Opinie o ifirma.pl - IFIRMA S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ifirma S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ifirma S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ifirma S.A. w Wrocław

jan

Jako klient mogę jedynie powiedzieć że beznadziejne usługi księgowe mają, ale to korpo więc nie ma co się dziwić, korposzczury tam siedzą tylko którym nic się nie chce.

BOK IFIRMA
@klient

Z serwisem można się kontaktować mailowo, telefonicznie i na czacie. W przypadku korzystania z usługi BR kontakt z księgową odbywa się za pośrednictwem maila i telefonu.

Haiti

Slabe zarobki co do wykonywanej pracy ksiegowej

@HR

Dobrze jest moc poznać te początkowe warunki wynagradzania w takim razie. ciekawi mnie przy tym już opinia samych zatrudnionych. Jak oceniacie poziom ofertowanego wynagrodzenia względem zakładanych obowiązków? czy to według was praca na lata?

Okradziony klient Nowy wpis

Niestety, opinie o ifirma i o dobrym kontakcie są raczej nie prawdziwe bądź wykupione. Korzystałem z tej firmy od 2019roku i stanowczo odradzam. Przez błędy popełnione w księgowości straciłem pieniądze a firma nagle urwała kontakt. Ostrzegam wszystkich ! Na każde moje słowo mam dowody i sprawa prawdopodobnie zostanie zlecona na stronę prawną za (usunięte przez administratora) Droga ifirmo zapraszam do uczciwego rozliczenia.

Samanta Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT, zwłaszcza że istnieje opcja aby móc podjąć się jej w praktyce na część etatu na czym wstępnie mi zależy. cenie sobie elastyczność. ile na tym stanowisku od godziny na rękę mniej więcej się zarabia?

Merytoryczny Przemek Nowy wpis

Byłem klientem ifirma i niestety zostałem zmuszony aby napisać tę opinię w każdym możliwym miejscu, aby przestrzec wszystkich którzy planują współpracę z ifirma. Większość czasu byłem zadowolony, do momentu kiedy coś poszło nie tak. Firma zobowiązała się wypłacić rekompensatę (pomijam jej wysokość która jest kpiną). Lecz mimo że dopełniłem wszystkich "regulaminowych" zagrywek kontakt się urwał. Maile pisane do bok, indywidualnej księgowej, kierownika działu. Nikt nie raczy wam odpisać kiedy zostanie wypłacona ustalona kwota. Niestety opinie o ifirma mam przez ten gówniarski wybryk negatywną. Myślałem że zakończenie współpracy można wykonać w przyjacielski sposób, myliłem się. Nie poważni ludzie, nie słowny BOK. Aktualnie ustalane są dalsze kroki prawne, ponieważ pieniądze wiszą już od ponad miesiąca a kontakt się urwał. Nie polecam ifirma księgowośc indywidualna

Monika Nowy wpis

Korzystam z biura rachunkowego do 4 lat, nie mam zastrzeżeń. Wszystko na czas, jeśli czegoś nie wiem zawsze mogę zadzwonić i dopytać. Poleciłam usługi Ifirmy mężowi, zaczął od konsultacji (darmowej) w celu założeniu firmy z konsultantką, a obecnie również korzysta z biura rachunkowego.

Księgowa

Przyjazna atmosfera, pytania głównie merytoryczne. Test wiedzy.

Kilka pytań o WNT, podstawy PIT i sposoby księgowania samochodów.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jagna

Cześć, od wczoraj widoczna jest oferta dla Java Developera. Wiem po samym opisie, że wymaga się 5+ doświadczenia, ale czy mógłby ktoś przybliżyć rozmowę rekrutacyjną? Kojarzy ktoś przykładowe zadanie techniczne?

Korzystałem z serwisu 3lata. Nastąpiła mała wpadka ze strony księgowej (co mnie za bardzo nie przejęło, zdarza się). To co stało się w celu wyjaśnienia wpadki i zaproponowanej "rekompensaty" za realnie stracone pieniądze to kpina. Gdy coś idzie nie tak nagle jesteście spychani z indywidualnego kontaktu z opiekunem do "ogólnej" infolinii na której odpowiedz możecie czekać tygodniami. Proponowane rozwiązania są tak aby powiedzieć ci pocałuj nas (usunięte przez administratora) nic więcej nie możesz. Ogólnie od momentu kiedy złożyłem rezygnację ze współpracy kontakt zerowy, a rekompensata nadal nie wypłacona. Przez pierwsze dwa lata było super, ceny były konkurencyjne, aktualnie za wszystko dopłacasz dodatkowo a kontakt jest coraz gorszy. W swojej karierze namówiłem kilku znajomych na tę firmę i teraz niestety żałuję :(

Iga

Od czego zależne będą zarobki dla HTML / CSS Developera? Wiem, że piszą o opcji „od 5000 zł brutto” ale do jakich kwot maksymalnych się dochodzi i na jakich warunkach? zastanawiam się czy by się nie zgłosić, ale piszą, że to tylko praca hybrydowa jeśli już, ciekawe kiedy zdalną dodadzą

Czy Ifirma S.A. zapewnia kartę multisportu?

HR

Oczywiście! Dodatkowo oferujemy darmowe pakiety prywatnej opieki medycznej oraz szkolenia. A dodatkowo: - bezpłatny parking oraz firmowe rowery do Twojej dyspozycji, - wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez, - elastyczne godziny pracy.

Tak, mamy kartę multisport i opiekę medyczną :) a do tego są na przykład rowery firmowe, z których można do woli korzystać!

Taki staż pracy się ceni, gratuluje:) Napiszesz coś więcej jednak? Jak zarobki, bo niżej widzę, że różne opinie są na ten temat. Czy przez te 10 lat firma regularnie podnosiła wynagrodzenie? Sporo pracowników się przewinęło, czy można tu znaleźć stabilność i podobnie do ciebie znajda się pracownicy też z takim stażem? :)

En

Zarobki znacznie powyżej średniej na rynku księgowym, bardzo mała rotacja, w sumie można powiedzieć że brak rotacji pracowników. Wiele osób pracuje w firmie pow. 10 lat

Aldona
@En

Z jednej strony to super, szczególnie z tymi zarobkami, a z drugiej myślałam, żeby tu się przyjąć do księgowości, ale skoro nie ma rotacji to ciężko chyba się do was dostać? Wiesz coś na temat zbliżających się przyjęć?:)

En
@Aldona

Firma zatrudnia w zasadzie co miesiąc - rekrutacje księgowe odbywają się w trybie ciągłym. Wszystkie oferty są opublikowane na https://kariera.ifirma.pl

@En

Bo zarobki są powyżej średniej i praca w tej firmie jest stabilna. Sam pracuję już 5 lat.

@En

Bo to prawda. Wszystko jest na www.karier.ifirma.pl

Nie będzie podwyżek? Ktoś spytał czy jest szansa na poprawę finansów i do teraz już nikt co do tego się nie odniósł, wole mieć jasność, bo od wiosny pracy będę szukać w księgowości. gdzie zazwyczaj są dodawane ogłoszenia? Na stronie chyba nie ma zakładki z karierą?

Oferty pracy znajdziesz tutaj: https://kariera.ifirma.pl/oferty-pracy/ Są podawane widełki prac, zakresy, benefity itp. Itd. :)

Czy w Ifirma S.A. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Księgowa?

Kadry Ifirma

Każdy pracownik rozpoczyna współpracę od razu w ramach umowy o pracę, standardowo po okresie próbnym można starać się o umowę na czas nieokreślony.

Ina
@Kadry Ifirma

Zastanawiam się na jakiej zasadzie można rozumieć wspomniane starania o właśnie ten typ umowy. Jedyne co będzie go podpierać jest wynik z tamtego okresu próbnego czy może jednak coś jeszcze? liczę na te umowę od razu

Klientka

Przez błąd księgowego wyszła mi spora niedopłata ZUS :( Kierowniczka biura rachunkowego woli bronić swojego pracownika niż utrzymać klienta. Powiedziała nawet, że mają dużo klientów i nie są w stanie dopilnować wszystkich moich spraw. Księgowy robi to co do niego należy, czyli klepie w klawiaturę i księguje rachunki, ale wszystkiego musi przedsiębiorca pilnować sam, sprawdzając, czy księgowy wszystko zrobił jak należy. Dramat. Nie za to płacę dedykowanemu księgowemu. Żegnam się z tą korpo maszynką.

