Opinie o Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Warszawa

barbara
Klient

Ośrodek szczucia na ludzi .A założyciele mają wyroki .Wam chodzi tylko o wpłate na konto tworzycie samych troli ale kiedyś sie wam noga podwinie ,ale jesli cos sie stanie osobie to bekniecie duże pięniadze na odszkodowanie .

1
Taja Nowy wpis
Kandydat
@barbara

Ja też jakoś nie wierzę w dobre intencje firmy której założyciel uciekł do Norwegii za duże przekręty finansowe i został skazany , pod każdym postem nr konta to zbiórki To zwykle zbieranie pieniędzy pod płaszczem dobrych intencji

Jozi Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@barbara

Dobra wypowiedź. Dziwię się że ośrodek ściga tylko myślących prawicowo. Żaden lewak i liberał nie figuruje w ich oskarżeniach!! Kulesiostwo?

Jutrzenka Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Ciekawa jestem ile ośrodek zarobił na szczuciu na Miejską Bibliotekę Publiczną w Mławie? Niszczenie ludzi i wszelkiej aktywności powinno podlegać najwyższej karze. Młodzi ludzie którzy wzięli w tym udział powinni się wstydzić, bo z wpisów wynikało że żaden z nich nie obejrzał filmu do końca. A szkoda może czegoś by się nauczył, bo jak do tej pory to tylko umie szczuć.

Tonik Nowy wpis

Powiedzcie na czym głównie polega praca w firmie, czy tu można nieźle zarobić?

fg

Ośrodek donosu i propagandy komunistycznej

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Warszawa
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Warszawa
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Marketing Manager
Warszawa
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
Warszawa
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Polak z ciemną skórą

Mam takie pytanie, mój pies jest RASISTĄ. Za nic nie chce spać i mieć dzieci z chomikiem - moje dziecko płacze, bo oglądnęło marsz homoseksualistów oraz lesbijek i chciałoby aby nasz pies nie dyskryminował mniejszości w domu, tzn chomików. Ja także bardzo ubolewam, że nasz pies bardzo lubi suczkę sąsiada a chomika to czasem wytarmosi, nie chce go pod ogonkiem wąchać, przechodzi obojętnie i tak jakby miał pretensję do chomika że ten nie szczeka. Chciałbym porady od inteligentnych członków Waszego Internajonalistycznego Stworzyszenia. Czy mam pasa wyrzucić przez okno, czy oddać go do Wasz, szanowni, wy go nauczycie tolerancji...

3
Administrator

Wątek o zatrudnieniu w firmie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w miejscowości Warszawa nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa
  • NIP: 5272812884 REGON: 367771463 KRS: 0000685333
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych