Opinie o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Maria
Inne

Pani Sabina Andrejas naliczyła mi bardzo duże koszta za rozliczenie. Płaciłam wcześniej o wiele wiele mniej rozliczenia. Oprócz tego że się całkowicie rozliczyłam to jeszcze dodatkowe koszta mi dolicza. A jak się skontaktowałam z nią o to rozliczenie to nie odbierała telefonu.

2
Przemek Nowy wpis
Inne

Zastanawiałem się dlaczego ostatnie półrocze obfituje w kilka ogłoszeń. 7 m-cy temu chciano przyjąć Specjalistę ds. kadr i płac za 5 000–8 000 zł netto + VAT. We wrześniu samodzielną księgową z doświadczeniem twierdząc, że to praca stała. I ostatnio 2 m-ce temu ponownie szukano samodzielnej księgowej. A z ostatniego wpisu na forum wynika, że oferuje się dzień / dni próbne osobom z doświadczeniem. Jeśli to prawda, to czym uzasadnia się taką praktykę? Czym przekonuje się doświadczone skądinąd osoby do brania w tym udziału?

A Nowy wpis
Inne

Wykorzystuje osoby, które wysłały CV. Zaprasza doświadczone osoby na dzień próbny, potem kolejny i następny. Praca jest świadczona za darmo kilka dni. Potem następna osoba.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Była pracownica Nowy wpis
Były pracownik

Byłam , niestety długo nie mogłam zagrzać miejsca w tym Biurze . Nie żałuję dobrze wspominam , z pewnością nabrałam wiekszego doświadczenia i pewności siebie . Polecam : )

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Maria
Inne

Pani Sabina Andrejas naliczyła mi bardzo duże koszta za rozliczenie. Płaciłam wcześniej o wiele wiele mniej rozliczenia. Oprócz tego że się całkowicie rozliczyłam to jeszcze dodatkowe koszta mi dolicza. A jak się skontaktowałam z nią o to rozliczenie to nie odbierała telefonu.

2
Administrator

W firmie Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe podobno płacą nawet 3700 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Asystent/-ka? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Asystent/-ka.

Marzena
Inne

Jestem od ponad dziesięciu lat obsługiwana przez biuro p. Sabiny Andrejas jestem bardzo zadowolona i polecam to biuro dokumenty na czas bardzo miła obsługa p Sabina jest ciepła bardzo miła osobą bardzo pomocną jak i również cały personel biura polecam

Pracownica
Pracownik

Pracuje u p Sabiny od ponad dziesięciu lat w biurze jest osoba bardzo miła i pomocną atmosfera jest rodzinna współpracownicy sympatyczni i pomocni jestem bardzo zadowolona z pracy i ż tego ze mam przyjemność pracować w przemiłej atmosferze w biurze rachunkowym p Sabiny Andrejas

Patryk
Inne

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia przez p Sabine dokumentów mojej firmy wszystko jest na czas miła obsługa współpracowników od siedmiu lat jestem bardzo zadowolony polecam to biuro bardzo miła obsługa

Magda
Inne

Polecam z całą odpowiedzialnością Biuro Rachunkowe Sabina Andrejas. Jestem klientką od par lat.Wszystko załatwione na czas.W razie jakichkolwiek pytań szybka pomoc. Pani Anetka i Pani Monika super profesjonalizm.Pani Sabina zawsze służy pomocą. Dziewczyny w sekretariacie uprzejme i komunikatywne. Polecam

PP
Inne

Właścicielka pani Sabina jest bardzo toksyczną osobą.Uważajcie na to biuro pracownicy bardzo często się zmieniają.

2
Magda
Były pracownik

Nie polecam

2
Olga
Inne
@Magda

Dlaczego nie polecasz pracy w tym Biurze Rachunkowym? Mogłabym poznać jakieś powody? Jakieś warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały?

1
Magda
Były pracownik
@Olga

Szkoda mi czasu na opisywanie zachowania właścicielki biura a Ty jeśli masz szacunek do samej siebie daj sobie spokój

2
X.
Pracownik

Ciągła rotacja pracowników w biurze, ciągłe dokładnie im pracy oraz brak doceniania pracowników. Chaos.

2
aa
Były pracownik

Najgorszy pracodawca jakiego miałam. Człowieczeństwo to obcy wyraz dla właścicielki biura.

2
Abc
Pracownik

Nie za takie pieniądze, nie w tych warunkach...

2
Olga
Inne
@Abc

Jakie pieniądze i jakie warunki dokładnie masz na myśli? I o jakie stanowisko pracy u pani Sabiny Andrejas dokładnie Ci chodzi? Napiszesz coś więcej?

Pracownik

Praca w biurze rachunkowym jest specyficzna, nie każdy sie nadaje. Dużo pracy szczegolnie do 25, szybkie tempo. Księgowe mają duże doświadczenie i w tym dziale raczej nie ma rotacji pracowników, mozna na nich polegać. Pomyłki zdarzają się w kazdym biurze rachunkowym nie zawsze z winy pracowników. Negatywne komentarze wystawiają raczej osoby które nie zostały zatrudnione . Stażystów ma każde wieksze biuro rachunkowe do numerowania i ukladania dokumentów.

cv
@Pracownik

Raczej niezatrudniona osoba nie wie, że trzeba sprzątać. Chyba, że na rozmowie kwalifikacyjne na księgową od razu właścicielka nadmienia że do pozostałych obowiązków będzie sprzątanie innych pomieszczeń a nie tylko miejsca pracy. Za dużo tu potwierdzających się opini

1
Agata
Inne
@cv

Widzę że wiesz, jak wygląda praca w Andrejas. A mogłabyś właśnie szerzej opisać zakres obowiązków pracowników? Będę bardzo wdzięczna, dzięki.

Ala
Były pracownik
@Pracownik

to biuro jest jedną WIELKĄ pomyłką

2
Jowita
Inne

Powiedzcie czy ta oferta dla księgowej ze stycznia jest jeszcze aktualna? Jaką macie atmosferę w pracy?

Praca
Były pracownik
@Jowita

To prawda praca w kołchozie, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy, bardzo dużo pracy i duży stres. Szefowa wiecznie niezadowolona z pracowników i dokłada ciągle pracy.

2
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

dorcza
Inne
@Pytanie

Najniższa krajowa + zlecenie. Praca w kołchozie, pracownicy w stresie przed 25 każdego miesiąca. Przez parę lat prowadzono mi księgowość, wieczne problemy z prostymi sprawami. Nie polecam zdecydowanie.

2
Klijent

W ciągu dwóch lat prowadzi moją firmę trzecia księgowa, nie wspominając o kadrowej bo tam się nie doliczyłem ile ich się zmieniało. Właścicielka nie odbiera telefonów. Nie polecam tego biura, lepiej zapłacić więcej i mieć głowę spokojna.

1
Norbert

Jestem klijentem biura Pani Sabiny od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Polecam biuro wszystkim zainteresowanym.

Magda
@Norbert

pseudo (usunięte przez administratora)widac że piszesz pd andrejas niech się pochwali ilu klientów odeszło do lepszych biur.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

  Zobacz opinie na temat firmy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe
2/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Warszawska 255
  25-551 Kielce
 • NIP: 6571507563 REGON: 291151549
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe
Przejdź do nowych opinii