Pub Bolek S.C.

Opinie o Pub Bolek S.C.

bolo

Jakby zwolniono 40% niepotrzebnego i opieprzającego personelu,może i pensje na czas byłyby płacone. Najlepiej poopieprzać się ,pojarać szlugi ,a póżnie robić awanturę ,że pensja opóżniona o 3 dni.

Lokal istnieje kilkanascie lat, ale jeszcze nigdy nie było tak źle Kiedys nie bylo rewelacji, ale to co jest teraz to tragedia Zarzadzanie tym lokalem jest w rekach ludzi ktorzy wogole sie na tym nie znaja a robia wokol siebie duzo szumu zeby ukryc brak umiejetnosci w zarzadzaniu.Nie płacą pensji po dwa miesiace, a [usunięte przez moderatora] spory

Zostaw opinię o Pub Bolek S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Bolek S.C.