Exorigo - Upos sp.z o.o.

Knurów

Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o.

Stefan

Hej, czy pan Jarosław dalej trzęsie magazynem?

Ondrek

I kolejny raz negatywne opinie zostają usuwane ! To chyba mówi wszystko na temat tej firmy. Dziękuje dobranoc

EX niewolnik

Nikomu nie polecam tej firmy... omijać szerokim łukiem !!!! zero szkoleń, zero podwyżek, zero szacunku dla ludzi... Szefostwo najwyższego szczebla to psychopaci... traktujący pracowników jak maszynki do robienia kasy, jak niewolników !!! najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem !!! panuje stały wyścig szczurów... uciekajcie !!!

Magazyn

Jest nowe ogłoszenie o pracę do magazynu - Gliwice. Warto ?

ondrek

@Edyta Ale czego nadal nie rozumiesz? Jakie jeszcze inne opinie? Chyba wszystko juz zostało powiedziane na temat tej firmy - omijać. Swego czasu istniał jeszcze jeden wątek nt exo. Nazbierało się z kilka stron opini , domyśl się jakich. I chyba jako jedyny na goworku został usunięty, w całości. Jeśli nadal nie kumasz czaczy idź jednak zaparzyc tej herbaty, może karta multi sport z rabatem 5 zł na basen Cię nie ominie ;)

Magazynier

Widzę, że potrzebują do magazynu w Warszawie, jakie warunki i na czym polega praca?

Edyta

@Nick mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy Exorigo -Upos, jednak nie jestem z nią w żaden sposób związana. Zależy mi na poznaniu tego jak obecnie wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które trafiają na ten wątek mogły tu znaleźć informacje, które pozwolą podjąć decyzję o dołączeniu do firmy. A jakie są Twoje doświadczenia z pracy? Możesz powiedzieć jakie są według Ciebie mocne i słabsze strony pracy właśnie tutaj?

Edyta

@Ondrekwielu pracodawców ma obecnie problem z brakami w kadrach. Jeśli sytuacja w firmie wygląda tak jak to opisujesz, to czy widać by powodowało to jakieś zmiany? Przypominam też, że użytkowników forum obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne jest m.in. używanie wulgaryzmów. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Nick
@Edyta 23.08.2017 13:51

Edyta zaparz herbatę prezesowi.

Zainteresowany

Hej, jak wygląda praca na magazynie w Warszawie?

Aktualny pracownik

Nie wiem jakim trzeba być cebulakiem żeby wypisywać takie bzdury, no cóż taka mentalność polaka, niestety - trzeba pracować żeby zarabiać. Co do samej pracy na servicedesk, to jak ma się trochę oleju w głowie ( rozróżnia się kabel ETH od sznurka do internetu ) a uzależnienie od facebooka itp nie przesłania dnia pracy to spokojnie można bez stresu pracować i piąć się do góry. Dochodzi do tego praktycznie darmowa opieka zdrowotna lekarzy specjalistów z pakietu PZU PLUS ! karty multisport się zachciało :) bo szkoda 5 zł wydać na basen, Ciekawe który pracodawca zapewni wam w pakiecie tomografie komputerową w razie problemów zdrowotnych. Praca lekka w ciepłym i przy komputerze, odbieranie telefonów od klientów, naprawa zdalna. Codziennie idzie się nauczyć czegoś nowego nikt nie stoi nad wami z biczem, nie pracujesz od dzwonka do dzwonka z jedną przerwą tylko co godzinę zgodnie z BHP masz czas na przerwę. na każdym piętrze kuchnia z kawa herbata, do tego mega duża jadalnia i piec do pizzy ;) do relaxu - playroom nie ma na co narzekać. A do tego atmosfera. I nie piszę tego żeby wychwalać pracodawcę a dlatego że zirytowały mnie wpisy tych "super pracowników" może nie ma El Doradoalr to praca a nie wakacje.

bili
@Aktualny pracownik 15.05.2017 11:27

powiem tak firma, która ma dużą rotację pracowników odstraszam Mam właśnie propozycję pracy i po tylu mailach bardzo poważnie się zastanowię Pracujcie nad tym, bo już niedługo pracownik będzie rządził Chyba, że zatrudnicie Ukraińców pozdr

Edyta

@Na szczęscie były pracownik piszesz, że w firmie jest duża rotacja. Co przez to rozumiesz? Ile osób zrezygnowało z pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Dotyczy to szczególnie któregoś z działów?

kandydat

kandydat Proszę o szczegóły czy warto pracować na magazynie bo jestem zainteresowany.

ciekawy

A czy ktoś pracuje tam na magazynie/ Czy warto składać CV ?

Na szczęscie były pracownik
@ciekawy 31.05.2017 22:45
A czy ktoś pracuje tam na magazynie/ Czy warto składać CV ?

Nie warto.. Duża rotacja.. tak samo jak w innych działach. Wymagania ogromne, brak szacunku dla pracowników. W help desku zmiany od rana do nocy oraz dyżury w domu za niewiele ponad najniższa.. Sprzęt czy to na magazynie czy w biurze zawsze po kimś - jeśli masz szczęście to dostaniesz sprawny sprzęt. Czasami używany jest sprzęt od klientów Dobra firma jeśli ktoś nie ma innego wyjścia ( choć teraz jest muuuuultum ofert pracy na rynku). Nie rozwiniesz się. Obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym na porządku dziennym. Pracownicy ze stażem są niedoceniani. Trzymają się fałszywcy, wazeliniarze i inne odpadki społeczeństwa. Ogólnie odradzam komukolwiek.

@Na szczęscie były pracownik 04.06.2017 12:47

dzięki

Ciarki przechodzą

Do Aktualny pracownik! Trzeba być albo głupim albo pierdolnietym, żeby coś takiego napisać. Prywatna opieka zdrowotna to właściwie już standard w branży IT. TAK SAMO DOPŁATY DO BENEFITU, KTÓRY W EXORIGO KOSZTUJE 200 zł. No to faktycznie bardziej się opłaca dać 5 zł na basen( to chyba ze zniżka studencka). No nie pracujesz od dzwonka do dzwonka. Przerwa jest 5 minut co godzinę i można się spóźnić o drugie 5 i dostać co najwyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Obojętnie co by człowiek tam nie zrobił to nikt go nie zwolni- bo jak tu znaleźć kolejnego naiwnego, który przyjdzie do pracy zmianowej za 1600 zł netto jak na strefie można mieć 3500.

pracus

Jak już naprawdę przymierasz głodem i nie znalazłeś innej oferty to idź, ale jak masz jakikolwiek wybór to omijaj szerokim łukiem. Firma dziadostwo. Brak własnego stanowiska pracy, sprzęt zazwyczaj jest po kimś- rotacja pracowników jest tak duża, że wyglądają jak nowe... o "liderach" to w ogóle szkoda pisać..

pracownik2016

Ludzie szanujcie się i nie wysyłajcie swoich CV do tej firmy chyba że chcecie być traktowani jak gorszy sort to Exorigo- Upos Zaprasza

Nie polecam pracy w tej fabryce. Firma nie trzyma żadnych standardów, nie można liczyć na żaden socjal, za kartę multisport trzeba płacić horrendalne składki, płace na żenującym poziomie no chyba że jako pierwsza praca . O szkoleniach i rozwoju można zapomnieć, nigdzie nie wysyłają, nie zrobisz tu żadnego certyfikatu. Jeśli chcesz podwyżkę musisz dokształcić się lub robić kursy we własnym zakresie aby mieć argumenty że ci się należy zmiana płacy. Kadra zaradzająca na mizernym poziomie, niekompetentna ale wie komu wejśc w **** aby utrzymać stanowisko, nie masz co liczyć na kompetencje. Ne polecam.

Ochroniarz

Broń boże od pracy tutaj !!! Stanowisko Konsultant ds. technicznego wsparcia klienta, to jakiś żart ... Zarobki są śmieszne, wymagają cudów a do tego kierownik który nie ma zielonego pojęcia o kierowaniu zespołem, bardziej pasowałby na zarządce a nie kierownika. Wspomnieć też należy o jednym z liderów który ładnie mówiąc, wchodzi kierownikowi tak głęboko jak tylko może. Znajdźcie sobie inną pracę ...

były prawcownik

pracowałem tam nie polecam!

Mamtogdzies

w ofercie pracy napisano że przeprowadzane bedą szkolenia - dobry żart , "w tej firmie możesz się rozwinąć " - rozwija to się firma przejmując nowych klientów , Podwyżki ? -o podwyżkach zapomnij nigdy nie ma pieniędzy na podwyżki, jakieś benefity? - zawsze możesz sobie kupić kartę multisport z 5% zniżka, Jeśli ktoś nie lubi się rozwijać jak najbardziej polecam ta firmę :)

sxdc

rekrutacja to tak na prawde teraz caly czas trwa na wiele stanowisk ostatnia oferta jest akurat na stanowisko Marketing and Communications Manager ..;)

Exorigo wwa

Pracuje tam od sierpnia jako technik terminali pos i nie narzekam na pracę to moja pierwsza praca ale jest spokojnie zarabiam tyle ile chciałbym zarobić :) oddział warszawa

Mateusz

Wiecie może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko konsultanta ds. technicznego wsparcia klienta ? Jakie zagadnienia należy znać ?

terapeuta
@Mateusz 13.09.2016 14:34

Odbierasz telefony od wkurzonych ekspedientek, że nie działa kasa, terminal itp :) To jest infolinia a częściowo service desk. Trzeba mieć doświadczenie w pracy przez telefon i tyle. Pytanie czy za 1500 zł warto się użerać? Dobre dla studentów żeby dorobić, na dłuższą metę w ogóle nie warto - bajzel.

grześ

A na czym polega ta praca w Exorigo? Co może wiecie o rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko?

grześ

Co powiecie o pracy jako Konsultant ds. technicznego wsparcia klienta?

Ex

Szkoda że zabrakło komuś odwagi by to im powiedzieć prosto w oczy. Gorzała na pożegnaniu smakowala. Na szczęście są tam też świetne osoby. Ogólnie omijać z daleka.

xxxx

Nie polecam obecnie tu pracuję :) Nie rozwiniesz się, zarobki marne.. Rób swoje i nie gadaj...

Szczęśliwy, wolny

Od strony magazynu sekcja zaczęła proces degradacji w momencie zatrudnienia (po znajomości) obecnego dyrektora. Kłamstwa, brak wizji rozwoju i ogólna niekompetencja wychodzi właśnie na światło dzienne kiedy pracownicy doświadczeniem i kilkuletnim stażem (niedoceniani, okłamywani, mobbingowani) odchodzą z firmy. Najlepszy żart jest taki że to ponoć dyrektor wymienia ekipę na ludzi kompetentnych (zapytajcie w kadrach ile z tych decyzji personalnych wyszło od Jarosława). Jedyna na co możecie liczyć to praca w weekendy. Ta firma to wysokie standardy tylko na papierze. Omijajcie szerokim łukiech, chyba że lubicie bić głową w mur. Tym towarzyszom co jeszcze pracują, życzę szybkiego znalezienia lepszej pracy.

magazynier

Witam w sieci jest oferta pracy jako magazynier do exorigo upos w Gliwicach czy warto wysylac cv jakie warunki pracy są na magazynie ktos napisal ze sie zapieprza 8h na glodzie i do ubikacji w podskokach wiec jak to jest rzeczywiscie

izka
@magazynier 24.05.2016 07:02

Bez przesady niekiedy jest tak, że jest dużo do roboty ale nie ma tak że nie można iść do ubikacji oraz zjeść :)

Górnik

Jako programista wszystko pozytywnie, nie ma ciągłego zapieprzu, nie trzeba żadnych nadgodzin robić, płaca całkiem OK

juzek

Czy ktos moze wiecej napisac na temat stanowiska konsultanta wsparcia technicznego? Ostatntio sporo op gloszen widze, chce do nich wyslac CV

Anonim

Hahaha...te opinie o magazynie, to chyba pan Jarek pisze..co za ściema :)

Łukasz Logistyka

Jeśli chodzi o Exorigo - Upos to nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie. Szkolenia które pozwoliły mi rozwinąć skrzydła w tej firmie to było to czego potrzebowałem. Miła atmosfera w pracy , nie ma mowy o tym jak ktoś wczesniej napisał że nie ma czasu zjeść czy iść do toalety. możliwość awansu i podwyżki to nie są mity jest to realne wskoczyć na wyższy szczebel . Z góry pozdrawiam mojego Dyrektora. PS: Panie Jarku pamiętajmy o tym awansie i podwyższonej pensji

ktoś
@Łukasz Logistyka 22.12.2015 12:53

zadowolony pracowni właśnie się zwolnił

izka
@ktoś 19.05.2016 15:51
zadowolony pracowni właśnie się zwolnił

to już nawet nie kwestia jego zwolnienia, jak siedzial na tyłku i NIC NIE ROBIŁ a WYMAGAŁ BY KTOŚ ZA NIEGO ROBIŁ to każdy bylby raczej zadowolony nie sądzicie? :> Bardzo dobrze że odszedł to co robił z ludzmi razem ze swoim bratem to jakaś porażka...

Anonim

Stary...dobra rada, nawet nie próbuj iść na magazyn w tej firmie... Mała kasa, duża odpowiedzialność i mega presja, chyba, że lubisz być głodny przez 8h pracy, a do toalety będziesz leciał w pośpiechu...

Krótko , obiecanki , cacanki w Exorigo , Upos , :(

john

W pewnych rejonach Polski nie ma gdzie odejść do konkurencji, bo jej nie ma. Śruba w końcu i tak kiedyś się ukręci. Oby jak najwcześniej.

były pracownik

Z tym mobbingiem to zależy jeszcze jaki dział. Nie szanują pracowników.

Praca jak praca, wszystko zależy od stanowiska na którym się pracuje. Niestety, ale prawdą jest, że lepiej mają się osoby wchodzące w tyłek kierownikom, dyrektorom, zarządowi. Mobbing to trochę mocno powiedziane, ale jakieś objawy są. Warunki finansowe dobre tylko dla najlepszych, lub osób pracujących wiele lat - ważnym kryterium jest tutaj stanowisko. Obecna polityka warszawskiego zarządu sprawia, że w innych firmach każda młoda osoba w 80% przypadków zarobi więcej. Brak szkoleń, wewnętrzne w zależności na kogo się trafi. Brak awansów wewnątrz działowych - ważne szczególnie w przypadku helpdesku, prędzej przyjmują kogoś z zewnątrz, niż awansują. Jak się pracę w Helpdesk, to następny awans będzie w kolejnej firmie. Osoby które dopiero będą zaczynać karierę zawodową, niech się naprawdę mocno zastanowią, rozważając propozycję z exorigo-upos

przyslypracownik
@Były pracownik 26.03.2015 22:40

Witam mam kilka pytan dotyczacych tej firmy, mam tam zaczac prace a mam duzo zlych opini o tej firmie

Były_pracownik

Nie polecam tej firmy. Mobbing to standard w tej firmie. Robi karierę ten kto dobrze wchodzi w tyłek kierownictwu.

Serwis

Pracuję na stanowisku serwisanta. I mogę stwierdzić że: 1. Atmosfera jest dobra. ( jesteś dobry dla innych, oni są dobrzy dla Ciebie :) ) 2. Zarobki jak na moje wykształcenie i umiejętności są znośne. 3. Są działy które daj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tej firmie i oni są największym problemem.

Byly

Niestety, pracując w exorigo-upos nie poznałem nikogo kto byłby tak zachwycony jak "ktosik". Tematem powszednim było narzekanie na kierownictwo. Atmosfera 4/10, szanse na rozwój - 0. Może po kilkunastu latach dorobisz się " szacunku".

aga

Swietnie

ktosik

Firma jak najbardziej świetna! Pracownicy tacy mili i fajni że hej, kierownik to samo. Atmosfera ogólnie wymarzona, wszyscy na luzie. Idziesz do pracy z uśmiechem na ustach i tak samo wracasz do domu. Polecam:)

on

Do pracownik.. skoro tak źle Ci w exorigo to dlaczego nadal jesteś pracownikiem tej firmy? masz zbyt dużo wolnego czasu(usunięte przez administratora)

realista

cos mi tu pachnie jakims trzymajacym sie stolka nierobem, ciekawe kto bedzie pelnil dyzury, serwisowal w weekendy, itd. za 1500netto ...

ahaa
@realista 19.04.2013 22:40

to jeszcze mało wiesz ludzie robią gorsze rzeczy za takie pieniądze....

O premiach zapomnij. Zarobki od 1500 netto. Nie doliczysz sie nagdodzin i nie bedziesz mial za nie zaplacone. Zmianowy system pracy np od 16 do 2 w nocy :)

ciekawy

A czy ktos moze napisac jak wyglada sprawa z zarobkami ? jakie sa srednie pensje dla serwisantow oblatywaczy :) czy jest (jaki) system premiowy, prewizje, itd

x

jak wygląda praca serwisanta na rejonie? jak wyglądają samochody służbowe?

upsik - 2012-02-12 22:04:50 ta firma zeszła na psyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyNie polecam : kłamią , a na to co się umówią nie dotrzymają obietnic . Brak perspektyw .

a
@Pracownik 12.04.2012 16:44

Potwierdzam tą opinię

b
@a 26.01.2016 01:33
Potwierdzam tą opinię

Również potwierdzam te opinię

upsik

ta firma zeszła na psyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Zostaw opinię o Exorigo - Upos sp.z o.o. - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o.