Opinie o Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa w Wrocław

Sowa

W ogłoszeniu o pracę informacja o UoP, w trakcie rozmowy rekrutacyjnej pada pytanie "co myślę o umowie zleceniu". Szkoda czasu..

Darmozjad

Czy spłacili już nowy lokal w prestiżowym budynku i są w końcu pieniądze na podwyżki?

Usunięty Nowy wpis

Jeszcze ten XD

Usuniety Nowy wpis

O i ten też XD

Usuniety Nowy wpis

Ten komentarz też usuńcie

Dzień dobry. widziałam ofertę dla specjalisty ds. windykacji telefonicznej. Były w niej wskazane 3 formy umowy. Czy na samym początku można liczyć na te o prace czy jednak raczej najpierw będzie zlecenie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa.
W.k

Firma jest chamska Ktora nie wywiazuje sie z ugody Po uzgodnieniu splaty na syla komornika Mimo ze reguluje swoje wplaty.Pracownica nie kompetentna i chamska

Obecnie trwa tu nabór na posadę menedżerka sprzedaży ds. klienta korporacyjnego. Mi się szczególnie podoba to, że oferuję prace w trybie hybrydowym. Ale czy tu można wybierać sobie ile dni i które dni w tygodniu można pracować zdalnie, czy jest to jakoś z góry narzucone przez np. właścicieli?

Czy w Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa można liczyć na kartę multisport lub prywatną opiekę zdrowotną?

Nie!!

@Bite

Pracowałam prawie dwa lata w tej firmie. Minusy - niskie wynagrodzenie - nie spełnione obietnice podwyżek - nadgodziny za które nie płacą - przedmiotowe traktowanie ludzi -brak multisporta - brak opieki medyczne Plusy: - możliwość pracy zdalnej - dobra lokalizacja biura - darmowa kawa - elastyczne godziny pracy

Z tym wtrąceniem, że charakter współpracowników wychodzi po czasie to jakaś przestroga miała być czy po prostu faktycznie zależy na co się natrafi? Widnieją po prostu teraz dwie oferty na pewnej stronie i jedna z nich ma oznaczenie „praca od zaraz” – radca prawny. Czy wiecie może czemu tak nagle ktoś jest potrzebny?

Giorgio

Praca jak praca, kazdy wie na jakie warunki się zgadza podpisujac umowę, natomiast toksyczna atmosfera i fałszywi współpracownicy wychodzą dopiero po czasie

bad

mało płacą, a wymagają bardzo dużo, kombinują jak tylko mogą. nie warto tam pracować, nie ma możliwości rozwoju .

Doris
@bad

Sporo razy się tu przewija temat minimalnej krajowej, na każdym stanowisku takie wypłaty są? Nawet gdy ktoś już ma spory staż? Ciężko mi zrozumieć. PS czego wymagają? Chodzi o jakieś kompetencje/umiejętności czy nadgodziny?

Ann

Firma stawia głównie na młodych ludzi. Pewnie wynika to z faktu, że młodzi na picie zero nie narzekają na mikre wypłaty. Posiedzą parę miesięcy, zdobędą doświadczenie i do widzenia. Ktoś kto chce pracować, chce zarobić i utrzymać siebie i rodzinę z wynagrodzenia jakie tu proponują nie wyżyje. Na podwyżkę nie ma co liczyć. Na rozmowie obiecują a potem sto tysięcy wymówek

@Ann

Czyli to co inni tu piszą o minimalnej krajowej to prawda? Naprawdę za nic w świecie nie można wynegocjować czegoś więcej? Pracownicy z największym stażem tez nic nie ugrają, jeśli chodzi o zarobki? Ja już taka młoda nie jestem, swoje umiem i szukam czegoś stabilnego, wiec chyba muszę się zastanowić czy tu spróbować swoich sił w pracy. Warto coś jeszcze wiedzieć?

Co ile można liczyć w Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa na podwyżkę?

Bite

Gdy ustawowo jest podnoszona minimalna krajowa

Aga
@Bite

Hej ;) Widziałam Twój poprzedni wpis na temat premii w cc :) Napiszesz coś więcej? Te cele są realne do zrealizowania? Pracuje się na nie indywidualnie, czy cały zespół musi je wyrobić? Premie to jakieś konkretne kwoty, kilka stówek może wpaść? Ogólnie polecasz, patrząc na warunki = i samą pracę?

