Opinie o Asb Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Asb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Asb Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asb Poland Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Meg
 Rekomendacja

Polecam firmę ASB. Dużo się dzieje, nie można narzekać na nudę :) Jest sporo szkoleń, dobry pakiet benefitów i dogodna lokalizacja, nowoczesne biuro. Pracodawca bierze pod uwagę sugestie pracowników i wprowadza liczne udogodnienia. Minusem jest obowiązkowa przerwa obiadowa, ale pozytywy zdecydowanie przeważają.

masakra
Pracownik
 Pytanie
@Zadowolona

nadal tak jest? to bez sensu... pierwsze słyszę?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Asb Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

że co
Kandydat
 Pytanie
@Kalarepa

ile zarabia młodsza ksiegowa? 3000 netto? naprawdę

Administrator Nowy wpis

Asb Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent/-ka. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

KD Nowy wpis
Inne

Mocno się różnią obowiązki pomiędzy starsza a młodszą księgową? No i stawka oczywiście, pytam bo jest to ogłoszenie i w sumie nie wiem, czy czuję się na siłach, żeby na najwyższą pozycję aplikować i gdzie mam bardziej szansę się dostać.

Pan M.
Były pracownik

Korporacyjny sposób zarządzania, plusy i minusy. Plusy - wsparcie IT, usprawnienia. Minusy - pracuj ciężko, nie miej swojego zdania, siedź cicho, zgadzają się we wszystkim, a będzie miło i ok, jeśli nie - wypowiedzenie i do widzenia z dnia na dzień. Reasumując, nie polecam, zarobki również kiepskie.

Aneta
Inne
@Pan M.

Kiepskie zarobki to znaczy konkretnie ile? I czy ta kasa jest dla osób początkujących czy już z większym doświadczeniem?

Aneta
Inne

A jakis przykład powodu dla wypowiedzenia? I co z okresami wypowiedzenia? One są przestrzegane zgodnie z prawem, czy firma stara się zwolnić osobę jak najszybciej? Jak ten okres jest, to taki standard, czyli 3 miesiące czy inaczej?

Towi
Były pracownik
@Aneta

Są przestrzegane zgodnie z prawem odnośnie okresu zatrudnienia. Jednakże jak byłem to w niewyjaśnionych powodach wypowiadali umowę. Nie wiadomo za co. Czy za zła pracę, czy powiedziało co się myśli o czymś.

Anonim księgowość
Pracownik
@Pan M.

Zupełnie się nie zgadzam, firma działa na zasadzie wzajemnego szacunku i partnerstwa. Słuchamy ludzi i staramy się dla nich zmieniać. Płace pozycjonowane są ponad średnią rynkową, popartą analizami/raportami.

Pan M. Nowy wpis
Były pracownik
@Anonim księgowość

Jasne, opiniuję ze swojego punktu widzenia i doświadczenia, że jeśli się wpisujesz w iluzję partnerstwa i otwartości, czyli nie mówisz o tym co myślisz, nie masz pomysłów albo bardziej miej sobie, ale z nimi się nie wychylaj, tzn. działamy na procedurach naszych, Twoja opinia jest super, ale tylko wtedy jak jest zgodna z naszą, albo się wpisujesz albo nie ma dla Ciebie miejsca, wówczas praca jest ok. Zależy kto czego szuka i na czym mu zależy. Według mnie duże usztywnienie i brak otwartości i przede wszystkim brak poczucia bezpieczeństwa - dostajesz feedback, że jest super, miło etc., a któregoś dnia otrzymujesz wypowiedzenie i masz poczucie, że leader, który przed dzień uśmiechał się przyjaźnie jest innym człowiekiem, dostajesz papier, jakieś powody z (usunięte przez administratora)i do widzenia. Nope

P Nowy wpis
Inne

Widzę, że szansa jeszcze jest, żeby zaaplikować na Asystentkę Biura. Tak się złożyło, że akurat szukałam czegoś na część etatu. Zastanawia mnie tylko, czy można u nich zarobić, jak się pracuje na mniej niż full time. O tym ogłoszenie nic nie mowi, a wy wiecie coś o stawkach??

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Asb Poland Sp. z o.o. na stanowisko Starsza/-y Księgowa/-y bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy B2B Sales Engineer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Manager z językiem niemieckim
Źródła
Pro-Inżynier sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca ds. OZE
Szczecin
MULTIOZE Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglądają zarobki w ASB na stanowisku księgowa?

