Eres Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Wrocław

Opinie o Eres Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

RA

Praca dla "cichych myszek", które nie jedzą, nie piją i najlepiej się nie odzywają. Zakaz rozmów z współpracownikami, szpiegowanie. Praca porównywalna do tych "na akord". Nie mówiąc już o tym, że nie ma szans na docenienie pracownika. Praca na zleceniu, za najniższą krajową, a zakres obowiązków jak dla Samodzielnego Księgowego, który tylko podpisuje się pod Twoją pracą.

Gość

Odbyłem krótki staż w tej firmie. Szefostwo traktuje pracowników z góry, wymaga, by wszystko umieć od razu i dziwi się, gdy ktoś ma pytania. Nie ma mowy o miłej atmosferze. Tekst typu "czego" do pracownika jest nie na miejscu. Nie polecam ze względu na panującą tam atmosferę.

Kamel

Aroganckie szefostwo, niemiłe, negatywnie nastawione do pracowników. Najlepiej to pracować, nie chodzić na przerwy i się nie odzywać. Btw, właściwie wszyscy to studenci na umowach zlecenie. Stawki jak w mc'donaldzie. Jedyny plus to zdobycie "stażu" żeby szukać dalej. Praca na chwile, byle się nie zasiedzieć. Największy minus to traktowanie pracowników przez "zarząd", czyli trójkę właścicieli którzy budują dystans, nie pozwalają na powstanie dobrej atmosfery i jak widać po fluktuacji nie uczą sie na błędach. Obsługa małych dzialalności, więc zbyt dużego doświadczenia się nie nabierze. Moim zdaniem szkoda czasu. Na własne ryzyko :)

neg

Byłam na rozmowie w sprawie pracy w tym biurze. Osoba prowadząca rozmowę bardzo antypatyczna. Dało się odczuć negatywny stosunek do kandydata. Właściwie nie wiadomo po co zostałam wezwana. Rekrutującemu lepiej się wydawało, co wiem, a czego nie,chociaż nie zadał żadnego merytorycznego pytania związanego ze stanowiskiem. Jednak biorą pod uwagę powyższy wpis, nie żałuje,że odpowiedź była negatywna...

ozi

typowa korpo jak ktoś lubi chińską pracę to dla niego

Zostaw opinię o Eres Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eres Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego