Opinie o Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba w Rzeszów

baner wywiady
Marta Nowy wpis

Witam czy firma przyjmując nowego pracownika wysyła go na szkolenie ? Jestem świeżo po studniach, chciałabym podjąć tu prace na umowę ,bo ktoś napisał ze stażystami raczej nie podpisują umowy. Chyba ze coś zmieniło się w tej kwestii?

Bartek Nowy wpis
Klient

Rozpocząłem pewna sprawę z tym Panem, a ten (usunięte przez administratora) jeszcze mnie w konia robi na marne 20e. Nie.polecam złotówka nie ksiegowy. (usunięte przez administratora)

Fakt

W niespełna rok z tego biura zwolniło się 5 osób i jedna jeszcze z innego miejsca pracy - taka to idealna praca z tym panem

Blabla Nowy wpis
@Fakt

Jakie są opinie o pracy w tym biurze.... obecnie jest prowadzony nabór hmmm?

gość Nowy wpis
@Fakt

chyba już jest więcej tych osób

stażysta

nie polecam pracy w tym biurze, pracownicy jak maszyny, wykorzystywanie na maksa(usunięte przez administratora) niesprawiedliwe wynagradzanie na tym samym rodzaju stanowiska, jedni muszą harować inni mają to samo wynagrodzenie " za darmo" , pracodawca nie wywiązuje się z obietnic, zmienia stażystów jak rękawiczki a powinien ich zatrudniać, pracodawca nie ma również dobrych opinii jako pracownik bo pracuje jako główny księgowy w innych firmach- bierze kasę "za nic" ( widome za co) a pomagierzy robią za niego całą czarna robotę (usunięte przez administratora)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Administrator

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba w miejscowości Rzeszów? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gen. Leopolda Okulickiego 20
    35-206 Rzeszów
  • NIP: 8132810697 REGON: 691687007
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba
Przejdź do nowych opinii