Opinie o Asb Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Asb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Asb Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asb Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pan M.

Korporacyjny sposób zarządzania, plusy i minusy. Plusy - wsparcie IT, usprawnienia. Minusy - pracuj ciężko, nie miej swojego zdania, siedź cicho, zgadzają się we wszystkim, a będzie miło i ok, jeśli nie - wypowiedzenie i do widzenia z dnia na dzień. Reasumując, nie polecam, zarobki również kiepskie.

I nic się nie zmieniło
@Pan M.

Zawsze każdego dnia rano kiedy się nudzisz musisz wiedzieć ze możesz być następny to kiepskie uczucie znam je oraz widziałam jak wielu pracowników przyjaciół kolegów z pracy wyleciało. Pamietam płacze na schodach za traktowanie, zadania, ilość zadań o traktowanie do końca życia nie zapomnę.

Zoja Nowy wpis

Witajcie. Zauważyłam, że poszukiwana jest młodsza księgowa z podkreśleniem, że ma być to umowa o zastępstwo. Czy jest tu ktoś kto pracował w ten sposób? Zastanawiam się czy w ogóle jest jakaś wzmianka o tym albo nawet gwarancja dłuższej współpracy na innym stanowisku. czy zazwyczaj zostaje ono wydzielone?

Pan M.

@Pan M.

Kiepskie zarobki to znaczy konkretnie ile? I czy ta kasa jest dla osób początkujących czy już z większym doświadczeniem?

Aneta

A jakis przykład powodu dla wypowiedzenia? I co z okresami wypowiedzenia? One są przestrzegane zgodnie z prawem, czy firma stara się zwolnić osobę jak najszybciej? Jak ten okres jest, to taki standard, czyli 3 miesiące czy inaczej?

Towi
@Aneta

Są przestrzegane zgodnie z prawem odnośnie okresu zatrudnienia. Jednakże jak byłem to w niewyjaśnionych powodach wypowiadali umowę. Nie wiadomo za co. Czy za zła pracę, czy powiedziało co się myśli o czymś.

Anonim księgowość
@Pan M.

Zupełnie się nie zgadzam, firma działa na zasadzie wzajemnego szacunku i partnerstwa. Słuchamy ludzi i staramy się dla nich zmieniać. Płace pozycjonowane są ponad średnią rynkową, popartą analizami/raportami.

Pan M. Nowy wpis
@Anonim księgowość

Jasne, opiniuję ze swojego punktu widzenia i doświadczenia, że jeśli się wpisujesz w iluzję partnerstwa i otwartości, czyli nie mówisz o tym co myślisz, nie masz pomysłów albo bardziej miej sobie, ale z nimi się nie wychylaj, tzn. działamy na procedurach naszych, Twoja opinia jest super, ale tylko wtedy jak jest zgodna z naszą, albo się wpisujesz albo nie ma dla Ciebie miejsca, wówczas praca jest ok. Zależy kto czego szuka i na czym mu zależy. Według mnie duże usztywnienie i brak otwartości i przede wszystkim brak poczucia bezpieczeństwa - dostajesz feedback, że jest super, miło etc., a któregoś dnia otrzymujesz wypowiedzenie i masz poczucie, że leader, który przed dzień uśmiechał się przyjaźnie jest innym człowiekiem, dostajesz papier, jakieś powody z (usunięte przez administratora)i do widzenia. Nope

I nic się nie zmieniło Nowy wpis
@Pan M.

Do dziś tak jest z płacami, że oscylują ponad poziomem średniej krajowej? Tak przynajmniej w ubiegłym roku napisano, chce się upewnić. przychodzę tu z ogłoszeniem dla młodszego konsultanta ds. VAT. Nie piszą wprost o zarobkach, ale mam prawo sądzić, że na pewno nie będą to okolice minimalnej? Wskazują na prace hybrydową, jaki układ dni?

Widzę, że szansa jeszcze jest, żeby zaaplikować na Asystentkę Biura. Tak się złożyło, że akurat szukałam czegoś na część etatu. Zastanawia mnie tylko, czy można u nich zarobić, jak się pracuje na mniej niż full time. O tym ogłoszenie nic nie mowi, a wy wiecie coś o stawkach??

