Ando S.C. Biuro Rachunkowe Anna Fokt Dorota Czernic

Kalisz

Opinie o Ando S.C. Biuro Rachunkowe Anna Fokt Dorota Czernic

QIK

To "biuro" to jakieś wielkie nieporozumienie !!! Żal mi wszystkich którzy mieli doczynienia z właścicielkami AnDo... ale fala bezrobocia robi swoje i niektórzy są zmuszeni pracować w tym miejscu choć jak nie trudno nawet podatnikom zauważyć za długo nikt tam nie wytrzymuje hmmm... zastanawiające dlaczego ??? Ciekawe kiedy pip sie w koncu zainteresuje tym miejscem....

:-)

Dziwię się, że ktokolwiek chce z nimi współpracować. Właścicielki dbają tylko o siebie a pracownice są tam nikim. Wykorzystują zwłaszcza stażystów żeby mieć roboli za darmo. Zdecydowanie nie polecam!

.....

Beznadziejne biuro.... totalny brak szacunku dla pracownikow, wyzysk za glodowe pieniadze, wieczne pretensje nie wiadomo o co... jesli sie szanujecie nie podejmujcie pracy w tym kolchozie

xx

szkoda czasu i nerwów na to miejsce.

sd

tak słabo....czyli nie warto nawet dzwonić?

xxx

zgadzam sie z opinia !!! rozmowy kwalifikacyjne trwaja po minucie !!! niby szukaja stazystow a wymagania jak do glownej ksiegowej... niezbyt mile to miejsce, na szczescie sie nie dostalam :D

była stażystka

jak najdalej od tego miejsca... ciągle szukają stażytów (białych murzynów) którzy nie wytrzymuja dłużej niż 2 miesiące... ODRADZAM !

Zostaw opinię o Ando S.C. Biuro Rachunkowe Anna Fokt Dorota Czernic - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ando S.C. Biuro Rachunkowe Anna Fokt Dorota Czernic