Exorigo - Upos sp.z o.o.

Toruń

Opinie o Exorigo - Upos sp.z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Benek co dokładnie przez to rozumiesz? @Borys rzeczywiście, również obecnie firma ma kilka aktywnych ofert pracy. Exorigo - Upos sp.z o.o. ma 4 oddziały oraz biura serwisowe w Polsce, więc może to tłumaczyć zapotrzebowanie na nowych pracowników.

Borys
użytkownik zarejestrowany

Exorigo - Upos sp.z o.o. ma dość duże potrzeby kadrowe głównie potrzebują technika serwisu terminali i kart płatniczych. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jaka jest tego przyczyna? Czy w firmie jest wszystko ok? Dawno nikt nie wypowiadał się na forum i dlatego pytam!

Benek

@Maja Firma krzak!

użytkownik zarejestrowany

@ASDrozumiem, że nie masz najlepszych wrażeń z procesu rekrutacji. A co więcej możesz powiedzieć na temat oferowanych warunków? Jakie benefity oferuje firma?

ASD

Nie warto aplikowałem na stanowisko technik serwisu 2500 wyszło im za dużo zaproponowali 2100 (30%premia 70%podstawa) czyli mógłbym dostać najniższą krajową do tego nie odzywali się przez pierwsze 4 tygodnie po rozmowie rekrutacyjnej w końcu jak podjąłem inną pracę zadzwonili dzień po podpisaniu umowy wcześniej prosiłem o szybką informację zwrotną do piątki bieżącego tygodnia otrzymałem ją po 3 tygodniach. Zaskoczyła mnie informacja, że chcą mnie zatrudnić (może to tak długo trwało bo ich inni kandydaci olali) Jak już złożyłem wypowiedzenie u obecnego pracodawcy (nie chciałem zostawić go na lodzie) z okresem dłuższym niż im obiecałem Pan szanowny w oddziale w Bydgoszczy powiedział, że weźmie kogoś innego bo to jest niepoważne z mojej strony. Dzięki ich wspaniałej kulturze stracili 241 zł na lekarza MP. W mojej ocenie dziwna firma i zastanawiające było dla mnie to, że rozmowa rekrutacyjna przebiegała gdzieś w holu pewnie wstyd zaprosić do biura ;). Omijać szerokim łukiem!

ASD

użytkownik zarejestrowany

@Mate aplikowałeś do pracy w Exorigo - Upos? Chętnie usłyszymy jak w firmie wygląda proces rekrutacyjny. Jakie pytania pojawiły się na Twojej rozmowie kwalifikacyjnej?

umra
użytkownik zarejestrowany

Posiadanie rocznego doświadczenia nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, zwłaszcza, że stawki są adekwatne do kwalifikacji

Mate

Wiecie może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko konsultanta ds. technicznego wsparcia klienta ? Jakie zagadnienia należy znać ?

Mateusz

Aga83

Co to za mafia? Za odczyt kasy fiskalnej tej firmy zaplacilam 369zł! Gdzie u konkurencji kosztuje to 50zł! Skad taka różnica? Dodam,że nikt poza firmą exorigo nie ma uprawnień do odczytu ich kas!

były pracownik

NIE POLECAM. To pracownicy odwalają całą brudną robotę w tej firmie, a w podziękowaniu nie dostają nawet uścisku ręki prezesa. Dają się wykorzystywać przez tych, co lubią od czasu do czasu pogrzać zwały sadła na jachcie w trakcie jakiegoś służbowego wyjazdu na Karaiby.

Artem

Kto mi powie o warunkach pracy? W Gdańsku jest rekrutacja na technika serwisu.

Anonim

Ludzie..ogarnijcie się, to jest mega corpo, gdzie traktują człowieka jak śmiecia.

xyz

podwyżki w tej firmie to kpina z pracownika....

Brak możliwości awansu, brak podwyżek, brak szkoleń, na rzeczy niezbędne do pracy czekasz miesiącami ewentualnie dostajesz używane.

Iri
użytkownik zarejestrowany

Czy mógłby ktoś mi udzielić informacji czy dzięki firmie exorigo można liczyć na jakieś lepsze wynagrodzenie niż przeciętne dla branży w Toruniu? Chciałbym w jakimś niedługim czasie zmienić pracę i poszukać nowych doświadczeń. Zastanawiam się tylko czy będzie to możliwe w tej firmie, czy raczej poszukują ludzi doświadczonych?

żalik
użytkownik zarejestrowany

Grupa Exorigo-Upos dostarcza usługi i produkty, które wspomagają na każdym etapie działania największe sieci handlowe w Polsce, a także sieci handlowe działające na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Także jest to firma nie tylko działająca na obszarze naszego kraju, ale już ogromna międzynarodowa firma

dno

dno. jak caly management.

carter

z tego co czytam, ta firma to dno. kiedy oni sie naucza ze ludzie to najcenniejsze co ma firma. mam nadzieje ze nigdy nie znajda tam pracownika, a reszta sama odejdze…

Szkoda_gadac

Zero perspektyw na rozwój. ( usunięte przez administratora )obcinanie pensji za friko.. NIE POLECAM !

niko

ukazało się ogłoszenie że firma poanie szukuje magazyniera, moje pytanie dotyczy jakim asortymentem zajmuje się magazyner oraz czy warto tam wysłać cv.

kolejnyniezadowolony

Chciałbym napisać pozytywnie o firmie, ale niestety NIE DA SIĘ!!! To co napisali przedmówcy jest prawdą i do tej pory nic się nie zmieniło a wręcz przeciwnie, ciągle pogarsza się. Niedouczeni pseudo "managerowie" są w tej firmie normą. Choć jedyne co mnie dobrego spotkało to ludzie z którymi współpracowałem. Pozdrowienia dla wszystkich wyzyskiwanych :). Częstym tematem rozmów międzypracowniczych była dyskusja na temat zmiany pracy :). Nie liczcie, że ktoś was doceni za dobrą pracę. Wręcz będą się was bać i szybciej niż myślicie zwolnią, żebyście nie mogli zagrozić ich stołkom. Bo można byłoby im pokazać, że będąc managerem można być człowiekiem. ODRADZAM !!! Szukajcie pracy w innej normalnej firmie!!!

ciekawy3

jak to co?! pewnie się zwolnił bo miał dosyć tego cyrku ;)

ciekawy

BI najczęściej oznacza Business Intelligence co jest rozumiane w światku jako takie ładne i łatwo dostępne raportowanie (i bla bla bla jeśli ten termin będzie chciał rozwinąć ktoś o smykałce handlowca albo pokrewnej). Generalnie chodzi o ogłoszenie: [usunięte przez administratora]

ciekawy2

co to BI

ciekawy

A ostatnio poszukują lidera zespołu BI. Czy może ktoś wie co się stało, że szukają? Co się stało z dotychczasowym bo chyba jakiś musiał być?

pavcio

zwolniłem się z tego cyrku i poszedłem do McD, uwierzcie mi że w maku jest 100 razy lepiej!!! bonusy i premie, świetna atmosfera i co najważniejsze kierownicy doceniają trud i zaangażowanie w pracę! - czyli wszystko to czego brakowało w tej śmiesznej firemce

pogromca braci

zaraz obrażony, bez przesady. po prostu praktykom stosowanym w Exorigo mówimy "NIE". Komu to pasuje, to siedzi dalej w Exorigo , pozostali pracują w "McD" - skoro Exorigo ustami brata/braci tak to nazywa.

WIELKI BRAT

Jeśli ktoś jest obrażony na firme EXORIGO .niech idzie do pracy w Mc ,Donaldzie,,,tam jest super,,,Wszyscy co piszą te bzdury to żyją czystą komuną ...CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY TO SIĘ NALEŻY,,,,

ehh

MASAKRA! w tej firmie nie da się pracować, porażka! odradzam wszystkim!

WIELKI BRAT

były pracownik2
@WIELKI BRAT 01.11.2012, 17:44
Nie zgadzam się z opinią wszystkich,,,,,,,,NIE GRYZIE SIĘ RĘKI KTÓRA KARMI,,,,,,,,,,,,,STOP .KROPKA......

Drogi Wielki Bracie. Mnie nikt nie karmi. Po prostu robię swoje, a psim obowiązkiem firmy jest płacić i szanować pracownika.

NIEWOLNIK KUNTA KINTE

WITAM . NIE POLECAM PRACY W EXORIGO . PRACA W WIELKIM STRESIE. PRAWIE WSZYSCY PRACOWNICY LECZA SIE U PSYCHIATRY,,,,,PREZES WSZYSTKICH TRAKTUJE PO NIZEJ KRYTYKI. WYKORZYSTUJE SYTUACJĘ PRACY NA RYNKU [usunięte przez administratora] . POPRZEDNIE OPINIE SĄ CZYSTĄ PRAWDĄ .

fanzone

a mnie tam [usunięte przez administratora] się podoba, nic do niej nie mam :) ale resztę opinii mogę potwierdzić

KIEROWCA,,,,,,,,,

Jeżeli jesteś zdrowy a chcesz zostać psychicznym to zatrudnij się tam, Jeżeli jesteś wariatem a chcesz być zdrowy to się zwolnij z tej firmy. W mojej osobistej opini 78% pracowników Exorigo to ludzie którzy jakby nie mieli kredytów, rodzin itp. To [usunięte przez administratora]by z tej firmy z metką "pożucenia miejsca pracy" i maraton zakończyli by u psychologa. Pozostałe 22% to pociotki i zarząd. Pan Prezes może i wybuchowy, ale człowiek równy i godny szacunku choćby za to że stworzył te firmę od zera i dąży do zrobienia z niej quasimonopolisty w obsłudze dużych sieci handlowych i nie tylko - Panie [usunięte przez administratora] z mojej strony full podziw i pełen szacun za upór i siłę w dążeniu do swoich celów. Szkoda tylko, że otoczył Pan się pewnymi osobami, które swoją ignorancją i buractwem ( bo inaczej tego nie nazwę ) w stosunku do swoich podwładnych sprawiły, że tylu zadowolonych pracowników ze starej dobrej ekipy pouciekało z krzykiem przez szybę drzwi wejściowych wyrywając sobie włosy z głowy. Pamiętam jak chodził Pan i witał się z ludźmi pytając: "kim są i co dla niego robią?" - zawsze mieliśmy śmiechy z tych przerażonych świerzaków :)) - szkoda tylu lat mojego życia poświęconego tej firmie :((( Życzę wielu sukcesów.

no-life

Przerażająca jest najbardziej świadomość nadchodzących zmian dla pracowników grupy upos-exo na 2012...ciekaw jestem ile osób odejdzie tudzież firma pomoże. Nie mogę też powiedzieć, że jest beznadziejnie ale fakt - obecnie pracownik to koszta i niepotrzebny słupek na liście płac. Jeśli ktoś z byłych pracowników miałby okazję niech też opisze jak w nowej pracy...a w ogóle to wszystkim życzę powodzenia na drodze zawodowej :)

xyz

Zawsze mnie dziwiła pozytywna opinia o Prezesie. Moja po dwuletniej z nim współpracy była jak najgorsza. Ale może im więcej się wie i widzi tym bardziej oczy się otwierają i człowiek wpada w przerażenie. Uważam iż jaka góra takie podgórze może tylko na samym dole jest lepiej.

zdziwiony

A najdziwniejsze jest to, że pean pochwalny jakoś się ostał. Czyżby ten wirus kasował wybiórczo.

Mnie tak zwodzili przeszło rok. W tej firmie panuje zasada iż największym twoim szczęściem jest budzić się i zasypiać z myślą o Exorigo. Co chciałbyś więcej. Wielki brat czuwa i dba aby było Ci dobrze i abyś wiódł życie pełne szczęśliwości. Zastanawiające jest to iż jak bardzo te wpisy musiały drażnić jaśnie nam panujące dwie rodziny / [usunięte przez administratora]iż prawie trzy strony negatywnych acz prawdziwych uwag i opowieści z pracy w Exo nak nagle zniknęło. Czyżby te upały ? Nawet wpisy wyparowują od tego gorąca ?

brat

Szkoda tylko, że wkład i zaangażowanie, które wkładałem przez pięć lat w tą "wspaniałą" firmę, przepraszam teraz "grupę" nic nie dała i moi przełożeniu mnie ciągle zwodzą.

na układy nie ma rady

Skończ Misiu, wstydu oszczędź. Propagandę w stylu osobnika w brunatnym mundurze wsadź sobie w 4 litery. Teraz pędź do brata i wypłacz mu się w rękaw.

Misio

Całe szczęście, że firma Exorigo ma całkiem sporo pozostałych, zadowolonych kontrahentów, którzy potrafią docenić wkład i zaangażowanie zarówno programistów piszących autorskie oprogramowanie jak i innych osób świadczących usługi z szeroko pojętej branży IT.

Zostaw opinię o Exorigo - Upos sp.z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exorigo - Upos sp.z o.o.