Lexius

Kalisz

Opinie o Lexius

były długoletni pracownik

Nie wiem kim jesteś "galon" ale to co napisałeś świadczy tylko o jednym, że nigdy nie pracowałeś w tej firmie. "Często ludzie nie dają tutaj rady" - ktoś kto jest lub był pracownikiem nigdy czegoś takiego by nie napisał. Po co ten bzdurny tekst ... no chyba, że jesteś z konkurencji. To by wszystko wyjaśniało.

galon

jeśli akurat tutaj w lexiusie chcesz się odbić to niekoniecznie przyznam Ci szczerze mmusi to być dobry pomysl. Częstto ludzie zwyczajnie nie dają tutaj rady. Ale kto wie, może będze wyjatkowy... powodzenia

gg

bezskuteczni, przereklamowani; nie polecam

Zostaw opinię o Lexius - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lexius