Opinie o Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach w Kielce

FLORA ANTYFLORA

Praca tylko i wyłącznie dla studentów i emerytów. Wątpię, żeby ktoś inny przed wiekiem emerytalnym zgodził się pracować co dzień osiem godzin, a mieć płacone za sześć. To jakaś kpina!

@FLORA ANTYFLORA

Czy Ty właśnie krytykujesz naszych polskich emerytów? Niefajnie z Twojej strony tak szczerze, nawet jak uważasz, że jest tragicznie to zawsze można jakoś inaczej o tym na forum napisać... Ale tak przechodząc do sedna to jak to jest tu niby robione, że te dwie godziny ucinają?

FLORA ANTYFLORA
@Wiktoria

Pytaj w kadrach może odpowiedzą Ci jak to rzeczywiście jest. Nie krytykuję sytuacji polskich emerytów tylko mówię jak jest. W pralni pracują w większości emeryci ponieważ inni ludzie (ci, którzy są jeszcze przed emeryturą) raczej nie zgodziliby się na pracowanie na pełny etat za mniej niż najniższą krajową. Sama sobie odpowiedz na to pytanie: Zgodzisz się pracować za darmo 10 godzin tygodniowo? Bo tak wychodzi jak płacą tylko za sześć na dzień. W soboty dostajesz 80 zł a pracować musisz 8 godzin. Czyli wychodzi 10 zł za godzinę.

@FLORA ANTYFLORA

No dobrze czyli w tym kontekście, niepotrzebnie tak negatywnie to odebrałam. Chociaż wciąż się nie dowiedziałam jak to jest zrobione z tymi 2 godzinami sensie, czemu tylko za 6 płacą? To nie można właśnie na tyle przyjść i tyle?

FLORA ANTYFLORA Nowy wpis
@Wiktoria

Nie, z góry masz być w pełni dyspozycyjną osobą jeśli decydujesz się na pracę właśnie tam. Praca przy maglu jest zazwyczaj w parach nie da się bowiem maglować dużych prześcieradeł czy poszew samemu. Jeżeli ty jesteś w parze z osobą, która pracuje co dzień 8 godzin to musisz być te osiem godzin, w przeciwnym wypadku ta osoba skazana by była na pracę dwie godziny samodzielnie. Pracę tam bardzo żle wspominam pomimo tego, że byłam studentką i miałam normalnie płacone. Kasa nie zawsze mi się zgadzała. Ponadto w pracy jest bardzo niemiła atmosfera ja wiem, że to praca, mam za nią płacone ale ciągłe wysłuchiwanie starszych pań (a zwłaszcza ciągłego krzyku delikatnie rzecz ujmując jednej) jest moim zdaniem lekkim przegięciem. Za 6 godzin na dzień mają płacone tylko emeryci jeżeli jesteś studentem masz płacone normalnie czyli 15 zł na godzinę co przekłada się na miesięczną pensję w wysokości 2400 zł.

Monia Nowy wpis
@FLORA ANTYFLORA

Tak to prawda..a 2godziny pracownik robi darmo, a prezeska zgarnia kasę do kieszeni.

Monia Nowy wpis

Witam wszystkich, również nie polecam tego miejsca pracy..to jest wyzyskiwanie ludzi za byle jakie pieniądze.. dziadostwo do entej potęgi.. raz się chodzi ,raz siedzi w domu.. tyle ludzi tam rzekomo jest a ciagle szukaja pracowników nie wiadomo do czego,jak w okresie zimy nie ma w 0gole pracy..idziesz na rozmowe o prace to ci mówią ze miesiąc na umowę zlecenie a pozniej umowa o pracę.. a umowa o pracę jest tylko na stanowisku pralnia..tego się nie mówi jak i tego,że nie ma pozniej pracy..siedziec tam po to tylko żeby siedziec w domu to paranoja..jak i całe to miejsce..

SMERFETKA Nowy wpis

Brud, smród i ubóstwo. Maszyneria stara, magle ledwo chodzą, pralki co chwila się psują. Budynek w tragicznym stanie śmiech, że dotrwał do tych czasów. Starsze panie dorabiające sobie do emerytury na porządku dziennym. Dziadostwo dziadostwem pogania!!!!

Goraltk

(usunięte przez administratora) Stare złom na łysych oponach. Samochód dostawczy. Źle warunki pracy. Jak najdalej od tej firmy, omijać szerokim łukiem.

Omijać to szerokim
@Goraltk

Pracowałem tam wiele lat (usunięte przez administratora) do potęgi entej rządzi tam mała pani z wielką (usunięte przez administratora) w sumie nazywając się panią prezes i to jest prawda że (usunięte przez administratora) na każdym kroku powinien im się ktoś do (usunięte przez administratora) dobrać

@Omijać to szerokim

No troszkę tu poukyrwało treści. W sumie to jako kto przez wiele lat tu pracowałeś? Był chociaż jakiś awans czy coś?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Goraltk.

Nie polecam, (usunięte przez administratora), pracodawca nie wykształcony, nie przestrzega obowiązujących przepisów pracy. (usunięte przez administratora) Wyzyskiwacze, aplikacja na jedno stanowisko pracy, a w rzeczywistości dwa stanowiska za jedną pesję.

szczur

ludzie mlodzi starsi omijajcie ta firme z daleka . to jedna wielka katastrofa!!!!!!

niezadowolonypracą

Oszukują w formie wypłaty 9zł/godzinę a wypłacają 1000zł tylko mimo że robisz ponad 40 godzin tygodniowo i musi być dyspozycyjny inaczej nie dorabia się na nockach za 60zł mogłby ktoś wyciągnąć kasę odszkodowanie to by się nauczyli :P

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach - Kielce

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Spółdzielnia Pracy Usługowo-Handlowa Unipral W Kielcach
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Górna 9
    25-415 Kielce