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Asb Poland Sp. z o.o. na stanowisko Starsza/-y Księgowa/-y bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Jak wyglądają zarobki w ASB na stanowisku księgowa?

Julek

Witam. Chciałem tu się dowiedzieć czegoś odnośnie pracy, zwłaszcza, że dostępna jest teraz ogłoszenie dla asystenta biura. Ma to być praca na UoP na część etatu, konkretnie na 1/2. Sporo tam napisano o charakterze pracy, o współpracy z pracownikami różnych działów. Na ile zatrudnione tu osoby wykazują chęć do owej współpracy, na ile są pomocne? I jakiej pomocy mógłbym się spodziewać we wdrożeniu?

A123

Jak oceniacie Biuro w Płocku?

@A123

Mnie tez interesuje biuro, ale w kontekście takim, czy to jest open space, czy raczej wiele małych pokoi? Jak wygląda ta przestrzeń, jest kuchnia czy jakas kantyna?

Wahający się

Hej, cześć, czy ktoś z Was orientuje się może, jak obecnie wygląda praca w dziale podatkowym ASB? Chodzi mi o takie kwestie jak: 1. atmosfera w pracy - czy ludzie są dla siebie (w miarę) mili i życzliwi? 2. szefostwo / przełożeni - czy są "normalni" (że tak się kolokwialnie wyrażę), czy z godnością i należytym szacunkiem traktują podwładnych? 3. możliwość rozwoju - czy są kompetentni ludzie od których rzeczywiście można się uczyć? 4. presja na efektywność - czy rzeczywiście jest tak, że jest ogromny nacisk na ten aspekt i jest on najważniejszy przy ocenianiu pracownika? 5. nadgodziny - czy zdarzają się, czy są obowiązkowe i jakie jest ogólne do nich podejście? 6. rotacja pracowników - czy ludzie często odchodzą / są zwalniani? Jakie są tego powody? 7. place - czy są one na rynkowym poziomie? Uff, trochę tego jest. Jeśli ktoś odpowie, to stawiam mu wirtualne piwo / kebab / herbatę / ciastko, czy co tam sobie zamarzy ???? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś ma inne uwagi, to również o nie proszę. Dzięki!

Anonima

Ogrom pracy za niewielkie pieniądze. Nie ma czasu aby wyjść do toalety. Szefostwo udaje że nie widzi problemu.

Iwona
@Anonima

A na jakim konkretnie stanowisku ogrom pracy i płaca nieadekwatna do tego? Ktoś prowadził rozmowy z szefostwem aby to zmienić? Może warto spróbować, można się dogadać?

Xyz

Z całego serca odradzam prace w ASB tax. Nic ciekawego merytorycznie, ludzie wybitnie dziwni. Szkoda czasu.

Towi
@Xyz

Zgadzam się. Wyjątkowo mili w drugą stronę. Lubią rozdawać wypowiedzenia po tygodniu.

Justyna
@Towi

definicja dziwności dla was co konkretnie oznacza? i ta druga część to sugestia podziękowania po tygodniu? aż tak wysoko poprzeczkę stawiają? czego tu się w praktyce wymaga?

pytanie

ile zarabia młodszy ksiegowy?

Justyna
@pytanie

było info jeszcze w sierpniu tu na forum, że podobno trójkę.... teraz po nowym roku pewnie więcej, co nie? Ogólnie to ile teraz na dziale jest stanowisk na młodszych księgowych tak w sumie i czy dalej tak rotują jak kiedyś pisali?

Meg

Polecam firmę ASB. Dużo się dzieje, nie można narzekać na nudę :) Jest sporo szkoleń, dobry pakiet benefitów i dogodna lokalizacja, nowoczesne biuro. Pracodawca bierze pod uwagę sugestie pracowników i wprowadza liczne udogodnienia. Minusem jest obowiązkowa przerwa obiadowa, ale pozytywy zdecydowanie przeważają.

Wuuut
@Meg

Ile godzin trwa dzień pracy? Godziny otwarcia: 08:00–18:30. To 10,5 godziny. Ile trwa obowiązkowa przerwa obiadowa? 2,5 godziny? Każdemu pracownikowi, którego wymiar czasu pracy wynosi minimum 6 godzin, przysługuje 15 min przerwy wliczanej do czasu pracy. Kodeks pracy dał też pracodawcy możliwość wprowadzenia dłużej przerwy, nieprzekraczającej 60 min, która jednak nie jest wliczana do czasu pracy, a w konsekwencji niepłatna. To przymusowe siedzenie w pracy 9 godzin zamiast 8. Jak to w końcu jest w tej firmie?

Zadowolona
@Wuuut

Zaczynasz pracę między 7:30 a 9:30 i pracujesz 8h plus do tego dodatkowe obowiązkowe 30min przerwy czyli w sumie 8,5h siedzisz w pracy a łączna przerwa 45min.

masakra
@Zadowolona

nadal tak jest? to bez sensu... pierwsze słyszę?

Witam, czy w firmie jest możliwość wyłącznie w trybie zdalnym? Bo widziałam, że w większości ofert jest model hybrydowy, jeśli tak to ile razy trzeba pojawić się w biurze?

@Kandydat

Dzień dobry, Pracujemy w modelu hybrydowym, co oznacza 3 dni pracy z biura i 2 dni możliwej pracy zdalnej; nie ma możliwości 100% pracy zdalnej (poza kilkoma wyjątkowymi okresami podczas pandemii, gdy są wyraźne wskazania do takiego modelu pracy). Pozdrawiamy, Dział HR

hej
@HR ASB Poland sp. z o.o.

Czy w razie potrzeby można pracować zdalnie np. tydzień? bo mam np. chore dziecko? a nie chce robić sobie zaległości, czy jest tu pole do rozmów, czy sztywno wszystko traktujecie?

Czy w Asb Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kalarepa

Nic nie ma. Szczedzom grosza na wszystkim. A jak masz się nauczyć to musisz sama zapłacić

Edward
@Kalarepa

Na wypłatach też oszczędzają? Ile teraz wpada na rękę?

@Edward

Jak wynegocjujesz pierwsza stawkę to zostaje do końca roku. A potem stawka + najwyżej 100~200 zł wiecej. Bym powiedział uznaniowa podwyżka. Grubym rybom dużo małym rybkom mało

@Kalarepa

Pierwsza stawka jak zaczyna się prace w firmie? Czy pierwsza stawka na początku każdego roku? Bo trochę niejasne napisane

@Aneta

Pierwsza stawka jak zaczyna się pracę w firmie. Lecz nie licz aż tak "fajną" podwyżkę. Ceny idą w górę, naganiasz się za pracą bo niby fajna lecz stosunkowo wypłata taka słaba.

@Kalarepa

To ile można tak mniej więcej dostać wypłaty skoro jest taka słaba? Więcej niż najniższą krajową?

@Paulina

Dostaje się ok. 3 tys a pracujesz często za dwóch. Dodatkowo narzekają na wszystko. A potem mogą wyrzucić za byle pierdolę Więc jak chcesz to idź. Jednakże znalazłem już inna firmę. Która potrafi dogadać się z pracownikiem. A warunki fenomenalne.

Franciszek
@Kalarepa

Ehh to wcale nie tak dużo dają. Może comiesięczne premie albo inne dodatki poprawiają wysokość wynagrodzenia?

że co

ile zarabia młodsza ksiegowa? 3000 netto? naprawdę

Były pracownk :-)

Jestem byłym pracownikiem ASB Poland z firmy odeszłam w poszukiwaniu nowych wyzwań , czego czasami żałuję. Pracę w firmie wspominam bardzo miło, spotkałam fajnych ludzi z niektórymi kontakt mam do tej dzisiaj. Polecam pracę w tej firmie, gdyż można dużo się nauczyć, firma oferuje dużo szkoleń, dba o swoich pracowników. Pracowałam w kilku firmach i ten pracodawca jest naprawdę w porządku.

Olga
@Były pracownk :-)

Atmosfera to faktycznie połowa sukcesu. A w jaki sposób firma dba o pracowników oprócz szkoleń? Chodzi Ci o wynagrodzenia, benefity?

Wercia

Jeżeli masz umowy o pracę na czas nieokreślony to odchodzą najczęściej samemu. Jednakże jak na czas określony to najczęściej dziękują po maks 2 miesiącach może i krócej

Iza
@Wercia

A z jakich powodów zwalniają po tych dwóch miesiącach? :)

@Iza

Szczerze to sama nie wiem bo nie dzielą się informacjami. Jednakże popatrz sobie na zakładkę kariera . Co jakiś czas znów ta sama oferta Pracy. Znika na około miesiąc i pojawia się znowu. Co to świadczy o firmie jak jest taka duża rotacja Pracowników. Szczerze to szkoda mi pracowników co tam pracują. Wieczne zmiany a co za tym może iść to najczęściej (usunięte przez administratora) w firmie

@Wercia

Aż sprawdziłam. W tym momencie nie ma tam żadnych ofert pracy. Ktore stanowiska najczęsciej się zmieniają, gdzie jest największa rotacja?

@Paulina

Najczęściej w Dziale Księgowym. Szczeże jak wychodzi bubel po około 2 latach odnośnie źle wprowadzonych fakturach. A osoby które wtedy pracowały ich nie ma. To o czym to świadczy. Szczeże to wole lokalną firmę księgową która dba o klienta i nie ma rotacji że nie ma już danej osoby załóźmy po około 2 miesiącach.

Mniam Mniam

Wypowiedzenia dają często od ręki z dnia na dzień nie wiadomo za co

@Mniam Mniam

No chyba żartujesz? Jak często się to zdarza?

Dość często

Czy Asb Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

HR ASB Poland sp. z o.o.

W ASB Poland studenci mają możliwość odbywania płatnych staży, natomiast osobom, które sprawdzą się w trakcie stażu zapewniamy dalszy rozwój zawodowy.

@HR ASB Poland sp. z o.o.

Ile takie płatne staże trwają? ;)

@Paulina

Wiele zależy od potencjału rozwojowego danej osoby. Co do zasady, ze strony firmy jest gotowość przekształcenia stażu docelowo w formę stałej współpracy i mamy przykłady takich osób, które zostają z nami na dłużej.

Maja
@HR ASB Poland sp. z o.o.

A ogólnie ile dostaje się za staż? I na jaką stawkę można liczyć po jego odbyciu?

Witam, a jak wygląda praca w biurze w Toruniu? waham się czy aplikować na stanowisko Samodzielnego Księgowego

@Kandydat

Atmosfera w biurze w Toruniu jest bardzo dobra (w Warszawie zresztą też). Toruński zespół jest kilkunastoosobowy. Biuro jest przestronne i nowoczesne. Mamy wszelkie możliwe udogodnienia i fajnego menedżera. Rozwijamy się, bo jest sporo szkoleń merytorycznych i mamy możliwość nauki angielskiego. Uczestniczymy w wyjściach integracyjnych, wkrótce planowany jest piknik rodzinny. Także nie wahaj się, tylko aplikuj :)

Paulina

a jaką umowę oferują? Czy jest możliwość rozwoju i awansu w firmie?

Megi

Pracowałam ponad dwa lata. Rotacja pracowników - baaardzo duża. Atmosfera porażka, sztywność, ą ę, korpo i korpo. Czytając komentarze bawi mnie fakt iż ASB wykupiło sobie dostęp do odp na komentarze i teraz „zasłużeni” pracownicy muszą ratować wizerunek, pewnie pomysłodawcą był Pan Andrew, który na siłę „ stara” się być pracownikiem świata ( oczywiście nie liczac się z innymi ludźmi).. Nie polecam pracy w Asb Poland, chyba że lubisz stres, nerwy.

JegoEkscelencja
@Megi

Bardzo polecam pracę z Andrew dla osób niedoświadczonych zawodowo-życiowo-pracowo. Radzę mieć wszystko na mailu, król PRu i intryg z zaplecza.

Zostaw merytoryczną opinię o Asb Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Asb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asb Poland Sp. z o.o.?

Asb Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 52 ocen.

Asb Poland Sp. z o.o.