Colian Logistic

Opinie o Colian Logistic

przewoznik Nowy wpis

nie polecam, problemy z płatnościami, ładunki bardzo problematyczne

Nowy wpis

@przewoznik

Dzień dobry, jeśli to możliwe, bardzo prosimy o kontakt pod adresem referenci_cl@colian.com. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy oraz powodu takiej opinii. Z góry dziękujemy.

A

Nie polecam, ponad godzinna rozmowa rekrutacyjna. Na koniec oczywiście obiecali że zadzwonią z odpowiedzią bezwzględnie czy jest ona pozytywna czy negatywna, no i niestety na obietnicach się skończyło, jak dla mnie marnowanie czasu. Po rozmowie można wywnioskować że sami niezbyt wiedzą jakiego kandydata szukają.

Kandydat Nowy wpis
@A

Ich ogłoszenia widnieją od miesięcy na portalach z pracą, więc najwidoczniej nie umieją znaleźć nikogo na stanowisko.

Zainteresowany Nowy wpis

Czy ta prawda, żę nowi pracownicy są wysyłani na jednodniowe szkolenie do innego oddziału?

Wiecie może, czy w Colian Logistic szukają chętnych na staż?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Colian Logistic rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Producent praca dla przewoźnika po kraju?
czarny3458

Napisałem o tym, ze w jednym z oddziałów nie szanuje sie ludzi, ze kierownik przez Pol roku nawet ze mna nie porozmawiał. o przykrych małostkowych donosach itd. Dyskusja została usunięta. To w takim razie pytam jaki jest sens tego portalu. Nikt nie był obrażany podane byly fakty. Ale pracodawca nie zyczy sobie złych uwag bez dyskusji wnosi o usunięcie nieprzychylnych komentarzy podobnie jak w branżowych forach. I to jest miarodajna wizytówka

Dno i 50 metrów mułu

Jak w temacie

Opublikowane pierwszego kwietnia. Rozumiem, że to żarcik z tym wszystkim i wcale tak nie myślisz? ;)

Kaliszanin

Nie polecam firmy jako pracodawcy. Nie wspierają osób chorych. Dla nich taka osoba jest skreślona.

Kornel

Nie polecam...Oferują za transport Podwykonawcom zewnętrznym skandaliczne niskie stawki, ciekawe czy swoimi autami by pojechali za takie grosze...

Dawid

Grafik jest dopasowany do studentów ?

niunio111

(usunięte przez administratora) faktury przetrzymuja po tydzien lub dwa , twierdza ze to takie sa terminy,(usunięte przez administratora)Ogólnie nie polecam mijać z daleka (usunięte przez administratora)

Karl
@niunio111

Przesadzasz dobra normalna firma godna polecenia !!! Hejtowac można wszystko i wszystkich

Gabriela
@Karl

Pamiętaj, że inni mogą mieć nieco inne doświadczenia niż Ty - nawet jeśli mówimy o tej samej firmie. Ale to dobrze, iż sam masz lepsze zdanie na temat Colian Logistic. Spółka Colian Logistic należy do silnej grupy kapitałowej Colian Holding SA., wiodącego gracza na krajowymi międzynarodowym rynku spożywczym. Możesz nam powiedzieć, bo nie jest to do końca jasne, piszesz jako pracownik czy klient tego przedsiębiorstwa?

@Karl

To chyba jakiś żart. Godna polecenia, chyba nie wiesz, o czym piszesz.

Bąk

Juz szukaja przewoznikow w internecie zaczynaja sie oglaszac!!!! Soedycja (usunięte przez administratora) W zadnym wypadku nie podejmowac z tym dziado stwem wspolpracy Ostrzegam!!!

@Bąk

Dokładnie jest tak, jak piszesz.

Wymagają znajomosci angielskiego ?

Marcel

@niunio111 Forum pracownicze nie jest odpowiednim miejscem na wpisy klientów firmy.

Olala

Zalegają z płatnością na jedną fakturę od lutego. Co chwilę inna wymówka, niekompletne dokumenty, szefa nie ma, księgowość bezradna. Dziś nie odbierają telefonów. Trzeba z innych numeróe próbować, bo blokują, które już znają. Brak brak słów!

Jerzy
@Olala

Wykonywałeś jakieś usługi dla firmy Colian Logistic, za które nie otrzymałeś zapłaty, czy może dostarczałeś jakieś produkty? Ciekaw jestem, od jak dawna współpracujesz z tą firmą oraz czy jest to pierwsza taka sytuacja? Mam nadzieję, że rozwiąże się ona jak najszybciej.

PRZEWOŹNICZKA

(usunięte przez administratora) Wykorzystuje przewoźnika i potem twierdzi że ma problem w systemie i nie może zapłacić za frachty zgodnie z umową. Obracają moimi pieniędzmi i proszą o zrozumienie, a sami maja wywalone na przewoźnika. NIE POLECAM. Trzeba się upominać o własne pieniążki, a paliwo i wynagrodzenie trzeba płacić na bieżąco. (usunięte przez administratora)

oszukany na maksa

masakra nigdy więcej z nimi współpracować. PRZEWOŹNICY!!!!! wszędzie tylko nie tu, zniszczą was do cna...nie zostanie wam grosz przy tyłku... Colian największe dziadostwo...

Czorny28

Jeden z najgorszych płatników jeśli chódzi o zapłatę za wykonane na ich rzecz usługi transportowych. Oczywiście mówimy o oddziale kaliskim. Małe firmy z nimi współpracujące ledwo zipią dzięki tzw terminowym płacenie przez colian logistyk. Panie kolański, wstyd. Pan też kiedyś był małą firmą. Naprawdę wstyd, żeby uczciwi ludzie prosili się o własne pieniądze. Ci ludzie w realny sposób inwestują w Pana firme, płacąc za paliwo czy swoim pracownikom.

Oszukany

Nie polecam mój przykład 18 miesięcy współpracy większość ładunków 24 tony napoje cukier km ruznie nieraz 2000 nieraz 1500. Cukier ładują w BIG-bak po 23 sztuki po tonie i os ciągnąć przeładowana co wyszło na jaw podczas kontroli itd bo oni twierdzą że jest ok i zawsze tak ładują kara 5000zł na przewoźnika pierw spedytor twierdzi że za wszystko odda colian puzniej twierdzą że wedle nich było wszystko ok i zaczyna się coraz mniej km dawać żeby odejść Nie polecam Moje sugestie dla Colian Logistic: Nie polecam mój przykład 18 miesięcy współpracy większość ładunków 24 tony napoje cukier km ruznie nieraz 2000 nieraz 1500. Cukier ładują w BIG-bak po 23 sztuki po tonie i os ciągnąć przeładowana co wyszło na jaw podczas kontroli itd bo oni twierdzą że jest ok i zawsze tak ładują kara 5000zł na przewoźnika pierw spedytor twierdzi że za wszystko odda colian puzniej twierdzą że wedle nich było wszystko ok i zaczyna się coraz mniej km dawać żeby odejść Nie polecam

Bronisław
@Oszukany

Pracodawca działający w tej branży powinien przestrzegać przepisów BHP oraz przepisów dotyczących ładowności. Czy ostatecznie udało Ci się uzyskać pomoc w spłacie otrzymanej kary? Jak wygląda twoja obecna sytuacja w tej firmie. Czy nadal jesteś jej pracownikiem?

Oszukany
@Bronisław

Ja nie byłem pracownikiem tylko podwykonawcy w transporcie Północy nie uzyskałem żadnej spedytor ktury prowadził moje auto 18 miesięcy nie odbiera telefonu wysłał mi SMS że ma kategoryczny zakaz rozmowy ze mna Kierownik spedycji też nie pomógł twierdzi że wszystko jest okej choć wysłałem mu wszystkie dowody protokoły zdjęcia Załadowaca jest tak samo odpowiedzialny jak i przewoźnik Teraz złożyłem odwołanie do sądu mam nadzieję że jch też ukażą żeby inni przez nich nie mieli problemów Nie polecam z nimi współpracy czuje się przez nich oszukany

Stefan

Zastanawiająca jest ta cisza!!

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Logistic - Kalisz

• Jak się pracuje w Colian Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Logistic?

Colian Logistic