Opinie o Eres Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eres Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eres Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eres Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
Alicja Nowy wpis

Teraz szukają księgowej. Stawka 6 000- 8 000 zł brutto w mojej ocenie mogłaby być poparta premiami, a czy są takowe? W poczet benefitów zostały wpisane kawa i herbata dostępne w biurze :) Macie jakiś system pracy hybrydowej, czy też nie ma mowy o tym?

Pani Wiosna Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam z całego serca tej firmy . Na rozmowie na dzień dobry od razu pytają się o wiek . Prowadzimy rekrutację to bardzo nie miły człowiek. Odradzam .

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czym w Eres Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Firma oferuje indywidualny fundusz szkoleniowy, wg wyboru przez pracownika, fundusz na zakup wydawnictw merytorycznych, prywatną opiekę medyczna...

Anonim
Kandydat

Byłam w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej (usunięte przez administratora)W tym biurze przychodzi się do pracy i zarabiać pieniądze (jakby to było coś dziwnego i niespotykanego) a nie dla klimatu. Oświadczono mi ze nie będziemy się przyjaźnić z zarządem, chodzić na piwo i nigdy ne usłyszę życzeń na urodziny czy na święta, a wiceprezes wręcz sobie nie życzy takich życzeń w swoją stronę. Przy próbie zadania pytania zostałam pouczona że mam nie przerywać i gdybym dostała ta pracę to tak już będzie zawsze że nie będę mogła przerywać panu (usunięte przez administratora). Myślałam jednak ze rozmowa rekrutacyjna to dialog dwóch dorosłych ludzi a nie monolog pana (usunięte przez administratora). Pomyliłam się. Pieniądze oferowane na to stanowisko są śmiesznie niskie. Nie można się starać o podwyżkę wcześniej jak po roku i tylko w rocznicę podpisania umowy gdyż jakakolwiek chęć rozmowy o tym wcześniej poskutkuje wzruszeniem ramion pana wiceprezesa. Acha i na koniec perełka: nie mam co liczyć na awans pionowy (ze względu na wiek nie zostanę(usunięte przez administratora) nigdy dyrektorem w korpo) jedynie na awans poziomy czyli na doradcę podatkowego ale wówczas p. wiceprezes stałby sie jeszcze bardziej nieprzyjemny żeby mnie zmotywować do nauki i pracy. Praca w tej firmie jest chyba tylko dla desperatów. Nie polecam chyba że jesteś masochistą ;)

1
Mariusz
@Anonim

Napisałeś dość szczegółową opinię, ja jeszcze chciałbym wiedzieć jakie umowy są proponowane nowym pracownikom? Zlecenie czy bardziej stabilne na czas określony? Jest okres próbny, a jeśli tak to ile trwa?

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eres Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. płac - ZUS - kadr powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Senior Full Stack / Front End Software Developer
Wrocław
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Energetyczny – fotowoltaika/pompy ciepła
Wrocław
Supreme Energy sp. z o.o.
(375 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Serwisant
Wrocław
Novoferm Polska Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Hejgen

Może nie jest idealnie ale ja nie znam idealnych firm. Dobrze pracujesz to firma potrafi docenić, polecam pracę w firmie.

Iza

@Aneta Pracownik w firmie powinien wykonywać swoją prace a nie prowadzić obserwacje innych osób. Firma dobra ale wymagająca!

Aneta

Rok pracowałam w tej firmie. Czemu tak długo? Do tej pory się dziwię, że tyle wytrzymałam. Członkowie zarządu nie mają zielonego pojęcia co to jest szacunek do pracownika. Jedyne co potrafią to podpisywać się pod jego pracą. Nie można się do nikogo odzywać, z nikim konsultować. Ciągłe kontrole czasu pracy (prowadzenie ewidencji, w której zapisywać trzeba co się robiło, przez ile czasu i o której). Bardziej przypominało mi to naukę w szkole niż pracę. Chociaż nawet w szkole było przyjemniej. Dodatkowo składając wypowiedzenie dostałam pretensje typu "To ja Panią uczyłam przez rok, a teraz Pani tak po prostu sobie odchodzi". Ponad tydzień przed końcem okresu wypowiedzenia zostałam w połowie dnia poinformowana, że od jutra nie muszę już przychodzić (umowa zlecenie - na nic więcej tam nie liczcie). Zero szansy nawet na należyte pożegnanie się ze współpracownikami. Tak właśnie traktuje się tam pracowników. Cieszę się, że mam już to za sobą i nie polecam żadnej osobie podejmowania pracy w tej firmie. Ci ludzie nigdy nie nauczą się jak powinno się podchodzić do pracownika, bo uważają, że wszystko robią najlepiej i nie widzą żadnego problemu w sobie tylko we wszystkich naokoło. Zachowanie i rozumowanie godne dziecka w przedszkolu, a nie poważnych osób prowadzących działalność. Nie chciałam palić za sobą mostów, ale po tym jak zostałam potraktowana już mi na tym nie zależy. Dwa razy zastanówcie się zanim podejmiecie pracę w tej firmie, bo żadne pieniądze nie są warte nerwów tam straconych. A jeśli na początku traktują was dobrze to nie łudźcie się, że będzie to trwało długo. Pozdrawiam cieplutko

5
Aleksandra

Witam, Czytając wszystkie negatywne komentarze, pozwolę sobie stwierdzić, że są one autorstwa osób, które nie przepracowały w tej firmie dłużej niż 3 miesiące. Dla tych, którzy chcą przyjść do pracy, by "odbębnić" swoje - odradzam. Natomiast zainteresowanych tematyką podatków, poważnie traktujących swój rozwój, polecam szukać biur rachunkowych z doradztwem podatkowym i akurat firma Eres jest takim miejscem. Co dała mi praca w tej firmie po przepracowanym roku? Bez wątpienia wiedzę i doświadczenie, ale także wspaniałe znajomości, które zdecydowanie warto dalej rozwijać. Serdecznie pozdrawiam, Aleksandra

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina
@Aleksandra

Twój wpis zachęca do pracy w Eres. Zwłaszcza możliwość zdobycia doświadczenia. A powiedz, miałaś jakieś szkolenia dodatkowe?

monster

@Wr Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc coś chyba przesadziłeś z tym oskarżeniem o złe warunki.

Karolina

Pracowałam w firmie rok czasu i jest to zdecydowanie miejsce dla osób pragnących zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy jako księgowa. Atmosfera według mnie idealna do pracy i nauki, cisza, spokój, można się skupić na swoich zadaniach. Pani Ewa na rozmowie bardzo ciepła i miła osoba, nie obiecująca kokosów, ale będąc osobą na drugim roku studiów, bez wiedzy praktycznej nie możesz oczekiwać zbyt wiele. Współpracowałam bezpośrednio z Panią Ewą oraz Panem Robertem i jak dla mnie na prawdę świetni ludzie. Pracowałabym dłużej jednak dojazdy były zbyt kłopotliwe w moim przypadku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

@Marta, piszesz, że uczestniczyłaś w rozmowie kwalifikacyjnej do firmy Eres Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego, twoje uwagi mogą być bardzo pomocne dla innych użytkowników. Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałaś informacje na temat warunków pracy, jakie oferuje firma? Kandydaci często korzystają z forum serwisu, aby zapoznać się z opiniami, które będą przydatne przed pierwszym spotkaniem z rekruterem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

Ta firma to jakaś kpina. Byłam tam na rozmowie o pracę na stanowisko asystent. Żadnych pytań dotyczących wiedzę czy doświadczenia, same pytania prywatne. Nastepnego dnia dostałam maila z informacja, że prace moge zaczynac za 10 dni. 3 dni przed rozpoczeciem pracy dostałam od nich wiadomość, że jednak rezygnują ze mnie, bo jedna ze stażystek przedłużyła sobie umowę...

RA

Praca dla "cichych myszek", które nie jedzą, nie piją i najlepiej się nie odzywają. Zakaz rozmów z współpracownikami, szpiegowanie. Praca porównywalna do tych "na akord". Nie mówiąc już o tym, że nie ma szans na docenienie pracownika. Praca na zleceniu, za najniższą krajową, a zakres obowiązków jak dla Samodzielnego Księgowego, który tylko podpisuje się pod Twoją pracą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gość

Odbyłem krótki staż w tej firmie. Szefostwo traktuje pracowników z góry, wymaga, by wszystko umieć od razu i dziwi się, gdy ktoś ma pytania. Nie ma mowy o miłej atmosferze. Tekst typu "czego" do pracownika jest nie na miejscu. Nie polecam ze względu na panującą tam atmosferę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kamel

Aroganckie szefostwo, niemiłe, negatywnie nastawione do pracowników. Najlepiej to pracować, nie chodzić na przerwy i się nie odzywać. Btw, właściwie wszyscy to studenci na umowach zlecenie. Stawki jak w mc'donaldzie. Jedyny plus to zdobycie "stażu" żeby szukać dalej. Praca na chwile, byle się nie zasiedzieć. Największy minus to traktowanie pracowników przez "zarząd", czyli trójkę właścicieli którzy budują dystans, nie pozwalają na powstanie dobrej atmosfery i jak widać po fluktuacji nie uczą sie na błędach. Obsługa małych dzialalności, więc zbyt dużego doświadczenia się nie nabierze. Moim zdaniem szkoda czasu. Na własne ryzyko :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
neg

Byłam na rozmowie w sprawie pracy w tym biurze. Osoba prowadząca rozmowę bardzo antypatyczna. Dało się odczuć negatywny stosunek do kandydata. Właściwie nie wiadomo po co zostałam wezwana. Rekrutującemu lepiej się wydawało, co wiem, a czego nie,chociaż nie zadał żadnego merytorycznego pytania związanego ze stanowiskiem. Jednak biorą pod uwagę powyższy wpis, nie żałuje,że odpowiedź była negatywna...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ozi

typowa korpo jak ktoś lubi chińską pracę to dla niego

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Eres Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Eres Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Eres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eres Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Eres Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii