Sostmeier Polska sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Sostmeier Polska sp. z o.o.

Iwona

@J.P. Jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają, więc nie insynuuj, że kasowane są negatywne dla Sostmeier Polska, bo forum nie na tym polega. Tu mają się znajdować same prawdziwe i merytoryczne opinie.

Były. S.

Z tego co wiem to teraz system zjazdów sie zmienił. Ale za to maja byc Premie za mobilnosc. Ha,,ha. Za wykonanie pracy na ikonie łóżka w tacho. A tym samym obniżenie ilości godzin pracy w skali kwartału i w skali roku.

J.P.
@Były. S. 02.09.2017 11:15

Napiszę jeszcze raz, bo widzę że niewygodne opinie są kasowane. DOBRZE SIĘ STAŁO ŻE CIĘ JUŻ NIE MA W TEJ FIRMIE

Były. S.

Tak jest.Dobrze. Zwłaszcza powrót busem po całym dniu pracy 15godzin + 18godzin powrót do domu.

A.L

slusznie napisal W.R I TYLE W TEMAICE A DO NN jak ci sie nie podoba to sie zwolinij ... chyba ze ty z tych ze na forum to welki aS albo na parkingu po pijaku ...... a pozniej ogonek podkuli ................ a moze to ty nie raz zarzygales busa i teraz szukasz gdzie tu sie zemscic ze ktos sie wzial za to a co do warunkow to zawsze moze byc lepeij ........... wiecje kasy itp ........ jedne plus tej firmy kasa zawsze na czas i wiesz za co i ile a nie tak jak u innych pol na konto pol pod stolem

W. R.

Przestańcie pitolić. Prawda że to nie jest ta sama firma co kiedyś. Ale do dziada jeszcze jej wiele brakuje. Jak byście pojeździli u prawdziwych dziadów to byście docenili co macie. Nie jest to dobre miejsce tylko dla pijaków ,leni ,brudasów i złodziei. Jak ktoś poważne podchodzi do roboty to będzie zadowolony.

Iwona

@NN dzięki za wyczerpującą odpowiedź, jednak kołchoz to bardzo poważne oskarżenie i nie powinno się miejsc pracy porównywać do takich miejsc. Czy ktoś ma podobne odczucia jak użytkownik @NN i @były? Ważne jest to dla osób zastanawiających się nad pracą w Sostmeier.

NN

Zaczynają się cięcia w wynagrodzeniu. Co jakiś czas gównomieszajacy wpada na nowy genialny pomysł jak tu zabłysnąć. Oczywiście wiadomo czyim kosztem. Od dawna nie ma dobrego kierownika który poskładał by ten kołchoz (jaki sie zrobił) do kupy. Pojawiają się wizjonerzy i szamani mający uleczyć chorą sytuację w tej firmie. Nie ważne że nie mają zielonego pojęcia jak się do tego zabrać, mają za to poczucie pełnienia misji. Oczywiście zaczynają od uje..nia kierowcy. Kierowcy są przyczyną wszelkiego zła. Och jakby było wspaniale gdyby drogi zostały opanowane przez autonomiczne ciężarówki. Ale na razie tak nie jest więc trzeba zacząć działać tradycyjnie. Czyli na dzień dobry walimy po premii. Coś czuję że znowu paru ludzi odejdzie i przyjdą kolejne ASY. A tam gdzie rotacja tam kołchoz. Ale jak ma być dobrze skoro Niemiec zatrudnia jako specjalistę ds. transportu człowieka którego największym osiągnięciem było uczestnictwo w programie Master Chief???!!! No i nagotował bigosu że ho ho. Wizjonerzy w dziuplę kopani których hasłem przewodnim jest motto JEB@Ć, KARAĆ , NIE WYRÓŻNIAĆ. Następny zaczyna błyszczeć i wprowadza odpowiedzialność zbiorową np. jeśli "kolega" napie..oli się w busie i przy okazji zleje się ,zesra ,lub zrzyga ,to wszyscy jadący razem z nim nie dostaną premii. No chyba że ładnie posprzatają busa to wtedy nie ma problemu. A myślałem że czasy odpowiedzialności zbiorowej to przeszłość. BŁĄD. Albo premię od stażu w firmie za przepracowanie min. 3 lat. No super???? zwłaszcza że 70% załogi ma od 6 miesięcy do 1,5 roku. Można? Można. Więc komu to pasuje to zapraszam do prężnie rozwijającej się itd. itp.

były

kiedyś była podstawa i premie + delegacje 50 euro(12.5 euro dieta+37.5 ryczałt za nocleg w kabinie)/doba... teraz obcinają premie, zostaje podstawa i jakieś 100-150 premii ( i pewnie niedługo tych premii wogóle nie będzie - oszczędności w firmie)+ delegacja 50 euro/doba, ale ostatni dzień na zjazd do domu płacą 12,5 euro diety bez ryczałtu noclegowego bo nie śpisz w kabinie tylko w busie jadąc do domu. wyjazd z domu w piątek na podmianę kierowców i powrót po 4 tygodniach w niedzielę rano. praca pod niemieckimi dysponentami, tacho często na maxa - ale do przegięć tacha nikt nie zmusza.. często 2-3 załadunki zwożenie na magazyn firmowy, rozładunek i załadunek innego towaru, potem w trasę i często 3-5, nawet 8 rozładunków... nie masz swojego auta jak to bywa w systemach, więc są auta zaniedbane.

były

Iwona

Pracujesz w Sostmeier Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

maruś

hmmm widze ze tych kierowcow i ktorych pisaliscie to oni w dalszym ciagu poszukuja i to w wielu wojewodztwach w Polsce na prawde..oferuja atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, system premiowy moze ktos jest zaitneresowany?

Lazar

Nie polecam tej firmy, no chyba że chcecie zasuwać 3x po 15H pracy w tygodniu i resztę po 13H pracy bo tak planują robotę że inaczej nie wyjdzie, wykorzystają tacho do końca, a jak zabraknie wam czasu pracy czy jazdy to każą jechać dalej bo klient bardzo ważny i nie ważne że przegniesz tacho, masz zrobić wydruk i stosowny opis musisz dojechać na zał/rozł. a jak już tam będziesz to pauzę masz robić pod rampą. Opisałem jeden największy minus tej firmy, resztę da się znieść. Lazar. Były Kierowca.

DICK

Chcę się zatrudnić w tej firmie - napiszcie coś o tej firmie.

Bobass

Tak wszyscy narzekacie i pie... farmazony zamiast napisać konkretnie stanowisko , zarobki na rękę , bonusy, czy kierownictwo normalne czy drze ryja , godziny pracy i czy też robota jest po godzinach a nie każdy piszę, że syf.

były kierowca
@Bobass 10.04.2015 00:44

Olo pracuje w logistyce i o konkurencji też tak piszę. Jako były kierowca. Może jakieś fakty na temat tej firmy.

byly

Polecam

Zostaw opinię o Sostmeier Polska sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sostmeier Polska sp. z o.o.