Opinie o Urząd Miasta w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Urząd Miasta. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Urząd Miasta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miasta w Kraków

Strzebel Potokowy Wiśniowicki

Nieprofesjonalna obsługa przy stanowisku do zapłaty za kartę (na dole) w urzędzie długie kolejki podczas gdy niektórzy pracownicy bezczynni.

Danuta
@Strzebel Potokowy Wiśniowicki

Co to znaczy, że bezczynni? Może dosłownie potrzebują 5 minut, żeby sobie odetchnąć tylko?

Antoni

Pracujesz tam, że zmuszony jesteś to znosić na co dzień? Jeśli jesteś pracownikiem to opisz proszę panujące w urzędzie warunki zatrudnienia, bo zastanawiam się nad złożeniem aplikacji, a poprzednie wpisy o słabych relacjach międzyludzkich budzą mój niepokój.

pracownica

Szczerze uważam, że państwowa inspekcja pracy powinna zainteresować się tym miejscem. Jestem pełna podziwu dla niektórych kolegów i koleżanek - jak wiele są w stanie znieść kosztem swojego zdrowia. Nierówne traktowanie to najmniej szkodliwa z rzeczy jaka może tam człowieka spotkać. Brak jasnego systemu oceny, możliwości rozwoju, bezprawne komentowanie stanu zdrowia pracownika, na podstawie którego przyznawane są premie, podwyżki. Uwagi dotyczące wyglądu są codziennością. Odeszłam, bo nie stać mnie było na koszty leczenia na jakie skazywała mnie praca w tym miejscu.

Danuta
@pracownica

Z tego co piszesz atmosfera tutaj wydaje się być bardzo przykra. Ja tak szczerze wychodziłam z założenia, że ludzie z urzędu i tak nie lubią swojej pracy, wpadają, żeby odbębnić i do domu, czyli to ja źle to rozumiałam? A masz może porównanie z jakością pracy w innych urzędach, żeby zestawić z tym co tu się dzieje?

majchrowski

Prezydent miasta Krakowa jacek majchrowski - przestępca gospodarczy wspólnie ze swoimi kolegami gangusami zaprasza wszystkich uchodźców do siebie. W 647 metrach kwadratowych, które majchrowski zajmuje pomieści sporo. To tylko kropla w morzu lokali, które są gotowe przyjąć wszystkich jak leci. majchrowski wraz ze skorumpowanymi urzędnikami (wielu z nich zostało skazanych wyrokami kary pozbawienia wolności, a są to głównie tzw. kobiety) z zarządu budynków komunalnych i reszty u m. Krakowa gwarantują swą pieczę wszystkim chętnym zarówno w urzędach, jak i w swoich prywatnych lokalach. Prezydent miasta Krakowa Jacek Majchrowski Kontakt: pl. Wszystkich Świętych 3-4 31-004 Kraków Sekretariat pok. nr 107 tel.: 12-616-13-50 e-mail: prezydent@um.krakow.pl Wydział Komunikacji Społecznej Urząd Miasta Krakowa pl. Wszystkich Świętych 3-4 31-004 Kraków kontakt dla dziennikarzy: e-mail: bi[at]um.krakow.pl tel. 12 616 18 00 Monika Chylaszek dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej monika.chylaszek[at]um.krakow.pl (usunięte przez administratora) Grzyb zastępca dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej maciej.grzyb[at]um.krakow.pl Biuro Prasowe Dariusz Nowak kierownik Biura Prasowego dariusz.nowak[at]um.krakow.pl Joanna Dubiel Kancelaria Prezydenta, Biuro ds. Dzielnic Miasta Krakowa, Wydział Organizacji i Nadzoru, Wydział Kontroli Wewnętrznej, Zespół Audytu Wewnętrznego, pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością, pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych joanna.dubiel[at]um.krakow.pl Emilia Król szpitale, zakłady opiekuńczo-lecznicze, MCPU, Krakowskie Centrum Świadczeń, BO, partycypacja i dialog, wielokulturowość, pełnomocnik ds. polityki równościowej, NGO, opieka zdrowotna, MOPS, DPS-y, geodezja, kształtowanie środowiska, bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, planowanie przestrzenne, przejmowanie mienia i rewindykacja, Wodociągi Miasta Krakowa, USC, współpraca z dwutygodnikiem „KRAKÓW.PL” emilia.krol[at]um.krakow.pl Kamil Popiela jakość powietrza, pełnomocnik ds. jakości powietrza, przeciwdziałanie skutkom zmian klimatu, miejska inżynieria ruchu i mobilność, Krakowski Holding Komunalny, Ekospalarnia, ZDMK, ZTP, ZZM, ZIM, MPK, Klimat-Energia-Gospodarka Wodna, Trasa Łagiewnicka kamil.popiela[at]um.krakow.pl Grażyna Rokita architektura i urbanistyka, główny architekt miasta, nadzór budowlany, miejski konserwator zabytków, plastyk miasta, skarb miasta, strategia, planowanie i monitorowanie inwestycji, przedsiębiorczość i innowacje, sprawy administracyjne, miejski rzecznik konsumentów, radcy prawni, pełnomocnik ds. rozwoju kultury fizycznej, sport, Zarząd Infrastruktury Sportowej, Kraków Nowa Huta Przyszłości, Agencja Rozwoju Miasta Krakowa (Centrum Muzyki) grazyna.rokita[at]um.krakow.pl Małgorzata Tabaszewska edukacja, szkoły, przedszkola, Miejskie Centrum Obsługi Oświaty, skarbnik miasta, pełnomocnik ds. prognoz i analiz finansowych, budżet miasta, finanse, podatki i opłaty, ewidencja i egzekucja administracyjna, obsługa UMK, Zarząd Cmentarzy Komunalnych, Grodzki Urząd Pracy, Fundacja zoo malgorzata.tabaszewska[at]um.krakow.pl Anna Latocha kultura i dziedzictwo narodowe, instytucje kultury, Krakowskie Biuro Festiwalowe, pełnomocnik ds. kultury, TAURON Arena Kraków, seniorzy, żłobki, niepełnosprawni, młodzież, pełnomocnik ds. senioralnych, pełnomocnik ds. niepełnosprawnych anna.latocha[at]um.krakow.pl Patrycja Piekoszewska Kancelaria Rady Miasta Krakowa, straż miejska, gospodarka odpadami, MPO, MPEC, Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców, mieszkalnictwo, ZBK, turystyka, działania promocyjne miasta, centrum obsługi informatycznej, pełnomocnik ds. transformacji cyfrowej, rodzina, pełnomocnik ds. rodziny patrycja.piekoszewska[at]um.krakow.pl Referat Mediów Miejskich Miejska Platforma Internetowa „Magiczny Kraków" www.krakow.pl; dwutygodnik miejski „Kraków.pl”; stanowisko ds. kontaktu z mieszkańcami Margerita Krasnowolska kierownik Referatu Mediów Miejskich margerita.krasnowolska[at]um.krakow.pl Anna Duda, Marcin Drobisz, Monika Jagiełło, Katarzyna Pustułka, Tomasz Róg magiczny.krakow[at]um.krakow.pl Referat ds. kontaktów z mieszkańcami e-mail: interwencje[at]um.krakow.pl tel. 12 616 80 00 Małgorzata Stuch p.o. kierownika Referatu ds. Kontaktów z mieszkańcami malgorzata.stuch[at]um.krakow.pl Dominika Jaźwiecka, Karolina Porczyńska-Kęsek, Marta Müller-Reczek Adres oraz dane kontaktowe Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie ul. Bolesława Czerwieńskiego 16 31-319 Kraków infolinia tel. +48 12 291 29 99 sekretariat tel. +48 12 616 61 28/ +48 12 616 61 27 fax: 12/ 616-61-29 e-mail: zbk@zbk.krakow.pl e-PUAP: /ZBK/Skrytka

Oko
@majchrowski

Ponieważ jest trafna

Opis pomarańskiej wydającej wyroki na korzyść prze stępców. Oświadczenie majątkowe sądowej prze stępczyni i jego analiza. https://www.jarswi.pl/index.php/prokuratura/zastanawiajace-dochody-sedziego magdalena meroń pomarańska każdego roku ma co raz więcej nieruchomości, które zagarnia po wyrzuceniu ludzi z mieszkań oraz rosnący dramatycznie majątek. Lokale wynajmuje łamiąc w ten sposób art. 86 o ustroju sądów. Oficjalnie wynajmuje nie prowadząc działalności gospodarczej. Kolejne paragrafy i brak konsekwencji. Tutaj jest potrzebny samosąd, wyrzucenie twojej rodziny razem z tobą ku rwo sz mato na ulicę, czyli tam gdzie wasze miejsce i zagarnięcie wszystkiego co ukradłaś skurwycórko. Podlegasz najwyższemu z najwyższych sądów ostatecznych śmieciu.

Wyobrażasz sobie jak twoja rodzina leci na ryj?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Urząd Miasta?

Teraz już żadne, bo przecież jest pandemia... Tylko dla urzędników magistratu, bo przecież urzędnicy magistratu nie chodzą do sklepu czy do banku. Państwo w państwie

Helena
@Gość

Tzn zwolnili wszystkich czy przeszliście na zdalkę? Bo to w żaden sposób nie wynika z twojego komentarza

Czy wstrzymano teraz w urzędzie staże?

Syczek
@Monika

Nie, nic mi o tym nie wiadomo.

widełki płacowe

W jednej z ofert nie określono czy są to kwoty brutto czy netto. Czego się spodziewać?

Tomasz

Osoby na stanowiskach kierowniczych/dyrektorskich zwykle przyspawane do stołków od ponad 20 lat (owszem czasem zamieniają się między sobą równolegle stołkami), obsadzone bez konkursów (20 lat temu konkursów nie było), według klucza powiązań towarzysko-rodzinnych, który to układ z resztą trzymaj e tam do dziś. Niestety, kompetencje do zarządzania jak i sprawność działania, to sprawa drugorzędna, podobnie jak zorientowanie na osiągnięcie konkretnych celów związanych z funkcjonowaniem miasta, to sprawa drugorzędna. Priorytet: utrzymanie etatów tych właśnie osób, za wszelką cenę, do emerytury. Bez gruntownej wymiany kadry dyrektorsko-kierowniczej na osoby o wysokich kompetencjach zawodowych, zarządczych, interpersonalnych, organizacyjnych, nie ma co marzyć o stworzeniu sprawnie działających, nowoczesnych zespołów zorientowanych na osiąganie ambitnych celów.

Ina

Jeżeli interesuje Cię praca bezsensowna (przepisywanie opublikowanych przepisów do tabelki, której i tak nikt nie czyta), albo zbędna (po n- razy poprawianie opisu wykonanych czynności, bo to najważniejsze), jeśli Twoim marzeniem jest praca na stanowisku podległym osobie, która nie potrafi logicznie argumentować swojego zdania (tak, bo tak), ma całkowity brak zdolności interpersonalnych i uwielbia wykorzystywać swoją pozycję "szefa" (co niestety nie buduje autorytetu), a na dodatek jeśli składając odpowiedź na ofertę pracy z wyszczególnionym zakresem wynagrodzenia od - do, spodziewasz się dostać niewiele ponad minimum (500 max 700 zł. więcej niż kwota minimum wskazana w ofercie), to w biurze VAT-u znajdziesz swoją wymarzoną posadę!! Powodzenia!

Rene0509

Nie ma na sprzątanie miasta obcina się koszty zwalniają ludzi z firm sprzątających i zajmujących się zielenią bo to według Pana Prezydenta jest nieistotne ale dzisiaj dodatkowe autobusy z info dojazd do centrum Jana Pawła jeżdżą na to Pan ma a dlaczego ja mam pokrywać koszty imprez religijnych dlaczego miasto na to daje pieniądze naszym kosztem!!!!!!! Jakim prawem płaci Pan na kościół z pieniędzy miasta!!!!!!

Seba

Mieszkam w Wieliczce. Czy będzie ona przyłączana do granic Krakowa.

@Seba

Być może jak sobie metro do Rynku dokopiecie ???? Górników macie, więc do roboty.

Obserwator

dn 06.05.2020 otrzymałem sms ze mam do odbioru dowód osobisty na ustaloną godzinę. Po dotarciu na miejsce dowiedziałem się że oprócz tego konieczne jest umówienie telefoniczne ( więc po co jechałem kilkanaście km?) na miejscu jest podany ten nr telefonu ale po ok 15 min oczekiwania na linii zostałem rozłączony. W trakcie pojawiło się kilka osób z problemem taki jak mój i to w różnych sprawach. Ochrona i pracownicy próbują rozładować napięcie ale udaje się to z umiarkowanym skutkiem. Totalna imrpowizacja niby odległości zachowane, maseczki ale w wejściu na 2m jest kilka osób zanim uda się je pokierować dalej. Dlaczego Urząd nie mógł tego lepiej przygotować a jak nie zdążył to przełożyc "otwarcie". Po co wysyłać sms ie-maile wprowadzające ludzi w błąd czy tak trudno zablokować automatyczne powiadamianie czy o tym już nikt nie pomyślał? Byłem w poprzednim okresie w Urzędzie kilka razy i naprawdę cieszył się u mnie dobrą opinią ale teraz za jadnym razem to wszytsko stracił. Czy warto było poświęcić parę lat pracy na utrate dobrej dobrej opinii i traktować teraz petentów jak natrętów?????

Wredny
@Obserwator

A umiesz przeczytać tego smsa? Gdzie jest napisane o godzinie? Co do telefonów tu racja były awarie... Człowiek czeka na linii i gdy już jest pierwszy to go rozłącza.

Megi

Konkurs to zwykła ustawka, jak w każdym urzędzie. I etap test sprawdzający wiedzę kandydata - 40 minut. Po 15 minutach wychodzi gość, który później wygrywa konkurs na to stanowisko. Odpowiedzi miał zapewne w jednym palcu, bo znał pytania. Kpina z reszty kandydatów. Pewnie ktoś z rodziny lub znajomych. Notabene na test przyszedł niechlujnie ubrany. Sprane dżinsy i do tego ochydny t-shirt. Masakra.

xyz

Czy tutaj do urzędu na jakieś wyższe stanowisko można się dostać drogą rekrutacji czy to już tylko raczej po znajomości?

mm1247

Byłam wczoraj tj. 06.05.2020 w UMK przy (usunięte przez administratora) i spotkało mnie niemiłe zaskoczenie. TVP Kraków na pasku wiadomości od kilku dni z wielka pompą ukazuje się informaja o częściowym otwarciu urzędu / nawet są wyszczególnione wydziały/ ale nie ma informacji że sprawę można załatwić dopiereo po uprzednim umówieniu telefonicznym. Na podany w urzędzie numer nie można się połączyć i nie jest to tylko moja opinia bo nikt z kolejki się nie połączył. Miałam ważną sprawę i nie chciałam popełnić błędu i chciałam przed złożeniem zasięgnąć opinii. Usłyczałam że jest to niemożliwe i nikt nie udzielił mi informacji co mam zrobić w takiej sytuacji. Osoba wpuszczająca chyba ochrona chciała mi pomóc ale szybko została przywołana do rzeczywiśtości żeby zamknąć drzwi i nie wdawać się w dyskusję. Po kolejnym otwarciu drzwi dowiedziałam się żę przecież jest internet. Odczułam to że jestem intruzem najlepiej żebym nie zawracała głowy /delikatnie ujmująć/ i wyniosła się. Na większość pytań petentów pada odpowiedź - internet / nie każdy ma, nie każdy ma drukarkę itd/ i telefon na który nie można się dodzwonić. To jest część aspektu a druga część to ta z początku postu. Dlaczego taka iformacja ukazuje się w TV czy nikt nie autoryzuje takich informacji z ramienia Urzędu? Kto jest odpowiedzialny za niedokładne informacje, wprowadzanie ludzi w błąd, brak nr telefonów do poszczególnych wydzialów??? Po wizycie pozostał duży niesmak

Tosia

To tutaj na rekrutacji jest nie jedna osoba a cała komisja Cie przepytuje?

miś
@Tosia

tak, jest komisja która z tobą rozmawia, sprawdza wiedzę itd.

@miś

Poproszę o informacje, jak wygląda praca w wydziale podatków i opłat w UMK. Widziałam, że trwa nabór. Podacie, jakie oferują stawki dla osób z doświadczeniem?

Śmiech

Rozmowa kwalifikacyjna - UMK Wydział Skarbu Miasta - tragedia!! Osoba przeprowadzająca rozmowę nie przedstawiła się, do tej pory nie wiem z kim rozmawiałam. Podobnie jak towarzyszące jej osoby (w założeniu chyba mające być członkami komisji rekrutacyjnej - nie wiem). Zamiast przedstawienia szczegółowego, jakiegoś konkretnego, zakresu zadań na danym stanowisku pracy o które ubiegałam się, padło pytanie o to, czy DOMYŚLAM SIĘ jakie to mają być czynności. Zapytano mnie JAK MI SIĘ WYDAJE czym się oni tam konkretnie zajmują. Na zwróconą uwagę że są to kwestia które powinien kandydatowi przedstawić pracodawca padła odpowiedź odnośnie zakresu obowiązku rozmijająca się z treścią tych ogólnie wskazanych w ogłoszeniu o pracę na wolnym stanowisku. Generalnie ta rozmowa to była jakaś szopka. Oczywiście już w trakcie odechciało mi się tak jakiejkolwiek pracy.

Iza

Żałuję, że nic nie można się dowiedzieć o pracy w urzędzie, pewnie jest dobrze?

Tomasz

Podpowiedzcie czy urząd prowadzi rekrutacje w jakimś określonym czasie czy poprostu kiedy jest potrzeba?

@Tomasz

Widzę, że interesuje Cię praca w tym miejscu. Jakie stanowisko Cię interesuje? Pytałeś już prawie miesiąc temu, więc może przez ten czas zdecydowałeś się, aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Krakowie i dopytać o prowadzone rekrutacje. Wiesz coś na ich temat? A może bierzesz udział w którejś z nich?

Kiro

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jest duże znieczyszczenie powietrza.Jest to takie proste więc Majchrowski niech przestanie dawać zezwolenia na budowę bloków swoim poplecznikom ,dawniej nie było smogu bo były korytarze powietrzne i zabudowa bloków w jednym kierunku.Jak Majchrowski zaczął żądzuć to tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta - Kraków

• Jak się pracuje w Urząd Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Urząd Miasta?

Kandydaci do pracy w Urząd Miasta napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Urząd Miasta