Opinie o Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic w Kalisz

Staż Nowy wpis

Czytam z przerażeniem te opinie. Dostałam skierowanie z PUP na staż i mam jutro dzwonić na rozmowę (zadzwoniłam kilka dni wcześniej, pani właścicielka zapytała do kiedy mam zanieść skierowanie z powrotem do urzędu. Powiedziałam że w poniedziałek, a ona "to proszę zadzwonić w poniedziałek", wyrąbane czy masz czas załatwiać kilka spraw jednego dnia, ja akurat mam malutkie dziecko) Po przeczytaniu tego wszystkiego bardzo bym chciała je do siebie zniechęcić, ale chyba nie muszę no po 1. nie mam odpowiedniego wykształcenia (a już w trakcie tej pierwszej trwającej kilka sekund rozmowy zostałam zapytana o wykształcenie i ten brak entuzjazmu w głosie do dalszej rozmowy, kiedy pani usłyszała ze nie jestem p o studiach z księgowości, ale kazała zadzwonić innego dnia kiedy będzie razem ze współpracownicą), a po 2. mam małe dziecko i zdecydowanie nie będę siedzieć w pracy po 10h xD Nie zależy mi nawet na pełnym etacie.

Jak często w Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 1 sierpnia na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

ddd Nowy wpis

zawsze dużo obiecują w ogłoszeniach i na rozmowach,a jedyny Twój rozwój to siedzenie w pracy od rana do wieczora. Pozdrawiam ????

Marta Nowy wpis

Nie ma żadnego rozwoju.

Marta Nowy wpis

Odradzam pracę w tym miejscu pod każdym względem. Kultura osobista oraz poziom, który reprezentują sobą właścicielki pozostawia wiele do życzenia. Tu chodzi tylko o tanią siłę roboczą i wykonanie czarnej roboty za najniższą płacę. Jedyne czym będziesz się zajmować to układanie dokumentów i klepanie faktur. Najlepiej w ciemności bo oszczędność nawet na świetle. Ilości nie do przerobienia, wieczne nadgodziny. System i organizacja pracy - tragedia! Zacofany i nieprzemyślany! (usunięte przez administratora) i prostactwo to najtrafniejsze synonimy tego miejsca. Byłam świadkiem tego w jaki sposób traktowani są stażyści - jeśli masz plan odbyć tu staż to uciekaj jak najdalej bo to miejsce sprawi, że zniechęcisz się do zawodu księgowego i poznasz system pracy, który nie jest wart niczego, praca w innych biurach rachunkowych wygląda zupełnie inaczej! Jedna wielka porażka. Nie polecam.

Elżbieta

Hej, czy zespół w Ando jest zgrany? Czy spędzają wspólnie czas po pracy (oczywiście nie w czasach pandemii, ale normalnie)? Szukam pracy do której idzie się z przyjemnością i wychodzi z niej w dobrym humorze.

@Elżbieta

To polecam szukać pracy dalej

STAZYSTKA
@Elżbieta

Tak, spędzają ze sobą czas po pracy, w pracy oczywiście na nieodpłatnych nadgodzinach, które kiedyś można sobie odebrać ale nie wiadomo kiedy bo zawsze dużo pracy. Jeśli Pani nie ma rodziny to można pracować całe dnie i noce za stażowe parę groszy płacone z urzędu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hanka

@STAZYSTKA a czy zwykli, pracownicy są traktowani podobnie jak stażyści?

STAŻYSTKA
@Hanka

zwykli pracownicy są tam traktowani tak samo jak stażyści. Po pracy nie można mieć swoich planów czy miło spędzić czas z rodziną bo zawsze trzeba siedzieć po godzinach czy tego chcesz czy nie. A spróbuj tylko mieć pretensje. Stażyści muszą robić tam wszystko za marne parę groszy wypłacanych z urzędu. Odlicz dojazd do pracy i zostanie Ci na cukierki. Ja po stażu skończyłam na lekach przeciwdepresyjnych. Zdecydowanie odradzam.

Elżbieta
@STAŻYSTKA

Przykro mi to czytać, mam nadzieję, że masz się lepiej. Powiedz mi proszę, czy skoro Ando wymaga pracy po godzinach, są one jakoś dobrze płatne i sprawiedliwie rozliczane?

Ewela

Zdecydowanie odradzam.mobing i bardzo cieżka atmosfera pracy.wyzysk ciagle nadgodziny,praca za najnizsze wynagrodzenie.pracownik w tym biurze jest nikim...nikt kto sie szanuje nie powinien tam pracowac....wytrzymasz nie dłuzej niz 3 miesiace:)spróbuj a zobaczysz:)

@Ewela

Wspominasz o nadgodzinach. Można dzięki temu więcej zarobić, czy raczej odbiera się za nie dzień wolnego? Rozumiem, że atmosfera nie należy według Ciebie do najlepszych. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić relacje, żeby stały się bardziej przyjazne.

Ewelina
@Ewela

Widzę, że po kilku latach nadal się nic nie zmieniło :) jak było tak jest. Byłam tam Stażystką. To były moje najgorsze 3 miesiące w życiu, bo więcej czasu tam nie wytrzymałam :):)

Olitag
@Ewela

Widzę, że nic się tam nie zmieniło. Kiedyś tam pracowałam , na stażu i na umowę o pracę. Brak szacunku do pracownika, robią z ludzi sprzątaczki i to jeszcze za minimalne wynagrodzenie. Niestety potrzebowałam pieniędzy i musiała swoje przecierpieć.

Anita

Dla mnie firma jak najbardziej ok, trzeba po prostu pracować ale potrafią docenić dobrego pracownika.

STAZYSTKA
@Anita

Wydaje mi się, że jeszcze się Pani nie przekonała co do pracodawczyn. Nie trzeba pracować, tam trzeba zapier*alać za marne grosze. Siedzieć po 10 godzin, przez tydzień lub dwa z rzędu, a jak się stażystka rozchoruje to wielki problem, bo tylko pracodawca może chorować. Miałam tam staż i zdecydowanie nie polecam. Panie potrzebują stażystki, która będzie doświadczoną księgową, sprzątaczką, kurierem i najlepiej robotem. Stażyści się tam przewijają jeden po drugim ????

@nie polecam, nie polecasz pracy w Ando S.C. Biuro Rachunkowe Anna Fokt Dorota Czernic. Z Twojej opinii wynika, że najwięcej zastrzeżeń miałeś do atmosfery występującej w tym miejscu pracy. Jak natomiast możesz ocenić pozostałe warunki zatrudnienia? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam, delikatnie mówiąc: całkowity brak szacunku dla pracowników, traktują ich jak własność, wyzyskują. Szkoda tylko, że ciągle mają klientów, ludzie nie powinni wspierać takiego traktowania pracowników

QIK

To "biuro" to jakieś wielkie nieporozumienie !!! Żal mi wszystkich którzy mieli doczynienia z właścicielkami AnDo... ale fala bezrobocia robi swoje i niektórzy są zmuszeni pracować w tym miejscu choć jak nie trudno nawet podatnikom zauważyć za długo nikt tam nie wytrzymuje hmmm... zastanawiające dlaczego ??? Ciekawe kiedy pip sie w koncu zainteresuje tym miejscem....

:-)

Dziwię się, że ktokolwiek chce z nimi współpracować. Właścicielki dbają tylko o siebie a pracownice są tam nikim. Wykorzystują zwłaszcza stażystów żeby mieć roboli za darmo. Zdecydowanie nie polecam!

.....

Beznadziejne biuro.... totalny brak szacunku dla pracownikow, wyzysk za glodowe pieniadze, wieczne pretensje nie wiadomo o co... jesli sie szanujecie nie podejmujcie pracy w tym kolchozie

xx

szkoda czasu i nerwów na to miejsce.

sd

tak słabo....czyli nie warto nawet dzwonić?

xxx

zgadzam sie z opinia !!! rozmowy kwalifikacyjne trwaja po minucie !!! niby szukaja stazystow a wymagania jak do glownej ksiegowej... niezbyt mile to miejsce, na szczescie sie nie dostalam :D

była stażystka

jak najdalej od tego miejsca... ciągle szukają stażytów (białych murzynów) którzy nie wytrzymuja dłużej niż 2 miesiące... ODRADZAM !

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic - Kalisz

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Rachunkowe Ando s.c. Anna Fokt Dorota Czernic
  • Aleja Wojska Polskiego 67A