Opinie o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multinor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multinor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multinor Sp. z o.o. w Gdańsk

Ania Nowy wpis

Może nie każdy nastawia sie od razu na awans i na jakieś zmiany a widzę też przypis po tym ze ludzie tu latami pracują. warunki mogą być w takim razie nienajgorsze jak już dłużej porobisz? Jeśli sie tu teraz przyjmę to trafie na spokojna i mila atmosferę?

Jak długo trwa proces awansu w Multinor Sp. z o.o.?

been there before Nowy wpis

jeśli liczysz na awans, szukaj innej firmy. ludzie latami pracują na tych samych stanowiskach, nie ma czegoś takiego jak rozwój pracownika/awans itp. jakieś gadki o szkoleniach, ciągłym podnoszeniu kwalifikacji to żart. w tej firmie utrzymują się osoby, które nie liczą na tego typu 'atrakcje', wykonując polecenia dyrektorki. osoby, którym zależy na rzeczywistym rozwoju, awansie, po prostu znajdują inną pracę, bo szybko przekonują się, że zarządzanie w tej firmie nie istnieje, motywowanie pracowników nie istnieje, a ci najlepsi maja wyższe kompetencji niż osoba, która nimi zarządza. fajna praca dla studenta na chwilę, żeby coś do cv złapać

Mariusz Nowy wpis

Zostałem (usunięte przez administratora) przez multinor ale chyba nie pierwszy .Zadzwoniłem sympatyczna pani aż miło było rozmawiać ws,ystko oczywiście załatwiają wysyłają itp chodzi o druk s1 Po wpłaceniu pieniędzy już niechętnie rozmawiali itp no niby wszystko załatwione druk wysłany . Po tygodniu sprawdzam czy mam już ubezpieczenie w Polsce (niestety ale dalej go brak ) dzwonie na infolinię bo niestety Katarzyna nie odbiera pani się gęsto tłumaczy ze to nie znią była rozmowa itp.powiedziała że przekażę ze Dzwoniłem do Katarzyny.by oddzwoniła łaskawa pani dzwoni i mówi że zapomniała wysłać niewie jakim cudem gdzieś się jej zapodziało .Co się okazuje to ona mi na maila przyśle żebym sobie listem wysłał do Navu .Kpia i żart 260 zł w błoto wywalone .Duże sobie podejrzyj złamana (usunięte przez administratora) ta kasą NIE KOŻYSTAJ Z ICH USŁUG

Jak często w Multinor Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 27 lutego na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multinor Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Art

Firmie zależy tylko na pieniądzach a nie żeby pomóc. Po przelewie w niczym mi nie pomogli. Jestem w plecy 700 pln.

Czy Multinor Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jan

Multinor to (usunięte przez administratora) bez skrupułów....bazują na tym,że ludzie nie znają się na rozliczaniu pitu z Norwegii i za rzekome sprawdzenie czy się wszystko ;) zgadza W zeznaniu podatkowym i wskazanie gdzie się podpisać...jak by człowiek sam tego nie wiedział... ;) biorą około 400zl ! Nie polecam tej firmy....jest wiele normalnych firm ...teraz już wiem,które za wszystko biorą 150zl

Xander

Jeszcze rok temu atmosfera delikatnie mówiąc chora, zarobki ok

Nastka
@Xander

Można poprosić o szczegóły?

Aldi

Można u nich pracować na stałe lub na sezon i całkiem dobrze zarobić przez 2-3 miesiące, na wypasione wakacje czy inne wydatki. Fajne młode towarzystwo, szybko można się zintegrować, luźna atmosfera, chociaż każdy wie co ma robić. Pracuje się na nowoczesnym sprzęcie, ciasteczka, colka i inne duperele masz pod ręką od firmy. Na rozmowie chętnie pokazują biuro i ludzi, z którymi będziesz pracować, wiesz gdzie idziesz, co i z kim będziesz robił. Polecam wybrać się chociaż na rozmowę.

dev

Sprawdzalem opinie tej firmy MultiNor w internecie. Na facebooku jest najwiecej negatywnych komentarzy, ale linków do tych komentarzy nie dam rady przytoczyć bo to zazwyczaj są grupy zamknięte i by je zobaczyć trzeba do grupy należeć. ale o MultiNor możzna tez poczytac tutaj (usunięte przez administratora)

@dev

No ale to w sumie nie na temat są te komentarze, dyskusje o usługach, z nich nie dowiadujemy się niczego o warunkach pracy i płacach...

Zostaw merytoryczną opinię o Multinor Sp. z o.o. - Gdańsk

Multinor Sp. z o.o.