Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa

Wrocław

Opinie o Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa

Pawcio

Blazny puszczają gluche telefony tak jak by czekali ze do nich oddzwonisz....idioci skonczeni ......mają do mnie sprawę to niech zadzwonia normalnie

gość

Bardzo dobra kancelaria, można się dużo nauczyć. Jeżeli ktoś rzeczywiście pracuje powinien czuć się doceniony. Atmosfera, jak i ludzie bardzo ok. Obecnie już nie pracuję, ale miło wspominam pracę w tej kancelarii.

Gość

Jak nie stać kogoś na zatrudnianie na umowę o pracę , to po co zakładać firmę?! Wszędzie tylko studenci faworyzowani, bo oczywiście to dla Kancelarii najtańsze koszta. Żenada.

Gość

A ile płacą? Czy zatrudniają na umowę o pracę?

rob

Nie polecam - na wstępie obiecywali podwyżkę po 3 miesiącach, a potem okazało się, że nawet na wstępie była marna kasa. Atmosfera nieprzyjemna.

remka

byłam an rozmowie i czekam na odpowiedź, czy ktoś wie jak długo? wydaje się całkiem spoko firma.

miranda

Nie polecam nikomu, proponują śmieciowe umowy i do tego marna kasa... Aż dziwne, że jeszcze PIP do nich nie wkroczył tam z kontrolą, od znajomego który tam kiedyś pracował wiem, że prawie cała kancelaria jedzie na umowach zlecenie, a szansa na umowę o pracę pojawia się w momencie zajścia w ciąże w ogłoszeniu piszą że potrzebują kogoś do "pracy" a tak na prawdę oferują praktyki oczywiście bezpłatne. jeden wielki wyzysk.

mmm
@miranda 10.08.2016 22:09

a ja tu pracuje i jestem zadowolona. praca jak wszędzie, ludzie i atmosfera super.

mały_przedsiębiorca

Nie polecam tej kancelarii. Dbają tylko o swoje interesy. Chcą tylko zawierać umowy ryczałtowe na obsługę. Jak już zawrą z nami umowę to nic nie można wyegzekwować. Koszmar, a jak im zwrócisz uwagę, że nie zrobili tego o co ich prosiłeś, nawet w emailu gdzie jest pisemny dowód, to mówią, że nie masz racji i godziny przepadły, a spróbuj nie zapłacić faktury od nie wykonanych usług. Lebek omijać szerokim łukiem.

nbk

jesli chodzi o wroclaw to wydawalo mi sie ze to zajebista firma, troche sierozczalowalem placa i um zlecenie, szkoda bo lokalizacja MEGA, ludzie tez wydawali sie sympatyczni.

nbk

Chodzilo mi o Wrocław, juz wiem jak, nie pracowalem ale jestem po rozmowie, um zlecenie.. slabo

ope

nbk - pytasz sie jak wygląda praca we wrocławiu czy w warszawie? w warszawie zatrudnienie jest palcem na wodzie pisane nie polecam

ppp
@ope 28.05.2016 09:29
nbk - pytasz sie jak wygląda praca we wrocławiu czy w warszawie? w warszawie zatrudnienie jest palcem na wodzie pisane nie pole...

możesz coś więcej dodać, what's going on?

mia
@ope 28.05.2016 09:29

ope prośba o rozwinięcie tematu 'palcem po wodzie pisane" - pilnie proszę o opinię

nbk

jak wyglada tam praca? jakie widelki placowe, kierownictwo itp??

mirek

Firma nierzetelna i opresyjna wobec klientów - dłużników banków itp.

izaak
@mirek 03.05.2016 18:27
Firma nierzetelna i opresyjna wobec klientów - dłużników banków itp.

Zgadzam sie z tym ze pracują tam nie ludzie a zwierzęta ! Zero serca, wyzywają klientów łapią za słówka, straszą!

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa