojechałem na rozmowę całkiem inna rozmowa jakby porównał dzień do nocy.szkoda tylko straconego czasu.pozdrawiam

olek
@Gruby

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja widzę ,że jest wolne stanowisko na wózkowego z UDT czy to warto ubiegać się o prace w Rembertowie?

Emilia

Na stronie są oferty pracy, ale właśnie do Wrocka itp. a nie na Żerań. Ktoś z Was wie, czy mój chłopak mógłby się zatrudnić tu w Warszawie w L. i ile ewentualnie by zarabiał? Pomocy!

tadek

(usunięte przez administratora) jak najdalej od tej firmy.

Łucja

No to spora kwota. Jeśli nie odda, to co zamierzasz?

Judasz
@Łucja

Co zrobię nic nie zrobię. Mówi się na raz sztuka

@Judasz

Możesz wyjaśnić o co chodzi? Bo poprzedni komentarz znikł i nie złapałem za co jest winien kasę.

Damian

Czemu tak bardzo się tym interesujesz, skoro już tu nie pracujesz? Jaki w tym sens?

Gdzie są obiecane pieniądze za remonty???

kruk

Najlepszy to jest kierownik na żeraniu typ anty pracowniczy nie pomocny kawał gbura latem pensje bierze za współprace z klimatyzatorem a zimą z kaloryferem bezczelny wiesza grafik na sobote i to pracownik ma isc do niego i sie okreslic czy przyjdzie jak by to pracownikowi zalezalo na produkcji praktycznie sie nie pokazuje bo albo za goraco albo za zimno ludzie pracuja na jego pensje i tak naprawde nie wiadomo za co mu placa.Nie polecam duzo ludzi sie zwolnilo ostatnio omijac szerokim lukiem

Karol

A co powiecie o bonach/nagrodach w firmie?

Witam, aktualnie szukają pracownika prosukcji (na 3 zmiany) do Żor, czy ktoś z was może mi powiedzieć ile mniej więcej można zarobić, mogę robić nadgodziny i soboty jeśli to możliwe. Fajnie jakby ktoś też dodał dwa zdania jak praca na owym stanowisku wygląda.

Antoni
@Nowy

Planujesz aplikować na stanowisko pracownika produkcyjnego w firmie Libet? Możesz napisać, czy masz ogólnie jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku? Może to być kluczowe przy ewentualnej rozmowie o zarobkach.

@Antoni

Pracowałem krótki okres czasu przy produkcji pustaków.

Byly
@Nowy

Pracowałeś w H+H?

Premie 15/20% za nocki bonusy, soboty 100%

Antoni

To całkiem nieźle. Są nocki, tzn. w jakim dokładnie systemie pracujecie, ile zmian i jakie godziny?

Sezon 2019, udany firma się odbiła od dna za 12h zarobki na poziomie 6000 do ręki na start

Iwo

Niepokojące informacje znalazłem w internecie. Podpowiedzcie czy warto szukać pracę w firmie?

Janek

Czy są jakieś szanse na podwyżki? Może warto rozmawiać o tym?

Co sądzicie o zarobkach w Libet? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Swój

Zarobki marne brak nadgodzin i premii bo nie produkują porażka

Swój

Wypłaty są ale brak premii i nadgodzin ludzie uciekają mi polecam

Tonik

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Libet - Warszawa

• Jak się pracuje w Libet?

Zobacz opinie na temat firmy Libet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libet?

Libet