unidruk

Kraków

Opinie o unidruk

kalwi@remi

Omijajcie szerokim lukiem firme pana (usunięte przez moderatora) Jedyny plus-kasa na czasie-a jaka?Zenujaca.Kierownictwo nadaje sie do tarcia chrzanu,ale jest nietykalne bo,albo rodzina,albo wazelina.Na dodatek kazdy(prawie,wylacznie rodzina i najstarsi pracownicy) to bezwzgledni konfidenci.Prawa pracownika sa karygodnie lamane,kamer wiecej jak w banku-nawet w szatni,czujniki dymu w wc ktore same sie wlaczaja(to kosztuje 50pln),do tego masa pomieszczen gdzie jak sie wchodzi musisz sie logowac co jest jednoznaczne z tym ze ci nie placa za ten pobyt.Kiedys bylo ok,ale pan (usunięte przez moderatora) .zmienil polityke w stosunku do ludzi.Aha-a robota to jest sam szajz jaki moze panowac na rynku.Wybor nalezy do Ciebie

Zostaw opinię o unidruk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unidruk