Opinie o Avero Logistics Adrian Janik w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Avero Logistics Adrian Janik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Avero Logistics Adrian Janik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avero Logistics Adrian Janik w Kalisz

klos Nowy wpis

Bardzo pozytywana współpraca. Niejednokotnie brałem od nich ładunki. Zawsze było konkretnie i rzeczowo. zero problemow. towar na czas, zawsze zgodny ze zleceniem. Swietny kontakt ze spedytorem. Kasa tez zawsze przed terminem. nie moge powiedziec złego słowa a wrecz przeciwnie, bardzo sobie chwale współpracę.

Przewoźnik

Również stanowczo nie polecam współpracy. Cały dzień stracony , brak towaru na załadunku a potem się wypierają ze kierowcy nie było i nie chcą za podjazd zapłacić. Uważać na nich.

Agnieszka
@Przewoźnik

a gps pojazdu, który był ale go nie było się znalazł? czy do dziś panstwo go szukaja?

Irena Nowy wpis
@Agnieszka

Faktycznie są tu takie komplikacje z przewoźnikami czy to tylko taki sztuczny dialog jest?

Tomek Nowy wpis
@Irena

A kto normalny pisze opinie na takich stronach. Wystarczy spojrzeć na oceny na Giełdzie Trans.eu . ponad 400 ocen wszystkie pozytywne , to samo mowi za siebie.

Olga Nowy wpis

Duże te opóźnienia Tomku?

Olga

To była tylko jedna taka sytuacja czy bywało tak częściej??

Stanisław
@Olga

Widocznie pomylił /pomyliła Pani firmy . Avero z Kalisza to osoba fizyczna z 8 letnim stażem na rynku TSL status b. Dobry płatnik na Trans.eu . Jeśli ktoś nie potrafi weryfikować kontrahentów wg NIP i historii polecam Eurodebt. Większość Przewoźników nabrała się na „avero Speed „ z Poznania wzięli sobie przedrostek jako spółkę z oo i mamy wtedy płacz a wystarczy zweryfikować firmę po 2 miesiącach na giełdzie zniknęli z transa. Sam pracuje w Avero z Kalisza i przez 8 lat zero problemów z płatnością , jak ktoś jest trollem internetowym zawsze znajdzie pretekst by napisać bzdury , powinno to być weryfikowane przez różne portale.Pozdrawiam

Mariusz

Witam, znam ta Firmę osobiście , pracowałem w tej Firmie przez ostatnie 5 lat, rozmawiałem z właścicielem tej Firmy, ostatnia Fala hejtu jest spowodowana bliźniaczą firma Avero Speed Poznan, która oszuka sporo osób w tej branży, a jak widać nazwy są podobne Myślę ze 2567 wszystkich opinii o płatnościach jest wystarczającym wynikiem. Wiadomo jak to w każdej Firmie są + i - . Polecam Firmę Avero w 100% PS. Zawsze znajda się Tacy którzy lubią hejtować, w Internetach każdy to specjalista, a może to czysta zazdrość ....

Firma Avero Logistics Adrian Janik poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Dominika

Naprawdę? Kurczę, jaka szkoda. Ciekawe czy tylko to by się to zdarzyło czy w ogóle nie płacą ludziom, innym pracownikom. Może już się to jakoś rozwiązało, jednorazowa sytuacja?

Miras

Nie polecam, nie jasne zasady wynagrodzeń... zarządzający "zna się na wszystkim" i co za tym idzie na niczym :)

Stanisław
@Miras

Pisać opinie nie będąc pracownikiem firmy to trzeba być trepem niezwykłym jeszcze z fikcyjnego konta

Zostaw merytoryczną opinię o Avero Logistics Adrian Janik - Kalisz

• Jak się pracuje w Avero Logistics Adrian Janik?

Zobacz opinie na temat firmy Avero Logistics Adrian Janik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avero Logistics Adrian Janik?

Avero Logistics Adrian Janik
  • Poznańska 33 lok. 25