Hipp Polska

Hipp Polska

Opinie o Hipp Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@kaja masz rację, że głos pracownika jest jak najbardziej ważny na forum. Dlatego zachęcam wszystkich pracowników firmy Hipp Polska do wypowiedzi o swoich doświadczeniach z firmą. Za to konsumentom chciałabym zwrócić wagę na to, że firma Hipp wprowadziła znaczek HiPP BIO. To oznacza, że firma bardziej dba o jakość warzyw, mimo unijnych norm sprawdza jeszcze bardziej. Więcej informacji o tym macie tutaj: http://hipp.pl/o-naskontakt/jakosc-bio/ekologiczne-produkty-hipp-bio/znak-hipp-bio-wywiad-z-clausem-hippem/

Maja

Jesteś pracownikiem Hipp Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co uważasz za największy plus w swojej pracy?

kaja

Super, że informujecie tutaj innych o ofertach pracy..ale bardzo brakuje mi tutaj jakiegoś głosu od strony pracownika. Chce zmienić pracę i przejść do działu marketingu ale wszędzie strasznie trudno się dowiedzieć jak u nich jest, bardzo proszę napiszcie cokolwiek

Zosia

chcialam dopytac jeszcze o te zarobki, czy kwota 3500 jest realna i czy realne sa premie? jakimi autami jezdza PM? dziekuje

Gosia

Słabo płatna praca niestety jak na przedstawiciela!!!

Eryk

Hey, Mozecie wskazac poziom zarobkow w Hippie. Bylem na rekrutacji ale nikt nie skomentowac mojej propozycji wynagrodzenia. Jestem juz repem z 10 letnim stazem i chcialem zmienic profil przedstawicielstwa. Jakimi autami jezdzi sie w H i czy sa one obklejone?

wawa

Czesc. Moze mi ktos powiedziec jaki samochodami jezdza PH w tej firmie.

Łysy

Witam. Pracowałem w Hipp-ie 5 lat i żeby nie redukcja etatów to jeszcze długo bym z Hipp-em współpracował.(usunięte przez administratora)

najlepsza firma w jakiej pracowałem, polecam

Zostaw opinię o Hipp Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipp Polska