Opinie o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Maria
Inne

Pani Sabina Andrejas naliczyła mi bardzo duże koszta za rozliczenie. Płaciłam wcześniej o wiele wiele mniej rozliczenia. Oprócz tego że się całkowicie rozliczyłam to jeszcze dodatkowe koszta mi dolicza. A jak się skontaktowałam z nią o to rozliczenie to nie odbierała telefonu.

Przemek Nowy wpis
Inne

Zastanawiałem się dlaczego ostatnie półrocze obfituje w kilka ogłoszeń. 7 m-cy temu chciano przyjąć Specjalistę ds. kadr i płac za 5 000–8 000 zł netto + VAT. We wrześniu samodzielną księgową z doświadczeniem twierdząc, że to praca stała. I ostatnio 2 m-ce temu ponownie szukano samodzielnej księgowej. A z ostatniego wpisu na forum wynika, że oferuje się dzień / dni próbne osobom z doświadczeniem. Jeśli to prawda, to czym uzasadnia się taką praktykę? Czym przekonuje się doświadczone skądinąd osoby do brania w tym udziału?

A Nowy wpis
Inne

Wykorzystuje osoby, które wysłały CV. Zaprasza doświadczone osoby na dzień próbny, potem kolejny i następny. Praca jest świadczona za darmo kilka dni. Potem następna osoba.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Była pracownica Nowy wpis

Byłam , niestety długo nie mogłam zagrzać miejsca w tym Biurze . Nie żałuję dobrze wspominam , z pewnością nabrałam wiekszego doświadczenia i pewności siebie . Polecam : )

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Maria
Inne

W firmie Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe podobno płacą nawet 3700 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Asystent/-ka? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Asystent/-ka.

Marzena
Inne

Jestem od ponad dziesięciu lat obsługiwana przez biuro p. Sabiny Andrejas jestem bardzo zadowolona i polecam to biuro dokumenty na czas bardzo miła obsługa p Sabina jest ciepła bardzo miła osobą bardzo pomocną jak i również cały personel biura polecam

Pracownica

Pracuje u p Sabiny od ponad dziesięciu lat w biurze jest osoba bardzo miła i pomocną atmosfera jest rodzinna współpracownicy sympatyczni i pomocni jestem bardzo zadowolona z pracy i ż tego ze mam przyjemność pracować w przemiłej atmosferze w biurze rachunkowym p Sabiny Andrejas

Patryk
Inne

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia przez p Sabine dokumentów mojej firmy wszystko jest na czas miła obsługa współpracowników od siedmiu lat jestem bardzo zadowolony polecam to biuro bardzo miła obsługa

Inne

Polecam z całą odpowiedzialnością Biuro Rachunkowe Sabina Andrejas. Jestem klientką od par lat.Wszystko załatwione na czas.W razie jakichkolwiek pytań szybka pomoc. Pani Anetka i Pani Monika super profesjonalizm.Pani Sabina zawsze służy pomocą. Dziewczyny w sekretariacie uprzejme i komunikatywne. Polecam

PP
Inne

Właścicielka pani Sabina jest bardzo toksyczną osobą.Uważajcie na to biuro pracownicy bardzo często się zmieniają.

Nie polecam

Olga
@Magda

Dlaczego nie polecasz pracy w tym Biurze Rachunkowym? Mogłabym poznać jakieś powody? Jakieś warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały?

@Olga

Szkoda mi czasu na opisywanie zachowania właścicielki biura a Ty jeśli masz szacunek do samej siebie daj sobie spokój

X.

Ciągła rotacja pracowników w biurze, ciągłe dokładnie im pracy oraz brak doceniania pracowników. Chaos.

aa

Najgorszy pracodawca jakiego miałam. Człowieczeństwo to obcy wyraz dla właścicielki biura.

Abc

Nie za takie pieniądze, nie w tych warunkach...

Olga
@Abc

Jakie pieniądze i jakie warunki dokładnie masz na myśli? I o jakie stanowisko pracy u pani Sabiny Andrejas dokładnie Ci chodzi? Napiszesz coś więcej?

Praca w biurze rachunkowym jest specyficzna, nie każdy sie nadaje. Dużo pracy szczegolnie do 25, szybkie tempo. Księgowe mają duże doświadczenie i w tym dziale raczej nie ma rotacji pracowników, mozna na nich polegać. Pomyłki zdarzają się w kazdym biurze rachunkowym nie zawsze z winy pracowników. Negatywne komentarze wystawiają raczej osoby które nie zostały zatrudnione . Stażystów ma każde wieksze biuro rachunkowe do numerowania i ukladania dokumentów.

cv
@Pracownik

Raczej niezatrudniona osoba nie wie, że trzeba sprzątać. Chyba, że na rozmowie kwalifikacyjne na księgową od razu właścicielka nadmienia że do pozostałych obowiązków będzie sprzątanie innych pomieszczeń a nie tylko miejsca pracy. Za dużo tu potwierdzających się opini

Agata
@cv

Widzę że wiesz, jak wygląda praca w Andrejas. A mogłabyś właśnie szerzej opisać zakres obowiązków pracowników? Będę bardzo wdzięczna, dzięki.

Ala
@Pracownik

to biuro jest jedną WIELKĄ pomyłką

Jowita
Inne

Powiedzcie czy ta oferta dla księgowej ze stycznia jest jeszcze aktualna? Jaką macie atmosferę w pracy?

Praca
@Jowita

To prawda praca w kołchozie, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy, bardzo dużo pracy i duży stres. Szefowa wiecznie niezadowolona z pracowników i dokłada ciągle pracy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

dorcza
@Pytanie

Najniższa krajowa + zlecenie. Praca w kołchozie, pracownicy w stresie przed 25 każdego miesiąca. Przez parę lat prowadzono mi księgowość, wieczne problemy z prostymi sprawami. Nie polecam zdecydowanie.

Klijent

W ciągu dwóch lat prowadzi moją firmę trzecia księgowa, nie wspominając o kadrowej bo tam się nie doliczyłem ile ich się zmieniało. Właścicielka nie odbiera telefonów. Nie polecam tego biura, lepiej zapłacić więcej i mieć głowę spokojna.

Norbert

Jestem klijentem biura Pani Sabiny od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Polecam biuro wszystkim zainteresowanym.

@Norbert

pseudo (usunięte przez administratora)widac że piszesz pd andrejas niech się pochwali ilu klientów odeszło do lepszych biur.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe
2/5 Na podstawie 4 ocen.