AVM Lens Polska Sp. z oo

Kraków

Opinie o AVM Lens Polska Sp. z oo

Alicja

Co powiecie o plusach pracy w AVM Lens Polska Sp. z oo? Co podoba Wam się najbardziej?

23we333

hej no to cale szczescie @jfoi bo w rpzeciwym razie to samemu by trzeba bylo za te narzedzia płacic..

Obiektywny

Chytre sknery !!!!!!! Podli sknerowaci właściciele myślący tylko o sobie!!!!!!Odradzam pracę w tym miejscu

J.K.

Mnie zaś interesuje dlaczego osobniki mające tak negatywne mniemanie o firmie nie potrafią podpisać swoich postów choćby z imienia tudzież, co by od Was za wiele nie wymagać, inicjałami? Czyżby na to zabrakło odwagi cywilnej? ;) Jeśli jesteście takimi krzewicielami prawdy i oświecenia społecznego to nie bójcie się podpisywać, wszak rzeczona prawda podobno wyzwala ;) A tak na odchodne, szczerze Wam życzę znalezienia innej pracy o podobnych warunkach zarobkowych i atmosferze w niej panującej, która na dodatek będzie jeszcze adekwatna do Waszego "wysiłku' w nią włożonego (tak, celowo w cudzysłowie) - podobno cuda się zdarzają. Trzymam kciuki, oby mi prędzej nie odpadły :)

Gość

Renata to poszalałaś jak tylko 3 a może 4 miesiące pracowałaś w tej firmie! Widać od razu, że poznałaś ją od podszewki. Pamiętaj, że powyższe posty nie pisała tylko jedna osoba!!! Obawiam się, że ludzie nie kłamią.

Renata

Pracowałam w firmie AVM Lens. Na "dzień dobry" umowa o pracę (nie żadna "śmieciówka") z bardzo godziwym wynagrodzeniem. Jasno i klarownie określony zakres obowiązków (pracowałam w charakterze magazyniera-sprzedawcy), którego przestrzeganie nie było żadną "filozofią Wschodu" (Kuba, serdecznie Cię pozdrawiam!). Jeśli zdarzały się jakieś drobne błędy to z mojej winy (brak doświadczenia, nieuwaga). Nie otrzymałam nigdy żadnej dotkliwej reprymendy z tego powodu. Właściciele firmy odnosili się do mnie z szacunkiem, życzliwością i wyrozumiałością. Powyższe superlatywy podyktowało mi sumienie i doświadczenie pracy w tej firmie. Czy polecam pracę w AVM Lens potencjalnym pracownikom? Tak, jednak z zastrzeżeniem, że zadowolony będzie jedynie ten, kto naprawdę chce pracować, zdobyć cenne doświadczenie i posiada odrobinę pokory a także ma świadomość własnych niedoskonałości.

maverick 666
@Renata 20.04.2015 17:18

pracowałas tam od stycznia do kwietnia to faktycznie bardzo długo..... i nie zdążyłaś poznac ich od "podszewki". na poczatku jest ok a potem to dopiero się zaczyna. więc nawet nie śmiej twierdzić że ta firma jest w porządku bo za mało o niej wiesz !!!! widocznie byłaś bardzo zdesperowana szukając pracy że zaczęłas tam pracowac. ale widze że i tak długo tam nie zagrzałaś miejsca .....!!!

Oszukują przy wypłacie, uprawiają mobbing na całego i brak słów co jeszcze! Ta firma to porażka!

aaaaaa
@anonim 01.09.2014 13:23

Dodałbym wprost : oszukują, mają ludzi za kretynów. Odradzam pracę w tej pseudo firmie. Jeśli już musisz to domagaj się wszelkich praw, nie daj się namówić na pracę bez umowy o pracę i pamiętaj kodeks pracy jest po twojej stronie. AVM po opadnięciu pozorów i nieudolnych zabiegów (pięknych słówek) okazuje się zwykłą firmą KRZAK, a w cieniu tego KRZAKA chowają się właściciele, nowobogaccy cwaniacy.

lalala

Pomyłka 3-4 tygodnie, a potem albo pa-pa, albo zapychasz zawsze dostając zrype - przepraszam, dziękuję itp nigdy... no i max dwa tygodnie urlopu. Pomyłka to zawsze twoja wina bez względu na to kto zawinił - zero podwyżek - bo zawsze możesz przecież odejść jak Ci się nie podoba.

Będąc po rozmowie kwalifikacyjnej odnoszę wrażenie, że firma nie traktuje poważnie potencjalnego pracownika. Wymaga dwutygodniowego okresu próbnego, oczywiście bezpłatnego. Nie polecam.

Zostaw opinię o AVM Lens Polska Sp. z oo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVM Lens Polska Sp. z oo