Opinie o Unidruk w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Unidruk, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Unidruk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unidruk w Kraków

Aleksandra Nowy wpis
Klient

10 gwiazdek na 10 :). Bardzo miła obsługa, ludzie ciepli i pomocni. Rozmowy i wymiana e-maili w bardzo miłej atmosferze. Realizacja błyskawiczna a zaproszenia wyszły po prostu pięknie. Polecam :)

lukas Nowy wpis

Czyżby konkurencja tak inspirowała do oskarżeń? Firma ma dobre opinie i stabilną pozycję, polecam

anonymous Nowy wpis

obsługa żenująca, przyjmujący zlecenie nie rozumie tekstu zawartego w mailu-zamówieniu, albo czyta tylko nagłówek. Realizacje ciągną się tygodniami. Nie ma z kim gadać. Jedynie Pani z obsługi przełącza szybko, a potem ...muza na czekanie i można się przespać, a po wyspaniu będzie grała dalej.

kalwi@remi

Omijajcie szerokim lukiem firme pana (usunięte przez moderatora) Jedyny plus-kasa na czasie-a jaka?Zenujaca.Kierownictwo nadaje sie do tarcia chrzanu,ale jest nietykalne bo,albo rodzina,albo wazelina.Na dodatek kazdy(prawie,wylacznie rodzina i najstarsi pracownicy) to bezwzgledni konfidenci.Prawa pracownika sa karygodnie lamane,kamer wiecej jak w banku-nawet w szatni,czujniki dymu w wc ktore same sie wlaczaja(to kosztuje 50pln),do tego masa pomieszczen gdzie jak sie wchodzi musisz sie logowac co jest jednoznaczne z tym ze ci nie placa za ten pobyt.Kiedys bylo ok,ale pan (usunięte przez moderatora) .zmienil polityke w stosunku do ludzi.Aha-a robota to jest sam szajz jaki moze panowac na rynku.Wybor nalezy do Ciebie

anonymous Nowy wpis
@kalwi@remi

a ja z innej strony!!!!!!!!!!!!!! omijajcie jako klienci daleko tą firmę arogancja, brak profesjonalizmu, pracownicy tylko po to aby zbyc klienta, pomocy z żadnej strony, nie potrafią wysłać towaru na wskazany adres, nie potrafią zrobić zwrotu za korektę / z ich błedu / na 15zł czekanie w nieskończoność, Pan (usunięte przez administratora) nie powinien rozmawiać z klientami bo łaska i arogancja z jego strony brak pomocy swiadczy o Nich wszystkich, korespondencja najlepiej na email z której nic nie wynika ale fa vat do zapłaty oczywiście jak najbardziej i jeszcze wiele innych , szkoda tracić czasu....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Unidruk - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.