Julek
Inne

Witam. Chciałem tu się dowiedzieć czegoś odnośnie pracy, zwłaszcza, że dostępna jest teraz ogłoszenie dla asystenta biura. Ma to być praca na UoP na część etatu, konkretnie na 1/2. Sporo tam napisano o charakterze pracy, o współpracy z pracownikami różnych działów. Na ile zatrudnione tu osoby wykazują chęć do owej współpracy, na ile są pomocne? I jakiej pomocy mógłbym się spodziewać we wdrożeniu?

A123
Inne
 Pytanie

Jak oceniacie Biuro w Płocku?

Aneta
Inne
@A123

Mnie tez interesuje biuro, ale w kontekście takim, czy to jest open space, czy raczej wiele małych pokoi? Jak wygląda ta przestrzeń, jest kuchnia czy jakas kantyna?

Wahający się
Kandydat
 Pytanie

Hej, cześć, czy ktoś z Was orientuje się może, jak obecnie wygląda praca w dziale podatkowym ASB? Chodzi mi o takie kwestie jak: 1. atmosfera w pracy - czy ludzie są dla siebie (w miarę) mili i życzliwi? 2. szefostwo / przełożeni - czy są "normalni" (że tak się kolokwialnie wyrażę), czy z godnością i należytym szacunkiem traktują podwładnych? 3. możliwość rozwoju - czy są kompetentni ludzie od których rzeczywiście można się uczyć? 4. presja na efektywność - czy rzeczywiście jest tak, że jest ogromny nacisk na ten aspekt i jest on najważniejszy przy ocenianiu pracownika? 5. nadgodziny - czy zdarzają się, czy są obowiązkowe i jakie jest ogólne do nich podejście? 6. rotacja pracowników - czy ludzie często odchodzą / są zwalniani? Jakie są tego powody? 7. place - czy są one na rynkowym poziomie? Uff, trochę tego jest. Jeśli ktoś odpowie, to stawiam mu wirtualne piwo / kebab / herbatę / ciastko, czy co tam sobie zamarzy ???? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś ma inne uwagi, to również o nie proszę. Dzięki!

Anonima
Pracownik

Ogrom pracy za niewielkie pieniądze. Nie ma czasu aby wyjść do toalety. Szefostwo udaje że nie widzi problemu.

Iwona
Inne
@Anonima

A na jakim konkretnie stanowisku ogrom pracy i płaca nieadekwatna do tego? Ktoś prowadził rozmowy z szefostwem aby to zmienić? Może warto spróbować, można się dogadać?

Xyz
Były pracownik

Z całego serca odradzam prace w ASB tax. Nic ciekawego merytorycznie, ludzie wybitnie dziwni. Szkoda czasu.

Towi
Były pracownik
@Xyz

Zgadzam się. Wyjątkowo mili w drugą stronę. Lubią rozdawać wypowiedzenia po tygodniu.

Justyna
Inne
@Towi

definicja dziwności dla was co konkretnie oznacza? i ta druga część to sugestia podziękowania po tygodniu? aż tak wysoko poprzeczkę stawiają? czego tu się w praktyce wymaga?

pytanie
Kandydat
 Pytanie

ile zarabia młodszy ksiegowy?

1
Justyna
Inne
@pytanie

było info jeszcze w sierpniu tu na forum, że podobno trójkę.... teraz po nowym roku pewnie więcej, co nie? Ogólnie to ile teraz na dziale jest stanowisk na młodszych księgowych tak w sumie i czy dalej tak rotują jak kiedyś pisali?

Meg
 Rekomendacja

Polecam firmę ASB. Dużo się dzieje, nie można narzekać na nudę :) Jest sporo szkoleń, dobry pakiet benefitów i dogodna lokalizacja, nowoczesne biuro. Pracodawca bierze pod uwagę sugestie pracowników i wprowadza liczne udogodnienia. Minusem jest obowiązkowa przerwa obiadowa, ale pozytywy zdecydowanie przeważają.

Wuuut
Inne
 Pytanie
@Meg

Ile godzin trwa dzień pracy? Godziny otwarcia: 08:00–18:30. To 10,5 godziny. Ile trwa obowiązkowa przerwa obiadowa? 2,5 godziny? Każdemu pracownikowi, którego wymiar czasu pracy wynosi minimum 6 godzin, przysługuje 15 min przerwy wliczanej do czasu pracy. Kodeks pracy dał też pracodawcy możliwość wprowadzenia dłużej przerwy, nieprzekraczającej 60 min, która jednak nie jest wliczana do czasu pracy, a w konsekwencji niepłatna. To przymusowe siedzenie w pracy 9 godzin zamiast 8. Jak to w końcu jest w tej firmie?

