Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe

Kielce

Opinie o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe

Norbert

Jestem klijentem biura Pani Sabiny od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Polecam biuro wszystkim zainteresowanym.

CDS

Zgadzam się z tobą , same uczennice

Życzliwy

Nie polecam

Uu

Podatniku chcesz być rozliczany przez uczennice to śmiało wybierz tą firmę pozwolisz na wgląd w dokumenty każdemu nowemu pseudo pracownikowi

Zz

Po 3 miesiące pracują dziewczyny bez umowy najlepiej darmowych pracowników by wzięła omijać z daleka a stażyści uczą się na podatnikach żadnej tajemnicy co do dokumentów firm

Ss

Szkoda bo nie daje umów o pracę na czarno robią dziewczyny najlepiej na staż by wzięła lub zwrot z pfronu niedługo zakładem pracy chronionej bedzie

Monika

Jak długo pracowałaś w biurze

Monika

Super miejsce pracy, można zdobyć doświadczenie. Atmosfera bardzo mila. Szefowa też. Załoga godna polecenia a firma stale się rozwija.Warunki pracy super.

Anna

WITAM.Odbywałam staż w tym biurze. Atmosfera jest bardzo miła, właścicielka, jak i pracownice bardzo życzliwe, pomocne. Dzięki nim dużo się nauczyłam. Polecam wszystkim.

Ja też

Właścicielka wydaje się taka sympatyczna na początku ale tylko na początku. Pozory, pozory..

Robiłam tam

Zgadzam się z poprzedniczką. Do puki się nie zbliża wypłata to miła sympatyczna(usunięte przez administratora)Szczerze odradzam omijajcie szerokim Łukiem to Biuro

Była pracownica

Właścicielka oporna co do zawierania umów o pracę. Podejście do pracowników jak do uczniów w szkole podstawowej no i obowiązkowe sprzątanie pomieszczeń i ubikacji na korytarzu ( wg ustalonego grafiku wśród pracowników) bez dodatkowej opłaty. Radzę omijać.

Zostaw opinię o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe