Unidruk

Opinie o Unidruk

anonymous

obsługa żenująca, przyjmujący zlecenie nie rozumie tekstu zawartego w mailu-zamówieniu, albo czyta tylko nagłówek. Realizacje ciągną się tygodniami. Nie ma z kim gadać. Jedynie Pani z obsługi przełącza szybko, a potem ...muza na czekanie i można się przespać, a po wyspaniu będzie grała dalej.

kalwi@remi

Omijajcie szerokim lukiem firme pana (usunięte przez moderatora) Jedyny plus-kasa na czasie-a jaka?Zenujaca.Kierownictwo nadaje sie do tarcia chrzanu,ale jest nietykalne bo,albo rodzina,albo wazelina.Na dodatek kazdy(prawie,wylacznie rodzina i najstarsi pracownicy) to bezwzgledni konfidenci.Prawa pracownika sa karygodnie lamane,kamer wiecej jak w banku-nawet w szatni,czujniki dymu w wc ktore same sie wlaczaja(to kosztuje 50pln),do tego masa pomieszczen gdzie jak sie wchodzi musisz sie logowac co jest jednoznaczne z tym ze ci nie placa za ten pobyt.Kiedys bylo ok,ale pan (usunięte przez moderatora) .zmienil polityke w stosunku do ludzi.Aha-a robota to jest sam szajz jaki moze panowac na rynku.Wybor nalezy do Ciebie

anonymous
@kalwi@remi 03.01.2012 12:39

a ja z innej strony!!!!!!!!!!!!!! omijajcie jako klienci daleko tą firmę arogancja, brak profesjonalizmu, pracownicy tylko po to aby zbyc klienta, pomocy z żadnej strony, nie potrafią wysłać towaru na wskazany adres, nie potrafią zrobić zwrotu za korektę / z ich błedu / na 15zł czekanie w nieskończoność, Pan (usunięte przez administratora) nie powinien rozmawiać z klientami bo łaska i arogancja z jego strony brak pomocy swiadczy o Nich wszystkich, korespondencja najlepiej na email z której nic nie wynika ale fa vat do zapłaty oczywiście jak najbardziej i jeszcze wiele innych , szkoda tracić czasu....

Zostaw opinię o Unidruk - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unidruk