@Aga

Aktualnie do cc nie ma rekrutacji

Niezdecydowany

Czy ta kancelaria posiada laptopy do pracy hybrydowej czy trzeba nosić stancjonarkę w torbie z ikei?

Sowa

Darmozjad

Czy można liczyć w Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa na prywatną opiekę medyczną?

Bite

W wielu opiniach przewija sie temat tego ze nie ma ani luxmed/medicover ani multisporta

Na jakie premie miesięczne można liczyć w Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa?

Bitte

W dziale prawnym i administracyjnym nie ma premii, w call center w zależności od celu

Jacenty

Plusy: + praca hybdrydowa, + elastyczny czas pracy, + nowoczesny budynek. Minusy: - umowa zlecenie, - niskie wynagrodzenie, - brak premii, mulitsporta, luxmedu/medicoveru, - atmosfera, - brak możliwości rozwoju.

K

W kancelarii łebek pracuje się na chlebek, bo na nic innego nie wystarcza

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Samosia

Ostatniego dnia km.

@Samosia

A istnieje możliwość podzielenia wynagrodzenia na raty?

Gigi
@Danuta

To są takie zawrotne sumy, że nie ma czego dzielić ????

@Gigi

zawrotne? a za jaką konkretnie pracę? tu właśnie są stałe podstawy czy jak się rozliczacie za pracę? widełki można prosić?

Do Danuta
@Danuta

Na każdym stanowisku masz około 3k na rękę, umowę śmieciową (jak obiecają że umowę o pracę to kłamią), masz tylko podstawę i tyle, nie masz premii ani niczego takiego. Goła, słaba wypłata

Hanna
@Do Danuta

A za tą wypłatę to dużo trzeba się napracować? Zakres obowiązków jest adekwatny do tej pensji?

Tak
@Hanna

Tak, pracy jest mnóstwo. Duża część pracowników musi pracować po godzinach żeby się wyrobić bo jesteśmy zasypywani zadaniami. Nadgodziny nie są płatne. Między innymi dlatego co chwilę ktoś nowy przychodzi, popracuje chwilę i rezygnuje. Już nawet nie pamięta się imion tych nowych. A i nie jest to merytoryczna praca, tylko klepanie w kółko tego samego.. Też czegoś innego szukam

@Tak

czyli rozwój słabo wyjdzie? a powiesz o jakie konretnie zadania teraz chodzi i jakie dodatkowe dorzucają? ciekawa jestem rzeczywistego nakładu pracy na to wszystko

Tak
@Danuta

O jakimkolwiek rozwoju zapomnij. Obowiązki zależą na jakie stanowisko aplikujesz

@Tak

no archiwum np., by mnie interesowało. widziałam jak jedna Pani pisała o 3letnim stażu. tam dosłownie robi się cały czas to samo czy praca jest bardziej rozmaita?

Do Danuta
@Danuta

W archiwum jest monotonna i wymagająca fizycznie, pójdź-przekonaj się, najwyżej, jak większość, zaraz odejdziesz.

@Do Danuta

Monotonia to zrozumiałe, bo chyba sobie tego nie poczytasz? Tylko te wymogi fizyczne mnie zastanowiły, chodzi o podnoszenie kartonów z papierami? Ile to może ważyć tak ostatecznie?

@Tak

Serio? Pracuję w Kancelarii i rotacja jest na znikomym poziomie.

@Tak

Nadgodziny!? Bezpłatne!? No to chyba pomyliłaś firmy, Hanno, albo celowo wprowadzasz w błąd. Ja się dziwię, że właściciele firmy jeszcze nie podjęli kroków prawnych za oczernianie.

@Danuta

Co za bzdury! Jakie śmieciowe umowy???

@Bite

Ja o zleceniu nie pisałam przecież ale widzę, że je mimo wszystko potwierdzasz. Czy jednak nie? Opiszesz w takim razie jak wyglądają początki związane z nawiązywaniem współpracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa
2.2/5 Na podstawie 47 ocen.
  • św. Mikołaja 7
    50-125 Wrocław