Opinie o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multinor Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multinor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Multinor Sp. z o.o. na część etatu?

Tacik Nowy wpis

Powiedzcie czy w aktualnej sytuacji są jakieś zwiększone wymagania żeby wyjechać do pracy?

Jan Nowy wpis
Klient

Multinor to (usunięte przez administratora) bez skrupułów....bazują na tym,że ludzie nie znają się na rozliczaniu pitu z Norwegii i za rzekome sprawdzenie czy się wszystko ;) zgadza W zeznaniu podatkowym i wskazanie gdzie się podpisać...jak by człowiek sam tego nie wiedział... ;) biorą około 400zl ! Nie polecam tej firmy....jest wiele normalnych firm ...teraz już wiem,które za wszystko biorą 150zl

Xander

Jeszcze rok temu atmosfera delikatnie mówiąc chora, zarobki ok

Nastka Nowy wpis
@Xander

Można poprosić o szczegóły?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aldi

Można u nich pracować na stałe lub na sezon i całkiem dobrze zarobić przez 2-3 miesiące, na wypasione wakacje czy inne wydatki. Fajne młode towarzystwo, szybko można się zintegrować, luźna atmosfera, chociaż każdy wie co ma robić. Pracuje się na nowoczesnym sprzęcie, ciasteczka, colka i inne duperele masz pod ręką od firmy. Na rozmowie chętnie pokazują biuro i ludzi, z którymi będziesz pracować, wiesz gdzie idziesz, co i z kim będziesz robił. Polecam wybrać się chociaż na rozmowę.

dev

Sprawdzalem opinie tej firmy MultiNor w internecie. Na facebooku jest najwiecej negatywnych komentarzy, ale linków do tych komentarzy nie dam rady przytoczyć bo to zazwyczaj są grupy zamknięte i by je zobaczyć trzeba do grupy należeć. ale o MultiNor możzna tez poczytac tutaj (usunięte przez administratora)

Michał
@dev

No ale to w sumie nie na temat są te komentarze, dyskusje o usługach, z nich nie dowiadujemy się niczego o warunkach pracy i płacach...

Czekamy na aktualne informacje jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Multinor Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Multinor Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Multinor Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lęborska 3B