Zadowolona
Pracownik
@Wuuut

Zaczynasz pracę między 7:30 a 9:30 i pracujesz 8h plus do tego dodatkowe obowiązkowe 30min przerwy czyli w sumie 8,5h siedzisz w pracy a łączna przerwa 45min.

masakra
Pracownik
 Pytanie
@Zadowolona

nadal tak jest? to bez sensu... pierwsze słyszę?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy w firmie jest możliwość wyłącznie w trybie zdalnym? Bo widziałam, że w większości ofert jest model hybrydowy, jeśli tak to ile razy trzeba pojawić się w biurze?

HR ASB Poland sp. z o.o.
Pracownik
@Kandydat

Dzień dobry, Pracujemy w modelu hybrydowym, co oznacza 3 dni pracy z biura i 2 dni możliwej pracy zdalnej; nie ma możliwości 100% pracy zdalnej (poza kilkoma wyjątkowymi okresami podczas pandemii, gdy są wyraźne wskazania do takiego modelu pracy). Pozdrawiamy, Dział HR

hej
Pracownik
 Pytanie
@HR ASB Poland sp. z o.o.

Czy w razie potrzeby można pracować zdalnie np. tydzień? bo mam np. chore dziecko? a nie chce robić sobie zaległości, czy jest tu pole do rozmów, czy sztywno wszystko traktujecie?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Asb Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kalarepa
Były pracownik
@Pytanie

Nic nie ma. Szczedzom grosza na wszystkim. A jak masz się nauczyć to musisz sama zapłacić

Edward
Inne
@Kalarepa

Na wypłatach też oszczędzają? Ile teraz wpada na rękę?

Kalarepa
Były pracownik
@Edward

Jak wynegocjujesz pierwsza stawkę to zostaje do końca roku. A potem stawka + najwyżej 100~200 zł wiecej. Bym powiedział uznaniowa podwyżka. Grubym rybom dużo małym rybkom mało

Aneta
Inne
@Kalarepa

Pierwsza stawka jak zaczyna się prace w firmie? Czy pierwsza stawka na początku każdego roku? Bo trochę niejasne napisane

Kalarepa
Były pracownik
@Aneta

Pierwsza stawka jak zaczyna się pracę w firmie. Lecz nie licz aż tak "fajną" podwyżkę. Ceny idą w górę, naganiasz się za pracą bo niby fajna lecz stosunkowo wypłata taka słaba.

Paulina
Inne
@Kalarepa

To ile można tak mniej więcej dostać wypłaty skoro jest taka słaba? Więcej niż najniższą krajową?

Kalarepa
Były pracownik
@Paulina

Dostaje się ok. 3 tys a pracujesz często za dwóch. Dodatkowo narzekają na wszystko. A potem mogą wyrzucić za byle pierdolę Więc jak chcesz to idź. Jednakże znalazłem już inna firmę. Która potrafi dogadać się z pracownikiem. A warunki fenomenalne.

Franciszek
Inne
@Kalarepa

Ehh to wcale nie tak dużo dają. Może comiesięczne premie albo inne dodatki poprawiają wysokość wynagrodzenia?

że co
Kandydat
 Pytanie
@Kalarepa

ile zarabia młodsza ksiegowa? 3000 netto? naprawdę

Były pracownk :-)
Były pracownik

Jestem byłym pracownikiem ASB Poland z firmy odeszłam w poszukiwaniu nowych wyzwań , czego czasami żałuję. Pracę w firmie wspominam bardzo miło, spotkałam fajnych ludzi z niektórymi kontakt mam do tej dzisiaj. Polecam pracę w tej firmie, gdyż można dużo się nauczyć, firma oferuje dużo szkoleń, dba o swoich pracowników. Pracowałam w kilku firmach i ten pracodawca jest naprawdę w porządku.

Olga
Inne
@Były pracownk :-)

Atmosfera to faktycznie połowa sukcesu. A w jaki sposób firma dba o pracowników oprócz szkoleń? Chodzi Ci o wynagrodzenia, benefity?

