Opinie o Libet w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Libet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet w Warszawa

@rysiek

Pracowałem kiedyś w libecie i nwidzę ze nic się nie zmieniło , tak jak kiedyś kto dziobał grubemu ten miał dobrze a kto nie to niestety albo słabe premie i zero uznania albo dowidzenia . Złoty środek na zmianę atmosfery w firmie ? ZMIANA KIEROWNIKA !

Worker

Zgodze sie z postem ponizej. Bardzo slabo na tym zeraniu. I co boli najbardziej istnieje grupa uprzywilejowanych pracownikow tzw. klika. Reszta sie nie liczy.

Xxx

Jeżeli chodzi o Zeran to jest tragedia. Zero premi ,nadgodziny na umowe o dzieło. Pensje głodowe. Wymagania wobec pracownika ogromne. Ogolnie mizeria i głód.

Uciekinier

Skończyły się dobre czasy w tej firmie a wystarczyło by dać podwyżkę i by było dobrze, Uciekam stąd nie widzę perspektyw na przyszłość. Praca dobra ale dla singla, bo rodziny nie wyżywisz. :(

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Libet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
bruk

Zapomnij o 2 tysiacach !!! z 1,600 max na poczatku chyba ze nadgodziny dla Ciebie bedą. o premi nie ma mowy nawet gdy plan zrobiony, kiero mowi ze powinna byc a nic nie ma. kreci jak moze ujebac zwyklego uczciwego pracownika

Gnom

Witek sam sobie pracuj na umowe o dzieło. Wiecej takich baranow a napewno bedzie lepiej.

Robol

Kolego nie znasz chyba specyfiki tej pracy skoro tak mowisz. Druga sprawa to umowy o dzieło bo chyba od tego sie zaczela dyskusja. Jestes swiadomy jakie skladki pracodawca odprowadza a jakie nie od umów tego typu?

Robol

Dla pracownikow jest smieszna i to bardzo.

lolek

Robol....ta śmieszna firma nie jest wcale śmieszna......

Robol

A najlepsze jest to ze nadgodziny to oddzielna umowa o dzieło z jakas smieszna firmą. Mówie tu o pracownikach produkcji. To jakas kpina. Dobry przyklad jakie podejscie ma zarzad do pracownikow.

z branży

nie rezygnują tylko firma z nich rezygnuje, bo firma oczekuje cudownych wyników po 3 miesiącach pracy, a rynek jest teraz bardzo trudny, poza tym Libet samą rotacją ph zepsuł swój image na rynku i stracił masę klientów na rzecz konkurencji, która ma stabilną kadrę przedstawicieli

PH

Libet regularnie szuka PH ale nie wynika to z rozwoju firmy tylko z duzej rotacji na tym stanowisku. Czy tak trudno to zrozumiec?

Robol

Wszyscy pracownicy wiedza ze spolka jest notowana na gieldzie. Nic to nie zmienia, jest słabiutko zwlaszcza dla szeregowych pracownikow. Pozdrawiam obsade Źerań.

SnowMen

Kolego pozwole sobie zauwazyc ze umowa o prace nie jest kryterium w ocenie pracodawcy bo to jest jego obowiazek.

SnowMen

Zgodze sie z postem ponizej. Masakra.

kostka

Witam Żeran to tragedia. Nie polecam. Liczy sie tylko kierownik i najblizsza swita tzw (usunięte przez administratora) takich nie brakuje na zakladzie i dla nich jest premia swiateczna wszystko zwykly robol nawet zyczen nie otrzymal od pseudo kierownika.nie polecam

Bolek

Napewno firma na tym traci. Ciekawe ze wyzsze kierownictwo tego nie widzi. Wpływa to poniekad na wizerunek spółki.

Bolek

Libet Żerań to tragedia. Nie polecam. Liczy sie tylko kierownik i najblizsza swita. Zarobki mizerne. Atmosfera paskudna.

Lolek

.....a prawdą jest to pierwsze. Duuuuża rotacja.

Lolek

Henio! Czytaj proszę ze zrozumieniem. Ziomek napisał o pracy w zakładzie na Żeraniu a nie o pracy w terenie jaką jest praca Koordynatora Rozwoju Sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Libet - Warszawa

• Jak się pracuje w Libet?

Zobacz opinie na temat firmy Libet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libet?

Libet