Opinie o Hipp Polska Sp. z o.o. w Warszawa Giełdowa 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hipp Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hipp Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipp Polska Sp. z o.o. w Warszawa Giełdowa 1

Allegro Nowy wpis

Mleko kupione w styczniu dwukrotnie a jedno opakowanie wysłali po terminie z datą do grudnia , tłumacząc się , że napewno mleko nie jest od nich , bo zauważyłam to po czasie zwrotu ( córka do nutramigenu zużywa jedną miarkę co któraś butelkę z uwagi na smak preparatu czasem muszę podać kozie ) . Przestrzegam i sprawdzajcie każde opakowanie ja nigdy tu nie zmowie . Dzięki założonemu sporowi , mogłam zwrócić mleko na wymianę , dziś dostałam otwarty karton mleka . Omijać szerokim łukiem

Jan Van Nowy wpis

Pracuje w firmie HiPP od dłuższego czasu i mogę zdecydowanie polecić prace w tej organizacji. Podejście firmy do pracownika to prawdziwy TOP, wynagrodzenie ok, masa różnych dodatków TOP. O awans jest bardzo trudno, ale nie z powodu widzi mi się pracodawcy tylko struktura firmy jest dość płaska. Nigdy nie było problemu z L4 czy wzięciem wolnego dnia. Jesteś chory czy potrzebujesz wolnego dnia to piszesz maila i załatwione. Ktoś tu pisał, ze pracownicy są przeładowani pracą i tak w rzeczywistości jest, ale tylko czasami. Są kwartały gdzie jest bardzo dużo pracy i są kwartały gdzie tej pracy jest mniej….wydaje mi się, ze tak jest u większości pracodawców. Prace w HiPP polecam.

Pracuję i szczerze polecam. Niewiarygodne, co się tu wypisuje.

Wiktoria Nowy wpis

to opinie moze od tych ktorym nie chcialo sie pracowac, jak to widzisz? bo w takim razie czemu ktoś tak pisze? skoro ty pracujesz i jest ok :D

Pracownik Nowy wpis
@Wiktoria

Niestety trochę tak. Nowy Zarząd rzeczywiście zaczął wymagać więcej. Kilka osób rozstało się z firmą i dziś wylewają wiadra pomyj. Nie ma to nic wspólnego z prawdą. Życzę wszystkim takiego pracodawcy.

Nie polecam tej firmy. Bardzo słaba atmosfera, mobbing, pracownicy są przeciążeni olbrzymią ilością pracy. Parę lat temu zredukowano kilka stanowisk a już wtedy było ciężko z ilością pracy per pracownik. Pogrom zwolnień bez podania przyczyny. Swego czasu kilka toczących się spraw w sądzie pracy.

Irena

Jeśli z tymi sprawami w sądzie to prawda to możesz coś więcej o nich napisać? One to odnośnie tych zwolnień?

Dziękujemy za Twoją opinię. Informujemy, że obowiązkiem każdego pracodawcy jest podawanie przyczyny uzasadniającej rozwiązanie umowy o pracę, co wynika wprost z przepisów Kodeksu Pracy. HiPP Polska każdorazowo dochowuje tego obowiązku, ilekroć zachodzi taka konieczność. Ponadto w firmie obowiązuje Polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji. To wyraz naszej najwyższej troski o zapewnienie Pracownikom przyjaznego środowiska pracy. Pozdrawiamy! Zespół HiPP Polska

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hipp Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Irena

Jak tak czytam te komentarze, to widzę, że ludzie dość niepochlebnie się o nich wypowiadają. :( Podobno wszystko oparte tu jest na jakiś kłamstwach i złym traktowaniu ludzi. Do tego podobno dobra kandydatka to jednocześnie atrakcyjna i pusta osoba. Poważnie takie warunki tutaj panują czy po prostu ktoś wylewa tu swoje frustracje?

Obiektywny
@Irena

Widać, że to jednostronne do granic! Nie opieram nigdy się na takich niewiarygodnych opiniach. Tu wylewa się tylko nuenawiść wobec byłych firm i nic więcej. Jak nie ty awansujesz, to ten drugi musi być głupkiem, idiotą, pustakiem itd. To typowy syndrom.

@Obiektywny

Czyli aktualnie tu pracujesz i na bank możesz potwierdzić, że to oszczerstwa tylko? Często w firmie pojawiały się takie dość mocno narzekające osoby, które psuły atmosferę swoim nastawieniem? :/

Kariera w Hipp Polska - Jesteś zakłamana, lubisz mobbingować, masz pusto w głowie, nie boisz się wyzwań, będziesz lojalna ponad wszystko? Takiej osoby szukamy, masz awans........

Kariera w Hipp Polska - Jesteś młoda, w miarę atrakcyjna, nie boisz się wyzwań, masz pusto w głowie...??? Rozmowa o awans nie jest trudna, na pewno jej sprostasz, obyś tylko nie miała zahamowań.

Marcysia

@bartek a skąd wiesz, jesteś ich pracownikiem? Proszę to zdradź więcej informacji o funkcjonowaniu firmy !

Nie polecam. Liczą się przed wszystkim kontakty oraz relacje.

Bartek

Ja powiem krótko, firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Anonimowo

STABILNA FIRMA O UGRUNTOWANEJ POZYCJI. BRAK MOZLIWOSCI ROZWOJU. FIRMA BARDZO RELACYJNA - EWENTUALNY ROZWOJ UZALEZNIONY JEST OD RELACJI. SREDNIE WYNAGRODZENIE.

Anonimowy
@Anonimowo

Sama na własnej skórze doświadczyłam zasad jakie panują w HIPP Polska. Jesteś z rodziny masz awans nawet kosztem zwolnienia innego pracownika. Masz swoje zdanie (inne niż zatrudniona rodzina pani prezes) wylatujesz z dnia na dzień. Najlepszy pracownik to taki który cicho siedzi, przytakuje i o nic się nie upomina.

admin

Pracowałeś w firmie HiPP Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw merytoryczną opinię o Hipp Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hipp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hipp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hipp Polska Sp. z o.o.?

Hipp Polska Sp. z o.o.

Hipp Polska Sp. z o.o.