Opinie o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multinor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multinor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Mariusz Nowy wpis
Inne

Zostałem (usunięte przez administratora) przez multinor ale chyba nie pierwszy .Zadzwoniłem sympatyczna pani aż miło było rozmawiać ws,ystko oczywiście załatwiają wysyłają itp chodzi o druk s1 Po wpłaceniu pieniędzy już niechętnie rozmawiali itp no niby wszystko załatwione druk wysłany . Po tygodniu sprawdzam czy mam już ubezpieczenie w Polsce (niestety ale dalej go brak ) dzwonie na infolinię bo niestety Katarzyna nie odbiera pani się gęsto tłumaczy ze to nie znią była rozmowa itp.powiedziała że przekażę ze Dzwoniłem do Katarzyny.by oddzwoniła łaskawa pani dzwoni i mówi że zapomniała wysłać niewie jakim cudem gdzieś się jej zapodziało .Co się okazuje to ona mi na maila przyśle żebym sobie listem wysłał do Navu .Kpia i żart 260 zł w błoto wywalone .Duże sobie podejrzyj złamana (usunięte przez administratora) ta kasą NIE KOŻYSTAJ Z ICH USŁUG

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak często w Multinor Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 27 lutego na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Art Nowy wpis
Inne

Firmie zależy tylko na pieniądzach a nie żeby pomóc. Po przelewie w niczym mi nie pomogli. Jestem w plecy 700 pln.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Multinor Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multinor Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jan
Inne

Multinor to (usunięte przez administratora) bez skrupułów....bazują na tym,że ludzie nie znają się na rozliczaniu pitu z Norwegii i za rzekome sprawdzenie czy się wszystko ;) zgadza W zeznaniu podatkowym i wskazanie gdzie się podpisać...jak by człowiek sam tego nie wiedział... ;) biorą około 400zl ! Nie polecam tej firmy....jest wiele normalnych firm ...teraz już wiem,które za wszystko biorą 150zl

Xander

Jeszcze rok temu atmosfera delikatnie mówiąc chora, zarobki ok

Nastka
@Xander

Można poprosić o szczegóły?

Aldi

Można u nich pracować na stałe lub na sezon i całkiem dobrze zarobić przez 2-3 miesiące, na wypasione wakacje czy inne wydatki. Fajne młode towarzystwo, szybko można się zintegrować, luźna atmosfera, chociaż każdy wie co ma robić. Pracuje się na nowoczesnym sprzęcie, ciasteczka, colka i inne duperele masz pod ręką od firmy. Na rozmowie chętnie pokazują biuro i ludzi, z którymi będziesz pracować, wiesz gdzie idziesz, co i z kim będziesz robił. Polecam wybrać się chociaż na rozmowę.

dev

Sprawdzalem opinie tej firmy MultiNor w internecie. Na facebooku jest najwiecej negatywnych komentarzy, ale linków do tych komentarzy nie dam rady przytoczyć bo to zazwyczaj są grupy zamknięte i by je zobaczyć trzeba do grupy należeć. ale o MultiNor możzna tez poczytac tutaj (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Michał
@dev

No ale to w sumie nie na temat są te komentarze, dyskusje o usługach, z nich nie dowiadujemy się niczego o warunkach pracy i płacach...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Multinor Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Multinor Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lęborska 3B
    80-386 Gdańsk
  • NIP: 5842739168 REGON: 360425953 KRS: 0000537085
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Multinor Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii