Opinie o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multinor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multinor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Multinor Sp. z o.o.?

Mariusz Nowy wpis

Zostałem (usunięte przez administratora) przez multinor ale chyba nie pierwszy .Zadzwoniłem sympatyczna pani aż miło było rozmawiać ws,ystko oczywiście załatwiają wysyłają itp chodzi o druk s1 Po wpłaceniu pieniędzy już niechętnie rozmawiali itp no niby wszystko załatwione druk wysłany . Po tygodniu sprawdzam czy mam już ubezpieczenie w Polsce (niestety ale dalej go brak ) dzwonie na infolinię bo niestety Katarzyna nie odbiera pani się gęsto tłumaczy ze to nie znią była rozmowa itp.powiedziała że przekażę ze Dzwoniłem do Katarzyny.by oddzwoniła łaskawa pani dzwoni i mówi że zapomniała wysłać niewie jakim cudem gdzieś się jej zapodziało .Co się okazuje to ona mi na maila przyśle żebym sobie listem wysłał do Navu .Kpia i żart 260 zł w błoto wywalone .Duże sobie podejrzyj złamana (usunięte przez administratora) ta kasą NIE KOŻYSTAJ Z ICH USŁUG

Jak często w Multinor Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 27 lutego na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Art Nowy wpis

Firmie zależy tylko na pieniądzach a nie żeby pomóc. Po przelewie w niczym mi nie pomogli. Jestem w plecy 700 pln.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multinor Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Multinor Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jan

Multinor to (usunięte przez administratora) bez skrupułów....bazują na tym,że ludzie nie znają się na rozliczaniu pitu z Norwegii i za rzekome sprawdzenie czy się wszystko ;) zgadza W zeznaniu podatkowym i wskazanie gdzie się podpisać...jak by człowiek sam tego nie wiedział... ;) biorą około 400zl ! Nie polecam tej firmy....jest wiele normalnych firm ...teraz już wiem,które za wszystko biorą 150zl

Xander

Jeszcze rok temu atmosfera delikatnie mówiąc chora, zarobki ok

Nastka
@Xander

Można poprosić o szczegóły?

Aldi

Można u nich pracować na stałe lub na sezon i całkiem dobrze zarobić przez 2-3 miesiące, na wypasione wakacje czy inne wydatki. Fajne młode towarzystwo, szybko można się zintegrować, luźna atmosfera, chociaż każdy wie co ma robić. Pracuje się na nowoczesnym sprzęcie, ciasteczka, colka i inne duperele masz pod ręką od firmy. Na rozmowie chętnie pokazują biuro i ludzi, z którymi będziesz pracować, wiesz gdzie idziesz, co i z kim będziesz robił. Polecam wybrać się chociaż na rozmowę.

dev

Sprawdzalem opinie tej firmy MultiNor w internecie. Na facebooku jest najwiecej negatywnych komentarzy, ale linków do tych komentarzy nie dam rady przytoczyć bo to zazwyczaj są grupy zamknięte i by je zobaczyć trzeba do grupy należeć. ale o MultiNor możzna tez poczytac tutaj (usunięte przez administratora)

@dev

No ale to w sumie nie na temat są te komentarze, dyskusje o usługach, z nich nie dowiadujemy się niczego o warunkach pracy i płacach...

Zostaw merytoryczną opinię o Multinor Sp. z o.o. - Gdańsk

Multinor Sp. z o.o.