Opinie o U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski w Kalisz

Mańka Nowy wpis

Na słaba firmę dla chłopaka chyba właśnie trafiłam skoro jakieś windykacje sie tu obywały. O ile to nie sa jakieś ustawione stare komentarze. Tu i tak nie można już pracować czy jednak sie odkuli?

JBTRANS

U nas tez:) dalej wierzcie,że jak będziecie dzownic co 2 minuty i błagać to coś odzyskacie! hahahhaa

Aleksandra Nowy wpis
@JBTRANS

Dzwonić w sensie, że na ten tu podany numer czy gdzie?

JBTRANS Nowy wpis
@Aleksandra

tak tak:)

ODZYSKANE1 Nowy wpis

ODZYSKANE!

Obecnie coś dzieje się w firmie U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski w miejscowości Kalisz? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje odnośnie U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski, napiszcie co u nich słychać!

UFC LOGISTIC

u nas w firmie jest bardzo dobrze , a wszystkie negatywne opinie są od konkurencji

Kliwn
@UFC LOGISTIC

No chyba nie bardzo jestem klientem jest tydzień po terminie płatności nikt nie odbiera telefonu wyłączone...

Lila T
@UFC LOGISTIC

Jeśli nic nie dzieje się w firmie to proszę wypłacić mi za fakturę , ponieważ jyz jest 13 dni po terminie

Michal
@UFC LOGISTIC

Jakiej konkurencji walicie w bambuko. Nieodbiera ie tel i nie placicie

Alan
@Kliwn

Firma nie placi za transporty i nie odbiera telefonów. przestrzegam, nie polecam!!!!!!!

NIP 5372651630
@UFC LOGISTIC

Do tej pory nie zapłacono za pracę! Połączenia telefoniczne nie są odbierane! Na pocztę piszemy, nie odpowiadają! miej sumienie i zapłać nam za wykonaną pracę! Zlicenko numer AF117 04/2021 Z DNIA 21-04-2021 Faktura numer 8/04/2021 Z DNIA 30-04-2021

Aleksandra
@NIP 5372651630

Jeśli faktycznie byłby taki problem to czy przypadkiem sąd tu nie pomoże?

transportowiec
@NIP 5372651630

hahahhah no to macie metody windykacyjne! hahaha żal! Pewnie Wam szkoda grosza na postępowanie i błagacie zamiast go dojechać. Dramat

piotr

Witam, ja dałem ich do sądu,nie płaca ,brak kontaktu.

Antoni
@piotr

Sąd to już ostateczność. Nie dało się polubownie załatwić sprawy i dogadać się w kwestii finansów? Próbowałeś?

Czy po rozmowie w U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.

Robiłem 4 transporty dla nich i tylko za jeden mi zapłacili. Dobrze ze zanim byli niewyplacalni udalo mi sie sciagnac od nich srodki chociaz za 2 transporty co prawda nie na male kwoty, ale zawsze lepiej odzyskac dwa niz wcale. Dlatego daje kontakt do kancelari z wroclawia co mi zrobila ta i jeszcze dwie inne podobne sprawy 881501751

Justyna
@Marek

Również polecam!!!

opinie

Nie płaci , nie ma kontaktu nie polecam zadnej współpracy

Aleksandra

Z tego co widzę na forum firma serio wpadła w długi i ludzie właśnie odzyskują swoje pieniądze. Opowiedziałby ktoś proszę jak dokładnie do tego wszystkiego doszło, że tak się zadłużyli? Zna ktoś szczegóły?

Alerkd

W przypadku zatorów płatniczych proszę dzwonić 696/443/372

JB_TRANS

U nas też! Polecammmmm!

VikaTrans

Nie-wie-rzeee! 5 miesiecy się męczyliśmy. Zadzwoniłem pod wskazanie numer. Nie dość, że orczyk załatwiony w 3 tyg to jeszcze przy okazji KRUK i Wozniak!!! Megaaaa! Zlecamy kolejne:))

LENZ

Polecam z calego serca. Konkret, działanie...bez naciągania! Dzowńcie

Firma Orzechowski

Polecam. W transporcie wyrasta tych trupów pełno. Zleciłem też Kruk Log i Tutkę. 2 spłacone, 1 w toku. :)))

Borowski

Nooo w końcu ktoś konkretny.

Firma ACS

Ja zleciłem 4 way logistics z Białegostoku. Narazie zwrócili tylko VAT. Mam nadzieję, że to nie koniec sprawy://

Janusz

Witam mam fakture 15/07/2020 nr zlecenia PF/29/06/2020 PO TERMINIE PONAD 1 ROK MASAKRA pisze tutaj bo z nikim nie mozna sie zkontaktować jesli nie zostanie oplacona w ciągu 5 dni oddaje sprawe do windykacji

ZH Trans s.r.o

Firma nie płaci, nie komunikuje się, masowe (usunięte przez administratora). Wielkie długi. Nic dla nich nie rób. (usunięte przez administratora)

TRANSIK

U nas też! Polecam polecam polecam!

Patrycja

Z dala od tej firmy, właśnie wczoraj zleciłam windykację, zalegają z terminem aż 74 dni!!!!!! To kpina po prostu ze strony U.F.C. LOGISTIC

Patrycja
@Patrycja

Dodatkowo, podali z raz termin, a tak cisza. Jakby firma nie pracowała w ogóle. ZERO KONTAKTU, nie polecam!

Spedycja Niemiecka

Faktura po terminie 4 tygodnie, kazdy udaje martwego. Jak ktos odbierze przez przypadek podaje numer do kolegi ktory i tak nie odbierze. Tragedia, uwaga na ten (usunięte przez administratora)

@PROFESSIONAL

BRAK KONTAKTU Z FIRMĄ. ZERO ODPOWIEDZI NA MAILA. TERMIN PŁATNOŚCI FV ZA TRANSPORT OPÓŹNIONY O 36DNI.

klient

FIRMA NIE PŁACI ZA FAKTURY!!!!!!!! JUŻ 4 MIESIĄCE MINĘŁY I NADAL NIE MAM PŁATNOŚCI.

RN TRANSPORT

(usunięte przez administratora) !!!!! Nie płacą za faktury !!!!!!!!! (usunięte przez administratora) !!!! firma na słupa !!!! Krystian krymarys !!! to jest prawdziwy wlasiciel. mega (usunięte przez administratora) , która nie płaci ludziom za prace

Nota
@RN TRANSPORT

Wyslalam im note na 150e bo tak poprawlam ich zlecenie.,stalam pod zaladunkiem 17 godzin ....po czym mi powiedzieli o 17 godzinie ze ...nie da rady....Odsyłaja note drugi raz,.zglaszam do sądu...UNIKAC to firma ktora okrada przewoznikow

Ss Transport
@RN TRANSPORT

Jaki Krymarys!!!???Co za bzdury wypisujecie!!! Za płatności odpowiedzialny jest nijaki Waroch Sebastian!!!! Płacą tylko trzeba ich ponaglac.

poszkodowana

NIC a NIC nie brać z tej firmy? Najzwyklej (usunięte przez administratora) dając powod aby ludzie do sądu ich pozywali...OMIJAC

PRZEWOŹNIK

UTRUDNIONY KONTAKT Z PRACOWNIKAMI, NIKT KOMPETENTNY NIE POTRAFII UDZIELIĆ KLAROWNEJ ODPOWIEDZI NA TEMAT PŁATNOŚCI A DO SZEFA NUMERU NIE MOŻNA ZDOBYĆ! KOBIETA KTÓRA RZEKOMO ZAJMUJE SIĘ PŁATNOŚCIAMI ALBO NIE ODPOWIADA ALBO PRZECIĄGA TERMIN ZAPŁATY!

Przewoźnik

Nie płacą!!Faktury przeterminowane PLN brak!!Uwaga!!

Zostaw merytoryczną opinię o U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski - Kalisz

• Jak się pracuje w U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski?

Zobacz opinie na temat firmy U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski?

U.F.C. Logistic Mateusz Orczykowski
  • Jaśminowa 1