Cześć, to jak to jest z tym wynagrodzeniem dla Księgowej? Oferta zapowiada się naprawde obeicująco i chciałam aplikować. Oferują 6 200 – 8 500 zł/m-c brutto po zakończeniu szkolenia, a ktoś z was wspomniał o zarobkach nawet o 1500 zł niższych. Ktoś mógłby wyjasnić, skąd te różnice? Podczas okresu prónego zarabia się mniej, a czy zdarzyło się tak, że firma zrezygnowała z pracownika po jego zakończeniu? Czy raczej przedłużają współpracę? No i skoro można pracować stancjonarnie i zdalnie, to jaka część z was uszczędza do biura? Jest się do kogo odezwać?;) Home office niestety mi nie przypadł do gustu ;) PS jak wspominacie swoją rekrutację? może dostanę od was jakieś cenne rady?:D

Obecny pracownik

Wiele osób w tej firmie pracuje po 5, 10, 15 a nawet 20 lat. Świadczy to o dobrej atmosferze, i odpowiednich warunkach. Dzięki możliwościom rozwoju i ludziom wokół, wykonywana praca się nie nudzi. :)

Pablo

Od 3 lat jestem pracownikiem i nie narzekam ani na kontakt z przełożonym ani na atmosferę w dziale. Ekipa dość stała z małą rotacją. Jeżeli szukasz wyzwań, chcesz się nauczyć wielu rzeczy i jesteś otwarty i pracowity to miejsce dla Ciebie :)

Klientka Ifirma

Jestem klientką Ifirmy od 6 lat, współpracowałam w ramach biura rachunkowego z dwiema wspaniałymi księgowymi. Zawsze bardzo dobry kontakt, cena również konkurencyjna. Księgowe wiedzą o wszystkich nowinkach, więc ufam im, że nigdy niczego nie przeoczą co w mojej branży jest szczególnie ważne.

Jaki jest wkład kierownictwa Ifirma S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Księgowość

Budowanie czego? Dobry żart! Jesteś trybikiem w maszynie. Kasa ma się zgadzać, a Ty masz robić swoje i cieszyć się, że zarabiasz (notabene przeciętne) pieniądze.

Bolek

Tu tylko kierownictwo rujnuje atmosferę, księgowe za to wyjątkowo przyjazne i sympatyczne.

@Bolek

Przyjazne i sympatyczne mimo otrzymywania jakichś potencjalnie gorszych stawek? A przynajmniej przeciętnych tak jak powyżej już wskazano? Ile wiec tegoroczne zarobki mogą wynieść już tak w praktyce? Czy w tym obszarze nie ma szans na poprawę?

Bolek

Nie polecam, miało być fajnie, prawie jak w korpo, ale długa droga przed Wami. Ścieżka Twojej kariery to bycie księgową książek i ryczałtów, a jak wystarczająco wejdziesz w (usunięte przez administratora) to zostaniesz koordynatorem, który będzie sprzedawał swój zespół wyżej. Na początku zostaniesz oczarowany słowami - o wszystko pytaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji, Ale! Jest nas kilku koordynatorów i każdy ma inne zdanie, a następne kluczowe - to głównej koordynator będziesz się bał zapytać. Kobieta niby na poziomie, ale bucząca, oceniająca samym wzrokiem, waląca pięścią w biurko przy każdej możliwej okazji, nerwica zmieszana z staropanieństwiem daje mieszankę wybuchową. Koordynatorzy nie wiedzą jak skonfigurować program, ale jak źle to zrobisz to wylatujesz. Dobra szkoła życia po studiach, ale uciekajcie stamtąd, co ja mam w planie, do prywatnych biur rachunkowych. Jeżeli czytają to klienci zastanawiający się nad podjęciem współpracy - nie polecam. Tanio, ale jesteś nic nieznaczącym przedsiębiorcą, któremu jak coś nie pasuje, to rozwiążą umowę. Pracują tu BOT-y, nie ludzie.

Haiti

Slabe zarobki co do wykonywanej pracy ksiegowej

@Haiti

jakoś słabo ze szczegółami w tej opinii, żeby móc jakąś konkretną informację odnośnie warunków zatrudnienia wyciągnąć... można szczegół jakiś z tego wydobyć? jakie konkretnie obowiązki ą tu przytaczane?

