Exorigo - Upos sp.z o.o.

Knurów

Exorigo - Upos sp.z o.o.

Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anita

Praktycznie żaden dział nie odpowiada to pewnie trzeba zmienić pracę!!

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Rozczarowany
@Wiktor 06.04.2018 18:08

Zalerzy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Logistyka to porażka. Kadra zarządzająca to zbieranina dyletantów i oportunistów. Masz harować i cieszyć się że dostałeś wypłatę. Omijaj szerokim łukiem bo niedługo nie będzie miał tam kto pracować.

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Exorigo - Upos sp.z o.o.? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

Szukasz pracy?

Praca jak kazda inna, nie ma pospiechu i nikt nad glowa nie stoi. Dodatkowo możliwosc przyjscia na nadgodziny. Jezeli ktos chce pracowac to praca na pewno mu sie spodoba;)

zainteresowany

A jak praca na magazynie bo szukają (usunięte przez administratora) i nie wiem czy warto. Może ktoś z magazynu odpowie ?

Stefan

Hej, czy pan Jarosław dalej trzęsie magazynem?

anonymous
@Stefan 12.12.2017 12:41

Nie ma już Jarosława od dawna, Exorigo to firma z branży IT a Wy tu cały czas o tym magazynie...

Ondrek

I kolejny raz negatywne opinie zostają usuwane ! To chyba mówi wszystko na temat tej firmy. Dziękuje dobranoc

EX niewolnik

Nikomu nie polecam tej firmy... omijać szerokim łukiem !!!! zero szkoleń, zero podwyżek, zero szacunku dla ludzi... Szefostwo najwyższego szczebla to psychopaci... traktujący pracowników jak maszynki do robienia kasy, jak niewolników !!! najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem !!! panuje stały wyścig szczurów... uciekajcie !!!

Magazyn

Jest nowe ogłoszenie o pracę do magazynu - Gliwice. Warto ?

ondrek

@Edyta Ale czego nadal nie rozumiesz? Jakie jeszcze inne opinie? Chyba wszystko juz zostało powiedziane na temat tej firmy - omijać. Swego czasu istniał jeszcze jeden wątek nt exo. Nazbierało się z kilka stron opini , domyśl się jakich. I chyba jako jedyny na goworku został usunięty, w całości. Jeśli nadal nie kumasz czaczy idź jednak zaparzyc tej herbaty, może karta multi sport z rabatem 5 zł na basen Cię nie ominie ;)

Magazynier

Widzę, że potrzebują do magazynu w Warszawie, jakie warunki i na czym polega praca?

Edyta

@Nick mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy Exorigo -Upos, jednak nie jestem z nią w żaden sposób związana. Zależy mi na poznaniu tego jak obecnie wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które trafiają na ten wątek mogły tu znaleźć informacje, które pozwolą podjąć decyzję o dołączeniu do firmy. A jakie są Twoje doświadczenia z pracy? Możesz powiedzieć jakie są według Ciebie mocne i słabsze strony pracy właśnie tutaj?

Edyta

@Ondrekwielu pracodawców ma obecnie problem z brakami w kadrach. Jeśli sytuacja w firmie wygląda tak jak to opisujesz, to czy widać by powodowało to jakieś zmiany? Przypominam też, że użytkowników forum obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne jest m.in. używanie wulgaryzmów. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Nick
@Edyta 23.08.2017 13:51

Edyta zaparz herbatę prezesowi.

Zainteresowany

Hej, jak wygląda praca na magazynie w Warszawie?

Aktualny pracownik

Nie wiem jakim trzeba być cebulakiem żeby wypisywać takie bzdury, no cóż taka mentalność polaka, niestety - trzeba pracować żeby zarabiać. Co do samej pracy na servicedesk, to jak ma się trochę oleju w głowie ( rozróżnia się kabel ETH od sznurka do internetu ) a uzależnienie od facebooka itp nie przesłania dnia pracy to spokojnie można bez stresu pracować i piąć się do góry. Dochodzi do tego praktycznie darmowa opieka zdrowotna lekarzy specjalistów z pakietu PZU PLUS ! karty multisport się zachciało :) bo szkoda 5 zł wydać na basen, Ciekawe który pracodawca zapewni wam w pakiecie tomografie komputerową w razie problemów zdrowotnych. Praca lekka w ciepłym i przy komputerze, odbieranie telefonów od klientów, naprawa zdalna. Codziennie idzie się nauczyć czegoś nowego nikt nie stoi nad wami z biczem, nie pracujesz od dzwonka do dzwonka z jedną przerwą tylko co godzinę zgodnie z BHP masz czas na przerwę. na każdym piętrze kuchnia z kawa herbata, do tego mega duża jadalnia i piec do pizzy ;) do relaxu - playroom nie ma na co narzekać. A do tego atmosfera. I nie piszę tego żeby wychwalać pracodawcę a dlatego że zirytowały mnie wpisy tych "super pracowników" może nie ma El Doradoalr to praca a nie wakacje.

bili
@Aktualny pracownik 15.05.2017 11:27

powiem tak firma, która ma dużą rotację pracowników odstraszam Mam właśnie propozycję pracy i po tylu mailach bardzo poważnie się zastanowię Pracujcie nad tym, bo już niedługo pracownik będzie rządził Chyba, że zatrudnicie Ukraińców pozdr

Edyta

@Na szczęscie były pracownik piszesz, że w firmie jest duża rotacja. Co przez to rozumiesz? Ile osób zrezygnowało z pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Dotyczy to szczególnie któregoś z działów?

kandydat

kandydat Proszę o szczegóły czy warto pracować na magazynie bo jestem zainteresowany.

ciekawy

A czy ktoś pracuje tam na magazynie/ Czy warto składać CV ?

Ciarki przechodzą

Do Aktualny pracownik! Trzeba być albo głupim albo pierdolnietym, żeby coś takiego napisać. Prywatna opieka zdrowotna to właściwie już standard w branży IT. TAK SAMO DOPŁATY DO BENEFITU, KTÓRY W EXORIGO KOSZTUJE 200 zł. No to faktycznie bardziej się opłaca dać 5 zł na basen( to chyba ze zniżka studencka). No nie pracujesz od dzwonka do dzwonka. Przerwa jest 5 minut co godzinę i można się spóźnić o drugie 5 i dostać co najwyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Obojętnie co by człowiek tam nie zrobił to nikt go nie zwolni- bo jak tu znaleźć kolejnego naiwnego, który przyjdzie do pracy zmianowej za 1600 zł netto jak na strefie można mieć 3500.

pracus

Jak już naprawdę przymierasz głodem i nie znalazłeś innej oferty to idź, ale jak masz jakikolwiek wybór to omijaj szerokim łukiem. Firma dziadostwo. Brak własnego stanowiska pracy, sprzęt zazwyczaj jest po kimś- rotacja pracowników jest tak duża, że wyglądają jak nowe... o "liderach" to w ogóle szkoda pisać..

pracownik2016

Ludzie szanujcie się i nie wysyłajcie swoich CV do tej firmy chyba że chcecie być traktowani jak gorszy sort to Exorigo- Upos Zaprasza

Nie polecam pracy w tej fabryce. Firma nie trzyma żadnych standardów, nie można liczyć na żaden socjal, za kartę multisport trzeba płacić horrendalne składki, płace na żenującym poziomie no chyba że jako pierwsza praca . O szkoleniach i rozwoju można zapomnieć, nigdzie nie wysyłają, nie zrobisz tu żadnego certyfikatu. Jeśli chcesz podwyżkę musisz dokształcić się lub robić kursy we własnym zakresie aby mieć argumenty że ci się należy zmiana płacy. Kadra zaradzająca na mizernym poziomie, niekompetentna ale wie komu wejśc w **** aby utrzymać stanowisko, nie masz co liczyć na kompetencje. Ne polecam.

Ochroniarz

Broń boże od pracy tutaj !!! Stanowisko Konsultant ds. technicznego wsparcia klienta, to jakiś żart ... Zarobki są śmieszne, wymagają cudów a do tego kierownik który nie ma zielonego pojęcia o kierowaniu zespołem, bardziej pasowałby na zarządce a nie kierownika. Wspomnieć też należy o jednym z liderów który ładnie mówiąc, wchodzi kierownikowi tak głęboko jak tylko może. Znajdźcie sobie inną pracę ...

były prawcownik

pracowałem tam nie polecam!

Mamtogdzies

w ofercie pracy napisano że przeprowadzane bedą szkolenia - dobry żart , "w tej firmie możesz się rozwinąć " - rozwija to się firma przejmując nowych klientów , Podwyżki ? -o podwyżkach zapomnij nigdy nie ma pieniędzy na podwyżki, jakieś benefity? - zawsze możesz sobie kupić kartę multisport z 5% zniżka, Jeśli ktoś nie lubi się rozwijać jak najbardziej polecam ta firmę :)

sxdc

rekrutacja to tak na prawde teraz caly czas trwa na wiele stanowisk ostatnia oferta jest akurat na stanowisko Marketing and Communications Manager ..;)

Exorigo wwa

Pracuje tam od sierpnia jako technik terminali pos i nie narzekam na pracę to moja pierwsza praca ale jest spokojnie zarabiam tyle ile chciałbym zarobić :) oddział warszawa

Mateusz

Wiecie może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko konsultanta ds. technicznego wsparcia klienta ? Jakie zagadnienia należy znać ?

terapeuta
@Mateusz 13.09.2016 14:34

Odbierasz telefony od wkurzonych ekspedientek, że nie działa kasa, terminal itp :) To jest infolinia a częściowo service desk. Trzeba mieć doświadczenie w pracy przez telefon i tyle. Pytanie czy za 1500 zł warto się użerać? Dobre dla studentów żeby dorobić, na dłuższą metę w ogóle nie warto - bajzel.

grześ

A na czym polega ta praca w Exorigo? Co może wiecie o rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko?

grześ

Co powiecie o pracy jako Konsultant ds. technicznego wsparcia klienta?

Zostaw opinię o Exorigo - Upos sp.z o.o. - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o.