Urząd Miasta

Kraków

Opinie o Urząd Miasta

nick

Czy można tam zarobić 4 tysiące netto na początek?

4r5

widze ze teraz tez szkaja specjalsity do spraw ochrony zieleni rowniez w Poznaniu chodzi o przyjmowanie, prowadzenie i rozpatrywanie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów

Petent

Łopatologiczny opis pracy w Urzędzie Miasta Krakowa. Kierownik wskazuje pracownikom miejsce do wykopania rowu. - Bierzcie łopaty i kopcie, ja za dwie godziny wracam. Kierownik wraca, a prace nie jest nawet ruszona. - Dlaczego nic nie robicie? Pyta kierownik. Nie mamy łopat, mamy tylko sztychówki. Odpowiadają pracownicy. - Dlaczego nic nie mówiliście? Pyta kierownik. Nie będziemy pouczać przełożonego. Opis dotyczy UMK Wydział Architektury i Urbanistyki Rynek Podgórski 1 Nie wiem już jak z Nimi walczyć, może satyrą.

Ania

Szkoda czasu, zawracanie sobie głowy ofertami pracy z Urzędu Miasta jest TYLKO I WYŁĄCZNIE robieniem tła do rekrutacji osób z rodziny lub znajomych pracowników urzędu.....przykre

stażysta

Beznadziejna atmosfera, nagminne wykorzystywanie ludzi na stażach, robienie z nich przygłupów na siłę, mobbing. Brak szkoleń (szkolenia są wyłącznie dla pracowników należących do układu rodzinno-znajomościowego). Oferty pracy zawsze są ustawkami. Łamanie ustawy o ochronie danych osobowych, obchodzenie prawa na korzyść znajomych, na niekorzyść osób tzw. "z ulicy".

bonni

Słowa kojarzące się z Urząd Miasta Krakowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i pomocni. Najbardziej podobało mi się w Urząd Miasta Krakowa: Miła, rodzinna atmosfera

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta