Opinie o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Regina

A są w ogóle szanse na dobre zarobki? Może z braku fachowców coś pomyślą?

Ktoś

Można liczyć na pensję min 3000?

Pracow
@Ktoś

Wolne zarty, nie tu

Izabela

@Kaja, czy mogłabyś napisać jakie wymagania ma firma na stanowisko głównej księgowej? Czy prócz odpowiedniego wykształcenia i stażu pracy należy mieć ukończone kursy i szkolenia? Piszesz, że warunki pracy są dobre. Firma oferuje bonusy w postaci pakietu socjalnego lub premii? Szczegóły zatrudnienia pomagają osobom poszukującym pracy.

Izabela

@Ktoś, wypowiadasz się w tym wątku, więc wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy. Czy prócz wynagrodzenia firma oferuje dodatki takie jak pakiet socjalny, szkolenia lub premie? Wiesz może, czy obecnie są poszukiwani pracownicy do księgowości? Czy osoby bez doświadczenia do tak zwanego przyuczenia też mogą liczyć na zatrudnienie? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Kaja
@Izabela

Szukali niedawno głównej księgowej ale wymagania mieli duże. Warunki pracy bardzo dobre. Polecam.

Firma Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Izabela

@Pracownik, a na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Czy jest zapewniona prywatna opieka medyczna? Może jeszcze jakieś inne benefity? Kto jeszcze wypowie się o ANDREJAS?

Zainteresowana

Może podpowiecie czy firma potrzebuje księgową? Jaka jest atmosfera?

Zz
@Zainteresowana

Szkoda twojego czasu. Nie polecam.

CDS

Zgadzam się z tobą , same uczennice

Życzliwy

Nie polecam

Uu

Podatniku chcesz być rozliczany przez uczennice to śmiało wybierz tą firmę pozwolisz na wgląd w dokumenty każdemu nowemu pseudo pracownikowi

Zz

Po 3 miesiące pracują dziewczyny bez umowy najlepiej darmowych pracowników by wzięła omijać z daleka a stażyści uczą się na podatnikach żadnej tajemnicy co do dokumentów firm

Ss

Szkoda bo nie daje umów o pracę na czarno robią dziewczyny najlepiej na staż by wzięła lub zwrot z pfronu niedługo zakładem pracy chronionej bedzie

Jak długo pracowałaś w biurze

Super miejsce pracy, można zdobyć doświadczenie. Atmosfera bardzo mila. Szefowa też. Załoga godna polecenia a firma stale się rozwija.Warunki pracy super.

WITAM.Odbywałam staż w tym biurze. Atmosfera jest bardzo miła, właścicielka, jak i pracownice bardzo życzliwe, pomocne. Dzięki nim dużo się nauczyłam. Polecam wszystkim.

Ja też

Właścicielka wydaje się taka sympatyczna na początku ale tylko na początku. Pozory, pozory..

Robiłam tam

Zgadzam się z poprzedniczką. Do puki się nie zbliża wypłata to miła sympatyczna(usunięte przez administratora)Szczerze odradzam omijajcie szerokim Łukiem to Biuro

Była pracownica

Właścicielka oporna co do zawierania umów o pracę. Podejście do pracowników jak do uczniów w szkole podstawowej no i obowiązkowe sprzątanie pomieszczeń i ubikacji na korytarzu ( wg ustalonego grafiku wśród pracowników) bez dodatkowej opłaty. Radzę omijać.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe - Kielce

• Jak się pracuje w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe
  • ul. Warszawska 255