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Wercia
Pracownik

Jeżeli masz umowy o pracę na czas nieokreślony to odchodzą najczęściej samemu. Jednakże jak na czas określony to najczęściej dziękują po maks 2 miesiącach może i krócej

Iza
@Wercia

A z jakich powodów zwalniają po tych dwóch miesiącach? :)

Wercia
Były pracownik
@Iza

Szczerze to sama nie wiem bo nie dzielą się informacjami. Jednakże popatrz sobie na zakładkę kariera . Co jakiś czas znów ta sama oferta Pracy. Znika na około miesiąc i pojawia się znowu. Co to świadczy o firmie jak jest taka duża rotacja Pracowników. Szczerze to szkoda mi pracowników co tam pracują. Wieczne zmiany a co za tym może iść to najczęściej (usunięte przez administratora) w firmie

Paulina
@Wercia

Aż sprawdziłam. W tym momencie nie ma tam żadnych ofert pracy. Ktore stanowiska najczęsciej się zmieniają, gdzie jest największa rotacja?

Wercia
Pracownik
@Paulina

Najczęściej w Dziale Księgowym. Szczeże jak wychodzi bubel po około 2 latach odnośnie źle wprowadzonych fakturach. A osoby które wtedy pracowały ich nie ma. To o czym to świadczy. Szczeże to wole lokalną firmę księgową która dba o klienta i nie ma rotacji że nie ma już danej osoby załóźmy po około 2 miesiącach.

Mniam Mniam
Były pracownik

Wypowiedzenia dają często od ręki z dnia na dzień nie wiadomo za co

Paulina
Inne
@Mniam Mniam

No chyba żartujesz? Jak często się to zdarza?

Kalarepa
Były pracownik
@Paulina

Dość często

Pytanie
 Pytanie

Czy Asb Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

1
HR ASB Poland sp. z o.o.
Pracownik
@Pytanie

W ASB Poland studenci mają możliwość odbywania płatnych staży, natomiast osobom, które sprawdzą się w trakcie stażu zapewniamy dalszy rozwój zawodowy.

Paulina
Inne
@HR ASB Poland sp. z o.o.

Ile takie płatne staże trwają? ;)

HR ASB Poland sp. z o.o.
Pracownik
@Paulina

Wiele zależy od potencjału rozwojowego danej osoby. Co do zasady, ze strony firmy jest gotowość przekształcenia stażu docelowo w formę stałej współpracy i mamy przykłady takich osób, które zostają z nami na dłużej.

Maja
Inne
@HR ASB Poland sp. z o.o.

A ogólnie ile dostaje się za staż? I na jaką stawkę można liczyć po jego odbyciu?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, a jak wygląda praca w biurze w Toruniu? waham się czy aplikować na stanowisko Samodzielnego Księgowego

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Atmosfera w biurze w Toruniu jest bardzo dobra (w Warszawie zresztą też). Toruński zespół jest kilkunastoosobowy. Biuro jest przestronne i nowoczesne. Mamy wszelkie możliwe udogodnienia i fajnego menedżera. Rozwijamy się, bo jest sporo szkoleń merytorycznych i mamy możliwość nauki angielskiego. Uczestniczymy w wyjściach integracyjnych, wkrótce planowany jest piknik rodzinny. Także nie wahaj się, tylko aplikuj :)

Paulina
Inne
@Pracownik

a jaką umowę oferują? Czy jest możliwość rozwoju i awansu w firmie?

Megi
Były pracownik

Pracowałam ponad dwa lata. Rotacja pracowników - baaardzo duża. Atmosfera porażka, sztywność, ą ę, korpo i korpo. Czytając komentarze bawi mnie fakt iż ASB wykupiło sobie dostęp do odp na komentarze i teraz „zasłużeni” pracownicy muszą ratować wizerunek, pewnie pomysłodawcą był Pan Andrew, który na siłę „ stara” się być pracownikiem świata ( oczywiście nie liczac się z innymi ludźmi).. Nie polecam pracy w Asb Poland, chyba że lubisz stres, nerwy.

JegoEkscelencja
Były pracownik
@Megi

Bardzo polecam pracę z Andrew dla osób niedoświadczonych zawodowo-życiowo-pracowo. Radzę mieć wszystko na mailu, król PRu i intryg z zaplecza.

Zostaw merytoryczną opinię o Asb Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Asb Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Asb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Asb Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asb Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 51 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Asb Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii