Opinie o Zymetria Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zymetria Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zymetria Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zymetria Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zymetria Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Trafiłam tu trochę przez przypadek, jeszcze w czasie studiów - praca dawała możliwość studiowania i pracy w elastycznych godzinach. Badania i sama firma spodobały mi się na tyle, że najbliższą przyszłość wiążę z tym właśnie miejscem. Na duży plus - wynagrodzenie za wykonaną pracę.

Były Nowy wpis
@Pracownik

3000 netto na umówię o dzieło to jest spoko wynagrodzenie?

Pracownik Nowy wpis

Zgodzę się z poprzednimi opiniami, że Zymetria dużo wymaga. Ale jest jedną z nielicznych znanych mi firm, która również bardzo dużo oferuje. Firma słucha co mówią pracownicy, jeśli mamy pomysł, jest duża szansa, że zostanie on wprowadzony w życie, bez konieczności przedzierania się przez niezliczone procedury. Zdobyłam ogromne doświadczenie i zamierzam je dalej tutaj zdobywać, bo są ku temu możliwości. Sky is not a limit!

Były prcownik Nowy wpis

Praca w Zymetrii faktycznie wymaga dużej samodzielności, a tryb zatrudnienia i wypłacania wynagrodzeń nie każdemu będzie odpowiadał. Mimo to uważam, że warto. Godziny są bardzo elastyczne, a praca w 100% zdalna. Największym plusem jest moim zdaniem atmosfera wzajemnej sympatii i brak korporacyjnego napięcia. Jeśli chodzi o zakres obowiązków, jest dość szeroki i wymaga zaangażowania, ale zawsze można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych badaczy. Będąc na stażu można się wszystkiego nauczyć praktycznie od zera. Z firmy wyniosłam bardzo dużo wiedzy i praktycznych umiejętności, których nie udało mi się zdobyć pracując w dużych firmach zajmujących się badaniami.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zymetria Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Praca zdalna, elastyczna, faktycznie można łączyć ją ze studiami. Wynagrodzenie bardzo ściśle związane z ilością wykonanej pracy, więc jeśli się rzetelnie, sprawnie pracuje to da się coś zarobić. Największym plusem jest atmosfera w firmie, pracownicy sobie wzajemnie pomagają i za wszystko dziękują, jest bardzo sympatycznie, wręcz rodzinnie. Mimo to niezbędna jest duża samodzielność, umiejętność odpowiedniego zarządzania swoim czasem i zadaniami.

Czy urlop w Zymetria Sp. z o.o. jest płatny 100%?

HR manager
@Pytanie

Tak. Jest płatny.

Ok

Planuje odejść jak najszybciej, jedyne co mnie trzyma to fakt, że łącze studia z pracą. Udawane fałszywe szefowe i małe pieniądze. Skończę studia i żegnam :)

Wkrótce były pracownik

Bardzo niskie stawki, problem z wypłaceniem nadgodzin. Zachowanie szefowej bardzo nieprofesjonalne co niezbyt dobrze świadczy o całej firmie. Zymetria Sp. z o.o. mogłaby zmienić nazwę na Januszpol Sp. z o.o.

Wątek o warunkach w firmie Zymetria Sp. z o.o. w mieście Warszawa nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Zymetria Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zymetria Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 3 ocen.