Opinie o AVM Lens Polska Sp. z oo (zakończona działalność) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AVM Lens Polska Sp. z oo (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AVM Lens Polska Sp. z oo (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVM Lens Polska Sp. z oo (zakończona działalność) w Kraków

Mira

Podpowiedzcie czy trudno dostać się do pracy w firmie?

Jack Nowy wpis
@Mira

A po co sie tam pchasz...

K Nowy wpis
@Mira

Powiem tak ,że na początku wszystko super szefostwo miłe, do momentu jak człowiek nie zacznie chorować wtedy zostajesz zwolniony (na zwolnieniu byłam 7 dni)gdybym nie musiała i nie miał problemów ze zdrowiem to bym go nie brała (szpital ,badania...), ja rozumiem że ludzie kombinują różnie z L4 ale nie możemy wszystkich jedną miarą. Chłopaki pracujący tam super i pomogą zawsze.

AVM Lenses Nowy wpis
@K

Odnośnie wypowiedzi tajemniczej Pani "K" - dziękujemy za dodanie opinii. Obawiamy się jednak, iż zapomniała Pani wspomnieć o jednym drobnym szczególe - mianowicie po tym, jak została Pani na starcie zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony i przepracowała Pani 10 (słownie dziesięć) dni roboczych, udała się Pani na 9 (słownie dziewięć) dni roboczych na chorobowe. Ocenie czytających pozostawiam wybór, czy stawiając się na naszym miejscu, zdecydowaliby się zatrzymać Panią dalej w firmie. Życzymy zdrowia! Pozdrawiamy serdecznie, AVM Lenses

K Nowy wpis
@AVM Lenses

Pracowałam dłużej niż 10 dni łącznie było to z okresem próbnym 2 mięs, i nie zapomniałam iż dostałam umowę o pracę. Życzę powodzenia w poszukiwania nowego poracownika

Micgaw

Aktualnie pracuję w firmie AVM Polska, w dziale obsługi klienta. W firmie jest fajna atmosfera, ludzie wzajemnie się szanują. Szefostwo jest wymagające, ale również wspierające. Jeśli idzie o formę umowy to jestem na umowie o pracę, z wynagrodzeniem adekwatnym do mojego aktualnego doświadczenia. Mimo, że kilka razy zdarzyło mi się popełnić w pracy błędy, nikt mnie nie strofował z tego powodu. Wręcz przeciwnie, wszyscy próbowali mnie wspierać i pomagać w codziennym wykonywaniu obowiązków. Miejsce pracy jak najbardziej na plus.

M.G.
@Micgaw

Mam podobne doświadczenia. Teraz tylko czekać aż byli pracownicy przybiegną z powrotem minusowac te opinie i krzyczeć jak to w firmie było do (usunięte przez administratora) na full itp XD W sumie to trochę współczuję nawet, smutni to muszą być ludzie, więcej pogody ducha życzę. peace!

N.K.G.

Pracuję obecnie w dziale marketingu firmy AVM Lens. Jeśli idzie o zarobki i formę zatrudnienia (umowa o pracę) to są one bardzo fair. Szefowie w firmie są bardzo wymagający, tym niemniej zawsze traktowali mnie z szacunkiem, nawet w sytuacjach kiedy mnie (konstruktywnie) krytykowali. Sama firma zorganizowana jest w sposób profesjonalny i spójny, mam okazję współpracować z działami handlowym i IT, i współpraca zawsze przebiegała sprawnie. Na pewno mniej ambitne osoby mogą odstraszyć wymagania szefostwa firmy, które są bardzo wysokie (ale realne). Mogę szczerze polecić pracę w firmie AVM Lens szczególnie osobom, które chcą zdobyć cenne doświadczenie i nie boją się wyzwań, oraz pracy pod presją czasu i wyników.

J.F.K.
@N.K.G.

Ha ha ha, dział marketingowy i IT w firmie która zatrudnia dwie osoby. Widzę, że "dział marketingu" nadal pisze sobie komentarze...

Anonimowy
@J.F.K.

Widzę, że kogoś nadal cztery litery pieką po wypadzie z firmy - żeby po takim czasie na bieżąco obserwować profil firmy i hejtować, to zabolało ewidentnie bardziej niż ustawa przewiduje :) że tak to ujme - ha ha ha :)

SK

Polecam firmę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie AVM Lens Polska Sp. z oo (zakończona działalność)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
obiektywny

Serdecznie odradzam pracę w tym miejscu.

Pracowałam jako osoba sprzątająca, nie na pełny etat więc do końca nie wypowiem się jak to działa wewnątrz firmy ale atmosfera zawsze była bardzo w porządku, właściciele mili tacy normalni ludzie. Nie rozumiem skąd ta fala hejtu, mnie się tam krzywda nie działa potem firma sie przeniosła do mniejszego lokalu i podziękowali za współprace ale było ok.

MG

Firma mała ale prowadzona w sposób profesjonalny, nigdy nie było problemu z wzięciem urlopu na życzenie itp. Właściciele wymagający ale to akurat nic dziwnego i nie powinno nikogo bulwersowac, atmosfera nie jest natomiast stresująca.

Alicja
@MG

Piszesz w czasie przeszłym, rozumiem więc, że nie jesteś aktualnie związany z firmą AVM Lens Polska. Czy mogłabym zapytać, dlaczego zdecydowałeś się zakończyć swoją współpracę z tym pracodawcą? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Czy ze wzięciem normalnego urlopu, na przykład dwutygodniowego, również nie było problemu w AVM Lens Polska?

@Alicja

A można wiedzieć czemu to Panią w sumie interesuje? Zakończyłem współpracę, bo pojawiła się inna oferta, bardziej odpowiadająca moim zainteresowaniom. Nie było problemu z żadnym urlopem, ani na żądanie ani normalnym też nie.

MG

Nie wiem czy ktoś czyta ten wątek po takiej ilości czasu, moje doświadczenia z firma były pozytywne. Komentarze poniżej to wypowiedzi jakiejś jednej, max dwóch osób bo styl pisania i byki nawet te same, widać ktoś wyleciał i go zabolało, takie jest moje zdanie.

Alicja

Co powiecie o plusach pracy w AVM Lens Polska Sp. z oo? Co podoba Wam się najbardziej?

23we333

hej no to cale szczescie @jfoi bo w rpzeciwym razie to samemu by trzeba bylo za te narzedzia płacic..

J.K.

Mnie zaś interesuje dlaczego osobniki mające tak negatywne mniemanie o firmie nie potrafią podpisać swoich postów choćby z imienia tudzież, co by od Was za wiele nie wymagać, inicjałami? Czyżby na to zabrakło odwagi cywilnej? ;) Jeśli jesteście takimi krzewicielami prawdy i oświecenia społecznego to nie bójcie się podpisywać, wszak rzeczona prawda podobno wyzwala ;) A tak na odchodne, szczerze Wam życzę znalezienia innej pracy o podobnych warunkach zarobkowych i atmosferze w niej panującej, która na dodatek będzie jeszcze adekwatna do Waszego "wysiłku' w nią włożonego (tak, celowo w cudzysłowie) - podobno cuda się zdarzają. Trzymam kciuki, oby mi prędzej nie odpadły :)

Renata to poszalałaś jak tylko 3 a może 4 miesiące pracowałaś w tej firmie! Widać od razu, że poznałaś ją od podszewki. Pamiętaj, że powyższe posty nie pisała tylko jedna osoba!!! Obawiam się, że ludzie nie kłamią.

Renata

Pracowałam w firmie AVM Lens. Na "dzień dobry" umowa o pracę (nie żadna "śmieciówka") z bardzo godziwym wynagrodzeniem. Jasno i klarownie określony zakres obowiązków (pracowałam w charakterze magazyniera-sprzedawcy), którego przestrzeganie nie było żadną "filozofią Wschodu" (Kuba, serdecznie Cię pozdrawiam!). Jeśli zdarzały się jakieś drobne błędy to z mojej winy (brak doświadczenia, nieuwaga). Nie otrzymałam nigdy żadnej dotkliwej reprymendy z tego powodu. Właściciele firmy odnosili się do mnie z szacunkiem, życzliwością i wyrozumiałością. Powyższe superlatywy podyktowało mi sumienie i doświadczenie pracy w tej firmie. Czy polecam pracę w AVM Lens potencjalnym pracownikom? Tak, jednak z zastrzeżeniem, że zadowolony będzie jedynie ten, kto naprawdę chce pracować, zdobyć cenne doświadczenie i posiada odrobinę pokory a także ma świadomość własnych niedoskonałości.

maverick 666
@Renata

pracowałas tam od stycznia do kwietnia to faktycznie bardzo długo..... i nie zdążyłaś poznac ich od "podszewki". na poczatku jest ok a potem to dopiero się zaczyna. więc nawet nie śmiej twierdzić że ta firma jest w porządku bo za mało o niej wiesz !!!! widocznie byłaś bardzo zdesperowana szukając pracy że zaczęłas tam pracowac. ale widze że i tak długo tam nie zagrzałaś miejsca .....!!!

lalala

Pomyłka 3-4 tygodnie, a potem albo pa-pa, albo zapychasz zawsze dostając zrype - przepraszam, dziękuję itp nigdy... no i max dwa tygodnie urlopu. Pomyłka to zawsze twoja wina bez względu na to kto zawinił - zero podwyżek - bo zawsze możesz przecież odejść jak Ci się nie podoba.

Będąc po rozmowie kwalifikacyjnej odnoszę wrażenie, że firma nie traktuje poważnie potencjalnego pracownika. Wymaga dwutygodniowego okresu próbnego, oczywiście bezpłatnego. Nie polecam.

AVM Lens Polska Sp. z oo (zakończona działalność)
3.9/5 Na podstawie 39 ocen.

AVM Lens Polska Sp. z oo (zakończona działalność)