Opinie o Bemo-Motors w Warszawa Mogileńska 50

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bemo-Motors. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bemo-Motors o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo-Motors w Warszawa Mogileńska 50

Stuart

Ej nie zgadzam się. Przeglądałem sobie goworka rozrywkowo szukając opinii o firmie, w której pracuję. Sprzedaję leasing. Współpracuję z BEMO w Warszawie. Firma przeszła gigantyczną przemianę. Ma nowego dyrektora jakoś od 2013 roku - i to on napędza sprzedaż i standardy. Każdy ma coś do swojego szefa, ale BEMO przeżyło skok cywilizacyjny. Czy można zarobić? Hehe generalnie handel samochodami jest dobry dla kogoś kto to już robił dawniej albo dla kogoś kto startuje i nie ma żadnych zobowiązań finansowych. Ale reasumując zarobić można. To zależy w ponad 50% od Ciebie. Firma dała miejsce, samochody, telefon itd. SPRZEDAJ. Ci co narzekają a znam wielu to ludzie bez sprzedaży którzy rozczarowani odeszli lub zostali zastąpieni. Dealer jest dobry tylko serwis przeciętny niestety.

Poznań

Sądząc po wpisach, przeważają Warszawiacy ! Uwierzcie w Poznaniu również MOGIŁA !! Zwalniają dla rozrywki bo Pan/Pani dyrektor/kierownik miał/a zły humor lub "ochotę zwolnić". Zarobki wręcz śmieszne ! Kompletny brak współpracy między pracownikami ( pozabijali by się wzajemnie ). Nie ma mowy o kulturze osób na wyższych stanowiskach, im wyższe tym więcej słomy z butów wystaje. Wciąż nerwy, o co tym razem się przyczepią ! DNO ! DNO ! DNO ! Warunki pracy ? Upał = karetki pod salonem bo pracownicy słabną.

Bolo Yeung
@Poznań

Pan prezes nie wie kto zarabia dla firmy pieniądze. Nie są dyrektorzy tnąc pensje pracownikom. Nie polecam.

disti

wiecie może czy pasjonat samochodów znajdze tam jakieśklawe zajęcie w tym sallonie bemo motoors, jestem fanem tego meisjca bo tam tyle marek jest samochodów i pojazdów w ogole ze mozna sobie wszystko poogladac podotykać i pojezdzic. dealerzy znani mam nadzieje, ze jakos tam sie da zalapac bez problemow iwekszych .

pracuś bez pracy

cześć wszystkim tutaj forumowiczom, aktualnie pilnie potrzebuję nowego pierwszego zatrudnienia i polecano mi właśnie Bemo-Motors. ale w ciemno nie wchodzę w nic, sorry taki mamy klimat. muszę mieć wiedzę co i jak w firmie. najważniejsza sprawa, ile jest u nich podstawy netto i jak procentowo się prowizje przedstawiają?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bemo-Motors? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Szybki

Pracuję w Bemo Wawa od 4 miesiecy. Po raz pierwszy przeczytałem wpisy. Nie rozumiem tych wpisów. Tak naprawdę to jest normalnie, atmosfera i relacje super. Sprzedałem parę wózków i dostałem kasę jak nalezy. Układy mam w d...., sprzedaję i zarabiam. Tyle.

mechanik

Czy ktoś wie jak wyglądają tu warunki dla mechaników? Jak zarobi, jakie systemy płacowe?

Jaco

Katastrofa, wszechobecna bieda , brak standardów i brak fachowców!!! Tylko spapucisły dyrektorek z polmozbytu który powinien się nazywać "Jarząbek" , jak ten z Misia :) Jego główną rolą jest wpatrywanie się w kamery i codzienne mycie auta, by w każdej chwili być gotowym do pędu na lotnisko po swego poznańskiego pana :D (usunięte przez administratora)

Panowie patrząc na trzy ostatnie posty , jeden niech się weźmie do roboty , drugi niech przeanalizuje co robił źle , ponieważ to wy kreujecie/kreowaliście to co jest w tej firmie a na pewno : "..firmie to wszechobecny brak kompetencji i niesamowita rotacja pracowników...".

Nie jest tak źle. Minimalna krajowa jak nie sprzedajesz ( bo nie masz premii wynikowej), ale jest. Nawiązując do P - jeden drugiego napędza w narzekaniu, a jak potrzebuję wsparcia przy sprzedaży to wszyscy zarobieni. To takie błędne koło narzekactwa malkontentów. Je jestem zadowolony.

Ziomek

Jedyne co by się chciało powiedzieć o tej firmie to wszechobecny brak kompetencji i niesamowita rotacja pracowników - którzy już po miesiącu wiedzą, że wdepnęli w (usunięte przez administratora). Wszystko dzieje się za plecami, które namiętnie obrabia siwa podróba dyrektóra, paputek prezesa nie mający pojęcia o funkcjonowaniu dealerstwa , a wciskający nos we wszelkie sprawy. Wynagrodzenia katastrofalnie niskie i na "śmieciówkach" więc jak kogoś bawi praca za darmo na zlecenie to będzie to odpowiednie miejsce dla niego :) Atmosfera bardzo ciekawa, jednocześnie jest tam dużo miłych osób, ale za razem masa szczurków, które sprzedały by własną matkę by wejść krok głębiej w tyłek "zarządzającym" poznańskim chłopcom :P Ogólnie mówiąc , niezły kabaret, którego nie polecam nawet najgorszym wrogom :P

Samsel

Prawdę mówiąc plany są wykonalne. Nie ma dramatu. Płacą jak każdy ( chociaż raz zagarnąłem premię - bo zrobiłem plan i było całkiem fajnie :), ale przynajmniej atmosfera jest OK i chce się żyć.

olo

Nic się nie zmieniło !!!! Plany wybujane w kosmos, nacisk i bezwzględne podejście dopracownika. Zwolnić mogą cię za byle co wystarczy że nie przypasujesz zarządzającemu. Szef ogólnie udaje że nic nie wie ale to nie prawda, ogólne (usunięte przez administratora) nie polecam..

bgo

po 1 roku pracy,jeśli ta firma tyle wytrwa,zdasz sobie sprawę ze wszystkiego.......................

Odpowiadam na wcześniejsze. Na zewnątrz + 30. Naprawiona klimatyzacja i jest OK! Atmosfera nadal OK. Pensja rzeczywiście tak sobie, ale sprzedałem tylko 1 auto :(. Coś mi się zdaje żeś malkontent :).

zep

byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej i nie było nic dziwnego, jedynie zarobki marne 1700-1800 na okresie próbnym, później niby więcej + procent od sprzedaży. Zapytałem sąsiada bo pracował u nich to mówi że nie chce mieć z tą firmą nic wspólnego i też mówił że wszystko jest na gębę - nic na papierze

Hola

A ciekawe, czemu kolega któremu najbardziej w pracy przeszkadzał brak klimatyzacji i latające samoloty nie pochwalił się swoimi wynikami sprzedaży? Może nie ma czym? A złej baletnicy ...

były

to poczekaj az zrobi sie 30 + stopni:) , podejrzewam, ze miejsca dla handlowców nadal przy oknach, można sie nieźle opalić....:)napisz czy jest ok za miesiąc jak dostaniesz wypłatę i wrócisz ze spotkania z dyrektorem;), który wrócił ze spotkania z Poznaniem:)dno , kapusta i muł.

A ja pracuję już drugi tydzień i jest bardzo OK. 1. Atmosfera fajna. 2. Można zarobić kasę tylko trzeba sprzedawać, a to chyba normalne. 3. Szefostwo OK. 4. Klimy nie ma, ale nie jest gorąco. Nie bardzo kumam o co Ci chodzi. Dla mnie OK.

nick

prawda to że płacą 1500 zł-NIE WIERZYŁEM!!!!!! heh tyle to ja wydaje na ogrzewanie miesięcznie w zimę :) ŻENADA!!!!! I TYLE

co cie to obchodzi

Ta firma to największy (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] tam nie zarobisz duzych pieniedzy [usunięte przez moderatora] lansuje sie swoim gruchotem i uwaza ze jest fajny a to nie prawda. Żałosne

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo-Motors - Warszawa

• Jak się pracuje w Bemo-Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Bemo-Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bemo-Motors