ASB Poland Sp. z o.o.

Opinie o ASB Poland Sp. z o.o.

anonymous

Czy ktoś może coś powiedzieć o tej firmie, chcę złożyć CV. Proszę dajcie jakieś infromacje

anon
@anonymous 30.11.2017 21:45

Jest to nowa firma, która się prężnie rozwija. Ma siedzibę w Czechach. Ciężko powiedzieć coś konkretnego na tak ogólne pytanie.

chętna

Czy jest duża rotacja w firmie ?

Zainteresowany

Jakie wynagrodzenie brutto przy stanowisku Młodszy księgowy ?

Bezrobotny

Na jakim programie pracują ?

Dooom

Jest nowa oferta na Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa ze znajomością języka angielskiego, polecam próbować

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie ASB Poland Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o ASB Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASB Poland Sp. z o.o.