Księgowa
@Marta

Ja zarabiam blisko dwa razy tyle co w poprzednim biurze rachunkowym. Zasady i warunki pracy tez są nieporównywalnie lepsze - chodzi mi o wsparcie merytoryczne i ogólne sprawy organizacyjne typu prywatna opieka zdrowotna, sprzęt, imprezy itd. Do tego dochodzą premie kwartalne + fajne zasady dotyczące urlopów i pracy hybrydowej. Jak czytam te opinie czasem wydaje mi się, że ktoś tu prowadzi jakieś osobiste mszczenie się. Raz jest klientem raz księgowa a raz byłym pracownikiem. Ja pracuje ponad 3 lata mogę śmiało polecić.

@Księgowa

3 lata i planowana jest dłuższa perspektywa czy może tu dojść do jakiegoś wypalenia? temat premii jest zawsze dość ciekawy, te kwartalne to jak ostatecznie wychodzą? od czego konkretnie zależą?

Katarzyna Krzemińska
@Marta

Marto, za ostatni kwartał premię otrzymało blisko 35% zespołu i wyniosły do 30% wynagrodzenia poszczególnego księgowego. Większość naszego zespołu pracuje z nami od ponad 5 lat, są wśród nas osoby, które zaczęły pracę krótko po założeniu biura (współpracujemy razem już od 10 lat). Osoby, które dołączyły do nas w ostatnich 2/3 latach także są z nami nadal :) W zakresie sposobu i warunków ustalania premii - tu wchodzimy w wewnętrzne informacje spółki, w związku z tym nie możemy przekazać Ci szczegółów. Kierownik Biura Rachunkowego serwisu ifirma.pl

Sylwia
@Haiti

To prawda, 4500-5700 brutto za pełna wiedzę księgowa to jakaś porażka.

@Sylwia

Nie jest to prawdą, nasze wynagrodzenia na stanowisku księgowej kształtują się na poziomie 4300 - 8500 zł brutto. Z czego 4300 to wynagrodzenie na okresie próbnym podczas szkolenia księgowej bez doświadczenia. Poza podstawą wynagrodzenia księgowe otrzymują bardzo atrakcyjne prowizje. https://kariera.ifirma.pl/ksiegowa-ksiegowy

@HR

Jak te prowizje są naliczane? One są liczone od firm, które obsłuży dana osoba? Czy prowizje są liczone od obrotu całej firmy? Jest tu jakiś stały wzór liczenia prowizji i czy ona jest płacona co miesiąc, czy np. co kwartał?

@HR

Czemu nie została udzielona odpowiedz odnośne prowizji? Mnie także ona zaciekawiła. Co także z innymi stanowiskami? Jakie są zasady? I czy jest tak jak napisala pani wyżej ze raczej 5,7 tys brutto to max?

HR

Prowizje wypłacane są co miesiąc, zależą od kilku czynników min. stażu pracy, rodzaju wykonywanych operacji księgowych. Zasady ich wyliczania są jasno opisane i ma w nie wgląd każdy pracownik BR. Dodatkowo co kwartał są wypłacane premie uznaniowe związane z jakością i rzetelnością wykonywanej pracy. Ich zasady są także sformalizowane.

HR

Zasady wynagrodzeń są zależne os stanowiska inaczej wygląda to na stanowisku księgowej a inaczej np. w sekretariacie czy wśród konsultantów. Zasady premiowania są sformalizowane. Nie jest prawdą, że 5,7 tyś brutto to max. To raczej wynagrodzenie początkowe. Wystarczy sprawdzić widełki na naszej stronie https://kariera.ifirma.pl. Zapraszamy do aplikowania.

Niezadowolona

Jak to możliwe, że tak duża firma nie jest w stanie zrekrutować pracowników odpowiednio kompetentnych i o właściwej kulturze osobistej? Takich, którzy choć potrafią powiedzieć "przepraszam" gdy się pomylą w istotnej sprawie i klient to wyłapie. Takich, którzy odpowiadają na maile przynajmniej jakkolwiek i choćby po tygodniu oczekiwania. Takich, którzy nie wprowadzają klienta w błąd do tego stopnia, że klient się zastawia, czy to możliwe, że księgowa aż tak się nie orientuje, czy może chodzi o to, by klient nie miał ochoty pytać jej już o cokolwiek...?

BR
@Niezadowolona

Prosimy o kontakt na adres reklamacje@ifirma.pl w celu wyjaśnienia sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ifirma S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ifirma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ifirma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ifirma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 22 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ifirma S.A.?

Kandydaci do pracy w Ifirma S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ifirma S.A.
4.5/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Grabiszyńska 241B
    53-234 Wrocław